Antalya’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

Antalya, ülkemizin en turistik şehirleri arasında yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçisi bulunan Antalya’da hem gezilecek yer hem de gidilecek birçok restoran bulunmaktadır.

Merkezde olan Antalya restoranları ev yapımı ve özgün lezzet yolculuğuna davet eder. Antalya nın en iyi akşam yemeği yerleri uygun olan rakamları ile keşfedilebilir. Birçok yerde göreceğiniz Antalya’ya özgü Antalya usulü yemekleri arasında lezzet durağı haline gelebilir. Antalya nın meşhur lezzetleri arasında ziyaret etmeyi unutmamanız gerekenler listede yer alıyor.  

Antalya ilinde yer alan restoranların farklı konseptleri bulunmaktadır. Bu yazımızda, Antalya da yemek yerleri restoran önerilerinde bulunacağız. 

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Antalya’da yiyebileceğiniz yemekleri keşfetmek için « Antalya’da Ne Yenir » yazımıza bakmayı unutmayın.

Antalya’da En İyi 50 Restoran

1. Mevlana Lokantası 

Mevlana Lokantası, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan sevilen ve popüler bir lokantadır. Klasik bir Türk mutfağını yansıtmaktadır. 

Mevlana Lokantasının fiyat skalası ortalamadır. Lokanta bünyesinde genel olarak en çok et ve et ürünleri daha çok tercih edilmektedir.

Mevlana Lokantası  - Antalya'da Yemek Yerleri
Mevlana Lokantası  – Antalya’da Yemek Yerleri

2. 7 Mehmet 

7 Mehmet restoranı, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Et yemeği ile bilinen 7 Mehmet, deniz manzaralı ve oldukça şık bir restorandır.

7 Mehmet restoranında tatlı ve aparatif yiyecekler de bulunmaktadır. Tecrübeli aşçıları ve hijyenik şartları ile tercih edilebilir bir restorandır.

7 Mehmet - Antalya'da Yemek Yerleri
7 Mehmet – Antalya’da Yemek Yerleri

3. Sıralı Kebap 

Sıralı Kebap, Antalya’da oldukça sevilen bir restorandır. Bu restoran, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Sıralı Kebap restoranı içerisinde yöresel birçok kebap ve tavuk yemeği bulunmaktadır. Sıralı Kebap, Antalya restoran önerileri içerisinde yer alabilecek bir yerdir.

Sıralı Kebap - Antalya'da Yemek Yerleri
Sıralı Kebap – Antalya’da Yemek Yerleri

4. Sedir Restoran

Sedir Restoran, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Aksu ilçesinde yer almaktadır.

Sedir Restoran, hem lezzetli yemekleri hem de geleneksel tatlıları ile geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Sedir Restoranın bünyesinde yer alan tatlıları da oldukça meşhurdur.

Sedir Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Sedir Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

5. Food in Box

Food in Box, Antalya şehrinin Konyaaltı ilçesinde yer alan oldukça ünlü bir fast food restoranıdır. Dünyanın dört bir yanından müşteri bulunmaktadır.

Food in Box – Antalya’da Yemek Yerleri

6. Şişçi İbo Konyaaltı Şubesi 

Şişçi İbo Konyaaltı restoranı, Antalya restoran önerileri arasında yer alan önemli bir yerdir. Et ve şiş severler için önerilen kaliteli restoranlar arasındadır.

Şişçi İbo Konyaaltı restoranında şiş yemekleri haricinde tavuk ve et yemekleri de bulunmaktadır.

Şişçi İbo Konyaaltı Şubesi - Antalya'da Yemek Yerleri
Şişçi İbo Konyaaltı Şubesi – Antalya’da Yemek Yerleri

7. Leman Kültür

Leman Kültür Antalya’nın önemli kafe ve restoranları arasında yer almaktadır. Antalya restoran önerileri içerisinde yer alan bir seçenektir.

Leman Kültür, hem içecek hem de kaliteli mezeler açısından da öne çıkan bir yerdir. Hem temiz hem de lezzetli yiyecekleri bulunur.

Leman Kültür - Antalya'da Yemek Yerleri
Leman Kültür – Antalya’da Yemek Yerleri

8. Varuna Gezgin Kafe

Varuna Gezgin Kafe, Antalya restoran önerileri içerisinde yer alan kaliteli ve nezih restoranlar arasındadır.

Varuna Gezgin Kafe, fast food, içecek ve birtakım et yemeklerinde hizmet vermektedir. Kafe tasarımı ve nezih olması da tercih edilebilir olduğunu göstermektedir.

Varuna Gezgin Kafe - Antalya'da Yemek Yerleri
Varuna Gezgin Kafe – Antalya’da Yemek Yerleri

9. My Asia

My Asia, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yer alan önemli Asya restoranları arasında yer almaktadır. Japon, Çin ve Tay mutfağından yemekleri bulunmaktadır.

My Asia restoranı, açık havada sunduğu oturma planı ile birlikte oldukça rahattır. Yemekleri de Asya yemek sevenler için önerilmektedir.

My Asia - Antalya'da Yemek Yerleri
My Asia – Antalya’da Yemek Yerleri

10. Denizimpark Restoran

Denizimpark Restoran, Antalya restoran önerileri listemizde baş sıralarda yer alan restoranlardandır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Denizimpark Restoran, Türk mutfağı menüsü ile bilinmektedir. Özellikle, ev yemeği spesiyalleri, geleneksel tatlıları ve nazik tutumları ile kesinlikle denemeniz gereken yerlerdendir. 

Denizimpark Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Denizimpark Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

11. Vahap Usta Et Restoran 

Vahap Usta Et Restoran, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada olması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır.

Vahap Usta Et Restoran, Antalya’da yer alan lezzetli ve şık bir et restoranıdır. Vahap Usta Et Restoran menüsü içerisinde leziz kebap ve pideleri ile bilinmektedir.

Vahap Usta Et Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Vahap Usta Et Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

12. Lara Balık

Lara Balık, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Lara ilçesinde yer almaktadır.

Lara Balık, Antalya’da yer alan en iyi balık restoranıdır. Restoranın aşçıları da oldukça tecrübelidir. 

Lara Balık - Antalya'da Yemek Yerleri
Lara Balık – Antalya’da Yemek Yerleri

13. Shakespeare Kafe 

Shakespeare Kafe, Antalya’da yer alan sevilen kafeler içerisinde yer almaktadır. Konyaaltı ilçesinde yer alan Shakespeare Kafe, lezzetli menüsü ile tercih edilebileceğiniz yerler arasındadır.

Shakespeare Kafe - Antalya'da Yemek Yerleri
Shakespeare Kafe – Antalya’da Yemek Yerleri

14. Big Chefs Lara

Big Chefs Lara, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan bir restorandır. Hamburgeri ile ünlü olan Big Chefs Lara önemli ve nezih yerler arasındadır. 

Big Chefs Lara, menü çeşitliliği ile de bilinmektedir. Big Chefs, uygun fiyatlı ve kaliteli yemekleri ile tercih edilebilir. 

Big Chefs Lara - Antalya'da Yemek Yerleri
Big Chefs Lara – Antalya’da Yemek Yerleri

15. Sedir Restoran Lara 

Antalya restoran önerileri arasında kaliteli hizmet veren yerlerin başında Sedir Restoran Lara gelmektedir. Sedir Restoran Lara İstanbul’un Lara ilçesinde yer almaktadır.

Sedir Restoran Lara, genel olarak Türk ve fast food yemekleri ile ünlüdür. Dünyanın dört bir yanında sevilen fast food yiyecekleri ile bilinmektedir.

Sedir Restoran Lara – Antalya’da Yemek Yerleri

16. Nar Bistro

Nar Bistro, üç öğün tercih edilebilecek olan bir bistro kafedir. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Antalya restoran önerileri listesine eklenmesi gereken bir yerdir. 

Nar Bistro – Antalya’da Yemek Yerleri

17. Kokoyaki Sushi Lara 

Kokoyaki Sushi Lara, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Lara ilçesinde yer almaktadır.

Kokoyaki Sushi Lara, Antalya’da yer alan en iyi sushi restoranıdır. Birbirinden leziz sushi menüleri ve Çin mutfağı haricinde de birçok Asya ülkesinin lezzetleri yer alır. Dünyanın dört bir yanından müşteri kitlesi vardır.

Kokoyaki Sushi Lara – Antalya’da Yemek Yerleri

18. Antalya Balıkevi 

Antalya Balıkevi, Antalya restoran önerileri içerisinde seçebileceğiz yerler arasında yer almaktadır. Antalya Balıkevi, Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Antalya Balıkevi, taze balıkları ve mezeleri ile ön plana çıkan yerler arasındadır. Kaliteli balıkları ve şefleri ile denenmesi gereken yerlerdendir.  

Antalya Balıkevi - Antalya Yemek Yerleri
Antalya Balıkevi – Antalya Yemek Yerleri

19. The Grill House 

The Grill House, Antalya’nın sevilen yerleri arasındadır. Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde bulunmaktadır. Antalya restoran önerileri içerisine eklenmesi gereken yerlerdendir.

The Grill House, Antalya’daki önemli bir Amerika restoranıdır. Amerikan mutfağından her detay bulunmaktadır.

The Grill House - Antalya Yemek Yerleri
The Grill House – Antalya Yemek Yerleri

20. Günaydın Kebap 

Günaydın Kebap, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Günaydın Kebap, Antalya yer alan en lezzetli kebap restoranıdır. Et ve kebap menüleri oldukça çeşitlidir. Antalya’da yiyebileceğiniz en leziz kebaplar sunulmaktadır.

Günaydın Kebap - Antalya Yemek Yerleri
Günaydın Kebap – Antalya Yemek Yerleri

21. Tiritcizade Restoran 

Tiritcizade Restoran, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır.

Tiritcizade Restoran, Antalya ilinde yer alan en sevilen kebapçılar arasında yer almaktadır. Hem kebap lezzeti hem de nezihliği konusunda tereddüt etmeden seçebilirsiniz.

Tiritcizade Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Tiritcizade Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

22. The Royal Castle Bistro 

The Royal Castle Bistro, Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer alan önemli bistro kafeler arasında yer almaktadır. Antalya restoran önerileri arasında sabah veya öğlen menülerinde gidebileceğiniz yerler arasındadır.

The Royal Castle Bistro - Antalya'da Yemek Yerleri
The Royal Castle Bistro – Antalya’da Yemek Yerleri

23. Vanilla Restoran 

Vanilla Restoran, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Vanilla Restoran, Antalya’da yer alan ve en iyi Türk mutfağı ve günlük yemekleri yapan restoranlar arasında yer almaktadır. 

Vanilla Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Vanilla Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

24. Nasreddin Et ve Tandır

Nasreddin Et ve Tandır, Antalya restoran önerileri içerisine eklenmesi gereken yerlerdendir. Et konusunda oldukça başarılıdır ve tazedir.

Nasreddin Et ve Tandır, Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır. Konyaaltı ilçesinde sevilen et restoranları içerisindedir.

Nasreddin Et ve Tandır - Antalya'da Yemek Yerleri
Nasreddin Et ve Tandır – Antalya’da Yemek Yerleri

25. Arma Restoran

Arma Restoran, Antalya restoran önerileri listesinde mutlaka yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Arma Restoran, Antalya yer alan en kaliteli restoranlardandır. Hem Türk mutfağı lezzetleri hem de tatlıları ile bilinmektedir.

Arma Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Arma Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

26. Rokka Pizza Falafel

Rokka Pizza Falafel, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan en kaliteli İtalyan mutfağı arasında yer almaktadır.

Rokka Pizza Falafel, en iyi Antalya restoran önerileri içerisine eklenmesi gereken bir restorandır. Rokka Pizza Falafel bünyesinde pek çok İtalyan aşçı da vardır.

Rokka Pizza Falafel - Antalya'da Yemek Yerleri
Rokka Pizza Falafel – Antalya’da Yemek Yerleri

27. Bella Vita Restoran

Bella Vita Restoran, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan önemli yerler içerisindendir. Restoranın içi oldukça şık ve nezih bir şekilde dizayn edilmiştir.

Bella Vita Restoran, Antalya restoran önerileri içerisinde mutlaka olması gereken bir yerdir. Menüsü oldukça çeşitlidir.

Bella Vita Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Bella Vita Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

28. Börekçi Tevfik

Börekçi Tevfik, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan lezzetli börekçiler arasında yer almaktadır. Börekçi Tevfik, taze ve kaliteli börekleri ile bilinmektedir. En iyi Antalya restoran önerileri içerisine girmelidir. 

Börekçi Tevfik - Antalya'da Yemek Yerleri
Börekçi Tevfik – Antalya’da Yemek Yerleri

29. Serpme Balık Evi 

Serme Balık Evi, Antalya restoran önerileri içerisinde ön sıralarda olması gereken bir yerdir. Taze balıkları, mezeleri ve balık yemekleri ile ünlüdür.

Serme Balık Evi, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumu bulunur.

Serpme Balık Evi - Antalya'da Yemek Yerleri
Serpme Balık Evi – Antalya’da Yemek Yerleri

30. Balıkçı İrfan

Balıkçı İrfan, Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde yer alan bir restorandır. Köklü bir geçmişe sahip olan Balıkçı İrfan, Antalya restoran önerileri içerisinde yer alması gereken nezih bir restorandır.

Balıkçı İrfan - Antalya'da Yemek Yerleri
Balıkçı İrfan – Antalya’da Yemek Yerleri

31. Beerzone

Beerzone restoranı, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan nezih yerlerdendir. Önemli bir fast food restoranıdır. Menüsü oldukça çeşitlidir. 

Beerzone - Antalya'da Yemek Yerleri
Beerzone – Antalya’da Yemek Yerleri

32. Pizza Napoli

Pizza Forno, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Lara ilçesinde yer almaktadır. Pizza Forno, Antalya ilinde oldukça yüksek tercih edilmektedir.

Pizza Forno, Antalya’da yer alan en iyi pizza restoranıdır. Antalya ilinde mutlaka denemeniz gereken şık bir restorandır. 

Pizza Napoli – Antalya’da Yemek Yerleri

33. Zümrüt Restoran

Zümrüt Restoran, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Zümrüt Restoran, Antalya’da yer alan en iyi balık restoranları arasında yer almaktadır. Her türlü deniz mahsullerini taze bir şekilde yapmaktadır.

Zümrüt Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Zümrüt Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

34. Public Burger 

Public Burger, Antalya ilinin Konyaaltı ilçesi içerisinde yer almaktadır. Public Burger, fast-food restoranıdır. Public Burger içerisinde birçok farklı menüde burger seçenekleri bulunmaktadır.

Public Burger - Antalya'da Yemek Yerleri
Public Burger – Antalya’da Yemek Yerleri

35. Denizim Restoran

Denizim Restoran, denize kıyısı olan şık bir restorandır. Muratpaşa ilçesinde yer alan ve Antalya restoran önerileri içerisinde olan bir yerdir. 

Denizim Restoran, fiyat skalası da düşük olan bir yerdir. Köklü bir restorandır.

Denizim Restoran - Antalya'da Yemek Yerleri
Denizim Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

36. Midpoint

Midpoint, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan seçili restoranlar içerisindedir. Antalya restoran önerileri içerisine ekleyebileceğimiz bir yerdir.

Midpoint restoranı içerisinde menü oldukça gelişmiştir. Dünya mutfağından birçok yemek seçeneği bulunmaktadır.

Midpoint – Antalya’da Yemek Yerleri

37. Kaison

Kaison, Antalya restoran önerileri içerisine mutlaka eklememiz gereken bir Çin restoranıdır. Sushileri ile ünlü olan Kaison Muratpaşa ve tüm Antalya’da en sevilen sushi restoranıdır.

Kaison – Antalya’da Yemek Yerleri

38. Dönerci Hamdi Usta

Dönerci Hamdi Usta, Antalya ve tüm ülkemizde tercih edilen bir restorandır. Lezzetli döner ve et yemekleri ile yerli ve yabancı kişilerin dikkatini çekmektedir. Antalya restoran önerileri içerisine eklenmelidir. 

Dönerci Hamdi Usta - Antalya'da Yemek Yerleri
Dönerci Hamdi Usta – Antalya’da Yemek Yerleri

39. Antalya Mutfağı

Antalya Mutfağı, Antalya restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır.

Antalya Mutfağı, Taze ve lezzetli yemekleri ile mutlaka gidilmesi gereken yerlerdendir. Ek olarak, çalışanlar ve aşçılar oldukça nezih bir hizmet gerçekleştirmektedir.

Antalya Mutfağı - Antalya'da Yemek Yerleri
Antalya Mutfağı – Antalya’da Yemek Yerleri

40. Limonaltı Kır Bahçesi

Limonaltı Kır Bahçesi, Antalya restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Limonaltı Kır Bahçesi, hem lezzetli tatlıları hem de içecekleri ile öne çıkmaktadır. Muratpaşa ilçesinde nezih mekanlar arasındadır. 

Limonaltı Kır Bahçesi - Antalya'da Yemek Yerleri
Limonaltı Kır Bahçesi – Antalya’da Yemek Yerleri

41. Rose Restoran

Rose Restoran, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır.

Rose Restoran, Antalya ilinde yer alan önemli bir restorandır. Her öğün için geniş menü seçenekleri bulunmaktadır.

Rose Restoran – Antalya’da Yemek Yerleri

42. The Barrels

The Barrels, Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde yer bir restorandır. Türk mutfağı, meze, balık gibi birçok alanda menüleri bulunmaktadır. The Barrels, Antalya restoran önerileri içerisinde olması gereken bir seçenektir.

The Barrels – Antalya’da Yemek Yerleri

43. Arap Nazmi Köfte Piyaz Kırcami

Arap Nazmi Köfte Piyaz Kırcami, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Arap Nazmi Köfte Piyaz Kırcami, Antalya ilinde yer alan önemli bir köfte restoranıdır. Lezzetli et yemekleri ve kebapları ile mutlaka denemeniz gereken bir restorandır.

Arap Nazmi Köfte Piyaz Kırcami - Antalya'da Yemek Yerleri
Arap Nazmi Köfte Piyaz Kırcami – Antalya’da Yemek Yerleri

44. Öküz Burger

Öküz Burger, başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de birçok şubesi bulunan önemli bir hamburgercidir. Antalya restoran önerileri içerisinde yer alması gerekmektedir.

Öküz Burger - Antalya'da Yemek Yerleri
Öküz Burger – Antalya’da Yemek Yerleri 

45. Taka Karadeniz

Taka Karadeniz, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan önemli bir Karadeniz restoranıdır. Balık yemekleri ve mezeleri ile ünlüdür.

Taka Karadeniz, Antalya restoran önerileri içerisinde tercih edilebilecek önemli yerlerdendir. Tüm dünyadan birçok insanın balık yemeği için seçeceği yerler içerisindedir.

Taka Karadeniz – Antalya’da Yemek Yerleri

46. No 14 Kaleici

No 14 Kaleiçi, Antalya ilinin sevilen restoranları içerisinde yer almaktadır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. No 14 Kaleiçi restoranı, hem Türk mutfağı hem de fast food menüsü açısından da zengindir.

No 14 Kaleici - Antalya'da Yemek Yerleri
No 14 Kaleici – Antalya’da Yemek Yerleri

47. Valespit Kafe

Valespit Kafe, Antalya restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Valespit Kafe, Antalya’da yer alan en sevilen kafeler arasındadır. Zengin bir menüsü bulunmaktadır. Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere tercih edilebilecek menülere sahiptir. 

Valespit Kafe – Antalya’da Yemek Yerleri

48. Bekir

Bekir restoranı, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Türk mutfağını en iyi şekilde temsil eden Bekir restoranı oldukça popülerdir. 

Bekir restoranı menüsü oldukça kalabalıktır. Türk mutfağından her türlü et, tavuk ve sebze yemekleri bulunmaktadır.

Bekir – Antalya’da Yemek Yerleri

49. Lara Çorbacı

Lara Çorbacı, Antalya restoran önerileri listesinde ön sıralarda olması gereken bir çorba restoranıdır. Lara Çorbacı restoranı içerisinde birçok çeşit seçenek bulunmaktadır.

Lara Çorbacı bünyesinde birçok tecrübeli aşçılara sahiptir. Restoran, oldukça hijyenik ve nezihtir.

Lara Çorbacı - Antalya'da Yemek Yerleri
Lara Çorbacı – Antalya’da Yemek Yerleri

50. Sultan Çorbacı

Sultan Çorbacı, Antalya’da yer alan en iyi çorbacılar içerisindedir. Sultan Çorbacısı, Antalya ilinin Aksu ilçesinde yer almaktadır. Sultan Çorbacı menüsü de oldukça çeşitlidir. 

Sultan Çorbacı - Antalya'da Yemek Yerleri
Sultan Çorbacı – Antalya’da Yemek Yerleri

Antalya’da En İyi Restoranlar

Antalya hakkında daha detaylı bilgi için Antalya Gezilecek Yerler önerileri ve Antalya Otelleri makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *