Antalya Otelleri – En Iyi 50 Otel

Antalya, ülkemizin en çok sevilen ve tercih edilen turizm şehirlerinden bir tanesidir. Akdeniz’in incisi olarak bilinen Antalya kentine her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Antalya, hem doğal hem de tarihi açıdan mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. 

Eşsiz bir yer olan antalya güneşi tadını çıkarmak ve tatil yapmak adına kemer otelleri, Antalya her şey dahil oteller, ultra her şey dahil, belek otelleri gibi birbirinden güzel tatil fırsatı sunmaktadır. 

Şehir merkezinde bulunan gezilecek yerler ile antik kentler, perge antik kenti gibi yerleri de görebilirsiniz. Tercih edeceğiniz otellerde erken rezervasyon ile antalya tatilini uygun fiyata getirebilir ve uçak bileti ile ister antalya kemer ister antalya alanya gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Antalya şehrine hem iş hem de turizm amaçlı tercih edecek kişiler için seçecekleri otelin önemi büyüktür. Bu yazımızda, Antalya’da en iyi 50 oteli sıraladık.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Antalya en iyi restoranlarını keşfetmek için « Antalya Restoran » yazımıza bakmayı unutmayın.

Antalya’da En iyi 50 Otel

1. Limak Lara Deluxe Hotel

Limak Lara Deluxe Hotel, Antalya’nın Lara ilçesinde yer almaktadır. Antalya otelleri arasında lüks ve modern bir şekilde hizmet veren otellerin başında yer almaktadır. Plajı oldukça temiz ve moderndir. 

Limak Lara Deluxe Hotel, misafirlerine geniş imkan ve hizmetler sunmaktadır. Sauna, restoran, kafe, açık havuz, kapalı havuz, pastane, çocuk kulübü, su kaydırağı, jakuzi, süit, salon gibi birçok imkana sahiptir. 

Limak Lara Deluxe Hotel - Antalya Otelleri
Limak Lara Deluxe Hotel – Antalya Otelleri

2. Akra Hotel

Akra Hotel, Antalya otelleri arasında prestij sahibi otellerin başında yer almaktadır. Akra Hotel, Antalya’nın Lara ilçesinde yer almaktadır.

Antalya otelleri içerisinde hem yerli hem de yabancı misafirlerin tercih ettiği Akra Hotel, sauna, hamam, jakuzi, açık havuz, kapalı havuz, spor salonu, restoran, kafe, bar hizmetleri bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi hizmeti vardır. 

Akra Hotels - Antalya Otelleri
Akra Hotels – Antalya Otelleri

3. Titanic Beach Lara Resort

Titanic Beach Lara Resort, Antalya otelleri içerisinde modern ve kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Etkileyici bir konsepti bulunmaktadır. Efsanevi Titanik teması bulunmaktadır. 

Titanic Beach Lara Resort, sayısız imkana sahiptir. 9 bar, açık havuz, kapalı havuz, tenis kortu, kulüp, kaydıraklı havuz, lüks süit, spor salonu, hamam, spa, kafe, restoran imkanı bulunmaktadır. 

Titanic Beach Lara Resort - Antalya Otellerii
Titanic Beach Lara Resort – Antalya Otelleri

4. Club Hotel Sera

Club Hotel Sera, Antalya’nın Lara ilçesinde yer alan kaliteli otellerindendir. Antalya otelleri arasında en çok tercih edilenleri arasındadır. Muhteşem manzarası ile özel süitleri bulunmaktadır.

Club Hotel Sera, misafirlerine çeşitli imkan ve hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler; açık büfe kahvaltı, açık havuz, kapalı havuz, fitness salonu, bar, oyun odası, spa, jakuzi, restoran, kafe vb. Ücretsiz internet ve oda servisi imkanı vardır. 

Club Hotel Sera - Antalya Otelleri
Club Hotel Sera – Antalya Otelleri

5. Grand Park Lara

Grand Park Lara, Antalya’nın Lara ilçesinde yer alan lüks otellerden bir tanesidir. Antalya otelleri içerisinde hem modern hem de kaliteli hizmet alabileceğiniz otellerdendir.

Grand Park Lara, müşterilerine birçok hizmeti sunmaktadır. Çocuk kulübü, lobi bar, teras bar, buhar odası, hamam, spor salonu, canlı eğlence, açık havuz, kapalı havuz, özel plaj, bar, restoran, sauna, hamam imkanları bulunmaktadır. 

Grand Park Lara - Antalya Otelleri
Grand Park Lara – Antalya Otelleri

6. Delphin Imperial Hotel

Delphin Imperial Hotel, Antalya otelleri arasında sıklıkla tercih edilen oteller arasında yer almaktadır. Lüks ve modern tasarımı ile birlikte keyifli bir konaklama sağlayan otellerdendir. Delphin Imperial Hotel, Antalya’nın Lara ilçesinde yer almaktadır. 

Delphin Imperial Hotel bünyesinde spa, restoran, su kaydıraklı havuz, kapalı havuz, eğlence programı, spor salonu, plaj, kafe gibi birçok hizmeti bulunmaktadır. 

Delphin Imperial Hotel - Antalya Otelleri
Delphin Imperial Hotel – Antalya Otelleri

7. Rixos Downtown Antalya

Rixos Downtown Antalya, Antalya otelleri arasında başarılı otellerdendir. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Otel, Konyaaltı Plajına oldukça yakındır. 

Rixos Downtown Antalya, misafirlerine geniş olanaklar sunmaktadır. Bu olanakların başında açık havuz, 7 bar, canlı eğlence, spa, açık yüzme havuzu, tenis, su sporları, çocuk sporları, restoran, kafe, oda servisi gelmektedir.

Rixos Downtown Antalya - Antalya Otelleri
Rixos Downtown Antalya – Antalya Otelleri

8. Ramada Plaza Antalya Hotel

Antalya otelleri arasında prestijli imkan sağlayan otellerden bir tanesi de Ramada Plaza Antalya Hoteldir. Bu otel, hem yerli hem de yabancı misafirlerin tercih ettiği seçenekler arasındadır. Antalya’nın merkezinde yer almaktadır. 

Ramada Plaza Antalya Hotel, birçok imkan ve hizmet sağlar. Spa, hamam, sauna, spor salonu, canlı eğlence, havuz, kapalı havuz, restoran, teras bar, kafe imkanları arasında yer almaktadır.

Ramada Plaza Antalya Hotel - Antalya Otelleri
Ramada Plaza Antalya Hotel – Antalya Otelleri

9. Sealife Family Resort

Antalya otelleri içerisinde en kaliteli konaklama sağlayan otellerin başında Sealife Family Resort gelmektedir. Manzaralı ve plaja oldukça yakın bir oteldir. Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır. 

Sealife Family Resort, müşterilerine geniş olanak ve hizmet imkanı sunar. Bu imkanların başında 3 bar, canlı eğlence, hamam, açık havuz, kapalı havuz, kafe, restoran, açık büfe, spor salonu, spa, jakuzi, özel süit gelmektedir. 

Sealife Family Resort - Antalya Otelleri
Sealife Family Resort – Antalya Otelleri

10. Crowne Plaza Antalya

Antalya otelleri içerisinde prestijli olan otellerin başında Crowne Plaza Antalya glemektedir. Hem turizm hem de iş için sıklıkla tercih edilmektedir. Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır. 

Crowne Plaza Antalya, plaja oldukça yakın bir oteldir. Açık büfe kahvaltı, açık havuz, spor salonları, spa merkezleri, restoran, jakuzi, süit imkanları vardır.

Crowne Plaza Antalya - Antalya Otelleri
Crowne Plaza Antalya – Antalya Otelleri

11. The Marmara Antalya

The Marmara Antalya, Antalya otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz kaliteli yapılardır. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

The Marmara Antalya, birçok hizmete sahiptir. Masaj hizmeti, hamam, spa, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, jakuzi, özel plaj, restoran, kafe ve bar gibi imkanları bulunur.

The Marmara Antalya - Antalya Otelleri
The Marmara Antalya – Antalya Otelleri

12. Baia Lara Hotel

Antalya otelleri içerisinde lüks imkanları ile tercih edebileceğiniz otellerin başında Baia Lara Hotel gelmektedir. Antalya’nın Lara ilçesinde yer almaktadır ve plaja oldukça yakındır. 

Baia Lara Hotel, birçok hizmet ve olanakları ile bilinmektedir. Bu hizmetler; spor salonu, spa, özel plaj, kapalı havuz, açık havuz, oyun odası, çocuk kulübü, lobi salonu, bar, restoran vb. fırsatları vardır.

Baia Lara Hotel - Antalya Otelleri
Baia Lara Hotel – Antalya Otelleri

13. Falcon Hotel

Falcon hotel, Antalya otelleri içerisinde önde çıkan otellerdendir. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer alan bir oteldir. 

Falcon Hotel, müşterilerine birçok hizmet sağlamaktadır. Spor salonu, havuz, spa, hamam, restoran, kafe gibi imkanları bulunur. Wi-fi ve oda servisi imkanı vardır.

Falcon Hotel - Antalya Otelleri
Falcon Hotel – Antalya Otelleri

14. Holiday Inn Antalya

Holiday Inn Antalya, en lük ve modern oteller içerisinde yer almaktadır. Antalya ilinin Lara ilçesinde yer almaktadır. Turizm ve iş için tercih edilmektedir. 

Holiday Inn Antalya, modern ve lüks yapısı ile birlikte birçok hizmete sahiptir. Bu hizmetlerin başında açık havuz, buhar banyosu, sauna, lobi, restoran, kafe, bar, kokteyl bar, kapalı havuz, spor salonu gelmektedir.

Holiday Inn Antalya - Antalya Otelleri
Holiday Inn Antalya – Antalya Otelleri

15. Best Western Plus Hotel

Best Western Plus Hotel, Antalya otelleri içerisinde ön planda yer almaktadır. Denize kıyısı olan ve manzarası ile birlikte modern otellerin başında yer almaktadır. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Best Western Plus Hotel, geniş imkan ve hizmete sahiptir. Bu hizmetlerin başında restoran, açık yüzme havuzu, lobi bar, restoran, sauna, spor merkezi, toplantı alanı gelmektedir.

Best Western Plus Hotel - Antalya Otelleri
Best Western Plus Hotel – Antalya Otelleri

16. Sky Business Hotel

Antalya otelleri içerisinde modern ve lüks bir otel için tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında Sky Business Hotel gelmektedir. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Sky Business Hotel, kafe, spor salonu, çatı katında havuz, kapalı havuz, spa uygulamaları, sauna ve hamam imkanlarına sahiptir. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi hizmeti de vardır.

Sky Business Hotel - Antalya Otelleri
Sky Business Hotel – Antalya Otelleri

17. DoubleTree by Hilton Antalya

DoubleTree by Hilton Antalya, Antalya otelleri içerisinde yüksek prestijli oteller arasında yer almaktadır. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

DoubleTree by Hilton Antalya, hem iş hem de turizm amacı ile birlikte sıklıkla tercih edilen otellerdendir. DoubleTree by Hilton Antalya, birçok hizmet ve imkana sahiptir. Süit, spa, açık havuz, kapalı havuz, restoran, bar, spor salonu, kafe, hamam gibi imkanları bulunmaktadır.

DoubleTree by Hilton Antalya - Antalya Otelleri
DoubleTree by Hilton Antalya – Antalya Otelleri

 18. Royal Holiday Palace

Royal Holiday Palace, Antalya otelleri arasında öne çıkan bir oteldir. Lüks bir tesis olmasının yanı sıra Antalya’nın Lara ilçesinde yer almaktadır. 

Royal Holiday Palace, 7 restoran, 9 bar, kapalı su kaydıraklı açık havuzlar, çocuk kulübü, sauna, buhar odası ve hamam, masaj salonu, kafe imkanlarına sahiptir.

Royal Holiday Palaca - Antalya Otelleri
Royal Holiday Palaca – Antalya Otelleri

19. Wyndham Garden Lara Hotel

Wyndham Garden Lara Hotel, Antalya otelleri içerisinde lüks ve modern bir hizmet anlayışına sahiptir. Antalya ilinin Lara ilçesine sahiptir. 

Wyndham Garden Lara Hotel, hem yurt içi hem de yurt dışı misafirleri tarafından yüksek oranda tercih edilmektedir. Spa, 7 restoran, 6 bar, plaj, spa, spor salonu, açık havuz, kapalı havuz, hamam gibi imkanlar sunmaktadır. 

Wyndham Garden Lara Hotel - Antalya Otelleri
Wyndham Garden Lara Hotel – Antalya Otelleri

20. Olbia Hotel

Olbia Hotel, Antalya otelleri içerisinde öne çıkan otellerden bir tanesidir. Olbia Hotel, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır. Mimarisi de oldukça gelişmiştir.

Modern ve lüks bir tarza sahip olan Olbia Hotel, hizmet açısından da çeşitlidir. Açık havuz, bar, kafe, açık büfe kahvaltı, restoran, kapalı havuz, spa gibi imkanlara sahiptir.

Olbia Hotel - Antalya Otelleri
Olbia Hotel – Antalya Otelleri

21. Bilgehan Hotel

Bilgehan Hotel, Antalya otelleri içerisinde sevilen bir oteldir. Bilgehan Hotel, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Bilgehan Hotel, birçok imkan ve hizmet açısından da ön plana çıkmaktadır. Bar, kafe, restoran, spor salonu, masaj salonu, hamam, spa, oyun alanı, lobi gibi imkanları bulunmaktadır.

Bilgehan Hotel - Antalya Otelleri
Bilgehan Hotel – Antalya Otelleri

22. Elips Royal Hotel

Elips Royal Hotel, Antalya otelleri içerisinde sevilen bir oteldir. Hem yurt içi hem de yurt dışından misafirleri bulunmaktadır. Elips Royal Hotel, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Elips Royal Hotel, geniş olanak ve imkanlara sahiptir. Açık havuz, kapalı havuz, bar, restoran, kafe, oda servisi, hamam, spa, jakuzi, süit gibi seçenekleri bulunmaktadır. 

Elips Royal Hotel - Antalya Otelleri
Elips Royal Hotel – Antalya Otelleri

23. Antalya Adonis Hotel

Antalya Adonis Hotel, Antalya otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz modern ve lüks imkan sağlayan oteller arasındadır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Antalya Adonis Hotel, geniş imkanları misafirlerine sunmaktadır. Spa, jakuzi, oyun alanı, hamam, kafe, restoran, bar, teras bar, açık havuz ve kapalı havuz hizmetleri bulunmaktadır.

Antalya Adonis Hotel - Antalya Otelleri
Antalya Adonis Hotel – Antalya Otelleri

24. Özkaymak Falez Hotel

Özkaymak Falez Hotel, Antalya otelleri arasından sevilen ve memnun kalınan modern oteller içerisindedir. Özkaymak Falez Hotel, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Özkaymak Falez Hotel, hizmet ve imkan açısından da gelişmiş bir oteldir. Spa merkezi, havuz oyun alanı, masaj salonu, kafe, restoran, hamam gibi imkanları bulunmaktadır.

25. Exproyal Hotel

Exproyal Hotel, Antalya otelleri içerisinde ekonomik ücretlere sahip olan oteller arasında yer almaktadır. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Exproyal Hotel, müşterilerine birçok imkan sağlamakta ve hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında sauna, jakuzi, spa, havuz, kafe, restoran, oyun salonu gelmektedir. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi imkanı vardır.

Exproyal Hotel - Antalya Otelleri
Exproyal Hotel – Antalya Otelleri

26. Start Otel

Start Otel, Antalya otelleri arasında öne çıkan otellerin başında yer almaktadır. Ekonomik ücretlere sahiptir. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Sauna, spa, havuz, kafe, restoran, bar hizmetleri bulunmaktadır. 

Start Otel - Antalya Otelleri
Start Otel – Antalya Otelleri

27. Role Street

Role Street, Antalya otelleri arasında uygun fiyatlara sahip olan otellerin başında yer almaktadır. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Kafe, restoran, spa, hamam, sauna, havuz, bar gibi hizmetleri vardır. 

Role Street - Antalya Otelleri
Role Street – Antalya Otelleri

28. La Boutique Hotel

Antalya otelleri arasında öne çıkan otellerden bir tanesi de La Boutique Hotel seçeneğidir. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

La Boutique Hotel, birçok hizmet ve imkana sahiptir. Bu imkanların başında spa, hamam, sauna, spor salonu, kafe, restoran ve bar imkanları gelmektedir. Ücretsiz internet erişimi ve oda servisi gelmektedir. 

29. Oscar Boutique Hotel

Oscar Boutique Hotel, Antalya otelleri arasında köklü otellerin başında yer almaktadır. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Odalar, klimalı, merkezi ısıtmalı ve manzaraya sahiptir.

Oscar Boutique Hotel, birçok hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. Bu hizmetlerin başında spor salonu, jakuzi, spa, sauna, hamam, havuz, restoran, kafe imkanları gelmektedir. 

Oscar Boutique Hotel - Antalya Otelleri
Oscar Boutique Hotel – Antalya Otelleri

30. Doğan Hotel

Doğan Hotel, Antalya otelleri içerisinde uygun fiyatlı ve modern hizmetlere sahip olan otellerdendir. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Doğan Hotel, ücretsiz internet erişimi, kafe, restoran, oyun alanı, bar imkanları sunmaktadır. Oda servisi de ön plandadır. 

31. Lara Beach Homes

Lara Beach Homes, manzaralı Antalya otelleri arasında yer almaktadır. Hem deniz kıyısına hem de havalimanına yakın oteller arasındadır. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Lara Beach Homes, açık havuz, kapalı havuz, spa, sauna, jakuzi, oyun alanı, özel plaj, restoran ve kafe hizmetleri bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi hizmeti de vardır.

Lara Beach Homes - Antalya Otelleri
Lara Beach Homes – Antalya Otelleri

32. Dream Time Hotel

Dream Time Hotel, Antalya otelleri içerisinde öncü otellerdendir. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konuma sahiptir. Kafe, restoran, oyun alanı, havuz, spa, masaj gibi imkanları vardır.

Dream Time Hotel - Antalya Otelleri
Dream Time Hotel – Antalya Otelleri

33. Seven City Hotel

Seven City Hotel, Antalya otelleri içerisinde öncü otellerin başında yer almaktadır. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Seven City Hotel, birçok hizmet ve imkana da sahiptir. Yerli ve yabancı misafirlerin öncü tercihleri arasındadır. Spa, havuz, masaj salonu, oyun alanı, etkinlik alanı, açık büfe, kahvaltı, oda servisi gibi birçok imkanı bulunur.

Dream Time Hotel - Antalya Otelleri
Dream Time Hotel – Antalya Otelleri

34. La Cactus Butik Hotel

La Cactus Butik Hotel, Antalya otelleri içerisinde prestijli ve modern otellerdendir. Antalya şehrinin Konyaaltı ilçesi içerisinde yer almaktadır. 

La Cactus Butik Hotel, lüks hizmetlerinin yanı sıra spa, havuz, masaj salonu, hamam, sauna, restoran, kafe gibi imkanlara da sahiptir. 

La Cactus Butik Hotel - Antalya Otelleri
La Cactus Butik Hotel – Antalya Otelleri

35. Privado Hotels

Privado Hotels, uygun ücret sahip olan oteller içerisinde yer almaktadır. Privado Hotels, Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Privado Hotels, birçok hizmet ve imkanı ile ön plana çıkmaktadır. Sauna, spa, oyun alanı, masaj salonu, etkinlik alanı, kafe ve restoran seçenekleri ile öne çıkar. 

Privado Hotels - Antalya Otelleri
Privado Hotels – Antalya Otelleri

36. Pacco Hotel Spa

Pacco Hotel Spa, Antalya şehrinde yer alan önemli otellerdendir. Antalya otelleri içerisinde başarılı hizmete sahip olan Pacco Hotel Spa, Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır.

Pacco Hotel Spa, spa, sauna, havuz, spor salonu, oyun alanı, kafe, bar, restoran gibi imkanları ile konaklama hizmeti gerçekleştirmektedir. 

Pacco Hotel Spa - Antalya Otelleri
Pacco Hotel Spa – Antalya Otelleri

37. Veranda Suites

Veranda Suites, Antalya otelleri içerisinde en başarılı sıralamaya sahiptir. Turizm ve iş için sıklıkla tercih edilen bir konaklama otelidir. Veranda Suites, Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Veranda Suites, spa, sauna, jakuzi, oyun alanı, spor salonu, havuz, restoran, bar ve kafe hizmetleri de bulunur. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi imkanı vardır. 

Veranda Suites - Antalya Otelleri
Veranda Suites – Antalya Otelleri

38. The Royal City Hotel

The Royal City Hotel, Antalya otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz otellerin başında yer almaktadır. The Royal City Hotel, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Kafe, restoran ve oda servisi imkanı ile öne çıkar. 

The Royal City Hotel - Antalya Otelleri
The Royal City Hotel – Antalya Otelleri

39. Hotel Antroyal

Hotel Antroyal, Antalya otelleri içerisinde ekonomik ücretlere sahip olan oteller arasında yer almaktadır. Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Hotel Antroyal, müşterilerine birçok imkan sağlamakta ve hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında sauna, jakuzi, spa, havuz, kafe, restoran, oyun salonu gelmektedir. 

Hotel Antroyal - Antalya Otelleri
Hotel Antroyal – Antalya Otelleri

40. Luxury Otel

Antalya otelleri içerisinde prestijli ve lüks bir otel için tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında Luxury Otel gelmektedir. Antalya ilinin Belek ilçesinde yer almaktadır.

Luxury Otel kafe, spor salonu, çatı katında havuz, kapalı havuz, spa uygulamaları, sauna ve hamam imkanlarına sahiptir. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi hizmeti de vardır.

Luxury Otel - Antalya Otelleri
Luxury Otel – Antalya Otelleri

41. Nirvana Cosmopolitan

Nirvana Cosmopolitan, uluslararası oteller arasında yer almaktadır. Antalya otelleri içerisinde başarılı olan Nirvana Cosmopolitan, Antalya şehrinin Muratpaşa ilçesinde yer alır.

Spa, sauna, spor salonu, masaj tesisi, kafe, restoran, oyun alanı, havuz gibi birçok imkanı müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz internet ve oda servisi bulunur.

Nirvana Cosmopolitan - Antalya Otelleri
Nirvana Cosmopolitan – Antalya Otelleri

42. Nazar Beach Hotel

Antalya otelleri içerisinde en lüks konaklama sağlayan otellerin başında Nazar Beach Hotel gelmektedir. Merkeze ve plaja oldukça yakın bir oteldir. Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Nazar Beach Hotel, müşterilerine geniş olanak ve hizmet imkanı sunar. Bu imkanların başında bar, spor salonu, hamam, açık havuz, kapalı havuz, kafe, restoran, açık büfe gelmektedir.

Nazar Beach Hotel - Antalya Otelleri
Nazar Beach Hotel – Antalya Otelleri

43. Elegance East Hotel

Elegance East, Antalya otelleri içerisinde seçebileceğiniz kaliteli oteller arasındadır. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Elegance East, birçok imkana sahiptir. Fitness merkezi, açık yüzme havuzu, süit, özel plaj, restoran, kafe ve bar gibi imkanları bulunur.

Elegance East Hotel - Antalya Otelleri
Elegance East Hotel – Antalya Otelleri

44. The Corner Park Hotel

The Corner Park Hotel, Antalya otelleri arasında modern ve lüks imkan sahibi otellerin başında yer almaktadır. The Corner Park Hotel, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır.

Antalya otelleri içerisinde sıklıkla tercih edilen The Corner Park Hotel, hamam, jakuzi, açık havuz, kapalı havuz, spor salonu, restoran, kafe, bar hizmetleri bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi hizmeti vardır.

The Corner Park Hotel - Antalya Otelleri
The Corner Park Hotel – Antalya Otelleri

45. Lavin Garden Hotel

Antalya otelleri içerisinde kaliteli hizmet gerçekleştiren otellerin başında Lavin Garden Hotel gelmektedir. Manzaralı ve plaja oldukça yakın bir oteldir. Konyaaltı ilçesinde yer almaktadır. 

Lavin Garden Hotel müşterilerine çeşitli hizmet imkanı sunar. Bu imkanların havuz, kafe, restoran, açık büfe, spor salonu, spa, jakuzi, özel süit gelmektedir.

Lavin Garden Hotel - Antalya Otelleri
Lavin Garden Hotel – Antalya Otelleri

46. Mai İnci Hotel

Mai İnci Hotel, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer alan modern ve güvenilir otellerden bir tanesidir. Antalya otelleri içerisinde hem modern hem de kaliteli hizmet alabileceğiniz otellerdendir.

Mai İnci Hotel, müşterilerine birçok hizmeti sunmaktadır. Spor salonu, canlı eğlence, açık havuz, kapalı havuz, plaj, bar, restoran, sauna, hamam imkanları bulunmaktadır. 

Mai İnci Hotel - Antalya Otelleri
Mai İnci Hotel – Antalya Otelleri

47. Raw Beach Hotel

Raw Beach, Antalya otelleri içerisinde prestij sahibi otellerin başında yer almaktadır. Raw Beach, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır.

Raw Beach, sauna, hamam, jakuzi, açık havuz, kapalı havuz, spor salonu, restoran, kafe, bar hizmetleri bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi hizmeti vardır.

Raw Beach Hotel - Antalya Otelleri
Raw Beach Hotel – Antalya Otelleri

48. Hotel Su

Hotel Su, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Antalya otelleri arasında lüks ve modern bir şekilde hizmet veren otellerin başında yer almaktadır. Plajı oldukça temiz ve moderndir. 

Hotel Su, misafirlerine geniş imkan ve hizmetler sunmaktadır. Sauna, restoran, kafe, açık havuz, kapalı havuz gibi birçok imkana sahiptir. 

Hotel Su - Antalya Otelleri
Hotel Su – Antalya Otelleri

49. Akra V Hotel

Akra V Hotel, Antalya otelleri içerisinde ön planda yer almaktadır. Denize kıyısı olan ve manzarası ile birlikte modern otellerin başında yer almaktadır. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Akra V Hotel, geniş imkan ve hizmete sahiptir. Bu hizmetlerin başında restoran, açık yüzme havuzu, lobi bar, restoran, sauna, spor merkezi, toplantı alanı gelmektedir.

Akra V Hotel - Antalya Otelleri
Akra V Hotel – Antalya Otelleri

50. Konak Hotel Kaleiçi

Konak Hotel Kaleiçi, en lüks ve modern oteller içerisinde yer almaktadır. Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. 

Konak Hotel Kaleiçi, birçok hizmete sahiptir. Bu hizmetlerin başında açık havuz, buhar banyosu, sauna, lobi, restoran, kafe, bar, kokteyl bar, kapalı havuz, spor salonu gelmektedir.

Konak Hotel Kaleiçi - Antalya Otelleri
Konak Hotel Kaleiçi – Antalya Otelleri

Antalya’da En iyi Oteller

Antalya hakkında daha detaylı bilgi için Antalya Gezilecek Yerler önerileri ve Antalya’da Ne Yenir makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *