Çanakkale’de Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

Çanakkale, Türkiye’nin kuzeybatısında Gelibolu Yarımadası ile Anadolu’nun uzantısı olan Biga Yarımadası üzerinde de Troas (İstanbul gibi) hem Asya’da hem de Avrupa’da toprakları olan ikinci ilimizdir. Marmara Bölgesi’nde yer alan bu il, tarihimizde gözlerimizi dolduran bir yerleşim yeri olmuştur. Çanakkale filmleri, şarkıları, dillere destan olup hala tarihimize olan bağlılığımızı içimizde yaşatmaktadır.

Çanakkale, en çok Çanakkale savaşı ile bilinmektedir. Çanakkale Savaşı, 1.dünya savaşı sırasında 1915-1916 yılları arasında Gelibolu Yarımadası’nda Osmanlı İmparatorluğu ile İtilaf devletleri arasında yapılan deniz ve kara muharebeleridir. Bu savaş sonunda iki taraf da büyük kayıplar vermiştir ama sonunda dillere destan bir zafer elde edilmiştir.

Çanakkale, sadece Çanakkale savaşı ile değil Truva savaşı ile de bilinmektedir. Truva Savaşı, Yunan mitolojisinde, Truvalı Paris’in Sparta Kralı Menelaos’un karısı Helen’i kaçırması sonucunda Yunanların (Akaların) Anadolu’daki Truva kentine saldırmasını konu alan savaştır. Truva atı, Odysseus’un Truva surlarını aşmak ve şehre gizlice girmek için yaptırdığı tahtadan at maketidir.

Çanakkale, dillere destan tarihi ve şehit kokan toprakları ile birlikte Aynalı Çarşı, Çimenlik Kalesi, Namazgah Tabyası gibi birçok turistik güzelliğe sahiptir. Buna ek olarak da kendine özgü mutfağını unutmamak gerekiyor. Melki yemeği, midye dolma, peynir helvası, ezine peyniri, incir dolması gibi çeşit çeşit yemeğe sahiptir.

Bu yazımızda sizler için Çanakkale’deki en iyi 32 yemek yerini listeledik. Dilerseniz web sitelerinde bulunan numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Haydi başlayalım!

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Çanakkale ne yenir listesini keşfetmek için « Çanakkale’de Ne Yenir » yazımıza bakmayı unutmayın.

Çanakkale’deki En İyi 32 Yemek Yeri

1. Sardalye

Sardalye, Çanakkale merkezinde yer alan bir işletmedir. İşletmede öğle ve akşam yemeği ürünleri bulunuyor. Deniz mahsulleri bulunuyor. Ayrıca Türk ve dünya mutfağından lezzetler mevcut. Genç, dinamik ve güler yüzlü çalışanları çok seviliyor. Özellikle deniz mahsulü ürünleri bir hayli beğeni kazanmış ve yoğun bir mekan.

Sardalye, haftanın her günü 11.00-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Çanak Hotel – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Çanak Hotel – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

2. Hotel Akol

Hotel Akol, Çanakkale ilinin merkez ilçesinde otel olarak faaliyet gösteren bir işletme olarak karşımıza çıkıyor. Otelde iki çeşit restoran var. Balık Restoran ve Akol Restoran olarak ikiye ayrılıyor ve önceden rezervasyon yaptırılabiliyor.

Hotel Akol, boğaz manzarası eşliğinde romantik bir yemek yeme şansı sunuyor. Balık Restoran, panoramik boğaz manzarası eşliğinde balık ve meze yiyebilme fırsatını veriyor. Akol Restoran ise yine boğaz manzarası eşliğinde açık büfe ve alakart olarak hizmet veriyor. Restoran, çok özel bir konumda yer almaktadır.

Hotel Akol, haftanın her günü hizmet vermektedir.

Hotel Akol – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Hotel Akol – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

3. Balıkçı 286

Balıkçı 286, Çanakkale merkezde yer alan lüks bir restorandır. Geniş kapasiteli otoparka ve geniş kapasiteli bir restoran alanına sahiptir. Ayrıca restoran muazzam deniz manzarası eşliğinde vakit geçirebilme şansı sunuyor.

Balıkçı 286, balık ve deniz ürünleri mutfağı, kebap ve et ürünleri mutfağı bulunduruyor. Yaz sezonunda açılan denize sıfır iskelesi bulunuyor. Açık büfe kahvaltı hizmeti veriliyor. Ayrıca organizasyonlarınız için de tercih edebileceğiniz bir adres.

Balıkçı 286, haftanın her günü 10.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Balıkçı 286 – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Balıkçı 286 – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

4. Yalova Restaurant Çanakkale

Yalova Restaurant Çanakkale, Osmanlı döneminde “Gedikli” diye anılan geleneksel meyhane kültürünü günümüzde de yaşatıyor. Kurulduğu 1940 yılından bugüne dek geçen zamanda, Çanakkaleliler ile birlikte önemli bir sosyal kimlik oluşturarak, her müdavimi ile kurduğu ilişkisini dostluk temeline oturtuyor, benimsiyor.

Yalova Restaurant Çanakkale, Çanakkale limanının en güzel köşesinde yer alıyor. Balık ve deniz ürünlerini, Akdeniz mutfağını muazzam bir şekilde sunuyor. Ek olarak Bozcaada’da da bir şubesi bulunuyor.

Yalova Restaurant Çanakkale, haftanın her günü 12.00-00.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Yalova Restaurant Çanakkale – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Yalova Restaurant Çanakkale – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

5. Sunsan Hotel&Restaurant

Sunsan Hotel&Restaurant, otel olarak hizmet verip içerisinde restoran da barındıran bir işletme. İşletme, lüks bir restoran olarak hizmet veriyor. Dilerseniz açık havada da yeme fırsatı veriyor. Serpme kahvaltı, deniz ürünleri, mezeler, ızgaralar bulunuyor.

Sunsan Hotel&Restaurant, haftanın her günü hizmet vermektedir.

Sunsan Hotel&Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Sunsan Hotel&Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

6. Marina Mezze-Yeni Kordon

Marina Mezze-Yeni Kordon, Çanakkale merkezde kordon sahil yolunun sonunda bulunan lüks restoranlardan bir tanesidir. Restoranda Türk ve Yunan mutfağı uzman aşçılar tarafından konuklara sunulmaktadır. Toplantılar, düğünler çeşitli organizasyonlar için de hizmet veriyor. Ara sıcak, balık, kebap, deniz mezesi, meze, salata ve içecek çeşitleri bulunuyor.

Marina Mezze-Yeni Kordon, her gün 09.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Marina Mezze-Yeni Kordon – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Marina Mezze-Yeni Kordon – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

7. No 42

No 42, Çanakkale’de hizmet veren Konya mutfağı olan bir işletmedir. Tabi Konya mutfağı denince akla etli ekmek geliyor. No 42’ye gelip etli ekmek yemeden olmaz. Sadece Konya mutfağı değil, kebaplar, ızgaralar, tatlılar, mezeler de mevcut. Ayrıca paket servis seçeneği de bulunuyor.

No 42, haftanın her günü 08.00-23.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

No 42 – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
No 42 – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

8. Mori Bistro

Mori Bistro, Çanakkale merkezinde eşsiz deniz manzarasına hakim konumda yer alan restoranlardan bir tanesidir. Güler yüzlü ve samimi çalışanlarıyla en güzel hizmeti amaçlamaktadır. Her türlü soğuk içecek bulunuyor. İsteyenler için alkollü içecekler de bulunuyor. Serpme kahvaltı, dürüm, tost, hamburger gibi birçok fast food seçeneği bulunuyor.

Mori Bistro, haftanın her günü 08.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Mori Bistro – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Mori Bistro – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

9. A La Carte Restaurant Kepez Çanakkale

A La Carte Restaurant Kepez Çanakkale, Çanakkale Kepez‘de bulunan şık restoranlardan bir tanesidir. Restoranda makul fiyatlar olmasıyla birlikte samimi çalışanlarıyla sevilmektedir. Her türlü içecek bulunuyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği için seçenekler bulunuyor. Deniz mahsulleri ve Akdeniz mutfağı bulunuyor. İsteyenler için alkollü içecekler mevcut.

A La Carte Restaurant Kepez Çanakkale, haftanın her günü 09.00-01.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

A La Carte Restaurant Kepez Çanakkale – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
A La Carte Restaurant Kepez Çanakkale – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

10. Nazar Pide

Nazar Pide, Çanakkale merkezde bulunan bir pide salonu. Sadece pide değil kebap, ızgara, lahmacun, çorba gibi birçok seçenek sunuyor. Ayrıca paket servis hizmeti de bulunuyor. Nazar Pide, samimi çalışanlarıyla en güzel şekilde hizmet vermeye çalışan bir işletmedir.

Nazar Pide, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Nazar Pide – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Nazar Pide – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

11. Hayati Chef Balık Restaurant

Hayati Chef Balık Restaurant, Çanakkale ilinin merkez ilçesinde yer alan deniz mahsullerinin bulunduğu bir restorandır. Kahvaltı hizmeti de vermektedir. Alkollü içecekler de bulunuyor. Dilediğiniz her deniz ürünü bulunuyor ve balıklar çok lezzetli yapılıyor. Mail yoluyla veya arayarak rezervasyon yaptırmak mümkün.

Hayati Chef Balık Restaurant, haftanın her günü 11.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Hayati Chef Balık Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Hayati Chef Balık Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

12. Muhitt Kahvaltı

Muhitt Kahvaltı, Çanakkale kordonda yer alan bir restorandır. Kordonda yer alması sebebiyle muazzam deniz manzarasına hakimdir. Müthiş manzara eşliğinde kahvaltı yapma şansı sunuyor. Serpme kahvaltı için aradığınız her şey var, bir kuş sütü eksik diyebiliriz.

Muhitt Kahvaltı, haftanın her günü 06.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Muhitt Kahvaltı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Muhitt Kahvaltı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

13. Oytun Park Hotel

Oytun Park Hotel, Çanakkale merkezde yer alan otel bünyesinde restoran hizmeti de veren bir işletmedir. Restoran lüks ve şık bir ortamla konuklarını karşılıyor. Açık büfe şeklinde yöresel lezzetleri tatma şansı sunuyor. Muazzam hizmeti ve şık bir restoran oluşuyla gelenlerin beğenisini kazanan bir işletmedir.

Oytun Park Hotel, haftanın her günü hizmet vermektedir.

Oytun Park Hotel – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Oytun Park Hotel – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

14. Bombacı Pizza Kumru Bomba Tost Çorba Kahvaltı

Bombacı Pizza Kumru Bomba Tost Çorba Kahvaltı, Çanakkale merkezinde bulunan zengin mutfağa sahip bir yemek yeridir. İşletme makul fiyatları ve çeşitli fast food içermesi sebebiyle tercih ediliyor. Kebap, sufle, pizza, hamburger, pide ve daha birçok lezzet bulunuyor. Ek olarak paket servis seçeneği de bulunuyor.

Bombacı Pizza Kumru Bomba Tost Çorba Kahvaltı, haftanın her günü sabah 06.00’dan gece 04.00’a kadar hizmet veriyor.

Bombacı Pizza Kumru Bomba Tost Çorba Kahvaltı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Bombacı Pizza Kumru Bomba Tost Çorba Kahvaltı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

15. Sıfır Bir Sokak Lezzetleri

Sıfır Bir Sokak Lezzetleri, Çanakkale ilinin merkez ilçesinde yer alan bir yemek yeridir. Dilediğiniz her sokak lezzeti bulunuyor. Tabi hepimizin doyamadığı birçok sokak lezzeti vardır. Şırdandan kebaba, kokoreçten ızgaraya birçok seçenek mevcut. Sokak lezzetlerinin bulunduğu yemek yerlerinin samimiyeti de ekstrası.

Sıfır Bir Sokak Lezzetleri, haftanın her günü 10.00-04.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Sıfır Bir Sokak Lezzetleri – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Sıfır Bir Sokak Lezzetleri – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

16. Çanak Hotel

Çanak Hotel, Çanakkale merkezinde bulunan otel olarak hizmet verip bünyesinde restoran da barındıran işletmelerden bir tanesidir. Restoran müthiş bir deniz manzarasına hakim konumda yer alıyor. Ahşap masa ve sandalyeleri de dikkat çekiyor. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti veriyor. Dilediğiniz yemeği bu şık ve hijyenik restoranda tadabilirsiniz.

Çanak Hotel, haftanın her günü hizmet veriyor.

Çanak Hotel – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Çanak Hotel – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

17. Assos Cafe

Assos Cafe, Çanakkale ilinin merkez ilçesinde sahilde yer alan bir kafedir. Kahvaltı, ızgaralar ve çeşitli fast food ürünleri barındırıyor. Ayrıca sahilde sıcakladığınızda soğuk içecekler yudumlayabileceğiniz bir adres diyebiliriz.

Assos Cafe, haftanın her günü 09.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Assos Cafe – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Assos Cafe – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

18. Revgan Çanakkale

Revgan Çanakkale, Çanakkale merkezde yer alan aile restoranlarından bir tanesidir. Restoran sahilde bulunuyor bu yüzden eşsiz deniz manzarası eşliğinde vakit geçirme fırsatı sunuyor. Serpme kahvaltı, ızgaralar, tatlılar, kebaplar bulunuyor. Türk mutfağından çeşitli lezzetler bulunmasıyla beraber sıcak içecekler de mevcut. Restoranın samimi ve güler yüzlü çalışanları sayesinde konukların memnun kalması kaçınılmaz oluyor.

Revgan Çanakkale, haftanın her günü 09.00-01.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Revgan Çanakkale – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Revgan Çanakkale – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

19. Şayka Balık ve Et Restaurant

Şayka Balık ve Et Restaurant, Çanakkale merkezde yer alan bir restorandır. Restoran balık restoranı olarak biliniyor. Çeşitli balıklar en güzel şekilde pişirilip servis ediliyor. Deniz manzarası eşliğinde eşsiz vakit geçirme şansı tanıyor. Her türlü balık, deniz ürünleri, ara sıcaklar bulunmakta. Paket servis seçeneği de mevcut.

Şayka Balık ve Et Restaurant, haftanın her günü 10.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Şayka Balık ve Et Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Şayka Balık ve Et Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

20. Dardanos Cafe ve Restaurant

Dardanos Cafe ve Restaurant, Çanakkale merkezinde sahilde yer alan bir restorandır. Ahşap masa ve sandalyeleriyle sahilde unutulmaz bir öğün geçirme fırsatı sunuyor. Hatta bazı masaları denizin içinde bulunuyor. Birçok soğuk içecek ve birçok fast food bulunuyor. Ayrıca cuma günleri canlı müzik keyfi sunuluyor.

Dardanos Cafe ve Restaurant, haftanın her günü 09.30-00.00 arasında hizmet veriyor.

Dardanos Cafe ve Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Dardanos Cafe ve Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

21. Şevk-Et Steak House

Şevk-Et Steak House, Çanakkale sahilinde yer alan restoranlardan bir tanesidir. Restoran deden toruna en güzel, en kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir işletmedir. Restoranda etin her şeklini bulabilirsiniz. Et yemeklerinin yanında tercih edebileceğiniz bütün mezeler ve bütün soğuk içecekler de bulunuyor.

Şevk-Et Steak House, haftanın her günü 11.30-22.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Şevk-Et Steak House – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Şevk-Et Steak House – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

22. Artur Hotel

Artur Hotel, Çanakkale şehir merkezinde hizmet veren bir oteldir. Otel bünyesinde restoran da barındırıyor. Restoran usta şefleriyle İtalyan mutfağı ve dünya mutfağından seçme yemekler bulunduruyor dilediğiniz lezzeti tatma şansı sunuyor.

Artur Hotel, haftanın her günü hizmet veriyor.

Artur Hotel – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Artur Hotel – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

23. Truva Restaurant

Truva Restaurant, meşhur Truva atının yanında sahilde yer alan bir restoran. Restoranda et yemekleri, deniz mahsulleri, ızgaralar bulunuyor. Ayrıca soğuk içecekler de mevcut. İsteyenler için alkollü içecekler de bulunuyor. Bu muhteşem konumda bulunan restoranda nefis bir öğün geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Truva Restaurant, haftanın her günü 08.00-00.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Truva Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Truva Restaurant – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

24. Altıüstü Burger

Altıüstü Burger, Çanakkale merkezde yer alan bir hamburger restoranıdır. Çeşitli hamburgerler bulunuyor. Bunun yanı sıra istediğiniz içeceği içebilirsiniz ve istediğiniz atıştırmalığı tercih edebilirsiniz. Samimi, sıcak ve sosyal bir restoran olması sebebi ile gelenlerin beğenisini kazanan bir restoran olmayı başarmış.

Altıüstü Burger, pazar günü 14.00-21.00 saatleri arasında, haftanın diğer kalan günlerinde 12.00-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Altıüstü Burger – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Altıüstü Burger – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

25. Ziveriye Ocakbaşı

Ziveriye Ocakbaşı, Çanakkale şehir merkezinde yer alan bir yemek yeridir. Restoran hijyenik bir mekandır. Ek olarak sahilde bulunması sebebi ile deniz manzarası yemeğinize eşlik ediyor. Restoran makul fiyatlar ve ilgili çalışanlarıyla en iyi şekilde misafirlerini ağırlamayı hedefliyor. Serpme kahvaltı, kebap, ızgara, hamur işi, meze gibi birçok çeşit bulunduruyor.

Ziveriye Ocakbaşı, haftanın her günü 11.00-02.00 saatleri aralığında hizmet veriyor.

Ziveriye Ocakbaşı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Ziveriye Ocakbaşı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

26. Cızbız Köfte

Cızbız Köfte, Çanakkale şehir merkezinde hizmet veren bir restoran olarak karşımıza çıkıyor. İşletme mangal ve barbekü restoranı olarak hizmet veriyor. Çanakkale kordonda yer alması sebebiyle müthiş bir hava ve muazzam bir manzara eşliğinde nefis et yemeklerinizi tatma fırsatı sunuyor.

Cızbız Köfte, haftanın her günü 10.00-05.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Cızbız Köfte – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Cızbız Köfte – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

27. Babalık Tekin Peynir Helvacısı

Babalık Tekin Peynir Helvacısı, Çanakkale kordonda yer alan bir helvacıdır. Çanakkale’nin en meşhur tatlısı olan peynir helvasını yemek için en güzel adreslerden bir tanesidir. Her yemeği yerinde tatmak gerekiyor sonuçta, değil mi? Peynir helvasında kuşaktan kuşağa gelen bir tatlı restoranı diyebiliriz. Peynir helvası dışında dondurma da servis ediliyor.

Babalık Tekin Peynir Helvacısı, haftanın her günü 07.30-00.00 saatleri aralığında hizmet veriyor.

Babalık Tekin Peynir Helvacısı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Babalık Tekin Peynir Helvacısı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

28. Limon Cafe

Limon Cafe, Çanakkale kordonda yer alan bir cafedir. Cafede eşsiz boğaz manzarasına şahit olabilirsiniz. Sıcak ve soğuk içeceklerden her şey bulunuyor. Dileyenler için alkollü içecekler de bulunuyor. Ayrıca kahvaltı seçeneği de mevcut.

Limon Cafe, haftanın her günü 06.30-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Limon Cafe – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Limon Cafe – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

29. Cafe 25 Metrekare

Cafe 25 Metrekare, Çanakkale merkezinde yer alan bir hamburger restoranı olarak karşımıza çıkıyor. Sevimli bir restoran olmasıyla beraber manzaraya hakim bir konumda bulunuyor. Çeşit çeşit hamburgerlerin lezzeti ve sıcak, samimi ortamı ile birlikte gelenlerin beğenisini kazanıyor.

Cafe 25 Metrekare, Pazar günü kapalı olması haricinde haftanın kalan günlerinde 11.30-20.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Cafe 25 Metrekare – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Cafe 25 Metrekare – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

30. Trakya Lezzet Durağı

Trakya Lezzet Durağı, Çanakkale merkezde yer alan esnaf lokantası tarzında hizmet veren bir restorandır. Restoran çorbaları, sulu yemekleri ve çeşitli yemekleriyle beraber sevimli ve sıcak bir ortam olması sebebi ile gelenlerin beğenisini kazanıyor. Havalar güzelse açık havaya çıkıp iskele ve deniz manzarasıyla yiyeceklerinizi yeme şansı yakalayabilirsiniz.

Trakya Lezzet Durağı, 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Trakya Lezzet Durağı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Trakya Lezzet Durağı – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

31. Tavuk Dünyası 17 Burada

Tavuk Dünyası 17 Burada, Tavuk Dünyası’nın Çanakkale’deki şubesidir. Tavuk dünyasının akıl almaz tavuğunun lezzetini ve müthiş soslu makarnanın eşlik edişini çoğumuz biliriz. 17 Burada alışveriş merkezinde tavuk dünyasını tercih edebilirsiniz.

Tavuk Dünyası 17 Burada, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Tavuk Dünyası 17 Burada – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Tavuk Dünyası 17 Burada – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

32. Kısmet Balık Evi

Kısmet Balık Evi, Çanakkale şehir merkezinde sahile yakın bir konumda bulunan bir restorandır. Restoran manzara eşliğinde çalışanların samimiyetiyle birleşerek en güzel hizmeti sunmaya çalışıyor. Restoranda deniz mahsulleri, Akdeniz mutfağı, Türk mutfağı ve fast food seçenekleri bulunuyor. Özellikle deniz mahsulleri konusunda çok başarılı olduğu biliniyor. Öğle ve akşam yemeklerinizi geçirebileceğiniz bir yemek yeri olarak karşımıza çıkıyor.

Kısmet Balık Evi, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Kısmet Balık Evi – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran
Kısmet Balık Evi – Çanakkale Yemek Yerleri – En İyi 32 Restoran

Çanakkale Yemek Yerleri

Sizin için Çanakkale’de en iyi 32 yemek yerini listeledik. Her biri benzersiz lezzetleri bir arada sunan yemek yerleri olduğundan, kendinizi çok özel hissedebilirsiniz.

Çanakkale hakkında daha detaylı bilgi için Çanakkale Otelleri ve Çanakkale’de gezilecek yerler makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *