Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

Antalya’dan 43 kilometre uzakta yer alan ve Türkiye’nin sahibi olduğu en güzel tatil beldelerinden biri de Belek. Yaz turizmi deneyimlerinin sunumunun en önemli duraklarından biri olan beldenin sıcaklığı sıcak havalar ile bir hayli artıyor.

Önemli tarihi duraklarının başında; Tarihi Aspendos Tiyatrosu ve Antik Kenti olan Belek ; mavi bayraklı plajları, şelaleleri, mağaraları ve kanyonlarıyla da oldukça ilgi çekiyor. Sahip olduğu golf sahaları ile son dönemini Türkiye sınırlarını aşan belde; dünyaca ünlü golfçüler tarafından ziyaret ediliyor.

Sizler için hazırladığımız Belek tatilleri en iyi 20 yer listesinde yer alan; Belek Golf Sahaları , Hoşgörü Bahçesi, Aspendos Su Kemerleri , Köprülü Kanyon ve Perge Antik Kenti Belek’te görmeniz gereken duraklardan sadece birkaçı.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Belek en iyi otellerini keşfetmek için « Belek Otelleri » yazımıza bakmayı unutmayın.

Belek’te Gezilecek En İyi 20 Yer

1. The Land Of Legends Termal Park

The Land of Legends Therme Park , onun dönemleri Belek’in adeta sembol haline gelen hizmetlerinden biri. 2016’da Rixos bünyesinde hizmet vermeye başlayan The Land of Legands Therme Park; her hitap eden muhteşem bir eğlence alanı. İçerisinde mini bir hayvanat bahçesi de bulunan eğlence alanında; kaplan ve penguenler adası ile tanışabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli vakit geçireceğiniz The Land of Legends Therme Park ; özellikle çocuklu aileler tarafından kullanım tercih ediliyor.

Sıra dışı mimariyle of dikkat çekici tema parkın mimarisi of dünyaca ünlü sanat yönetmeni Franco Dragone . Çocuk oyun bilgisayarları, sergi salonlarına, kaykay ve paten parklarından, tenis kortuna kadar birçok farklı etkinlik için alana sahip olan eğlence merkezi; spa, Türk hamamı, sauna, buhar odaları ile kendinizi kullanmama imkanınız da var. Yerli ve yabancı yemekler tarafından yoğun ilgi gören The Land of Legends Therme Park, Belek gezilecek yerler en iyi 20 yer listesinde üst sıralarda bulunuyor.

The Land Of Legends Termal Park - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
The Land Of Legends Termal Park – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

2. Tarihi Aspendos Köprüsü

Tarihi Aspendos Köprüsü , Serik ilçesinde bulunan Belkıs Köyü’nde yer alıyor. Belkıs olarak da anılan tarihi köprü; MS 4.yüzyılda kuşlar tarafından inşa ediliyor. Günümüze kadar ulaşmış olan köprü ise Selçuklular tarafından görmüş olan eski köprünün yeniden inşa edilmiş hali.

Köprüçay Nehri’nin üzerinde yer alan ve 9 kemere sahip olan Tarihi Aspendos Köprüsü ; onun olarak 2003 yılında onarım görüyor. Büyü trafiğe kapalı durumda olan köprü; Özellikle tarih meraklıları tarafından, Belek’te görülmesi gerekenler bir tanesi.

Tarihi Aspendos Köprüsü - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Tarihi Aspendos Köprüsü – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

3. Belek Saat Kulesi

Belek Saat Kulesi, Belek merkezde yer alıyor. Belek’in sembol yapılarından biri olan tarihi saat kulesinin yapım yılı Osmanlı’da II. Abdülhamit’in inşa edildiği dönemde düşünülmekte. Merkezi konumun nedeniyle Belek’te en sık ziyaret edilen tarihi yapılardan biri olan Belek Saat Kulesi çevresindeki yer alan kafeler, lokantalar, dükkanlar adası hareketli bir yer olarak ilgi çekiyor.

Yerli ve yabancı yiyecekler tarafından özellikle yazılanlar oldukça ilgi gören Belek’te gezilecek yerlerin başında Belek Saat Kulesi geliyor. Şehir merkezi turunuza bu tarihi yapıyı da kaplamayı tavsiye ediyoruz.

Belek Saat Kulesi - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Belek Saat Kulesi – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

4. Hoşgörü Bahçesi (Dinler Bahçesi)

Hoşgörü Bahçesi (Dinler Bahçesi ), üç dinin buluştuğu, Antalya Belek’te yer alan içerisinde; kilise, sinagog ve caminin bulunduğu muhteşem güzellikte bir bahçe. 2004 yılında inşası tamamlanan bahçe; Belek’in en güzel sembol yapılarından biri olmuş ve her yıl özellikle yazan çok fazla sayıda ziyaretçi ağırlayan Belek’te en çok ziyaret edilen yerlerden biri haline geldi. Kudüs’ten sonra üç dinin bir arada olduğu ender dönemlerden biri olan Hoşgörü Bahçesi; bu özelliğiyle Türkiye’nin sahip olduğu en önemli turizm duraklarından biri.

Belek’e gelen yabancıların götürülmesi için ibadet hizmetlerini karşılayabildiklerini bir yer de olan Hoşgörü Bahçesi her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret ediliyor. Bahçesinde yer alan havuzun etrafındaki üç dini sembolize eden üç tavus kuşu heykeliyle de görülen değer bahçesi; kardeşçe, dostluk içinde bir arada yaşamanın değerini ve değerini gösteriyor. Belek gezilecek yerler en iyi 25 yer listesinde önemli bir listeye sahip olan Hoşgörü Bahçesi’ni mutlaka dinlemenize ekleyin.

Hoşgörü Bahçesi (Dinler Bahçesi) - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Hoşgörü Bahçesi (Dinler Bahçesi) – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

5. Belek Halk Plajı

Belek Halk Plajı, Belek’in masmavi denize doyacağınız, mavi bayrağa sahip plajlarından biri . Serik ilçesinde yer alan plaj; 300 metre uzunluğunda incecik kumla kaplı sahili ile yaz boyunca Belek’e tatile gelen gezi sevenler ve çevre halkı tarafından en çok tercih edilen plajlardan biri. Aynı zamanda, yaz tatili plajda düzenlenen konserler, spor organizasyonları adası Belek’in sosyal zararı önemli bir yere sahip olan Belek Halk Plajı’na giriş ücreti de bulunmuyor. Şezlong, şemsiye ve duş özellikleri da içinde bulunduğu plaj çocuklu yetiştirme tarafından da bulunduğu ziyaret ediliyor. Yaz bahçelerini oldukça ilgi gören Belek Halk Plajını, mutlaka dinlemenizi öneririz.

Belek Halk Plajı - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Belek Halk Plajı – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

6. Boğazkent Halk Plajı

Boğazkent Halk Plajı, Antalya’nın Serik ilçesinde yer alan bir diğer mavi bayrağa sahip olan plaj. Çevresinde yer alan pansiyon ve konaklama yerlerinde konaklama imkanı bulabileceğiniz Boğazkent Halk Plajı doğa içinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenler yerli ve yabancı yiyeceklerin barındırdığı tercih edilen yerlerden biri. Giriş ücreti içermeyen plajda konaklama birimleri yer alan tesislerden; salon ve şemsiye kiralayabilirsiniz.

Masmavi denizinizi ile kalıcı bir deniz deneyimi sunan Boğazkent Halk Plajı, Belek’te gitmeniz gereken bir diğer plaj.

Boğazkent Halk Plajı - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Boğazkent Halk Plajı – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

7. Perge Antik Kenti

Perge Antik Kenti , Antalya’nın şehir merkezine 17 kilometre mesafede yer alıyor. Unesco Dünya Mirası Geçici listesinde yer alan antik kent; Belek’e geldiklerinden özellikle arkeoloji meraklılarının görmesi gereken bir diğer tarihi yer. Roma Dönemi’nde en büyük şehirlerden biri olan Perge Antik Kenti’nde günümüze kadar gelmiş olan; saray ve antik tiyatro bulunuyor.

Bölgede yapılan defter defterinin ardından bulunan eserler; Antalya Müzesi’nde sergileniyor. Daha çok doğal güzellikleriyle bilinen Belek’te görülmesi gereken tarihi duraklardan biri de hiç şüphesiz Perge Antik Kenti.

Perge Antik Kenti - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Perge Antik Kenti – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

8. Sillyon Antik Kenti

Sillyon Antik Kenti , Aspendos ve Perge antik kentleri arasında inşa edilmiş olan diğer tarihi bir yerleşim yeri. Belek’ten 18 kilometre uzakta yer alan antik kent; Truva Savaşı’ndan sonra düşünülenler. Antik dönemden ilgili Osmanlı’ya kadar birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Sillyon Antik Kenti; Belek’te görülmesi gereken tarihi biri.

Arkeolojik çalışmaları günümüzde devam ettiği antik kent; tarih ve arkeoloji meraklıları tarafından mutlaka alınması gerekenlerden biri başka.

Sillyon Antik Kenti - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Sillyon Antik Kenti – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

9. Zeytintaşı Mağarası

Zeytinaşı Mağarası , Belek’ten 27 kilometre uzakta yer alıyor. Akbaş Köyü’nde bulunan mağara 1997 yılında bölgede yapılan taş ocak çalışmaları tesadüfi bir şekilde keşfediliyor. 14 metre derinliğe sahip olan mağara 2 kattan oluşur. 2002 yılında üst katı halka açılan Zeytinaşı Mağarası; Belek’in uğrak yerleri doğal güzelliklerinden biri. Belek’e gelen yerli ve yabancı yemekler tarafından da ilgi görüyor.

Mağaranın içinde yer alan Makarna sarkıtları ile oldukça ilgi çekici mağaranın gelişimi de halen devam ediyor. Zeytinaşı Mağarası, Belek gezilecek en iyi 20 yer listesinde bulunuyor.

Zeytintaşı Mağarası - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Zeytintaşı Mağarası – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

10. Aspendos Su Kemerleri

Aspendos Su Kemerleri , Serik ilçesinde bulunan tarihi yapı; Aspendos Antik Kenti’nin su karşılaması için MS 2.yüzyılda inşa ediliyor. Belek’e gelen yerli ve yabancı yuvaların en çok ziyaret ettiği tarihi duraklardan biri olan Aspendos Su Kemerleri; heybetli yapısıyla görenleri büyülüyor.

15 metre yüksekliğindeki kemerlerden oluşan Aspendos Su Kemerleri’nin mimarı ise Antik Yunan’da ünlü olan mimarlardan Tiberius Claudius Italicus’tur . Belek’in önemli turizm noktalarından biri olan Aspendos Su Kemerleri, dünyanın dört bir yanında kalmış olan ender eserlerden de biri. Aspendos Antik Kenti’nin ‘can damarları’ olarak tarihi yapı; Belek geziniz sırasında mutlaka görmenizi tavsiye ettiğimiz tarihilerden durak bir başka.

Aspendos Su Kemerleri - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Aspendos Su Kemerleri – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

11. Düden Şelalesi

Düden Şelalesi , Varsak Mahallesi’nde yer alıyor. İskender Şelalesi ve Yukarı Düden Şelalesi olarak da bilinen şelale, Türkiye’nin en çok bilinen şelalelerinden biri. Su kaynağı Kepez Hidroelektrik Santrali olan Düden Şelalesi; özellikle yazlık bölümleri gezilecek yerler arasında bulunuyor. 40 metre yükseklikten inen buz gibi suyuyla bunaltıcı yaz sıcaklarında Belek’te en sık ziyaret edilen doğal güzelliklerden biri olan şelale Belek’te yer alan en güzel çıkışlardan biri.

Düden Şelalesi yanında yer alan lokantalar, kafeler, yürüyüş parkurları ve piknik alanları ile çevre hanedanın ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor. Doğa içinde keyifli bir gün geçirebileceğiniz Düden Şelalesi; Belek’e gelen gezi severlerin listelerinde olması gereken bir rota.

Düden Şelalesi - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Düden Şelalesi – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

12. Kurşunlu Şelalesi

Kurşunlu Şelalesi , Antalya’dan 21 kilometre uzakta yer alıyor. Türkiye’nin saklı cennetlerinden biri olan şelale 2 kilometrelik bir kanyonun içinde bulunuyor. 1986’da ziyaret için halka açılan Kurşunlu Şelalesi, Belek’te yer alan doğal güzelliklerden bir başka. Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı, içinde yer alan yürüyüş parkurları, piknik alanları, muhteşem doğum ve nefes kesen manzarasıyla Belek’te en çok ilgi görenlerden biri.

Yaz aylarında tabiat parkı içerisinde gezerken; sincap, kaplumbağa ve tavşan gibi birçok sevimli hayvanla da karşılaşabilirsiniz. Seyir terasından muhteşem manzaranın tadını çıkarırken, tabiat parkı içerisinde yer alan tesislerde lezzetli yemekler yiyerek doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kurşunlu Şelalesi, Belek gezilecek en iyi 20 yer listesinde üst sıralarda bulunuyor.

Kurşunlu Şelalesi - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Kurşunlu Şelalesi – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

13. Sapadere Kanyonu

Sapandere Kanyonu, Sapadere Köyü’nde yer alıyor. 750 metre uzunluğundaki kanyon, üzerine yapılan çelik destekler ile bir yürüyüş parkuru oluşturuyor. Antalya’ya 40 kilometrelik bir konumda yer alan Sapandere Kanyonu; 2008 yılında turizme açılıyor. Kanyonun girişinden 300 metre ileride yer alan şelale ile gürül gürül akan sularıyla görenleri kendine hayran bırakıyor.

Kanyonun çevresinde yer alan lokantalarda taze alabalık yeme imkanınız da var. Küçük molalar için kafelerin de bulunduğu Sapandere Kanyonu, özellikle yaz aylarında Belek’e gelen yerli ve yabancı turistlerin listelerinde olması gereken bir diğer doğal güzellik.

Sapadere Kanyonu - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Sapadere Kanyonu – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

14. Manavgat Şelalesi

Manavgat Şelalesi, Belek’ten 47 kilometre uzaklıkta, Antalya’nın Manavgat ilçesinde yer alan olağanüstü doğal güzellik. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen noktalarından biri olan Manavgat Şelalesi özellikle çevre halkı tarafından sıklıkla ziyaret edilen yerlerin başında yer alıyor. 4 metre yükseklikten dökülen coşkun suları, çevresinde yer alan piknik alanları ile ziyaretçilerine doğanın içinde güzel saatler vadeden Manavgat Şelalesi, yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Doğal güzellikleri ile bilinen Belek ziyaretiniz sırasında mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri olan Manavgat Şelalesi rafting yapmak için de olanak sağlıyor. Şelale manzarasına karşı oturarak keyif yapabileceğiniz kafeleri ile de, Belek gezilecek en iyi 20 yer listesinde üst sıralarda bulunan bir diğer durak.

Manavgat Şelalesi - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Manavgat Şelalesi – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

15. Köprülü Kanyon

Köprülü Kanyon, Belek’ten 50 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Türkiye’nin en meşhur rafting alanlarından biri olan Köprülü Kanyon bu özelliğiyle yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi gören yerlerden biri. İki tane tarihi köprüye sahip olan nehirden ötürü Köprülü Kanyon adını alan bölge yaz aylarında adeta ziyaretçi akınına uğruyor. Köprülü Kanyon Milli Parkı olarak 1973 yılında hizmete açılan, kanyonun etrafındaki vadi muhteşem doğasıyla da göz dolduruyor.

Tarih ile doğal güzelliklerinin bir arada bulunduğu Köprülü Kanyon’da; tarihi köprüleri ve su kemerlerini de görebilirsiniz. Belek’in en önemli turizm noktalarından biri olan Köprülü Kanyon, Belek gezilecek en iyi 20 yer arasında üst sıralarda bulunan bir diğer doğal güzellik.

Köprülü Kanyon - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Köprülü Kanyon – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

16. Taşlıburun Plajı

Taşlıburun Plajı, Kadriye Mahallesi’nde yer alıyor. Mavi bayraklı plajlara sahip olan Belek’te masmavi denizin tadını çıkarabileceğiniz bir diğer plaj da Taşlıburun Plajı. Yaz aylarında Belek’e gelen yerli ve yabancı turistlere muhteşem suyuyla deniz keyfi sunan plaja, giriş ücreti bulunmuyor. Plaj içerisinde yer alan tesislerden şezlong ve şemsiye kiralayabilirsiniz.

Uzun sakin kumsalı ile Belek ve çevresinde yaşayan halk tarafından da tercih edilen plajlardan biri olan Taşlıburun Plajı, yaz aylarında Belek’e gelen gezi severlerin ziyaret etmesi gereken bir diğer plaj.

Taşlıburun Plajı - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Taşlıburun Plajı – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

17. Kadriye Beach

Kadriye Plajı, Antalya’nın Serik ilçesinde yer alıyor. 300 metre uzunluğa sahip kum sahiliyle 2007’de mavi bayrak alan plaj, denizin tadını çıkarmanız için gitmeniz gereken bir diğer rota. Plaj içerisinde yer alan tesislerden şezlong ve şemsiye kiralayabileceğiniz Kadriye Plajı’nın çevresinde yer alan otel ve pansiyonlar da gezi severlere konaklama imkanı sunuyor.

Kadriye Plajı’nda denizin tadını çıkarırken çevresinde yer alan lokantalar da lezzetli yemekler yiyerek, kafelerinde günü yorgunluğunu atabilirsiniz. Son dönemlerde Belek’in popüler plajlarından biri olan Kadriye Plajı, Belek gezilecek en iyi 20 yer listesinde önemli bir sıraya sahip.

Kadriye Beach - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Kadriye Beach – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

18. Belek Golf Sahaları

Belek Golf Sahaları, Türkiye’nin turizminde önemli bir yere sahip olan sahalar her yıl milyonlarca golf sever tarafından ziyaret ediliyor. Ünü Türkiye sınırlarını aşmış olan golf sahaları; ünlü golfçüleri de ağırlıyor. Türkiye’nin en iyi golf sahalarına sahip olan Belek’te; Carya Golf Club, Titanic Golf Club, Sueno Golf Club, Kaya Palazzo Golf, Antalya Golf Club bu sahalardan sadece birkaçı.

Sahip olduğu golf sahaları ile son dönemde popülerliğini arttıran Belek; golf tutkunları tarafından Türkiye’de en çok ziyaret edilen yerlerinden biri.

Belek Golf Sahaları - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Belek Golf Sahaları – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

19. Kemer

Kemer, Belek’e 87 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Muhteşem doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en popüler tatil yerlerinden biri. Tertemiz denizi, çam ormanları ile mavinin ve yeşilin bir arada bulunduğu Kemer; yaz aylarında tatil için ülkemize gelen yabancı turistlerin en çok tercih ettiği beldelerin başında bulunuyor. Sahip olduğu antik kentleri, mağaraları, tabiat parkları ve muhteşem koylarıyla görülmesi gereken bir diğer rota olan Kemer’de özellikle; Göynük Kanyonu, Beldibi Gizli Koyu, Kesme Boğazı Kanyonu ve Phaselis Plajları görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

Türkiye’nin en önemli turizm yerlerinden biri olan Kemer’de yer alan oteller ve pansiyonlar her ziyaretçi için birçok seçenek sunuyor. Yaz aylarında muhteşem doğasıyla gezi severlerin ilgisini çeken Kemer, gezi rotanızda bulunması gereken yerlerden bir diğeri.

Kemer - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Kemer – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

20. Olimpos

Olimpos, Belek’ten 50 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Çıralı ilçesine bağlı olan ve son dönemlerde popülerliği daha da artan, Türkiye’nin sahip olduğu bir diğer önemli turizm beldesi de Olimpos. Çam ormanları ile kaplı eşsiz doğasıyla yeşilin her tonunu görebileceğiniz Olimpos; masmavi ve berrak sularıyla denizin tadını doyasıya çıkarmanızı sağlıyor. Binlerce yıllık tarihe sahip olan antik kentleri, bakir koylarıyla ve muhteşem doğasıyla, Türkiye’de keşfedilmesi gereken en güzel beldelerden bir tanesi de hiç şüphesiz Olimpos

Yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan Olimpos’ta; ağaç evleri, Olimpos Plajı, Suluada, Beldibi Mağarası ve Olimpos Antik Kenti gezmeniz gereken yerlerden sadece birkaçı. Doğayla iç içe bir tatil arıyorsanız Olimpos’u da listenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Olimpos - Belek'te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer
Olimpos – Belek’te Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 20 Yer

Belek Gezilecek Yerler

Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olan Belek son dönemde popülerliği daha da artmış olan tatil beldelerinden biri. Dünyanın hemen hemen her yerinden gelen çok sayıda yabancı turisti ağırlayan Belek özellikle yaz tatili için sunduğu seçenekler ile tercih ediliyor.

Yazının ardından Belek’e gelenler için de güzel bir gezi rotası oluşturan belde; lüks oteller adası göz dolduruyor. Her ziyaretçisini memnun edecek sonuca ulaşmak için Belek, gezi listenizde üst sıralarda duraklarda olması gereken mükemmel güzelliklere sahip olanlardan bir başka. Belek gezilecek yerler ve Belek’te ne yeni yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *