Muğla Otelleri – En İyi 50 Otel

Muğla, ülkemizin turizm alanında öncü şehirleri arasında yer almaktadır. Muğla’da yer alan Marmaris, Bodrum, Fethiye ve Datça ilçeleri özellikle tercih edilen tatil durakları içerisinde yer almaktadır.

Muğla Bodrum un en gözde dikkat çeken otellerini bu yazıda bulabilirsiniz. Ayrıca Muğla müzesi, Bodrum kalesi, Kelebek vadisi ve diğer doğal güzellik görülmeye değer yerleri keşfedebilirsiniz. Muğla nın eşsiz doğal güzelliğe sahip konaklama seçeneği incelemeniz gereken yerler arasındadır.

Türkiye nin nadide ilçeleri Muğla’da bulunur. Turizm cenneti olan Datça otelleri, Bodrum otelleri ve daha fazlasını bu yazı ile keşfedebilirsiniz. Cennet kadar güzel olan Muğla otellerin fiyatlarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Muğla ilinde tatil yaparken tercih edebileceğiniz kaliteli ve lüks birçok otel seçeneği bulunmaktadır. Bu yazımızda, sizler için derlediğimiz Muğla’da en iyi otel listesini tercih edebilirsiniz.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Muğla en iyi restoranlarını keşfetmek için « Muğla Restoran » yazımıza bakmayı unutmayın.

Muğla’da En İyi 50 Otel

1. Grand Yazıcı Club Turban Thermal

Grand Yazıcı Club Turban Thermal, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan konforlu ve modern oteller arasında yer almaktadır. Manzaralı ve özel süit odaları bulunmaktadır.

Grand Yazıcı Club Turban Thermal Otel, misafirlerine çeşitli hizmet ve imkan tanımaktadır. Otelin imkanlarının başında spa, sauna, hamam, spor salonu, açık havuz, kapalı havuz, restoran, kafe, oda servisi ve açık büfe imkanı bulunmaktadır.

Grand Yazıcı Club Turban Thermal - Muğla Otelleri
Grand Yazıcı Club Turban Thermal – Muğla Otelleri

2. Asteria Bodrum Resort

Asteria Bodrum Resort, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Bodrum ilçesinde yer alan lüks ve beş yıldızlı oteller arasındadır. Otel, her şey dahil hizmet kalitesi sunmaktadır.

Asteria Bodrum Resort, deniz manzaralı balkon, teras, özel süit alanı, 6 restoran, 7 bar, açık havuz, oyun alanı, spa, kapalı havuz, sauna, spor salonu hizmetlerine sahiptir.

Asteria Bodrum Resort, Muğla otelleri içerisinde 7/24 oda servisi imkanına sahip oteller arasındadır.

Asteria Bodrum Resort - Muğla Otelleri
Asteria Bodrum Resort – Muğla Otelleri

3. Bodrum Holiday Resort & Spa

 Bodrum Holiday Resort & Spa, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan kaliteli ve beş yıldızlı oteller arasındadır. Otelin özel plajı ve özel manzaralı süit odaları bulunmaktadır.

Bodrum Holiday Resort & Spa, misafirlerine her şey dahil hizmet imkanı sunmaktadır. Otel misafirlerine spa, havuz, bar, restoran, çocuk alanı, balkon, spor salonu, hamam, sauna, açık büfe ve oda servisi imkanlarını sunmaktadır.

Bodrum Holiday Resort & Spa - Muğla Otelleri
Bodrum Holiday Resort & Spa – Muğla Otelleri

 4. Jiva Beach Resort

Jiva Beach Resort, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer alan popüler ve lüks oteller arasındadır. Otelin kendine ait özel ve seçkin plajı bulunmaktadır.

Jiva Beach Resort, misafirlerine birçok konforlu hizmet imkanını sağlamaktadır. Hizmetlerin başında açık havuz, kapalı havuzu, jakuzili oda, teraslı oda, bar, restoran, spa, su parkı gelmektedir.

Jiva Beach Resort, 7/24 oda servisi, açık büfe ve havuz bar hizmetine sahiptir.

Jiva Beach Resort - Muğla Otelleri
Jiva Beach Resort – Muğla Otelleri

 5. Blue Bay Platinum

Blue Bay Platinum, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan özel Muğla otelleri arasındadır. Modern bir mimariye sahiptir.

Blue Bay Platinum odaları rahat bir şekilde döşenmiştir. Odaları içerisinde ücretsiz internet, TV, mini bar, manzaralı balkon, özel süit alanları bulunmaktadır.

Blue Bay Platinum, misafirlerine açık büfe restoran, 2 bar, İtalyan restoran, kafe, 4 açık havuz, kapalı havuz, çocuk kulübü, sauna, spor salonu, hamam, spa hizmetini sunmaktadır. 

Blue Bay Platinum - Muğla Otelleri
Blue Bay Platinum – Muğla Otelleri

6. Labranda TMT

Labranda TMT, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan beş yıldızlı lüks oteller arasındadır. Muğla otelleri içerisinde seçkin bir mekandır.

Labranda TMT, misafirlerine özel plaj, bar, 3 açık havuz, kapalı havuz, spa, masaj salonu, hamam, sauna, çocuk kulübü, restoran imkanını sunmaktadır.

Labranda TMT - Muğla Otelleri
Labranda TMT – Muğla Otelleri

7. Parkım Ayaz Otel

Parkım Ayaz Otel, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan kaliteli ve güvenilir seçenekler arasındadır. Muğla otelleri içerisinde özel plaj hizmeti sunan bir oteldir.

Parkım Ayaz Otel, misafirlerine çeşitli imkan ve hizmet sunmaktadır. Bu hizmet ve olanakların başında açık büfe, Türk restoran, İtalyan restoran, havuz başı bar, 3 açık havuz, hamam, oyun odası, çocuk kulübü gelmektedir.

Parkım Ayaz Otel - Muğla Otelleri
Parkım Ayaz Otel – Muğla Otelleri

8. Diamond of Bodrum

Diamond of Bodrum, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan konforlu bir oteldir. Muğla otelleri içerisinde her şey dahil olan kaliteli seçenekler arasındadır.

Diamond of Bodrum odaları içerisinde ücretsiz internet, balkon, mini bar, kasa, TV, deniz manzarası ve oda servisi imkanı bulunmaktadır.

Diamond of Bodrum, misafirlerine geniş hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerin başında kafe, restoran, oyun alanı, özel plaj, teras, açık havuz, kapalı havuz, spor merkez, sauna, spa ve hamam gelmektedir.

Diamond of Bodrum - Muğla Otelleri
Diamond of Bodrum – Muğla Otelleri

9. Pineta Club Hotel

Pineta Club Hotel, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Muğla otelleri içerisinde özel plajı olan oteller arasındadır.

Pineta Club Hotel, misafirlerine spa, açık havuz, kapalı havuz, hamam, spor salonu, spor salonu, kafe, restoran, bar, lobi, oda servisi hizmetlerini sunmaktadır.

Pineta Club Hotel - Muğla Otelleri
Pineta Club Hotel – Muğla Otelleri

10. Bodrum Bay Resort

Bodrum Bay Resort, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan lüks ve modern oteller içerisindedir. Otel odaları içerisinde mini bar, buzdolabı, teras, TV, internet ve ücretsiz internet imkanı vardır.

Bodrum Bay Resort, misafirlerine geniş ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerin başında açık büfe, kahvaltı, 4 bar, açık havuz, kapalı havuz, hamam, sauna, spor salonu, animasyon yerleri gelmektedir.

Bodrum Bay Resort - Muğla Otelleri
Bodrum Bay Resort – Muğla Otelleri

11. Green Nature Resort

Green Nature Resort, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Muğla otelleri içerisinde beş yıldızlı seçenekler içerisindedir.

Green Nature Resort, misafirlerine açık büfe, restoran, teras, 4 bar, spor salonu, spa, kapalı havuz, açık havuz, çocuk kulübü, oda servisi ve özel süit odaları imkanlarını sağlamaktadır.

Green Nature Resort - Muğla Otelleri
Green Nature Resort – Muğla Otelleri

12. Royal Arena Resort

Royal Arena Resort, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan modern ve beş yıldızlı Muğla otelleri arasında yer almaktadır.

Royal Arena Resort misafirlerine ücretsiz internet, kapalı havuz, açık havuz, masaj hizmetleri, spor salonu, özel plaj, spa ve sauna imkanı sunmaktadır.

Royal Arena Resort - Muğla Otelleri
Royal Arena Resort – Muğla Otelleri

13. Jasmin Beach Hotel

Jasmin Beach Hotel, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan lüks ve modern oteller arasındadır.

Jasmin Beach Hotel odaları içerisinde ücretsiz internet, TV, kasa, mini bar, özel süit odaları, oda servisi imkanı vardır.

Jasmin Beach Hotel, misafirlerine otopark, restoran, açık büfe, restoran, 4 bar, karaoke salonu, oyun alanı, spa, 9 kapalı ve açık havuz, çocuk parkı, özel plaj alanı imkanını sunmaktadır.

Jasmin Beach Hotel - Muğla Otelleri
Jasmin Beach Hotel – Muğla Otelleri

14. Salmakis Resort & Spa

Salmakis Resort & Spa, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Muğla otelleri içerisinde beş yıldızlı ve lüks hizmet imkanı sunmaktadır.

Salmakis Resort & Spa misafirlerine, açık büfe, restoran, lobi, havuz başı bar, plaj bar, kapalı havuz, açık havuz, spa, spor salonu, çocuk kulübü imkanı sunmaktadır.

Salmakis Resort & Spa - Muğla Otelleri
Salmakis Resort & Spa – Muğla Otelleri

15. Smart Holiday Bodrum

Smart Holiday Bodrum, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Otel odaları sade ve mütevazı bir şekilde döşenmiştir.

Smart Holiday Bodrum, misafirlerine geniş hizmet imkanı sunmaktadır. İmkanlar arasında havuz başı barı, özel plaj alanı, ücretsiz internet, hamam, spa, açık havuz, kapalı havuz ve oda servisi gelmektedir.

Smart Holiday Bodrum - Muğla Otelleri
Smart Holiday Bodrum – Muğla Otelleri

16. Hillside Beach Club Otel

Hillside Beach Club Otel, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer alan modern ve lüks bir oteldir. Özel koylarla çevrili bir oteldir.

Hillside Beach Club Otel odaları içerisinde lüks balkonlar, teras, TV, ücretsiz internet, mini bar bulunmaktadır.

Hillside Beach Club Otel misafirlerine açık büfe, restoran, 5 bar, 4 özel plaj, açık yüzme havuzu, fitness, alışveriş merkezi, su sporları, çocuk kulübü imkanı sunar.

Hillside Beach Club - Muğla Otelleri
Hillside Beach Club – Muğla Otelleri

17. Forever Club Bodrum

Forever Club Bodrum, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Otel odaları oldukça rahattır ve deniz manzaralıdır.

Muğla otelleri içerisinde güvenle tercih edebileceğiniz bir oteldir. Forever Club Bodrum misafirlerine, restoran, bar, büfe, spa, plaj alanı, açık havuz, kapalı havuz, canlı eğlence ve oyun alanı imkanı sunar.

Forever Club Bodrum - Muğla Otelleri
Forever Club Bodrum – Muğla Otelleri

19. Casa De Maris Spa

Casa De Maris Spa, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde yer alan beş yıldızlı modern bir oteldir. Otel odaları içerisinde mini bar, özel süit, oturma alanı, TV ve internet erişimi bulunmaktadır.

Casa De Maris Spa misafirlerine 3 restoran, lobi, bar, dinlenme salonu, fırın, büfe, hamam, spa, sauna, özel plaj alanı, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve oda servisi hizmeti sağlamaktadır.

Casa De Maris Spa - Muğla Otelleri
Casa De Maris Spa – Muğla Otelleri

20. Phoenix Sun Hotel

Phoenix Sun Hotel, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan modern oteller arasındadır. Muğla otelleri içerisinde geniş imkanlar sunan yerler arasındadır.

Phoenix Sun Hotel, misafirlerine 3 bar, restoran, açık yüzme havuzu, sauna, hamam, spor salonu, çocuk parkı, masaj hizmeti ve oda servisi imkanlarını sağlamaktadır.

Phoenix Sun Hotel - Muğla Otelleri
Phoenix Sun Hotel – Muğla Otelleri

21. Azka Otel

Azka Otel, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan beş yıldızlı oteller arasındadır. Otel odaları içerisinde ücretsiz internet, TV, mini bar, kahve makinesi, balkon ve oda servisi imkanı bulunmaktadır.

Azka Otel, misafirlerine açık havuz, kapalı havuz, spa, hamam, sauna, fitness merkezi, toplantı alanı, etkinlik alanı, lobi restoran, ücretsiz otopark hizmeti sağlamaktadır.

Azka Otel - Muğla Otelleri
Azka Otel – Muğla Otelleri

22. Bitez Otel

Bitez Otel, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan modern oteller arasında yer almaktadır. Ekonomik fiyatları ve gelişmiş hizmetleri bulunmaktadır.

Bitez Otel misafirlerine oyun alanı, spor salonu, açık havuz, lobi, bar, restoran, sauna, spa ve oda servisi hizmeti sunmaktadır.

Bitez Otel - Muğla Otelleri
Bitez Otel – Muğla Otelleri

23. Bodrum Beach Resort

Bodrum Beach Resort, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Bodrum Beach Resort, Muğla otelleri arasından gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir oteldir.

Bodrum Beach Resort misafirlerine, lobi, restoran, kafe, bar, özel süit oda, spor salonu, açık havuz, özel plaj, spa ve masaj hizmeti sunmaktadır.

Bodrum Beach Resort - Muğla Otelleri
Bodrum Beach Resort – Muğla Otelleri

24. Costa Maya Hotel

Costa Maya Hotel, Muğla otelleri içerisinde sevilen otellerdendir. Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer almaktadır.

Costa Maya Hotel, misafirlerine birçok hizmet sağlamaktadır. Hizmetlerin başında spor salonu, açık havuz, spa, hamam, büfe, restoran, kafe gibi imkanları bulunur.

Costa Maya Hotel - Muğla Otelleri
Costa Maya Hotel – Muğla Otelleri

25. Very Chic Bodrum

Very Chic Bodrum, Muğla otelleri arasında modern bir oteldir. Bodrum ilçesinde beş yıldızlı oteller arasındadır.

Very Chic Bodrum, geniş imkan ve hizmete sahiptir. Hizmetler arasında kafe, restoran, kapalı havuz, açık yüzme havuzu, lobi, bar, spa, sauna, spor merkezi, toplantı alanı vardır.

Very Chic Bodrum - Muğla Otelleri
Very Chic Bodrum – Muğla Otelleri

26. Hotel Ambrosia

Hotel Ambrosia, Muğla otelleri içerisinde popüler ve kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Otel, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer almaktadır.

Hotel Ambrosia, birçok hizmet ve imkana sahiptir. Süit, spa, açık havuz, kapalı havuz, restoran, bar, spor salonu, kafe, hamam gibi imkanları bulunmaktadır.

Hotel Ambrosia - Muğla Otelleri
Hotel Ambrosia – Muğla Otelleri

27. Elif Hanım Hotel & Spa

Elif Hanım Hotel & Spa, Muğla otelleri içerisinde güvenilir ve hijyenik bir oteldir. Muğla ilinin Ula ilçesinde yer almaktadır.

Elif Hanım Hotel & Spa misafirlerine gelişmiş spa, restoran, bar, özel plaj, oda servisi, spa, spor salonu, etkinlik alanı, açık havuz, kapalı havuz, toplantı alanı, hamam gibi imkanlar sunmaktadır.

Elif Hanım Hotel & Spa - Muğla Otelleri
Elif Hanım Hotel & Spa – Muğla Otelleri

28. Riva Bodrum Resort

Riva Bodrum Resort, Muğla otelleri içerisinde kaliteli bir oteldir. Riva Bodrum Resort, Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer almaktadır.

Riva Bodrum Resort birçok imkan ve hizmet açısından zengin bir seçenektir. Otel misafirlerine bar, kafe, 2 açık havuz, restoran, spor salonu, masaj salonu, hamam gibi imkanları sağlamaktadır.

Riva Bodrum Resort - Muğla Otelleri
Riva Bodrum Resort – Muğla Otelleri

29. Yücelen Otel Akyaka

Yücelen Otel Akyaka, Muğla otelleri içerisinde lüks bir oteldir. Yücelen Otel Akyaka, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer almaktadır.

Yücelen Otel Akyaka, geniş olanak ve imkanları misafirlerine sunmaktadır. 3 açık havuz, kapalı havuz, bar, 2 restoran, kafe, oyun odası, oda servisi, sauna, hamam, egzersiz odası, spa, jakuzi, özel süit gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Yücelen Otel Akyaka - Muğla Otelleri
Yücelen Otel Akyaka – Muğla Otelleri

30. Kerme Ottoman Palace

Kerme Ottoman Palace, Muğla otelleri içerisinde seçebileceğiniz modern koşullar sağlayan oteller arasındadır. Muğla ilinin Ula ilçesinde yer almaktadır.

Kerme Ottoman Palace, geniş hizmet ve kaliteyi misafirlerine sunmaktadır. Spa, restoran, oda servisi, jakuzili oda, oturma odası, manzaralı oda, oyun alanı, hamam ve kapalı havuz bulunmaktadır.

Kerme Ottoman Palace - Muğla Otelleri
Kerme Ottoman Palace – Muğla Otelleri

31. Remer Hotel

Remer Hotel, Muğla otelleri arasında öne çıkan otellerden bir tanesidir. Muğla şehrinin Fethiye ilçesinde yer almaktadır.

Remer Hotel birçok hizmet ve imkanı misafirlerine sunmaktadır. Bu imkanların başında spa, hamam, açık havuz, kapalı havuz, hamam, sauna, bar, spor salonu, kafe, restoran gelmektedir.

Remer Hotel - Muğla Otelleri
Remer Hotel – Muğla Otelleri

32. Orcey Hotel

Orcey Hotel, Muğla otelleri arasında güvenilir ve konforlu otellerin başında yer almaktadır. Orcey Hotel, Muğla şehrinin Datça ilçesinde yer almaktadır. Otelin 7/24 oda servisi vardır.

Orcey Hotel, birçok hizmeti ile bilinmektedir. Otel hizmetleri arasında açık havuz, açık büfe, spor salonu, jakuzili oda, sauna, hamam, havuz, restoran, kafe bulunmaktadır.

Orcey Hotel - Muğla Otelleri
Orcey Hotel – Muğla Otelleri

33. Dove Apart Hotel

Dove Apart Hotel, kaliteli Muğla otelleri arasında yer almaktadır. Otel, Muğla şehrinin Fethiye ilçesinde yer almaktadır.

Dove Apart Hotel, misafirlerine geniş hizmetler sunmaktadır. Hizmetler arasında açık havuz, kapalı havuz, spa, restoran, jakuzi, oyun alanı, ve kafe imkanı gelmektedir.

Dove Apart Hotel - Muğla Otelleri
Dove Apart Hotel – Muğla Otelleri

34. Yacht Boheme Hotel

Yacht Boheme Hotel, Muğla otelleri içerisinde modern otellerden bir tanesidir. Muğla şehrinin Fethiye ilçesi içerisinde yer almaktadır.

Yacht Boheme Hotel, misafirlerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerin başında spa, açık havuz, lobi, bar masaj salonu, açık büfe hamam, sauna, oda servisi restoran, kafe imkanları gelmektedir.

Yacht Boheme Hotel - Muğla Otelleri
Yacht Boheme Hotel – Muğla Otelleri

35. Blueberry Boutique Hotel

Blueberry Boutique Hotel, Muğla şehrinde yer alan modern ve lüks oteller arasındadır. Muğla otelleri içerisinde güvenilir olan Blueberry Boutique Hotel, Fethiye ilçesinde yer almaktadır.

Blueberry Boutique Hotel, spa, sauna, havuz, spor salonu, oyun alanı, kafe, bar, restoran gibi imkanları bulunmaktadır.

Blueberry Boutique Hotel - Muğla Otelleri
Blueberry Boutique Hotel – Muğla Otelleri

36. Bademli Konak

Bademli Konak, Muğla otelleri içerisinde kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Muğla şehrinin Datça ilçesinde yer almaktadır.

Bademli Konak, misafirlerine birçok imkan sağlamakta ve hizmet sunmaktadır. Hizmetlerin başında sauna, oda servisi, oyun alanı, masaj alanı, jakuzi, spa, havuz, kafe, restoran, oyun salonu gelmektedir.

Bademli Konak - Muğla Otelleri
Bademli Konak – Muğla Otelleri

37. Dalya Resort Aqua

Dalya Resort Aqua, Muğla ilinin Datça ilçesinde yer alan kaliteli bir otel seçeneğidir. Dalya Resort Aqua, 7/24 oda servisine sahip olan özel süit odalı bir oteldir.

Dalya Resort Aqua, misafirlerine 3 bar, sauna, açık büfe, hamam, kafe, restoran, plaj servisi, 2 açık havuz, spor salonu, oyun parkı, oyun alanı gibi birçok hizmeti misafirlerine sunmaktadır.

Dalya Resort Aqua - Muğla Otelleri
Dalya Resort Aqua – Muğla Otelleri

38. Hotel Mare Datça

Hotel Mare Datça, Muğla ilinin Datça ilçesinde yer alan lüks bir oteldir. Muğla otelleri arasında kaliteli hizmet veren bir konaklama tesisidir.

Hotel Mare Datça bünyesinde birçok hizmeti misafirlerine sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında açık havuz, özel süit odaları, açık büfe, spa, sauna, hamam, restoran, teras bar gibi birçok hizmet gelmektedir.

Hotel Mare Datça - Muğla Otelleri
Hotel Mare Datça – Muğla Otelleri

39. Yeniçeri City Hotel

Yeniçeri City Hotel, Muğla otelleri arasında en güvenilir konaklama yerleri arasındadır. Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer almaktadır.

Yeniçeri City Hotel, spa, havuz, açık büfe, bar, sauna, hamam, lobi, jakuzi, oyun alanı kafe ve restoran imkanları bulunmaktadır.

Yeniçeri City Hotel - Muğla Otelleri
Yeniçeri City Hotel – Muğla Otelleri

40. Liya Boutique Hotel

Liya Boutique Hotel, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan modern otellerin başında gelmektedir. Muğla otelleri içerisinde güvenilir ve lüks hizmet sunmaktadır.

Liya Boutique Hotel, Muğla otelleri içerisinde sevilen oteller arasındadır. Spor salonu, deniz manzaralı süit oda, spor salonu, spa, açık havuz gibi birçok imkanı bulunmaktadır.

Liya Boutique Hotel - Muğla Otelleri
Liya Boutique Hotel – Muğla Otelleri

41. Rebin Beach Hotel

Rebin Beach Hotel, Muğla otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz donanımlı ve kaliteli bir oteldir.

Rebin Beach Hotel, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer almaktadır. Rebin Beach Hotel misafirlerine spa, hamam, havuz, spor salonu, etkinlik alanı, toplantı alanı, oyun alanı imkanları sağlamaktadır.

Rebin Beach Hotel - Muğla Otelleri
Rebin Beach Hotel – Muğla Otelleri

42. Cennet Life Otel

Cennet Life Otel, Muğla şehrinin Fethiye ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Cennet Life Otel, donanımlı ve kaliteli hizmet imkanı sunmaktadır.

Cennet Life Otel, oturma alanı, açık büfe, restoran, kafe, jakuzili teras, oda servisi gibi çeşitli imkanları ile misafirlerini memnun bırakan bir konaklama alanıdır.

Cennet Life Otel - Muğla Otelleri
Cennet Life Otel – Muğla Otelleri

43. Malhun Hotel

Muğla otelleri içerisinde kaliteli ve modern oteller arasında Malhun Hotel gelmektedir. Malhun Hotel, misafirlerine çeşitli hizmet olanaklarını sağlamaktadır.

Malhun Hotel, misafirlerine çeşitli hizmet ve imkanlar sunar. Hizmet ve olanakların başında lobi, açık hava restoranı, 3 restoran, havuz barı, 2 açık havuz, 2 çocuk havuzu, spa, TV salonu, spor salonu gelmektedir.

Malhun Hotel - Muğla Otelleri
Malhun Hotel – Muğla Otelleri

44. Uras Beach Hotel

Uras Beach Hotel, Muğla otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz kaliteli bir oteldir. Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer alan bir oteldir.

Uras Beach Hotel, misafirlerine geniş hizmet ve imkanları tanımaktadır. Hizmetlerin başında restoran, açık havuz, açık büfe, açık havuz, kapalı havuz, dinlenme salonu, oda servisi, oyun alanı ve etkinlik alanı gelmektedir. 

Uras Beach Hotel - Muğla Otelleri
Uras Beach Hotel – Muğla Otelleri

45. Filika Butik Hotel

Filika Butik Hotel, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan modern oteller arasındadır. Filika Butik Hotel, Muğla otelleri arasında dört yıldızlı otellerin başında gelmektedir.

Filika Butik Hotel, misafirlerine birçok geniş hizmet ve imkanı bulundurmaktadır. Hizmetlerin başında oyun alanı, spa, hamam, spor salonu, sauna, lobi, jakuzi, kafe ve restoran gelmektedir.

Filika Butik Hotel - Muğla Otelleri
Filika Butik Hotel – Muğla Otelleri

46. Carissa Otel

Carissa Otel, Muğla ilinin Menteşe ilçesinde yer alan lüks ve kaliteli otellerinin başında yer almaktadır. Muğla otelleri içerisinde ön sıralarda yer alan bir oteldir.

Carissa Otel, misafirlerine etkinlik alanı, sauna, lobi, spor salonu, açık havuz, kapalı havuz, restoran, bar imkanını sunmaktadır. 

Carissa Otel - Muğla Otelleri
Carissa Otel – Muğla Otelleri

47. Anna Apart Hotel

Anna Apart Hotel, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer alan ekonomik ve kaliteli otellerin başında gelmektedir.

Muğla otelleri içerisinde hijyen ve konforu sağlayan oteller arasındadır. Anna Apart Hotel, kafe, oyun alanı, restoran, oda servisi, spa, sauna, spor salonu, ücretsiz otopark bulunmaktadır. 

Anna Apart Hotel - Muğla Otelleri
Anna Apart Hotel – Muğla Otelleri

48. Akyaka Villa Marine Otel  

Akyaka Villa Marine Otel, Muğla ilinin Ula ilçesinde bulunan Muğla otelleri arasında kaliteli bir seçenektir. Akyaka Villa Marine Otel içerisinde açık havuz bulunmaktadır.

Akyaka Villa Marine Otel odaları içerisinde TV, mini bar, kahvaltı, ücretsiz internet, oturma alanı bulunmaktadır.

Akyaka Villa Marine Otel - Muğla Otelleri
Akyaka Villa Marine Otel – Muğla Otelleri

49. Kerme Ottoman Konak

Kerme Ottoman Konak, Muğla ilinin Ula ilçesinde yer alan modern oteller içerisinde yer almaktadır. Muğla otelleri içerisinde yer alan güvenilir oteller arasındadır.

Kerme Ottoman Konak, çocuk havuzu, açık havuz, restoran, jakuzi, teraslı bahçe, açık büfe, masaj hizmeti, ücretsiz otopark, yoga dersleri imkanını misafirlerini sağlamaktadır.

Kerme Ottoman Konak - Muğla Otelleri
Kerme Ottoman Konak – Muğla Otelleri

50. Hotel Mutlu  

Hotel Mutlu, Muğla otelleri içerisinde en sevilen ekonomik oteller içerisindedir. Otel, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer almaktadır.

Hotel Mutlu, açık havuz ve süit odaları imkanı ile misafirlerine çeşitli ve konforlu imkanlar sağlamaktadır. Oda servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Hotel Mutlu - Muğla Otelleri
Hotel Mutlu – Muğla Otelleri

Muğla Otelleri

Muğla hakkında daha detaylı bilgi için Muğla Gezilecek Yerler önerileri ve Muğla’ da Ne Yenir makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *