Gaziantep Otelleri – En iyi 50 Otel

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan en tarihi şehirler arasında yer almaktadır. Antep, eğitim ve gelişmişlik açısından da mutlaka görülmesi gereken şehirler arasındadır. 

Gaziantep e gittiğinizde merkezde bulunan gezilecek yerlerin özellikle yaz ayları birçok kişiye hitap eden restoranları tüm sene boyunca hizmet veriyor. Gaziantep şehir merkezi birbirinden eşsiz doğal güzellikleri ile Gaziantep mutfağının lezzetlerini sunarken otel konusunda zengin olan Gaziantep ilçelerinde bütçe dostu otelleri ile biliniyor.

Doğanın içerisinde yer alan Gaziantep butik oteller ve beş yıldızlı otellerle hizmet veriyor. Gaziantep kalesi, Zeugma Mozaik Müzesi gibi yerlere yakın Gaziantep otel fiyatlarını otelin web sitesinden öğrenebilirsiniz. Bütçenize uygun olan Gaziantep’te oteller hangileri sorusuna en doğru cevap yazımızda yer alıyor.

Gaziantep gezisinde görülmesi gereken birçok tarihi ve doğal yer bulunmaktadır. Gezi esnasında en konforlu konaklama için en iyi 50 oteli sıralayacağız. 

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Gaziantep en iyi restoranlarını keşfetmek için « Gaziantep Restoran » yazımıza bakmayı unutmayın.

Gaziantep’te En İyi 50 Otel

1. Kule Hotel Gaziantep

Kule Hotel Gaziantep, Gaziantep otelleri arasında en popüler oteldir. Kaliteli bir otel olması sebebi ile Gaziantep’te gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz oteller arasındadır. 

Kule Hotel Gaziantep, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. Otel, şehrin merkezinde yer almaktadır.

Kule Hotel Gaziantep, spa, kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, masaj, restoran, manzara ve açık büfe imkanları bulunmaktadır.

Kule Hotel Gaziantep - Gaziantep Otelleri
Kule Hotel Gaziantep – Gaziantep Otelleri

2. Bayazhan Butik Hotel 

Bayazhan Butik Hotel, Gaziantep otelleri içerisinde konforlu ve kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edebileceğiniz oteller arasındadır. 

Bayazhan Butik Hotel, hem yurt içi hem de yurt dışı misafirleri tarafından yüksek oranda tercih edilmektedir. Otelin imkanları arasında açık büfe, restoran, havuz, spor salonu, spa, hamam, jakuzi imkanları gelmektedir.

Beyazhan Butik Hotel - Gaziantep Otelleri
Beyazhan Butik Hotel – Gaziantep Otelleri

3. İbis Gaziantep 

İbis Gaziantep, Gaziantep otelleri arasında sevilen otellerdendir. Gaziantep şehrinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır. 

İbis Gaziantep, misafirlerine geniş imkan ve şartlar sağlamaktadır. Geniş odaları ve süitleri ile bilinmektedir. Kafe, açık büfe, spor salonu ve sauna ve hamam ile tercih edebileceğiniz oteller içerisindedir.

İbis Otel - Gaziantep Otelleri
İbis Otel – Gaziantep Otelleri

4. Divan Gaziantep 

Divan Gaziantep, Gaziantep otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz beş yıldızlı oteller arasındadır. Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır. 

Divan Gaziantep, konforlu şartları sağlayan otellerin başında gelmektedir. Bu şartların arasında restoran, kafe, bar, kokteyl bar, kapalı havuz, spor salonu bulunmaktadır.

Divan Gaziantep - Gaziantep Otelleri
Divan Gaziantep – Gaziantep Otelleri

5. Teymur Continental Hotel 

Teymur Continental Hotel, Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde yer alan modern otelleri arasındadır. Gaziantep otelleri arasında kaliteli bir konaklama gerçekleştirebileceğiniz adresler içerisindedir. 

Teymur Continental Hotel, bünyesinde bulunan misafirlerine otopark, süit oda, hamam, açık büfe, havuz, restoran, spor salonu, spa, sauna ve kafe hizmetlerini sunmaktadır.

Teymur Continental Hotel - Gaziantep Otelleri
Teymur Continental Hotel – Gaziantep Otelleri

6. Hampton by Hilton 

Hampton by Hilton, Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde yer alan konforlu ve lüks oteller arasındadır. Hampton by Hilton, Gaziantep şehrinde merkezi konuma sahiptir. 

Hampton by Hilton, spor salonu, kahvaltı servisi, açık büğe, ücretsiz otopark, kahvaltı, restoran, kafe, spor salonu ve havuz imkanlarını misafirlerine sunmaktadır.

Hampton by Hilton - Gaziantep Otelleri
Hampton by Hilton – Gaziantep Otelleri

7. Park Dedeman Otel 

Park Dedeman Otel, Gaziantep otelleri içerisinde tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz oteller arasındadır. Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır. 

Park Dedeman Otel, ücretsiz, açık büfe, kahvaltı, otopark, havuz, bar, restoran, spor salonu, özel süit odalar, hamam ve spa gibi hizmetleri misafirlerine sunmaktadır.

Park Dedeman Otel - Gaziantep Otelleri
Park Dedeman Otel – Gaziantep Otelleri

8. Tuğcan Otel

Gaziantep otelleri başında yer alan Tuğcan Otel, şehrin Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. Temiz ve kaliteli odalara sahip olan otelde müşterilere sunulan birçok imkan ve hizmet bulunmaktadır. 

Tuğcan Otel, açık havuz, kapalı havuz, açık büfe,  bar, spa, spor salonu, çatı terası, restoran ve kafe imkanı bulunmaktadır. 

Tuğcan Otel, ücretsiz internet, oda servisi imkanı sunmaktadır. Etkinlik alanı ve ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır.

Tuğcan Otel - Gaziantep Otelleri
Tuğcan Otel – Gaziantep Otelleri

9. Hışvahan Hotel

Gaziantep otelleri arasında en kaliteli imkanlar sunan otellerden bir tanesi de Hışvahan Hotel’dir. Gaziantep şehrinin Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. 

Hışvahan Hotel içerisinde bar, spor salonu, havuz, restoran, kafe, hamam, sauna gibi birçok imkanı bulunmaktadır. Otel misafirlerine, etkinlik odası ve ücretsiz internet imkanı sunar.

Hışvahan Hotel- Gaziantep Otelleri
Hışvahan Hotel- Gaziantep Otelleri

10. Grand Otel 

Gaziantep otelleri arasında bilinen ve memnun kalınan otelleri arasında Grand Otel gelmektedir. Grand Otel, şehrin merkezinde yer alması açısından ulaşım için uygundur.  

Grand Otelinin misafirlerine sunduğu birçok hizmet vardır. Açık ve kapalı havuz, spor salonu, spa, lobi salonu, süit, jakuzi, restoran, kafe imkanı vardır.

Grand Otel - Gaziantep Otelleri
Grand Otel – Gaziantep Otelleri

11. Shimall Deluxe Otel 

Shimall Deluxe Otel, Gaziantep ilinin Şehitkemal ilçesinde yer alan oldukça modern bir oteldir. Shimall Deluxe Otel, Gaziantep ilinde tereddüt etmeden konaklayabileceğiniz adresler arasında yer almaktadır. 

Shimall Deluxe Otel, Gaizantep otelleri içerisinde yüksek imkan ve lüks içerisinde konaklama imkanı sunmaktadır. Shimall Deluxe Otel, müşterilerine 7/24 oda servisi imkanı sunmaktadır.

Shimall Deluxe Otel, misafirlerine spa, spor salonu, lobi, konferans merkezi, oturma odası, restoran imkanlarını sağlamaktadır. 

Shimall Deluxe Otel - Gaziantep Otelleri
Shimall Deluxe Otel – Gaziantep Otelleri

12. Şirehan Otel 

Şirehan Otel, Gaziantep Şahinbey ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında gelmektedir. Özel süit odaları ve merkezi konumu ile popüler otellerin başında gelmektedir.

Gaziantep otelleri içerisinde ahşap mimarisi ve çeşitli hizmetleri ile gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz adreslerdendir. Otelin kafe, restoran, spa, sauna, spor salonu, açık havuz hizmetleri bulunmaktadır.

Şirehan Otel - Gaziantep Otelleri
Şirehan Otel – Gaziantep Otelleri

13. Gaziantep Plaza Hotel

Gaziantep Plaza Hotel, Gaziantep ilinin Şehitkemal ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Gaziantep otelleri içerisinde seçebileceğiniz ve birçok olanağı bulunan kaliteli otellerdendir. 

Gaziantep Plaza Hotel, geniş imkan ve kaliteli hizmetlere ev sahipliği yapar. Oda servisi, spa, hamam, sauna, etkinlik alanı, oda servisi, açık büfe imkanı sağlamaktadır.

Gaziantep Plaza Hotel - Gaziantep Otelleri
Gaziantep Plaza Hotel – Gaziantep Otelleri

14. Novotel Gaziantep 

Novotel Gaziantep, Gaziantep ilinin Şehitkemal ilçesinde yer almaktadır. Gaziantep otelleri arasında şüpheye düşmeden seçebileceğiniz konaklama yeridir.

Novotel Gaziantep, merkezi bir konuma sahiptir. Otel içerisinde çay-kahve alanı, teraslı bar, spa, restoran ve oturma alanları bulunmaktadır. 7/24 oda servisi ve mini bar imkanı da bulunmaktadır.

Novotel Gaziantep - Gaziantep Otelleri
Novotel Gaziantep – Gaziantep Otelleri

15. Palmiye Hotel 

Palmiye Hotel, Gaziantep ilinin Şehitkemal ilçesinde yer alan lüks oteller arasında yer almaktadır. Palmiye Hotel, şık ve modern mimarisi ile tercih edebileceğiniz adreslerdendir.

Palmiye Hotel içerisinde özel süit imkanı bulunmaktadır. Otel içerisinde açık büfe, kahvaltı, bar, restoran, etkinlik alanı, oda servisi gibi birçok imkan bulunmaktadır. 

Palmiye Hotel - Gaziantep Otelleri
Palmiye Hotel – Gaziantep Otelleri

16. Yılmazoğlu Park Otel 

Yılmazoğlu Park Otel, Gaziantep ilinin Şehitkemal ilçesinde bulunan Gaziantep otelleri arasında öne çıkan kaliteli bir oteldir. Yılmazoğlu Park Otel içerisinde misafirlerine sunan geniş imkanlar vardır. 

Yılmazoğlu Park Otel, misafirlerine sunulan geniş imkanların başında bar, restoran, hamam, sauna, etkinlik alanı, restoran, havuz, spor salonu, kafe, oda servisi olanakları bulunmaktadır. Beş yıldızlı oteller arasında yer almaktadır. 

Yılmazoğlu Park Otel - Gaziantep Otelleri 
Yılmazoğlu Park Otel – Gaziantep Otelleri

17. Met Gold Hotel 

Met Gold Hotel, Gaziantep Şahinbey ilçesinde yer alan modern otellerin başında gelmektedir. Gaziantep ili içerisinde en lüks seçenekler arasındadır.

Gaziantep otelleri içerisinde geniş imkanları ile bilinen Met Gold Hotel, misafirlerine etkinlik alanı imkanı, açık büfe, oda servisi, restoran, kafe, bar, teras alanı ve havuz seçenekleri sunmaktadır. 

Met Gold Hotel - Gaziantep Otelleri
Met Gold Hotel – Gaziantep Otelleri

18. Büyükveliç Hotel 

Büyükveliç Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan en lüks otellerin başında yer almaktadır. Restoran ve mağaraları ile meşhur ticaret bölgesinde yer alan bir oteldir. 

Büyükveliç Hotel, Gaziantep otelleri içerisinde sevilen seçeneklerdendir. Otel, misafirlerine spa, kapalı havuz, spor salonu, oyun odası, havuz başı barı, restoran, ücretsiz otopark seçeneklerini sunmaktadır. 

Büyükveliç Hotel - Gaziantep Otelleri 
Büyükveliç Hotel – Gaziantep Otelleri

19. Katan Hotel 

Katan Hotel, Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Katan Otel, merkezi bir konuma sahiptir. Ticaret ve konfor açısından öne çıkan seçenekler arasındadır. 

Katan Otel, sauna, spa, hamam, spor salonu, açık havuz ve kapalı havuz imkanlarına sahiptir. Katan Hotel, oda servisini misafirlerine 7/24 sunan bir seçenektir.

Katan Hotel - Gaziantep Otelleri
Katan Hotel – Gaziantep Otelleri

20. Zeynep Hanım Konağı

Zeynep Hanım Konağı, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan modern ve şık bir otel adresidir. Zeynep Hanım Konağı, Gaziantep otelleri arasında en yüksek memnuniyeti sunan bir oteldir.

Zeynep Hanım Konağı, sauna, spa, hamam, kafe, restoran, oyun alanı gibi birçok hizmeti misafirlerine sunmaktadır. 7/24 oda servisi imkanını sunmaktadır. Otel, evcil hayvan kabul eden bir seçenektir.

Zeynep Hanım Konağı - Gaziantep Otelleri 
Zeynep Hanım Konağı – Gaziantep Otelleri

21. Safir Hotel 

Safir Hotel, Gaziantep otelleri arasından memnun kalınan modern oteller içerisindedir. Safir Hotel, Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır.

Safir Hotel, misafirlerine sunduğu hizmetler açısından gelişmiş bir oteldir. Geniş odalar, restoran, kafe, açık büfe, oda servisi, sauna ve spa imkanı sunmaktadır.

Safir Hotel - Gaziantep Otelleri
Safir Hotel – Gaziantep Otelleri

22. Ravanda Hotel 

Ravanda Hotel, Gaziantep otelleri içerisinde yüksek kalitede hizmet ve uygun ücretlere sahip olan oteller arasında yer almaktadır. Gaziantep şehrinin Şahinbey ilçesinde yer almaktadır.

Ravanda Hotel, misafirlerine geniş imkan sağlamakta ve hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında merkezi konum, restoran, spa, havuz, kafe, spor salonu, oyun salonu gelmektedir. Ücretsiz Wi-fi ve oyun alanı imkanı vardır.

Ravanda Hotel - Gaziantep Otelleri
Ravanda Hotel – Gaziantep Otelleri

23. Holiday Inn Gaziantep

Gaziantep otelleri arasında öne çıkan otellerden bir tanesi de Holiday Inn Gaziantep seçeneğidir. Gaziantep şehrinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır.

Holiday Inn Gaziantep, birçok hizmet ve imkana sahiptir. Bu imkanların başında spor salonu, hamam, sauna, kafe, restoran ve bar imkanları gelmektedir. 

Holiday Inn Gaziantep - Gaziantep Otelleri
Holiday Inn Gaziantep – Gaziantep Otelleri

24. DoubleTree by Hilton Gaziantep 

DoubleTree by Hilton, Gaziantep otelleri arasında güvenilir ve tecrübeli otellerin başında yer almaktadır. Gaziantep şehrinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır. Odaların tümü klimalı, merkezi ısıtmalı ve yüksek hijyene sahiptir.

DoubleTree by Hilton Gaziantep, birçok hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. Bu hizmetlerin başında spor salonu, restoran, spa, sauna, açık büfe, havuz, restoran, kafe imkanları gelmektedir.

DoubleTree by Hilton Gaziantep - Gaziantep Otelleri
DoubleTree by Hilton Gaziantep – Gaziantep Otelleri

25. Nil Otel 

Nil Otel, Gaziantep otelleri içerisinde sevilen otellerin başında yer almaktadır. Gaziantep şehrinin Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. 

Nil Otel, birçok hizmet ve imkana da sahiptir. Bu imkanların başında kafe havuz, masaj salonu, toplantı alanı, etkinlik alanı, açık büfe, kahvaltı, oda servisi gibi birçok imkanı bulunur.

Nil Otel - Gaziantep Otelleri
Nil Otel – Gaziantep Otelleri

26. The Green Park Hotel 

The Green Park Hotel, konforlu konaklama imkanına sahip olan oteller içerisinde yer almaktadır. The Green Park Hotel, Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır.

The Green Park Hotel, birçok hizmet ve imkanı ile ön plana çıkmaktadır. Sauna, spa, spor salonu, masaj salonu, etkinlik alanı, kafe ve restoran seçenekleri ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir oteldir.

The Green Park Hotel - Gaziantep Otelleri
The Green Park Hotel – Gaziantep Otelleri

27. Royal Gaziantep Hotel 

Royal Gaziantep Hotel, Gaziantep otelleri içerisinde sevilen oteller arasında yer almaktadır. Royal Gaziantep Hotel, Gaziantep şehrinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır.

Royal Gaziantep Hotel, toplantı alanı, sauna, oyun alanı, spor salonu, jakuzi, restoran, bar ve kafe hizmetleri de bulunur. Ücretsiz Wi-fi ve oda özel süit imkanı vardır.

Royal Gaziantep Hotel - Gaziantep Otelleri
Royal Gaziantep Hotel – Gaziantep Otelleri

28. Doğanbey Konağı 

Doğanbey Konağı, Gaziantep otelleri içerisinde konforu yüksek olan oteller arasında yer almaktadır. Gaziantep şehrinin Şahinbey ilçesinde yer alır. Konağın mimarisi de oldukça geleneksel ve ahşap manzaralıdır.

Doğanbey Konağı, misafirlerine birçok imkan sağlamakta ve hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında ücretsiz internet, sauna, jakuzi, spa, havuz, kafe, restoran, oyun salonu gelmektedir.

Doğanbey Konağı - Gaziantep Otelleri 
Doğanbey Konağı – Gaziantep Otelleri

29. Yunus Hotel 

Yunus Hotel, kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Gaziantep otelleri içerisinde başarılı olan Yunus Hotel, Gaziantep şehrinin Şahinbey ilçesinde yer alır.

Açık büfe, kahvaltı, oturma alanı, spa, sauna, spor salonu, restoran, etkinlik alanı, havuz gibi birçok imkanı misafirlerine sağlamaktadır. Ücretsiz internet ve oda servisi bulunur. Yunus Otel, misafirlerinin evcil hayvanını da otele kabul eden bir yerdir.

Yunus Hotel - Gaziantep Otelleri
Yunus Hotel – Gaziantep Otelleri

30. Ali Bey Konağı 

Gaziantep otelleri içerisinde en konforlu konaklama imkanını sunan otellerin başında Ali Bey Konağı gelmektedir. Ali Bey Konağı, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. 

Ali Bey Konağı misafirlerine geniş olanak ve hizmet imkanı sunar. Bu imkanların başında bar, spor salonu, hamam, açık havuz, kapalı havuz, kafe, restoran, açık büfe gelmektedir. Ali Bey Konağı, çalışanları misafirlerine karşı sıcak ve nazik davranışları ile bilinmektedir. 

Ali Bey Konağı - Gaziantep Otelleri 
Ali Bey Konağı – Gaziantep Otelleri

31. Küçük Veliç Hotel 

Küçük Veliç Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan modern oteller arasında yer almaktadır. Merkezi konumu ve sıcak misafirperverlik ile tercih edilebilir oteller arasındadır. 

Küçük Veliç Hotel, misafirlerine geniş ve çeşitli imkan sağlar. Spa, hamam, spor salonu, restoran, açık büfe, oda servisi hizmetlerini sağlamaktadır. 

Küçük Veliç Hotel - Gaziantep Otelleri 
Küçük Veliç Hotel – Gaziantep Otelleri

32. Gap Otel

Gap Otel, Gaziantep şehrinin Şahinbey ilçesinde yer alan gelişmiş otellerin başında yer almaktadır. Mağara ve restoranların bulunduğu bir caddede yer almaktadır. Uygun fiyat skalasına sahip olan mütevazi bir oteldir. 

Gap Otel, oyun salonu, restoran, açık büfe, kahvaltı, mini bar, internet gibi birçok imkanı misafirlerine sunmaktadır. 

Gap Otel - Gaziantep Otelleri
Gap Otel – Gaziantep Otelleri

33. Hotel Kaleli 

Hotel Kaleli, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan modern ve şık otellerin başında yer almaktadır. Sade bir mimarisi ve hijyenik odaları bulunmaktadır. 

Hotel Kaleli, misafirlerine çeşitli imkan ve hizmetleri sunmaktadır. Kahvaltı servisi, yemek salonu, etkinlik alanı, ücretsiz otopark, çamaşır yıkma imkanı, balkon, küvetli banyo, mini bar, restoran imkanları bulunmaktadır. 

Hotel Kaleli - Gaziantep Otelleri
Hotel Kaleli – Gaziantep Otelleri

34. Jaleriz Hotel 

Jaleriz Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan konforlu oteller arasında yer almaktadır. Merkezi konuma sahip olan bir oteldir. 

Jaleriz Hotel, ücretsiz internet, oda servisi, ücretsiz otopark, kafe, bar, restoran hizmetlerine sahiptir. Otellerin her biri sade tasarım ve klima imkanını bulundurmaktadır. 

Jaleriz Hotel - Gaziantep Otelleri
Jaleriz Hotel – Gaziantep Otelleri

35. Anadolu Evleri Gaziantep 

Anadolu Evleri, Gaziantep şehrinin Şahinbey ilçesinde yer alan konforlu konaklama yerleri arasında yer almaktadır. Geleneksel mimarisi ve rahatlığı ile tercih edilebilir adreslerdendir. 

Anadolu Evleri, misafirlerine geniş skalada hizmet ve koşullar sağlamaktadır. Özel süit odalar, asma kat yatak odaları, kahvaltı, ücretsiz otopark, restoran, kafe, açık büfe imkanını bulunmaktadır. 

Anadolu Evleri Gaziantep - Gaziantep Otelleri
Anadolu Evleri Gaziantep – Gaziantep Otelleri

36. Dilek Hanım Konağı 

Dilek Hanım Konağı, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Dilek Hanım Konağı, merkezi konuma sahip olan oteller içerisindedir. Tarihi birçok müzeye oldukça yakındır. 

Dilek Hanım Konağı, restoran, avlu, ücretsiz kahvaltı, otopark, oturma alanı, etkinlik alanı, spor salonu, kafe ve açık büfe imkanını misafirlere sunmaktadır. 

Dilek Hanım Konağı - Gaziantep Otelleri 
Dilek Hanım Konağı – Gaziantep Otelleri

37. Narton Otel

Narton Otel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Tecrübeli bir tesis olmasının yanı sıra çalışanları da oldukça sıcakkanlıdır.

Narton Otel, misafirlerine oturma alanı, spor salonu, restoran, kafe, özel süit, çay alanı, manzaralı oda imkanını sunmaktadır. Otel, misafirlerin evcil hayvanlarını da kabul etmektedir. 

Narton Otel - Gaziantep Otelleri
Narton Otel – Gaziantep Otelleri

38. Ayintap Hotel

Ayintap Hotel, Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır. Hotel, mimarisi oldukça şık ve zariftir. Ayintap Hotel, merkezi bir konuma sahiptir. 

Ayintap Hotel, spa, lobi, restoran, ücretsiz otopark, oda servisi, kafe, sauna, hamam gibi imkanları misafirlerine sunmaktadır. Ücretsiz internet olanağı da sağlanmaktadır.

Ayintap Hotel - Gaziantep Otelleri
Ayintap Hotel – Gaziantep Otelleri

39. Utkubey Otel

Utkubey Otel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan modern tesisler arasında yer almaktadır. Merkezi konuma sahip Gaziantep otelleri içerisinde yer almaktadır. 

Utkubey Oteli, misafirlerine klimalı oda, süit oda, açık büfe, restoran, kafe, kahvaltı, lobi alanı ve etkinlik alanı sunmaktadır. 

Utkubey Otel - Gaziantep Otelleri
Utkubey Otel – Gaziantep Otelleri

40. Yılmazel Hotel 

Yılmazel Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan merkezi oteller arasında yer almaktadır. Gaziantep’te yer alan birçok müzeye yakın olan bir oteldir.

Yılmazel Otel, restoran, açık büfe, kahvaltı, bar, lobi salonu, oda servisi, ücretsiz internet imkanını misafirlerine sunmaktadır. Ücretsiz otopark imkanı da vardır. 

Yılmazel Hotel- Gaziantep Otelleri 
Yılmazel Hotel- Gaziantep Otelleri

 41. Burak Park Otel

Burak Park Otel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Konforlu konaklama hizmetini sunan otellerin başında yer almaktadır.

Spa, sauna, hamam, özel süit oda, etkinlik odaları, lobi eğlence odaları, restoran, kafe ve oyun alanı imkanını misafirlerine sunmaktadır.

Burak Park Otel - Gaziantep Otelleri
Burak Park Otel – Gaziantep Otelleri

42. Garni Hotel 

Garni Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Merkezi konumda yer alan otellerin başında yer almaktadır.

Burak Park Otel, park hizmeti, toplantı alanı, restoran, kafe, bar, oda servisi, jakuzi, özel süit oda hizmetini misafirlerine sunmaktadır.

Garni Hotel - Gaziantep Otelleri
Garni Hotel – Gaziantep Otelleri

43. Kargül Hotel 

Kargül Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan konforlu ve lüks otelleri başında yer almaktadır. Merkezi bir konumda yer alan bir oteldir.

Kargül Hotel, kahvaltı, ücretsiz açık büfe, restoran, kafe, oda servisi, lobi, bar, sauna ve jakuzi hizmetini misafirlerine sunmaktadır.

Kargül Hotel - Gaziantep Otelleri 
Kargül Hotel – Gaziantep Otelleri

44. Şirvani Konağı Butik Hotel 

Şirvani Konağı Butik Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Merkezi konuma sahip olan özel süit odalı bir oteldir. 

Şirvani Konağı Butik Hotel, spa, sauna, hamam, restoran, eğlence odaları, etkinlik salonu, kafe hizmetlerini sunmaktadır. 

Şirvani Konağı Butik Hotel - Gaziantep Otelleri 

Şirvani Konağı Butik Hotel – Gaziantep Otelleri

45. Doğa Hotel

Doğa Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Klimalı odaları ile birlikte yaz ve kışın konaklama için tercih edilebilecek adresler arasındadır. 

Sauna, spa, kafe, restoran, ücretsiz otopark, ücretsiz internet, açık büfe ve oda servisi hizmeti ile tercih edilebilecek otellerin başında yer almaktadır. 

Doğa Hotel - Gaziantep Otelleri
Doğa Hotel – Gaziantep Otelleri

46. Murat Otel 

Murat Hotel, Gaziantep otelleri arasında tereddüt etmeden seçebileceğiniz konforlu oteller arasındadır. Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. Restoran, lobi, açık büfe ve oda servisi ile kaliteli hizmet sunmaktadır. 

Murat Otel - Gaziantep Otelleri
Murat Otel – Gaziantep Otelleri

47. Taşhan Hotel 

Taşhan Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan kaliteli ve konforlu otellerin başında yer almaktadır.

Taşhan Hotel, misafirlerine geniş ve çeşitli hizmet olanaklarını sunmaktadır. Oyun alanı, etkinlik alanı, spa, sauna, hamam, restoran, açık büfe ve oda servisi olanaklarını sağlamaktadır.

Taşhan Otel - Gaziantep Otelleri 
Taşhan Otel – Gaziantep Otelleri

48. Butik Hantep Konağı 

Butik Hantep Konağı, Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yer alan en sevilen oteller arasında yer almaktadır. Sauna, spa, oyun alanı, spor salonu, restoran ve kafe gibi hizmetleri ile öne çıkan bir konaklama alanıdır. 

Butik Hantep Konağı - Gaziantep Otelleri
Butik Hantep Konağı – Gaziantep Otelleri

49. Burak Gold Hotel 

Burak Gold Hotel, Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan hem konforlu hem de uygun fiyatlı konaklama yerleri içerisindedir. 

Burak Gold Hotel, spa, sauna, hamam, restoran, kafe, balkon ve klimalı odaları ile öne çıkan bir oteldir. 

Burak Gold Hotel - Gaziantep Otelleri
Burak Gold Hotel – Gaziantep Otelleri

50. The Arena Hotel

The Arena Hotel, Gaziantep otelleri arasında tereddüt etmeden seçebileceğiniz otellerin başında yer almaktadır. 

The Arena Hotel, spa, oyun alanı, oda servisi, açık büfe, ücretsiz otopark, restoran, hamam ve kafe gibi imkanlara sahip olan bir işletmedir. 

The Arena Hotel - Gaziantep Otelleri
The Arena Hotel – Gaziantep Otelleri

Gaziantep Otelleri

Gaziantep hakkında daha detaylı bilgi için Gaziantep Gezilecek Yerler önerileri ve Gaziantep’te Ne Yenir makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *