Kayseri Otelleri – En İyi 50 Otel

Kayseri, İç Anadolu bölgesinde gelişmiş şehirlerin başında yer almaktadır. Turizm sektöründe gelişmiş bir şehir olması sebebi ile Kayseri’de birçok konforlu ve lüks otel bulunmaktadır. Kayseri gezisinde tercih edebileceğiniz çeşitli konsept ve hizmetleri bulunan oteller bulunmaktadır.

Kayseri nin kaliteli hizmet veren otellerinin fiyatlarını internet sitelerinden öğrenebilirsiniz. Kayseri merkez otellerinde veya kış sporları için uygun Kayseri otel fiyatlarını ekonomik şekilde keşfedebilirsiniz. Erciyes dağı eteklerindeki otellere ev sahipliği yapan eşsiz güzellikler içerisinde tatilinizi yapabilirsiniz.

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak doğal güzellikleri ile dikkat çeken Kayseri ye gittiğinizde yakınlık olarak kısa mesafede olan Erciyes dağını ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Birbirinden farklı alternatifler sunan konaklama çeşitleri olan Kayseri otel rezervasyonu erkan yaptığınızda oldukça uygun fırsatlar sunar. Bu yazımızda, Kayseri’de en iyi 50 oteli sizler için listeleyeceğiz.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Kayseri en iyi restoranlarını keşfetmek için « Kayseri Restoran » yazımıza bakmayı unutmayın.

Kayseri’de En İyi 50 Otel

1. Radisson Blu Hotel

Radisson Blu Hotel, Kayseri ilinde yer alan en lüks ve konforlu oteller arasındadır. Radisson Blu Hotel, beş yıldızlıdır ve manzaralı özel süitleri bulunmaktadır.

Radisson Blu Hotel, misafirlerine çeşitli hizmet ve imkan tanımaktadır. Hotel, 2 adet restoran, kokteyl salonu, fırın, açık havuz, kapalı havuz, sauna, spor salonu, etkinlik alanı, hamam gibi birçok imkanı bulunmaktadır.

Radisson Blu Hotel - Kayseri Otelleri
Radisson Blu Hotel – Kayseri Otelleri

2. İbis Kayseri

İbis Hotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Kayseri otelleri içerisinde bulunan İbis Hotel, merkezi bir konuma sahiptir.

İbis Kayseri, açık büfe imkanı, kahvaltı, kafe, restoran, iş merkezi, bar, restoran imkanı bulunmaktadır. İbis Kayseri, hijyen ve güvenilirlik açısından da tercih edebileceğiniz bir oteldir.

İbis Kayseri - Kayseri Otelleri
İbis Kayseri – Kayseri Otelleri

3. Ommer Hotel Kayseri

Ommer Hotel, Kayseri otelleri arasında yer alan lüks ve beş yıldızlı otellerin arasında yer almaktadır. Köklü bir otel olan Ommer Hotel, manzaralı ve jakuzili özel süitlere sahiptir.

Ommer Hotel Kayseri, misafirlerine geniş skalada hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetlerin başında açık büfe kahvaltı, oda servisi, dinlenme salonu, restoran, spor salonu, hamam, sauna, kapalı yüzme havuzu gelmektedir.

Ommer Hotel Kayseri - Kayseri Otelleri
Ommer Hotel Kayseri – Kayseri Otelleri

4. Holiday Inn Kayseri

Holiday Inn Hotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Kayseri otelleri içerisinde yer alan bu otel, şehir merkezinde yer almaktadır.

Holiday Inn Kayseri, misafirlerine geniş imkan ve hizmetler sağlamaktadır. Otel, misafirlerine kahve makinesi, özel süit odası, otopark, açık büğe, spa, sauna, canlı müzik, restoran, spor salonu imkanını sunar.

Holiday Inn Kayseri - Kayseri Otelleri
Holiday Inn Kayseri – Kayseri Otelleri

5. Wyndham Grand

Wyndham Grand, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan beş yıldızlı lüks oteller arasında yer almaktadır.

Wyndham Grand, şehir merkezinde yer alan köklü otellerdendir. Kayseri otelleri arasında en geniş hizmeti sağlayan oteller arasındadır.

Wyndham Grand, misafirlerine özel süit, şık restoran, lobi, etkinlik salonu, spor salonu, kapalı havuz, açık havuz, oda servisi gibi imkanları sunmaktadır.

Wyndham Grand - Kayseri Otelleri
Wyndham Grand – Kayseri Otelleri

6. Zümrüt Palas Otel

Zümrüt Palas Otel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli otellerdendir. Konforlu konaklama sağlayabileceğiniz oteller arasındadır.

Zümrüt Palas Otel, Kayseri otelleri içerisinde birçok hizmeti ile bilinmektedir. Otel, misafirlerine hamam, sauna, spa, spor salonu, restoran, kafe, oda servisi, açık büfe hizmetini sağlamaktadır.

Zümrüt Palas Otel - Kayseri Otelleri
Zümrüt Palas Otel – Kayseri Otelleri

7. Fier Life Center

Fier Life Center, Kayseri otelleri içerisinde yer alan kaliteli konaklama merkezlerindendir. En konforlu seçenekler arasında yer almaktadır.

Fier Life Center, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer almaktadır. Fier Life Center, restoran, spa, spor, organizasyon, sağlık, güzellik merkezi ve kafe gibi imkanları sağlamaktadır.

Fier Life Center - Kayseri Otelleri
Fier Life Center – Kayseri Otelleri

8. Novotel Kayseri

Novotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Modern ve kaliteli bir konaklama otelidir.

Novotel Kayseri, misafirlerine açık büfe, ücretsiz otopark, restoran, özel süit odaları, oda servisi, spor salonu ve etkinlik alanı imkanını sunmaktadır.

Novotel Kayseri - Kayseri Otelleri
Novotel Kayseri – Kayseri Otelleri

9. City One Hotel Kayseri

City One Hotel, Kayseri otelleri arasında popüler bir şekilde tercih edilen lüks konaklama alanlarındandır. Kayseri otelleri içerisinde köklü ve modern bir hizmet skalasına sahiptir.

City One Hotel Kayseri, şehir merkezinde yer alan bir oteldir. Otel, misafirlerine jakuzi, sauna, buhar odası, hamam, kapalı havuz, spor salonu, bar, restoran imkanını sunmaktadır.

City One Hotel Kayseri - Kayseri Otelleri
City One Hotel Kayseri – Kayseri Otelleri

10. The Kayseri Loft Hotel

The Kayseri Loft Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan lüks oteller arasında yer almaktadır. Kayseri otelleri içerisinde öne çıkan rahat bir seçenektir.

The Kayseri Loft Hotel geniş imkanlara sahiptir. Otelin imkanlarının başında ücretsiz park hizmeti, spa, spor salonu, restoran, kafe, özel süit odaları, açık büfe, internet gelmektedir.

The Kayseri Loft Hotel - Kayseri Otelleri
The Kayseri Loft Hotel – Kayseri Otelleri

11. Erciyes Hill Hotel

Erciyes Hill Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan konforlu konaklama yerleri arasındadır. Otel, Erciyes Kayak Merkezi içerisinde yer almaktadır.

Erciyes Hill Hotel, misafirlerine birçok hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında spa, hamam, sauna, spor salonu, güzellik merkezi, kapalı havuz, kafe ve restoran imkanı gelmektedir.

Erciyes Hill Hotel – Kayseri Otelleri

12. Serace Otel

Serace Otel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan popüler oteller arasında yer almaktadır. Kayseri otelleri içerisinde güvenilir ve mütevazı bir oteldir.

Serace Otel, samimi bir dekorasyona sahiptir. Otel, misafirlerine açık büfe, kahvaltı, havuz, spor salonu, etkinlik alanı, sauna gibi birçok hizmeti sunmaktadır.

Serace Otel - Kayseri Otelleri
Serace Otel – Kayseri Otelleri

13. Newway Hotel Kayseri

Newway Hotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan modern ve beş yıldız oteller arasındadır. Kayseri otelleri içerisinde tereddütsüz tercih edebileceğiniz otellerdendir.

Newway Hotel Kayseri, merkezi bir konuma sahiptir. Otel, misafirlerine oldukça konforlu hizmetler sunmaktadır. Kahvaltı, oda servisi, spor salonu, restoran, kafe, etkinlik alanı, açık büfe, havuz gibi imkanları vardır.

Newway Hotel Kayseri - Kayseri Otelleri
Newway Hotel Kayseri – Kayseri Otelleri

14. Nüzhet Hotel

Nüzhet Hotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan mütevazı ve sade otellerin başında yer almaktadır. Kayseri otelleri listesinde mutlaka olması gereken bir yerdir.

Nüzhet Hotel, misafirlerine çeşitli hizmetleri sağlamaktadır. Otel, misafirlerine restoran, kafe, oyun alanı, etkinlik alanı, bar, lobi, spor salonu gibi hizmetleri sunmaktadır.

Nüzhet Hotel - Kayseri Otelleri
Nüzhet Hotel – Kayseri Otelleri

15. Divan City Kayseri

Divan City, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Kayseri otelleri içerisinde yer alan Divan City, köklü otellerin başında yer almaktadır.

Divan City Kayseri, misafirlerine oldukça çeşitli imkanlar sağlamaktadır. İmkanların başında toplantı salonu, restoran, lobi, spor salonu, sauna, açık büfe, oda servisi, spa ve hamam imkanları gelmektedir.

Divan City Kayseri - Kayseri Otelleri
Divan City Kayseri – Kayseri Otelleri

16. Kayseri Köşk Hotel

Kayseri Köşk Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Kayseri otelleri arasında merkezi konuma sahip olan konforlu bir seçenektir.

Kayseri Köşk Hotel, misafirlerine geniş hizmetler sağlamaktadır. Hizmetlerin başında ücretsiz otopark, açık büfe, oda servisi, restoran, kafe, spa imkanları gelmektedir.

Kayseri Köşk Hotel - Kayseri Otelleri
Kayseri Köşk Hotel – Kayseri Otelleri

17. The Garden Otel

The Garden Otel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Otel, özel süit ve manzaralı oda seçenekleri sunmaktadır.

The Garden Otel, oda servisi, kafe, restoran, lobi, bar, restoran, kafe, etkinlik alanı imkanını misafirlerine sunmaktadır.

The Garden Otel - Kayseri Otelleri
The Garden Otel – Kayseri Otelleri

18. Mirada Del Lago

Mirada Del Lago, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli Kayseri otelleri içerisindedir. Otel, özel süit alanı ve kapalı havuz imkanını da sahiptir.

Mirada Del Lago, misafirlerine lüks hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında restoran, spa, kafe, lobi, bar, teras bar, spa, hamam, jakuzi gelmektedir.

Mirada Del Lago - Kayseri Otelleri
Mirada Del Lago – Kayseri Otelleri

19. Aroyal Rezidans Suite

Aroyal Rezidans Suite, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır.

Aroyal Rezidans Suite, spa, hamam, spor salonu, süit odaları, restoran, kafe, lobi ve bar gibi imkanları bulunmaktadır.

Aroyal Rezidans Suite - Kayseri Otelleri
Aroyal Rezidans Suite – Kayseri Otelleri

20. Gevher Hotel

Gevher Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Otel, merkezi bir konuma sahiptir.

Gevher Hotel, misafirlerine geniş imkan ve hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında özel süit odası, oturma odası, etkinlik alanı, restoran, lobi, spor salonu, kafe gelmektedir.

Gevher Hotel - Kayseri Otelleri
Gevher Hotel – Kayseri Otelleri

21. Korkmaz Hotel Rezidans

Kayseri otelleri içerisinde hem uygun bütçeli hem de konforlu konaklama alanlarının başında Korkmaz Hotel Rezidans gelmektedir.

Korkmaz Hotel Rezidans çalışanları oldukça titiz ve sıcakkanlıdır. Rezidans, misafirlerine lobi, oturma alanı, ücretsiz internet ve açık büfe imkanını sunmaktadır.

Korkmaz Hotel Rezidans - Kayseri Otelleri
Korkmaz Hotel Rezidans – Kayseri Otelleri

22. İmamoğlu Paşa Hotel

İmamoğlu Paşa Hotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan konforlu oteller arasında yer almaktadır. Temiz ve güvenilir çalışanları bulunmaktadır.

Kayseri otelleri içerisinde şüphe etmeden tercih edebileceğiniz İmamoğlu Paşa Hotel, lobi, spa, hamam, oturma alanı, spor salonu, havuz, kafe ve restoran imkanlarına sahiptir.

İmamoğlu Paşa Hotel - Kayseri Otelleri
İmamoğlu Paşa Hotel – Kayseri Otelleri

23. Real House Boutique

Real House Boutique, Kayseri otelleri içerisinde sevilen otellerin başında yer almaktadır. Konforlu ve güvenilir bir oteldir.

Real House Boutique, misafirlerine geniş imkanları sunmaktadır. Bu imkanların başında restoran, kafe, etkinlik alanı, ücretsiz internet, spa, lobi gelmektedir.

Real House Boutique - Kayseri Otelleri
Real House Boutique – Kayseri Otelleri

24. My Liva Hotel

My Liva Hotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan bir oteldir. My Liva Hotel, Kayseri otelleri içerisinde en memnun kalınan seçeneklerin başında yer almaktadır.

My Liva Hotel, şehir merkezinde yer almaktadır. Açık büfe, oda servisi, kafe, restoran, lobi, bar, hamam, spa, jakuzi gibi imkanları bulunmaktadır.

My Liva Hotel - Kayseri Otelleri
My Liva Hotel – Kayseri Otelleri

25. LaCasa Otel Kayseri

LaCasa Otel Kayseri, Kayseri otelleri içerisinde Kocasinan ilçesinde yer alan köklü bir konaklama alanıdır.

LaCasa Otel Kayseri, misafirlerine geniş imkan ve hizmetler sunmaktadır. Bu imkanların başında spa, sauna, restoran, kafe, bar, spor salonu, etkinlik alanı gelmektedir.

LaCasa Otel Kayseri - Kayseri Otelleri
LaCasa Otel Kayseri – Kayseri Otelleri

26. Seyir Evleri Konaklama

Seyir Evleri Konaklama, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan lüks konaklama alanları içerisinde yer almaktadır.

Seyir Evleri Konaklama, misafirlerine geniş imkanlar sağlamaktadır. Spa, lobi, bar, etkinlik alanı, kafe, restoran, hamam, spa imkanları sunmaktadır.

Seyir Evleri Konaklama - Kayseri Otelleri
Seyir Evleri Konaklama – Kayseri Otelleri

27. Azade Butik Hotel

Azade Butik Hotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan modern bir oteldir. Şehir merkezine oldukça yakındır.

Azade Butik Hotel odaları oldukça temiz, mütevazı ve konforludur. Otel, misafirlerine açık büfe, oda servisi, etkinlik alanı, spor salonu, lobi, restoran ve kafe imkanlarını sunmaktadır.

Azade Butik Hotel - Kayseri Otelleri
Azade Butik Hotel – Kayseri Otelleri

28. Park Hotel

Park Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan lüks oteller arasında yer almaktadır. Otel çalışanları ve aşçıları da oldukça tecrübelidir.

Park Hotel misafirlerine geniş imkanlar sunmaktadır. Bu imkanların başında spa, lobi, açık büfe, restoran, kafe, etkinlik alanı, toplantı alanı gelmektedir.

Park Hotel - Kayseri Otelleri
Park Hotel – Kayseri Otelleri

29. Bent Otel

Kayseri otelleri içerisinde güvenilir tercihlerin başında Bent Otel gelmektedir. Bent Otel, süit oda ve jakuzi olanaklarına da sahiptir.

Bent Otel, misafirlerine geniş olanaklar sunmaktadır. Bu olanakların başında etkinlik alanı, restoran, kafe, oyun alanı, spor salonu imkanına sahiptir.

Bent Otel - Kayseri Otelleri
Bent Otel – Kayseri Otelleri

30. Altınpark Hotel

Altınpark Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Modern ve lüks odaları bulunmaktadır.

Altınpark Hotel, Kayseri otelleri içerisinde tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bir oteldir. Restoran, bar, oda servisi, ücretsiz internet, kafe, spor salonu imkanları bulunmaktadır.

Altınpark Hotel - Kayseri Otelleri
Altınpark Hotel – Kayseri Otelleri

31. Talaslıoğlu Hotel

Talaslıoğlu Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli konaklama alanları arasında yer almaktadır.

Talaslıoğlu Hotel, spa, sauna, oturma alanı, etkinlik salonu, lobi, spor salonu, restoran, lobi gibi hizmet olanaklarına sahiptir.

Talaslıoğlu Hotel - Kayseri Otelleri
Talaslıoğlu Hotel – Kayseri Otelleri

32. Büpa Hotel

Büpa Hotel, Kayseri otelleri içerisinde öne çıkan mütevazı otellerin başında yer almaktadır. Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer almaktadır.

Büpa Hotel misafirlerine geniş imkanlar sunmaktadır. Bu imkanların başında ücretsiz otopark, etkinlik alanı, ücretsiz internet, yemek salonu, spor salonu, restoran, kafe, spa gibi imkanlara sahiptir.

Büpa Hotel - Kayseri Otelleri
Büpa Hotel – Kayseri Otelleri

33. Setenonu 1892 Hotel

Setenonu 1892 Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan konforlu oteller arasında yer almaktadır.

Setenonu 1892 Hotel, spa, sauna, lobi, kafe, restoran, etkinlik salonu gibi birçok imkanı bulunmaktadır.

Setenonu 1892 Hotel - Kayseri Otelleri
Setenonu 1892 Hotel – Kayseri Otelleri

34. Yaşam Kule Airport Rezidans

Yaşam Kule Airport Rezidans, Kayseri linin Kocasinan ilçesinde yer alan modern konaklama alanlarının başında yer almaktadır. Ekonomik bir ücrete sahiptir.

Kayseri otelleri içerisinde spa, sauna, spor salonu, etkinlik alanı, hamam, restoran gibi imkanlara sahiptir.

Yaşam Kule Airport Rezidans - Kayseri Otelleri
Yaşam Kule Airport Rezidans – Kayseri Otelleri

35. Lifos Otel

Lifos Otel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan modern konaklama yerleri içerisindedir. Otel çalışanları oldukça titiz ve güvenilirdir.

Lifos Otel, spa, hamam, sauna, lobi, etkinlik alanı, spor salonu, restoran, oda servisi gibi birçok imkana sahiptir.

Lifos Otel - Kayseri Otelleri
Lifos Otel – Kayseri Otelleri

36. The Emar Otel Deluxe

The Emar Otel Deluxe, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan modern ve konforlu otellerin başında yer almaktadır.

The Emar Otel Deluxe, Kayseri otelleri içerisinde güvenle seçebileceğiniz adreslerdendir. Spa, sauna, hamam, oyun alanı, etkinlik salonu, restoran ve kafe gibi imkanları bulunmaktadır.

The Emar Otel Deluxe - Kayseri Otelleri
The Emar Otel Deluxe – Kayseri Otelleri

37. Gold Yıldırım Otel

Gold Yıldırım Otel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Kayseri otelleri içerisinde güvenilir ve konforlu bir konaklama yeridir.

Gold Yıldırım Otel, misafirlerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar arasında sauna, spa, lobi, spor salonu, havuz, jakuzi gelmektedir.

Gold Yıldırım Otel - Kayseri Otelleri
Gold Yıldırım Otel – Kayseri Otelleri

38. Enliva Hotel

 Enliva Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Konforlu ve modern konaklama alanların başında yer almaktadır.

Enliva Hotel, etkinlik salonu, spor salonu, sauna, spa, lobi, hamam, jakuzi, havuz ve restoran imkanına sahiptir.

Enliva Hotel - Kayseri Otelleri
Enliva Hotel – Kayseri Otelleri

39. Arya Rezidans Hotel

Arya Rezidans Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan güvenilir rezidanslar arasında yer almaktadır. Uygun bütçeli ve ücretsiz internet imkanı olan bir oteldir.

Arya Rezidans Hotel - Kayseri Otelleri
Arya Rezidans Hotel – Kayseri Otelleri

40. Antoryum Rezidans

Antoryum Rezidans, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan güvenilir konaklama alanları içerisinde yer almaktadır.

Kayseri otelleri listesine mutlaka eklememiz gereken oteller arasında yer alan Antoryum Rezidans, spa, kafe, restoran, lobi, oturma alanı, etkinlik salonu imkanına sahiptir.

Antoryum Rezidans - Kayseri Otelleri
Antoryum Rezidans – Kayseri Otelleri

41. Duman Safir

Duman Safir, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan konforlu ve ekonomik otellerin başında yer almaktadır.

Kayseri otelleri içerisinde modern bir çizgisi olan Duman Safir, spa, sauna, restoran, kafe, lob, bar ve etkinlik alanına sahiptir.

Duman Safir - Kayseri Otelleri
Duman Safir – Kayseri Otelleri

42. Grand Ülger Hotel

Grand Ülger Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan modern oteller arasında yer almaktadır. Özel süit imkanı bulunmaktadır.

Grand Ülger Hotel, spa, restoran, kafe, lobi, hamam, kafe, hamam gibi imkanları bulunmaktadır.

Grand Ülger Hotel - Kayseri Otelleri
Grand Ülger Hotel – Kayseri Otelleri

43. Admiral Otel

Admiral Otel, Mersin ilinin Erdemli ilçesinde yer alan 4 yıldızlı oteller arasında yer almaktadır. Kayseri otelleri içerisinde titiz ve güvenebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Admiral Otel, hamam, spa, lobi, spor salonu, restoran, kafe, etkinlik alanı gibi imkanlara sahiptir.

Admiral Otel - Kayseri Otelleri
Admiral Otel – Kayseri Otelleri

44. Metropoll Rezidans

Metropoll Rezidans, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan konforlu rezidansların başında yer almaktadır.

Kayseri otelleri listesinde güvenle tercih edebileceğiniz oteller arasında yer alan Metropoll Rezidans, birçok hizmet ve imkana sahiptir. Spa, sauna, spor salonu, kafe, restoran, lobi imkanına sahiptir.

Metropoll Rezidans - Kayseri Otelleri
Metropoll Rezidans – Kayseri Otelleri

45. Atalay Hotel

Atalay Hotel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Kayseri otelleri içerisinde yer alan Atalay Hotel, özel süit odalarına sahiptir.

Atalay Hotel odaları içerisinde klima ve ücretsiz internet imkanı bulunmaktadır. Otelin oda servisi, açık büfe, spor salonu, kafe, restoran, lobi, spa imkanı bulunmaktadır.

Atalay Hotel - Kayseri Otelleri
Atalay Hotel – Kayseri Otelleri

46. Veda Suit Rezidans

Veda Suit Rezidans, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan modern rezidansların başında yer almaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenilir konaklama yerleri arasındadır.

Veda Suit Rezidans, spa, lobi, sauna, spor salonu, etkinlik salonu, restoran, kafe ve hamam hizmetleri bulunmaktadır.

Veda Suit Rezidans - Kayseri Otelleri
Veda Suit Rezidans – Kayseri Otelleri

47. Talas Soft

Talas Soft, Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan modern konaklama yerleri arasındadır. Hijyenik odaları ve çalışanları bulunmaktadır. Uygun fiyatlı konaklama yerleri arasındadır.

Talas Soft - Kayseri Otelleri
Talas Soft – Kayseri Otelleri

48. Asberlin Otel

Asberlin Otel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Otel, çalışanları ve aşçıları da oldukça tecrübelidir.

Asberlin Otel, misafirlerine geniş hizmetler sağlamaktadır. Spa, sauna, lobi, spor salonu, kafe, restoran ve etkinlik salonu hizmeti sunmaktadır.

Asberlin Otel - Kayseri Otelleri
Asberlin Otel – Kayseri Otelleri

49. Kerem ile Aslı Hotel

Kerem ile Aslı Hotel, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan sevilen otellerin başında yer almaktadır. Otelin mimarisi oldukça otantiktir.

Kerem ile Aslı Hotel, misafirlerine spa, sauna, lobi, hamam, spor salonu, konferans alanı, restoran, lobi ve kafe imkanı sunmaktadır.

Kerem ile Aslı Hotel - Kayseri Otelleri
Kerem ile Aslı Hotel – Kayseri Otelleri

50. Ayata Otel

Ayata Otel, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan konforlu oteller arasında yer almaktadır. Otel içerisinde yer alan odalarda klima imkanı da bulunmaktadır.

Ayata Otel, misafirlerine geniş hizmetler sağlamaktadır. Bu hizmetlerin başında restoran, oda servisi, konferans salonu, ücretsiz internet, jakuzi gelmektedir.

Ayata Otel - Kayseri Otelleri
Ayata Otel – Kayseri Otelleri

Kayseri Otelleri

Kayseri hakkında daha detaylı bilgi için Kayseri Gezilecek Yerler önerileri ve Kayseri’de Ne Yenir makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *