Kayseri’de Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

Kayseri, lezzet ve restoran bakımından zengin geleneksel şehirlerimizin başında gelmektedir. Kayseri ilinde tercih edebileceğiniz restoran skalası oldukça çeşitlidir. Kayseri de yemek yerleri ve Kayseri sucuğu mutlaka denemeniz gerekir.

Kayseri nin nevzine tatlısı, yaprak sarma, etli ekmeğine ve hamur işlerini çok seveceksiniz. Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte yöresel yemekleri Kayseri de ne yenir listesinde bulabilirsiniz.

Kayseri mantısı olmazsa olmaz lezzetler başındadır. Ek olarak Kayseri ye özgü akla gelen yöresel lezzetlerin nerede yenirden tutun nasıl yenileceğine kadar bu yazıda bulabilirsiniz.

Kayseri gezinizde tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz hijyenik, lezzetli ve güvenilir restoranları sizler için listeledik.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Kayseri’de yiyebileceğiniz yemekleri keşfetmek için « Kayseri’de Ne Yenir » yazımıza bakmayı unutmayın.

Kayseri’de En İyi 50 Restoran

1. Elmacıoğlu İskender Kebap

Elmacıoğlu İskender Kebap restoranı, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan popüler ve kaliteli bir et restoranıdır. Kayseri restoran listesinde mutlaka olması gereken bir restorandır.

Elmacıoğlu İskender Kebap, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Elmacıoğlu İskender Kebap restoranı, haftanın her günü 08.30 ile 22.15 arası hizmet vermektedir.

Elmacıoğlu İskender Kebap - Kayseri Restoran Önerileri
Elmacıoğlu İskender Kebap – Kayseri Restoran Önerileri

2. Kemal Koçak Et Lokantası

Kemal Koçak Et Lokantası, Kayseri restoran listesinde popüler mekanlar arasındadır. Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer almaktadır.

Kemal Koçak Et Lokantası menüsü içerisinde çeşitli kebap türleri, fast food yemekleri, biftek yemekleri ve kahvaltı seçenekleri bulunmaktadır.

Kemal Koçak Et Lokantası, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir. Lokanta, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir.

Kemal Koçak Et Lokantası - Kayseri Restoran Önerileri
Kemal Koçak Et Lokantası – Kayseri Restoran Önerileri

3. Maide Pide Restoran Kayseri

Maide Pide Restoran, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan nezih restoranların başında yer almaktadır. Restoran, haftanın her günü 07.00 ile 23.00 arasında hizmet vermektedir.

Maide Pide Restoran menüsü içerisinde köfte yemekleri, döner, kebap çeşitleri gibi kaliteli ve lezzetli et yemekleri bulunmaktadır.

Maide Pide Restoran, temassız teslimat ve paket servisi olanağı bulunmaktadır.

Maide Pide Restoran Kayseri - Kayseri Restoran Önerileri
Maide Pide Restoran Kayseri – Kayseri Restoran Önerileri

4. Erguvan Restoran

Erguvan Restoran, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan lezzetli restoranların başında yer almaktadır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Erguvan Restoran, et ve ev yemekleri,  fast food yemekleri, kahvaltı çeşitleri ile bilinmektedir. Kayseri restoran listesinde olması gereken bir mekandır.

Erguvan Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Erguvan Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

5. Kaşık-La Restoran

Kaşık-La Restoran, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan popüler bir restorandır. Paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

Kaşık-La Restoran, geleneksel Kayseri yemekleri, et yemekleri, kahvaltı türleri gibi birçok yemeği hazırlamaktadır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Kaşık-La Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Kaşık-La Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

6. Sultan Sofrası

Sultan Sofrası, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan mütevazi bir restorandır. Sultan Sofrası menüsü içerisinde et yemekleri, çorba seçenekleri ve lezzetli tatlılar bulunmaktadır.

Sultan Sofrası, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran haftanın her günü 07.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Sultan Sofrası - Kayseri Restoran Önerileri
Sultan Sofrası – Kayseri Restoran Önerileri

7. Papyon Burger Talas

Papyon Burger Talas, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan popüler hamburgerciler arasında yer almaktadır. Hamburger ve birçok fast food yemeği de menüsünde yer almaktadır.

Papyon Burger Talas, haftanın her günü 12.00 ile 21.20 arası hizmet vermektedir. Paket servisi ve temassız teslimat imkanı bulunmaktadır.

Papyon Burger Talas - Kayseri Restoran Önerileri
Papyon Burger Talas – Kayseri Restoran Önerileri

8. Gubate Restoran

Gubate Restoran, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde ev yapımı birçok yemek, geleneksel Kayseri yemeği ve lezzetli mantı yemeği bulunmaktadır.

Gubate Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 20.30 arası hizmet vermektedir. Paket servisi ve temassız teslimat imkanı bulunmaktadır.

Gubate Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Gubate Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

9. Taşmekan Et Lokantası

Taşmekan Et Lokantası, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan bir et lokantasıdır. Lokanta menüsü içerisinde birçok et yemeği bulunmaktadır.

Taşmekan Et Lokantası, haftanın her günü 11.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir. Kayseri restoran önerileri listesinde yer alması gereken bir yerdir.

Taşmekan Et Lokantası - Kayseri Restoran Önerileri
Taşmekan Et Lokantası – Kayseri Restoran Önerileri

10. Bağdat Pöç Tandır

Bağdat Pöç Tandır, Türk mutfağından birçok yemeği en taze ve lezzetli bir şekilde hazırlayan bir restorandır. Tandır yemekleri ile meşhurdur.

Bağdat Pöç Tandır, Kayseri restoran önerileri listesinde olması gereken bir restorandır. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 08.30 ile 20.30 arasında hizmet vermektedir.

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri Restoran Önerileri
Bağdat Pöç Tandır – Kayseri Restoran Önerileri

11. Bereket Develi Cıvıklısı

Bereket Develi Cıvıklısı, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan meşhur restoranları arasında yer almaktadır. Geleneksel yemekleri ve pide çeşitleri kategorisinde yemekleri bulunmaktadır.

Bereket Develi Cıvıklısı, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vermektedir. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Bereket Develi Cıvıklısı - Kayseri Restoran Önerileri
Bereket Develi Cıvıklısı – Kayseri Restoran Önerileri

12. Ciğerci Bahattin Talas

Ciğerci Bahattin Talas, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan popüler ve nezih bir restorandır. Kayseri restoran önerileri listesinde olması gereken kaliteli bir restorandır.

Ciğerci Bahattin Talas, ciğer ve birçok et yemeğini menüsünde bulundurmaktadır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Ciğerci Bahattin Talas - Kayseri Restoran Önerileri
Ciğerci Bahattin Talas – Kayseri Restoran Önerileri

13. My Pirzolam Steak & Kebap

My Pirzolam Steak & Kebap, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan popüler bir et restoranıdır. Paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

My Pirzolam Steak & Kebap, biftek yemekleri ve kebap seçeneklerini menüsünde bulundurmaktadır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

My Pirzolam Steak & Kebap - Kayseri Restoran Önerileri
My Pirzolam Steak & Kebap – Kayseri Restoran Önerileri

14. Kasapa Restoran ve Mangal

Kasapa Restoran ve Mangal, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan lezzetli restoranların başında yer almaktadır. Paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

Kasapa Restoran ve Mangal, et ve biftek yemekleri alanında deneyimlidir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Kasapa Restoran ve Mangal - Kayseri Restoran Önerileri
Kasapa Restoran ve Mangal – Kayseri Restoran Önerileri

15. Kahvaltı Dünyası

Kahvaltı Dünyası, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan nezih kahvaltı restoranları arasında yer almaktadır. Veranda ve çimenlik alanda oturma olanağını sunmaktadır.

Kayseri restoran önerileri arasında olması gereken bir restorandır. Kahvaltı türlerinin çeşitliliği ile bilinen bir restorandır.

Kahvaltı Dünyası, temassız teslimat ve paket servisi imkanı sunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 07.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Kahvaltı Dünyası - Kayseri Restoran Önerileri
Kahvaltı Dünyası – Kayseri Restoran Önerileri

16. Konak Restoran

Konak Restoran, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan meşhur restoranlar içerisindedir. Restoran bünyesinde geniş açık alan bulunmaktadır.

Konak Restoran, kahvaltı menüleri, ev yemekler ve et yemekleri ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Konak Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Konak Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

17. Çemen’s Gurma ve Mutfak

Çemen’s Gurma ve Mutfak, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan bir restorandır. Mantı, pastırma gibi birçok ev yemekleri ile bilinmektedir. Kayseri mutfağından birçok yemeği hazırlamaktadır.

Çemen’s Gurma ve Mutfak, Kayseri restoran önerileri listesinde olması gereken bir yerdir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Çemen’s Gurma ve Mutfak - Kayseri Restoran Önerileri
Çemen’s Gurma ve Mutfak – Kayseri Restoran Önerileri

18. Hacı Steakhouse Restoran

Hacı Steakhouse Restoran, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan kaliteli bir et restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde hamburger çeşitleri ve geleneksel tatlılar bulunmaktadır.

Hacı Steakhouse Restoran, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 11.30 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Hacı Steakhouse Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Hacı Steakhouse Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

19. Ciğerci Erkan

Ciğerci Erkan, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan meşhur ciğerci restoranıdır. Paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

Ciğerci Erkan, taze ciğerleri ve diğer et yemekleri ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

Ciğerci Erkan - Kayseri Restoran Önerileri
Ciğerci Erkan – Kayseri Restoran Önerileri

20. Lezzet Develi Cıvıklısı

Lezzet Develi Cıvıklısı, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan bir restorandır. Restoran içerisinde birçok ev yemeği ve kebap türleri hazırlanmaktadır.

Lezzet Develi Cıvıklısı, paket servisi ve temassız teslimat hizmetini sağlamaktadır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Lezzet Develi Cıvıklısı - Kayseri Restoran Önerileri
Lezzet Develi Cıvıklısı – Kayseri Restoran Önerileri

21. Altıntabak VİP İskender

Altıntabak VİP İskender, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan meşhur İskender restoranları arasında yer almaktadır. İskender ve diğer et yemekleri ile bilinmektedir.

Altıntabak VİP İskender, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 06.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Altıntabak VİP İskender - Kayseri Restoran Önerileri
Altıntabak VİP İskender – Kayseri Restoran Önerileri

22. Sini Kebap

Sini Kebap, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan popüler bir kebap restoranıdır. Kebap türleri ve birçok et yemeği ile bilinmektedir.

Sini Kebap, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Sini Kebap - Kayseri Restoran Önerileri
Sini Kebap – Kayseri Restoran Önerileri

23. Altınsaray Pöç Tandır

Altınsaray Pöç Tandır, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli yemek restoranıdır. Restoran, kebap yemekleri ve ev yemekleri ile bilinmektedir.

Altınsaray Pöç Tandır, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti ile bilinmektedir. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 06.00 ile 17.30 arası hizmet vermektedir.

Altınsaray Pöç Tandır - Kayseri Restoran Önerileri
Altınsaray Pöç Tandır – Kayseri Restoran Önerileri

24. Ağaçaltı Kebap Salonu Köşk Şubesi

Ağaçaltı Kebap Salonu Köşk Şubesi, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan meşhur kebap restoranıdır. Kebap türleri ve pide seçenekleri ile bilinen bir restoranıdır.

Ağaçaltı Kebap Salonu Köşk Şubesi, paket servis ve temassız teslimat imkanı bulunur. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Ağaçaltı Kebap Salonu Köşk Şubesi - Kayseri Restoran Önerileri
Ağaçaltı Kebap Salonu Köşk Şubesi – Kayseri Restoran Önerileri

25. Canım Ciğerim Tantuni& Künefe İstasyon

Canım Ciğerim Tantuni& Künefe İstasyon, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan meşhur tantuni ve künefe restoranıdır.

Canım Ciğerim Tantuni& Künefe İstasyon, Kayseri ilinde en lezzetli tatlıları ve yemekleri ile ün salmıştır. Paket servisi ve temassız teslimat olanağı bulunmaktadır.

Canım Ciğerim Tantuni& Künefe İstasyon, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Canım Ciğerim Tantuni& Künefe İstaston - Kayseri Restoran Önerileri
Canım Ciğerim Tantuni& Künefe İstaston – Kayseri Restoran Önerileri

26. Alamet-i Farika Restoran

Alamet-i Farika Restoran, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan bir restorandır. Fast food yemekleri ve biftek yemekleri ile bilinmektedir.

Alamet-i Farika Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vardır. Restoran, haftanın her günü 08.30 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Alamet-i Farika Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Alamet-i Farika Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

27. Kayseri Acuka Kahvaltı Evi Talas

Kayseri Acuka Kahvaltı Evi Talas, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan meşhur kahvaltı restoranları arasında yer almaktadır.

Kayseri Acuka Kahvaltı Evi Talas, Kayseri restoran önerileri listesinde olması gereken bir yerdir. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanını sağlamaktadır.

Kayseri Acuka Kahvaltı Evi Talas, haftanın her günü 08.00 ile 19.00 arası hizmet vermektedir.

Kayseri Acuka Kahvaltı Evi Talas - Kayseri Restoran Önerileri
Kayseri Acuka Kahvaltı Evi Talas – Kayseri Restoran Önerileri

28. Fi Kafe Kahvaltı

Fi Kafe Kahvaltı, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan meşhur kahvaltı restoranıdır. Geniş bahçesi ve terası ile mutlaka denemeniz gereken bir restorandır.

Fi Kafe Kahvaltı, serpme kahvaltı salonu ile bilinmektedir. Temassız teslimat ve paket servis hizmeti sunmaktadır. Restoran, 08.00 ile 22.30 arası hizmet vermektedir.

Fi Kafe Kahvaltı - Kayseri Restoran Önerileri
Fi Kafe Kahvaltı – Kayseri Restoran Önerileri

29. Elvan Lokantası

Elvan Lokantası, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan bir ev yemeği restoranıdır. Ev yemekleri ve et yemekleri ile tercih edilebilecek bir restorandır.

Elvan Lokantası, paket servis ve temassız teslimat hizmeti vardır. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 05.00 ile 19.00 arası hizmet vermektedir.

Elvan Lokantası - Kayseri Restoran Önerileri
Elvan Lokantası – Kayseri Restoran Önerileri

30. Kafkas Mutfak

Kafkas Mutfak, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan meşhur bir aile restoranıdır. Restoran menüsünde ev yemekleri ve kebap seçenekleri bulunmaktadır.

Kafkas Mutfak, Kayseri restoran listesinde olması gereken bir restorandır. Restoran, haftanın her günü 08.30 ile 21.30 arası hizmet vermektedir.

Kafkas Mutfak - Kayseri Restoran Önerileri
Kafkas Mutfak – Kayseri Restoran Önerileri

31. Susam Pizza Krep

Susam Pizza Krep, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan önemli bir pizza restoranıdır. Lezzetli pizza ve krepleri ile bilinen restoran, Kayseri restoran önerileri arasında bulunmalıdır.

Susam Pizza Krep, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 11.15 ile 21.45 arası hizmet vermektedir.

Susam Pizza Krep - Kayseri Restoran Önerileri
Susam Pizza Krep – Kayseri Restoran Önerileri

32. Hayat Kelle

Hayat Kelle, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan çorbacılar arasında yer almaktadır. Kayseri restoran önerileri içerisinde olması gereken bir restorandır.

Hayat Kelle, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 06.30 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Hayat Kelle - Kayseri Restoran Önerileri
Hayat Kelle – Kayseri Restoran Önerileri

33. Fier Roof Restoran

Fier Roof Restoran, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan meşhur restoranları arasında yer almaktadır. Kayseri restoran listesinde olması gereken bir mekandır.

Fier Roof Restoran, haftanın her günü 18.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir. Otel içerisinde yer alan bir restorandır.

Fier Roof Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Fier Roof Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

34. Yıldız Restoran

Yıldız Restoran, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan ev yemekleri ve kebap çeşitleri ile bilinen bir restorandır.

Yıldız Restoran, Kayseri restoran önerileri listesinde olması gereken bir restorandır. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

Yıldız Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Yıldız Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

35. BigChefs Kayseri

BigChefs, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan bir hamburger restoranıdır. Kaliteli yemek restoranı olan Bigchefs restoranı, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

BigChefs Kayseri, Kayseri restoran önerileri arasında yer alması gereken bir restorandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

BigChefs Kayseri - Kayseri Restoran Önerileri
BigChefs Kayseri – Kayseri Restoran Önerileri

36. 352 DUKA

352 DUKA, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar içerisinde yer almaktadır. Fast food ve birçok et yemeği ile bilinen bir mekandır.

352 DUKA, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

352 DUKA - Kayseri Restoran Önerileri
352 DUKA – Kayseri Restoran Önerileri

37. Ergün Balık

Ergün Balık, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan bir balık restoranıdır. Balık ve birçok deniz mahsulleri yemeği hazırlayan bir restorandır.

Ergün Balık, paket servisi ve temassız teslimat imkanı ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Ergün Balık - Kayseri Restoran Önerileri
Ergün Balık – Kayseri Restoran Önerileri

38. Mehliye Restoran

Mehliye Restoran, Asya ve Uygur mutfağına özgü olan yemekleri menüsünde bulunduran bir restorandır. Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer almaktadır.

Mehliye Restoran, Kayseri restoran önerileri listesinde olması gereken bir restorandır. Paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

Mehliye Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Mehliye Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

39. Sinan Chef

Sinan Chef, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan meşhur restoranların başında yer almaktadır. Et yemekleri, salata çeşitleri ile bilinen bir restorandır.

Sinan Chef, paket servis ve temassız teslimat imkanını bulundurmaktadır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Sinan Chef - Kayseri Restoran Önerileri
Sinan Chef – Kayseri Restoran Önerileri

40. Ev Yemekleri Kayseri

Ev Yemekleri Kayseri, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan meşhur restoranlar içerisinde yer almaktadır. Paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vardır.

Ev Yemekleri Kayseri, haftanın her günü 09.00 ile 19.00 arası hizmet vermektedir.

Ev Yemekleri Kayseri - Kayseri Restoran Önerileri
Ev Yemekleri Kayseri – Kayseri Restoran Önerileri

41. Mudurnu Kayseri Piliç Restoran

Mudurnu Kayseri Piliç Restoran, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan meşhur tavuk restoranları içerisinde yer almaktadır.

Mudurnu Kayseri Piliç Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Mudurnu Kayseri Piliç Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Mudurnu Kayseri Piliç Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

42. Tarihi Altıntabak Çorbacı

Tarihi Altıntabak Çorbacı, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan meşhur çorbacıları arasında yer almaktadır.

Tarihi Altıntabak Çorbacı, paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Çorba çeşitleri ile bilinen restoran, haftanın her günü 05.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Tarihi Altıntabak Çorbacı - Kayseri Restoran Önerileri
Tarihi Altıntabak Çorbacı – Kayseri Restoran Önerileri

43. Asude Restoran

Asude Restoran, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli restoranların başında yer almaktadır. Restoran, meşhur Türk yemekleri ve fast food yiyecekleri ile bilinmektedir.

Asude Restoran, Kayseri restoran önerileri listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 08.30 ile 20.30 arası hizmet vermektedir.

Asude Restoran - Kayseri Restoran Önerileri
Asude Restoran – Kayseri Restoran Önerileri

44. Mizirabi Pizza

Mizirabi Pizza, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan kaliteli pizza restoranları arasındadır. Temassız teslimat ve paket servisi hizmeti bulunmaktadır.

Mizirabi Pizza, Pazartesi günü hariç haftanın her günü 12.00 ile 20.00 arası hizmet vermektedir.

Mizirabi Pizza - Kayseri Restoran Önerileri
Mizirabi Pizza – Kayseri Restoran Önerileri

45. Mevlana Sosyal Tesisleri

Mevlana Sosyal Tesisleri, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer almaktadır. Tesis bünyesinde ev yemekleri, et yemekler, salata ve tatlı çeşitleri ile bilinmektedir.

Mevlana Sosyal Tesisleri, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Mevlana Sosyal Tesisleri - Kayseri Restoran Önerileri
Mevlana Sosyal Tesisleri – Kayseri Restoran Önerileri

46. Adembaba Kebap Kadayıf

Adembaba Kebap Kadayıf, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan bir kebap restoranıdır. Kebap çeşitleri ve kadayıfı ile bilinen bir restoranıdır.

Adembaba Kebap Kadayıf, paket servis ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 08.00 ile 19.00 arası hizmet vermektedir.

Adembaba Kebap Kadayıf - Kayseri Restoran Önerileri
Adembaba Kebap Kadayıf – Kayseri Restoran Önerileri

47. Yeşil Künefe

Yeşil Künefe, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan meşhur künefe restoranıdır. Lezzetli künefe ve diğer tatlı türleri ile bilinmektedir.

Kayseri restoran önerileri ile bilinen bir tatlı restoranıdır. Yeşil Künefe, haftanın her günü 11.00 ile 01.00 arası hizmet veren bir restorandır.

Yeşil Künefe - Kayseri Restoran Önerileri
Yeşil Künefe – Kayseri Restoran Önerileri

48. Shakespeare Coffe & Bistro

Shakespeare Coffe & Bistro, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan bir kafedir. Shakespeare Coffe & Bistro, Kayseri Park Alışveriş Merkezi içerisinde yer almaktadır.

Shakespeare Coffe & Bistro, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vardır. Kafe, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Shakespeare Coffe & Bistro - Kayseri Restoran Önerileri
Shakespeare Coffe & Bistro – Kayseri Restoran Önerileri

49. Pizza Uno

Pizza Uno, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan bir restorandır. Pizza Uno, Kayseri şehrinde meşhur pizza restoranlarının başında yer almaktadır.

Pizza Uno, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 22.30 arası hizmet vermektedir.

Pizza Uno - Kayseri Restoran Önerileri
Pizza Uno – Kayseri Restoran Önerileri

50. Bizon Burger & Drinks

Bizon Burger & Drinks, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan bir hamburger restoranıdır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

Bizon Burger & Drinks, hamburgerleri ve fast food yemekleri ile bilinmektedir. Restoran, 11.00 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Bizon Burger & Drinks - Kayseri Restoran Önerileri
Bizon Burger & Drinks – Kayseri Restoran Önerileri

Kayseri’de En İyi Restoranlar

Kayseri hakkında daha detaylı bilgi için Kayseri Gezilecek Yerler önerileri ve Kayseri Otelleri makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *