Muğla Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

Muğla, yemek kültürü ve çeşitliliği gelişmiş Ege şehirleri arasındadır. Ege mutfak kültürünü yansıtan Muğla şehrinde birçok farklı ülkenin mutfağını da bulabilirsiniz.

Muğla seyahatinde lezzetli ve geleneksel yemekler için birçok mekan bulunmaktadır. Bu yazımızda, Muğla’da en iyi 50 restoran listesini sizlerle paylaşacağız.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Muğla ne yenir listesini keşfetmek için « Muğla’da Ne Yenir » yazımıza bakmayı unutmayın.

Muğla’da En İyi 50 Yemek Yerleri

1. Alabi  

Alabi, Muğla ilinin Merkezinde yer alan meşhur Türk restoranlarının başında yer almaktadır. Restoran çalışanları oldukça sıcakkanlı ve naziktir. Yemek servisleri hızlı ve son derece hijyeniktir.

Akşam yemeği için meşhur yemeklerine doyum olmaz. Merkezi olan mekan aileniz ve sevdiklerinizle ziyaret edilebilir.

Alabi, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti gerçekleştirmektedir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Alabi - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Alabi – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

2. Halil’in Yeri

Halil’in Yeri, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan meşhur Muğla restoranları arasında yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde meşhur kebap çeşitleri, pide çeşitleri gibi Türk mutfağı yer almaktadır. Yöresel yemekleri ile gezilecek yerler arasında en hızlı servis edilen mükemmel lezzetleri keşfedebilirsiniz.

Halil’in Yeri, haftanın her günü 08.30 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Halil’in Yeri - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Halil’in Yeri – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

3. West Cafe

West Cafe, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar arasında yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde fast food yemekleri ve salata çeşitleri mevcuttur.

West Cafe, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

West Cafe - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
West Cafe – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

4. Güzelköy Fırın Kafe  

Güzelköy Fırın Kafe, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli restoranların başında yer almaktadır. Kafe menüsü içerisinde Akdeniz yemekleri, ızgara et çeşitleri ve fast food yemekleri bulunmaktadır. Güzelköy fırın cafe Muğla daki ilk sıralardaki rotanız olabilir. Meşhur olan Muğla kahvaltı yerlerinden biridir.

Güzelköy Fırın Kafe, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Kafe, haftanın her günü 07.00 ile 23.20 arası hizmet vermektedir.

Güzelköy Fırın Kafe - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Güzelköy Fırın Kafe – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

5. Pablo Cafe 

Pablo Cafe, Muğla ilinin Merkezinde yer alan kaliteli restoranlar arasında yer almaktadır. Pablo Cafe menüsü içerisinde zengin lezzetler bulunmaktadır.

Pablo Cafe, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti gerçekleştirmektedir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Pablo Cafe - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Pablo Cafe – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

6. Sini Muğla Restoran  

Sini Muğla Restoran, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan meşhur restoranlar arasında yer almaktadır. Muğla restoran önerileri listesinde ön sıralarda olması gereken bir mekandır.

Sini Muğla Restoran, et yemekleri, kuzu şiş, sarma ve kebap çeşitleri ile bilinmektedir. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir.

Sini Muğla Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Sini Muğla Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Sini Muğla Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

7. Müco

Müco, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan bir restorandır. Müco kahvaltı yeri, Muğla’da yer alan meşhur kahvaltıcılar arasında yer almaktadır.

Müco, paket servis ve temassız teslimat hizmeti vermektedir. Restoran, haftanın her günü 07.30 ile 21.15 arası hizmet vermektedir.

Müco - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Müco – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

8. Okyanus Lokanta & Çorba  

Okyanus Lokanta & Çorba, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar arasında yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde çorba, ızgara, pide, kebap ve sulu yemek çeşitleri vardır.

Okyanus Lokanta & Çorba, temassız teslimat ve paket servis hizmeti vermektedir. Restoran, 24 saat açıktır.

Okyanus Lokanta & Çorba - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Okyanus Lokanta & Çorba – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

9. Saraylı Pide Izgara  

Saraylı Pide Izgara, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan meşhur Muğla restoran önerileri içerisinde yer almaktadır. 

Saraylı Pide Izgara restoranı menüsünde içerisinde pide, kebap ve ızgara et çeşitleri bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Saraylı Pide Izgara - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Saraylı Pide Izgara – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

10. Demircioğlu Park Hotel Restoran 

Demircioğlu Park Hotel Restoran, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer almaktadır. Otel restoranı menüsü içerisinde fast food yemekleri, geleneksel yemekler, kebap çeşitleri, ızgara et yemekleri vardır.

Demircioğlu Park Hotel, Muğla restoran önerileri listesinde mutlaka olması gereken bir mekandır. 24 saat hizmet vermektedir.

Demircioğlu Park Hotel - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Demircioğlu Park Hotel – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

11. Süpüroğlu Restoran

Süpüroğlu Restoran, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran oldukça nezihtir.

Süpüroğlu Restoran, Türk yemekleri, fast food yemekleri ve ızgara et çeşitleri ile ünlüdür. 24 saat açık olan bir restorandır.

Süpüroğlu Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Süpüroğlu Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

12. Ayşe Ana’nın Yeri  

Ayşe Ana’nın Yeri, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar arasındadır. Muğla ilinde ev yemekleri yiyebileceğiniz meşhur bir restorandır.

Ayşe Ana’nın Yeri, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 07.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Ayşe Ana’nın Yeri - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Ayşe Ana’nın Yeri – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

13. Assos Extra  

Assos Extra, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan meşhur kafeler içerisinde yer almaktadır. Assos Extra menüsü içerisinde lezzetli fast food yemekler bulunmaktadır.

Assos Extra, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Assos Extra - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Assos Extra – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

14. Pizza Fellas Akyaka  

Pizza Fellas Akyaka, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan meşhur pizza restoranları içerisinde yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde birçok lezzetli pizza çeşidi bulunmaktadır.

Pizza Fellas Akyaka, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 13.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Pizza Fellas Akyaka - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Pizza Fellas Akyaka – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

15. Vira Vira Restoran 

Vira Vira Restoran, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan meşhur Muğla restoran listesinde yer almaktadır. Vira Vira Restoran, kaliteli bir balık restoranıdır.

Vira Vira Restoran, nezih ve konsepti olan bir restorandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Vira Vira Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Vira Vira Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

16. Gel Dostum İsmail Usta’nın Yeri

Gel Dostum İsmail Usta’nın Yeri, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar arasındadır. Restoran menüsü içerisinde kahvaltı çeşitleri, et ve balık yemek seçenekleri vardır.

Gel Dostum İsmail Usta’nın Yeri, haftanın her günü 08.00 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Gel Dostum İsmail Usta’nın Yeri - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Gel Dostum İsmail Usta’nın Yeri – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran                                            

17. Nazar Lugga

Nazar Lugga, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan kaliteli kafeler arasında yer almaktadır. Kafenin paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

Nazar Lugga menüsü içerisinde fast food yemekler, kahvaltı seçenekleri, sıcak içecekler ve tatlıları ile bilinmektedir. Kafe, haftanın her günü 07.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Nazar Lugga - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Nazar Lugga – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

18. Hamurişi Fırın Bistro Cafe

Hamurişi Fırın Bistro Cafe, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir kafedir. Kafe menüsü içerisinde Türk hamur işi yemekleri bulunmaktadır.

Hamurişi Fırın Bistro Cafe, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Kafe, haftanın her günü 07.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Hamurişi Fırın Bistro Cafe - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Hamurişi Fırın Bistro Cafe – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

19. Alyans Restoran  

Alyans Restoran, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan meşhur Türk restoranları arasında yer almaktadır.

Alyans Restoran menüsü içerisinde et yemekleri, geleneksel yemekler bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Alyans Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Alyans Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

20. Yayla Restoran  

Yayla Restoran, Muğla restoran listesi içerisinde yer alması gereken bir mekandır. Restoran menüsünde yer alan lezzetli mezeleri ile ünlüdür.

Yayla Restoran, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 23.20 arası hizmet vermektedir.

Yayla Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Yayla Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

21. OGGA  

OGGA, Muğla restoran önerileri listesinde olması gereken ve fast food lezzetleri, et yemekleri, lezzetli kahveleri ile bilinen bir kafedir.

OGGA, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer almaktadır. Kafe, 12.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

OGGA - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
OGGA – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

22. Bulvar Restoran  

Bulvar Restoran, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan bir restorandır. Türk mutfağına ait birçok geleneksel yemek, et ve ızgara yemekleri ile bilinmektedir.

Bulvar Restoran, Muğla restoran listesi içerisinde yer alan bir restorandır. Restoran, 24 saat hizmet veren Muğla restoranlarındandır.

Bulvar Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Bulvar Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

23. Yengeç Restoran  

Yengeç Restoran, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer alan en kaliteli restoranlar arasında yer almaktadır. Restoran menüsünde deniz mahsulleri yemekleri bulunmaktadır.

Yengeç Restoran, Muğla restoran listesinde yer alması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Yengeç Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Yengeç Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

24. Nazar Etçim  

Nazar Etçim, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan lezzetli restoranları arasında yer almaktadır. Muğla restoran listesinde olması gereken bir mekandır.

Nazar Etçim, manzaralı ve meşhur et restoranları arasında yer almaktadır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Nazar Etçim - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Nazar Etçim – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

25. Sems Burger  

Sems Burger, Muğla restoran önerileri arasına mutlaka eklenmesi gereken yerler arasındadır. Muğla ilinin Ula ilçesinde yer almaktadır. Sems Burger, meşhur bir hamburgercidir.

Sems Burger, fast food yemekleri ve burgerleri ile bilinen kaliteli bir mekandır. Restoran haftanın her günü 11.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Sems Burger - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Sems Burger – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

26. Muğla İskender Evi  

Muğla İskender Evi, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan en lezzetli İskender restoranları arasındadır. Restoran menüsü içerisinde İskender, kebap seçenekleri, pide seçenekleri ve tatlı türleri bulunmaktadır.

Muğla İskender Evi, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 11.15 ile 20.50 arası hizmet vermektedir.

Muğla İskender Evi - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Muğla İskender Evi – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

27. Akyaka Konak Dondurma  

Akyaka Konak Dondurma, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan meşhur dondurma restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde birbirinden lezzetli ve farklı aromalı dondurma çeşidi bulunmaktadır.

Akyaka Konak Dondurma, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vardır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.30 arası hizmet vermektedir.

Akyaka Konak Dondurma - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Akyaka Konak Dondurma – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

28. Gökova Pide 

Gökova Pide, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli pide restoranları arasındadır. Muğla restoran listesinde olması gereken bir pidecidir.

Gökova Pide, paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 10.00 ile 20.01 arası hizmet vermektedir.

Gökova Pide - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Gökova Pide – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

29. Nefis Köfteci Kemal  

Nefis Köfteci Kemal, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan meşhur köfteciler arasında yer almaktadır. Restoran, Muğla restoran listesinde olması gereken kaliteli bir mekandır.

Nefis Köfteci Kemal, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 08.00 ile 17.00 arası hizmet vermektedir.

Nefis Köfteci Kemal - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Nefis Köfteci Kemal – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

30. Birtat Lokantası

Birtat Lokantası, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan meşhur et lokantasıdır. Lokanta menüsü içerisinde kebap, pide, ızgara çeşitleri yer almaktadır.

Birtat Lokantası, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 20.30 arası hizmet vermektedir.

Birtat Lokantası - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Birtat Lokantası – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

31. Çınar Restoran 

Çınar Restoran, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan meşhur Türk restoranıdır. Muğla restoran listesinde olması gereken kaliteli bir mekandır.

Çınar Restoran, paket servis imkanına sahip köklü bir restorandır. Restoran, haftanın her gün 09.00 ile 17.00 arası hizmet vermektedir.

Çınar Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Çınar Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

32. Taj Mahal Marmaris 

Taj Mahal Marmaris, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan nezih bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde kahvaltı, ızgara yemekleri, geleneksel yemekler ve tatlı türleri bulunmaktadır.

Taj Mahal Marmaris, paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 13.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Taj Mahal Marmaris - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Taj Mahal Marmaris – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

33. Pınar Restoran 

Pınar Restoran, Muğla ilinin Köyceğiz ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran, temassız teslimat ve paket servisi imkanına sahiptir.

Pınar Restoran, Muğla restoran listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Pınar Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Pınar Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

34. Muğla Lokantası

Muğla Lokantası, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir lokantadır. Muğla Lokantası menüsü içerisinde ev yemekleri ve et yemekleri bulunmaktadır.

Muğla Lokantası, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Lokanta, Pazar günü hariç Haftanın her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Muğla Lokantası - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Muğla Lokantası – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

35. Güzelköy Restoran

Güzelköy Restoran, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran menüsü Akdeniz mutfağından oluşmaktadır.

Güzelköy Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 07.00 ile 23.20 arası hizmet vermektedir.

Güzelköy Fırın Kafe - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Güzelköy Fırın Kafe – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

36. Maydanoz Süpüroğlu Restoran 

Maydanoz Süpüroğlu Restoran, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde lezzetli balık ve mezeler yer almaktadır.

Maydanoz Süpüroğlu Restoran, Muğla restoran listesi içerisinde yer alan bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 08.30 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Maydanoz Süpüroğlu Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Maydanoz Süpüroğlu Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

37. Meşhur Muğla Köftecisi Zafer’in Yeri

Meşhur Muğla Köftecisi Zafer’in Yeri, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir köfte restoranıdır.

Meşhur Muğla Köftecisi Zafer’in Yeri, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 09.00 ile 18.00 arası hizmet vermektedir.

Meşhur Muğla Köftecisi Zafer’in Yeri - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Meşhur Muğla Köftecisi Zafer’in Yeri – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

38. La Cafe Ristorante Italiano 

La Cafe Ristorante Italiano, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan popüler bir İtalyan restoranıdır.

La Cafe Ristorante Italiano, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

La Cafe Ristorante Italiano - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
La Cafe Ristorante Italiano – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

39. Zakkum Restoran

Zakkum Restoran, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer alan kaliteli ve nezih bir restorandır. Restoranın doğa manzarası bulunmaktadır.

Zakkum Restoran, Muğla restoran listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Zakkum Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Zakkum Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

40. Paprika Restoran

Paprika Restoran, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan nezih bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde kahvaltı menüleri, et yemekleri, fast food yemekler bulunmaktadır.

Paprika Restoran, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, Çarşamba günü hariç haftanın her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Paprika Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Paprika Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

41. B-LONG 

B-LONG, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan kaliteli restoranların başında yer almaktadır. Restoran, sahil kenarındadır.

B-LONG, kaliteli içecekleri, tatlıları, Akdeniz yemekleri ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 21.00 arası açıktır.

B-LONG - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
B-LONG – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

42. Ege Barbekü Restoran

Ege Barbekü Restoran, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan kaliteli bir ızgara et restoranıdır. Restoran menüsünde et yemekleri ve balık seçenekleri vardır.

Ege Barbekü Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 11.30 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Ege Barbekü Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Ege Barbekü Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

43. Ali Baba Restoran 

Ali Baba Restoran, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan lezzetli bir kebap restoranıdır. Restoran, paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir.

Ali Baba Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Ali Baba Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Ali Baba Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

44. Kervansaray Restoran 

Kervansaray Restoran, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan nezih restoranlar arasındadır. Muğla ev yemekleri, ızgara et çeşitleri bulunan bir restorandır.

Kervansaray Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Kervansaray Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Kervansaray Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

45. Hünkar Lokantası 

Hünkar Lokantası, Muğla ilinin Milas ilçesinde yer alan kaliteli ve lezzetli bir restorandır. Restoran, ev yemekleri, ızgara ve et yemekleri seçenekleri ile bilinmektedir.

Hünkar Lokantası, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, 24 saat açıktır.

Hünkar Lokantası - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Hünkar Lokantası – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

46. 48 Lokanta

48 Lokanta, Muğla ilinin Merkez ilçesinde yer alan ev yemekleri ve ızgara et seçenekleri ile bilinen bir restorandır.

48 Restoran, paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 07.30 ile 19.30 arası hizmet vermektedir.

48 Lokanta - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
48 Lokanta – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

47. Deniz Ambarı Restoran 

Deniz Ambarı Restoran, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan kaliteli bir deniz mahsulleri restoranıdır.

Restoran, Muğla restoran listesinde olması gereken bir mekandır. Haftanın her günü 09.00 ile 23.00 arası açıktır.

Deniz Ambarı Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Deniz Ambarı Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

48. Ege Sofrası 

Ege Sofrası, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan lezzetli restoranlar arasında yer almaktadır. Restoran menüsünde Efe mutfağından yemekler bulunmaktadır.

Ege Sofrası, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran haftanın her günü 09.00 ile 19.00 arası hizmet vermektedir.

Ege Sofrası - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Ege Sofrası – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

49. Indigo Restoran 

Indigo Restoran, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan ve menüsünde dünya mutfağı olan bir restorandır.

Indigo Restoran, Muğla restoran listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Indigo Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Indigo Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

50. Nobu Restoran

Nobu Restoran, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan kaliteli ve manzaralı bir restorandır. Restoran yalnızca içeride servis hizmeti vermektedir.

Nobu Restoran, haftanın her günü 19.00 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Nobu Restoran - Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran
Nobu Restoran – Muğla Yemek Yerleri- En İyi 50 Restoran

Muğla Yemek Yerleri

Muğla hakkında daha detaylı bilgi için Muğla Gezilecek Yerler önerileri ve Muğla Otelleri makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *