İstanbul Otelleri – En İyi 50 Otel

İstanbul, dünyada önemli kozmopolit şehirleri arasında yer almaktadır. Turizm sektöründe de tüm dünyadan turistleri çeken İstanbul şehrinde her bütçeye ve hizmete uygun otel seçenekleri bulunmaktadır. 

Türkiye’de en memnun kalınan otellere sahip olan İstanbul, hem tarihi hem de doğal güzellikleri için mutlaka görülmesi gereken şehirlerdendir. Bu yazımızda, gece hayatı da gelişmiş olan İstanbul’da en iyi 50 otel seçeneğinden bahsedeceğiz. 

İstanbul’da En İyi 50 Otel

 1. Hotel Swissotel The Bosphorus
 2. Radisson Blu Hotel, Şişli
 3. Çırağan Palace Kempinski
 4. Hilton İstanbul Bosphorus 
 5. Four Seasons Hotel Istanbul 
 6. Hilton İstanbul Kozyatağı 
 7. CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul
 8. The Marmara Taksim 
 9. Titanic City Taksim
 10. Double Tree by Hilton İstanbul Topkapı 
 11. Sura Hagia Sophia Hotel
 12. Radisson Blu Hotel & Spa 
 13. Grand Hyatt İstanbul 
 14. İstanbul Marriott Hotel Şişli
 15. Elite World Business Hotel
 16. Retaj Royale İstanbul 
 17. Shangri-La Bosphorus İstanbul
 18. İstanbul Marriott Hotel Asia 
 19. Fairmont Quasar İstanbul 
 20. Divan İstanbul 
 21. The Ritz Carlton İstanbul 
 22. İstanbul Gonen Hotel 
 23. Le Meridien İstanbul Etiler 
 24. Novotel 
 25. Bucaleon by Cheers
 26. Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn
 27. The Artisan İstanbul MGallery 
 28. Hilton İstanbul Maslak 
 29. Rixos Pera İstanbul 
 30. Soho House İstanbul 
 31. Ramada by Wyndham İstanbul Golden 
 32. Fraser Place Anthill İstanbul
 33. The City Suites
 34. Armada Hotel, İstanbul
 35. The St. Regis İstanbul 
 36. White House Hotel İstanbul
 37. Dosso Dossi Hotels Old City
 38. Sura Design Hotel & Suites İstanbul
 39. Kalyon Hotel İstanbul 
 40. Yasmak Sultan Hotel 
 41. Barcelo İstanbul
 42. W İstanbul
 43. Holiday Inn İstanbul 
 44. Hampton by Hilton İstanbul 
 45. Hyatt Centric Levent
 46. The Galata İstanbul Hotel
 47. Hotel Arcadia Blue
 48. Hotel Amira
 49. World Point Hotel İstanbul 
 50. Darkhill Hotel

1.Hotel Swissotel The Bosphorus

İstanbul otelleri arasında öne çıkan beş yıldızlı otellerin başında Hotel Swissotel The Bosphorus Oteli gelmektedir. Dolmabahçe Sarayının içerisinde yer alması oldukça tarihi bir konsept içerisinde konaklamayı sağlamaktadır. 

Deniz manzarası, konumu ve 566 odaya sahip olan Hotel Swissotel The Bosphorus Oteli restoran, bar, kafe seçeneği ile keyifli bir hizmet sunmaktadır. Egzersiz alanı, spor salonu, havuz seçenekleri de bulunmaktadır. 

Hotel Swissotel The Bosphorus - İstanbul Otelleri
Hotel Swissotel The Bosphorus – İstanbul Otelleri

 

2.Radisson Blu Hotel, Şişli

İstanbul otelleri arasında en lüks imkanlar sunan otellerden bir tanesi de Radisson Blue Hotelidir. İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Standart oda, lüks oda ve lounge oda seçenekleri mevcuttur. Her bir oda seçeneği farklı manzara seçeneklerine sahiptir. 

Radisson Blu Hotelinin müze, spor salonu, havuz, restoran, kafe, sağlık odası gibi birçok imkanı bulunmaktadır. Üstelik, iş toplantıları veya çeşitli davetler için özel salınlar da mevcuttur.

Radisson Blu Hotel, Şişli - İstanbul Otelleri
Radisson Blu Hotel, Şişli – İstanbul Otelleri

 

3. Çırağan Palace Kempinski

Osmanlı ihtişamını ve deniz manzarasını yansıtan İstanbul otelleri arasında Çırağan Palace oteli gelmektedir. Toplam 310 odaya sahip olan otelde 20 adet süit odada bulunmaktadır. Çırağan Palace Otelinde spa ve etkinlik hizmetleri de bulunmaktadır. 

İstanbul otelleri arasında öne çıkan Çırağan Palace otelinin kafe, restoran, havuz ve spor salonu imkanı da bulunur. Wifi ve teknolojik imkan bakımından da memnuniyet sağlayan otellerdendir. 

Çırağan Palace Kempinski - İstanbul Otelleri
Çırağan Palace Kempinski – İstanbul Otelleri

4. Hilton İstanbul Bosphorus

İstanbul otelleri arasında Şişli’de yer alan oteller arasında yer almaktadır. Merkezi bir konumda olan Hilton İstanbul Bosphorus otelinin birçok imkanı bulunmaktadır. 500 oda kapasitesi bulunan otelde özel manzaralı süitler de bulunmaktadır. 

Hilton İstanbul Bosphorus otelinde spa & havuz, spor salonu, tenis kortu, hamam, sauna, masaj imkanı bulunmaktadır. Ücretsiz Wifi imkanı, restoran ve kafe imkanı bulunmaktadır. 

Hilton İstanbul Bosphorus - İstanbul Otelleri
Hilton İstanbul Bosphorus – İstanbul Otelleri

 

5. Four Seasons Hotel Istanbul

İstanbul otelleri başında yer alan Four Seasons Hotel, Beşiktaş’ta yer almaktadır. Lüks ve şık süitlere sahip olan otelde müşterilere sunulan birçok imkan ve hizmet bulunmaktadır. Açık havuz, kapalı havuz, spa, spor salonu, kış bahçesi, restoran ve kafe imkanı bulunmaktadır. 

Four Seasons Hotelinde ücretsiz Wi-fi, oda hizmeti imkanı bulunmaktadır. Lezzetli yiyecek, tatlı imkanları da bulunmaktadır. 

Four Seasons Hotel Istanbul - İstanbul Otelleri
Four Seasons Hotel Istanbul – İstanbul Otelleri

 

6. Hilton İstanbul Kozyatağı

İstanbul otelleri arasında iş toplantıları konaklamaları için sıklıkla tercih edilen oteller arasında Hilton İstanbul Kozyatağı gelmektedir. Eğlence mekanları açısından da çeşitli olan bu otelde spa ve fitness merkezi de bulunmaktadır. 

Hilton İstanbul Kozyatağı oteli, merkezi bir konuma sahiptir. Alışveriş merkezine, havalimanına yakın olması sebebi ile herkesin tercih edebileceği oteller arasında yer almaktadır. Kafe ve restoranları da oldukça kalitelidir. 

Hilton İstanbul Kozyatağı - İstanbul Otelleri
Hilton İstanbul Kozyatağı – İstanbul Otelleri

 

7. CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul

İstanbul otelleri arasında lüks hizmet imkanı sunan otellerin başında CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul gelmektedir. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. 385 oda ve süit seçenekleri bulunmaktadır. Manzaralı süit seçenekleri ile keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır. 

CVK Park Bosphorus Hotelinin toplantı salonları, restoran, kafe, spa, hamam, fitness, havuz seçenekleri de bulunmaktadır. 

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul - İstanbul Otelleri
CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul – İstanbul Otelleri

8. The Marmara Taksim

İstanbul otelleri arasında bilinen finans ve toplantı otelleri arasında The Marmara Taksim Otel gelmektedir. Bu otel, birçok iş kolunda insanın konferansı için tercih ettikleri otellerin başında yer almaktadır. Merkezi bir konumu bulunmaktadır. 

The Marmara Taksim Otelinin sunduğu birçok hizmet vardır. Açık ve kapalı havuz, spor salonu, spa, lobi salonu, süit, jakuzi, restoran, kafe imkanı vardır. 

The Marmara Taksim - İstanbul Otelleri
The Marmara Taksim – İstanbul Otelleri

9. Titanic City Taksim

İstanbul otelleri arasında lüks misafirperverliği ile öne çıkan otellerin arasında yer almaktadır. Merkezi bir konumunun olması da oldukça önemlidir. Kongre, iş ve finans alanında tercih edilen oteller arasındadır. Donanımlı bir otel olmasının yanı sıra fitness, restoran, spa, hamam, kafe gibi seçenekleri bulunmaktadır. 

Titanic City Taksim - İstanbul Otelleri
Titanic City Taksim – İstanbul Otelleri

10.DoubleTree by Hilton İstanbul Topkapı

İstanbul otelleri arasında büyüleyici manzaraya sahip oteller arasında yer almaktadır. İstanbul şehrinin Bayrampaşa ilçesinde yer alan bu otelin birçok hizmeti bulunmaktadır. Deniz manzaralı oda seçeneğinin yanı sıra iş toplantıları ve diğer etkinlikler için özel salonları bulunmaktadır. 

Spa, hamam, açık ve kapalı havuz, teras, restoran ve kafe seçenekleri bulunmaktadır. Oda servisi, aile odası gibi seçenekleri de vardır. 

Double Tree by Hilton İstanbul Topkapı - İstanbul Otelleri
Double Tree by Hilton İstanbul Topkapı – İstanbul Otelleri

11. Sura Hagia Sophia Hotel

İstanbul otelleri içerisinde yüksek lüks imkanı ile bilinen Sura Hagia Sophia Hotel gelmektedir. Bu otel, Fatih ilçesinde yer almaktadır. Hijyeni, süit odaları ile memnuniyet oranı da yüksektir. Sura Hagia Sophia Hotelinin birçok imkanı da vardır. Restoran, kafe, fitness salonu, havuz, spa, hamam, etkinlik salonu gibi birçok imkanı bulunur.

Sura Hagia Sophia Hotel - İstanbul Otelleri
Sura Hagia Sophia Hotel – İstanbul Otelleri

12. Radisson Blu Hotel & Spa

İstanbul otelleri arasında yüksek lüks imkanı sağlayan otellerin başında Rasisson Blu Hotel & Spa gelmektedir. İstanbul’un Tuzla ilçesinde yer almaktadır. 

Radisson Blu Hotelinin özelliklerinin başında restoran, bar, lüks spa, sauna, buhar odası, açık havuz, kapalı havuz, sağlık kulübü, oyun parkı, özel banyo özellikleri gelmektedir. Otelin özel süit oda imkanları da bulunmaktadır. 

Radisson Blu Hotel & Spa - İstanbul Otelleri
Radisson Blu Hotel & Spa – İstanbul Otelleri

13. Grand Hyatt İstanbul

İstanbul otelleri arasında sıklıkla tercih edilen otel seçeneklerinden bir tanesi de Grand Hyatt İstanbul Otelidir. İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Sıcak misafirperverliği bulunan otel, Galata Kulesi’ne ve Dolmabahçe Sarayı’na oldukça yakın mesafededir.

Grand Hyatt İstanbul Otelinin sahip olduğu imkan ve özelliklerin başında sauna, hamam, lüks spa, süit oda, kafe, restoran, bar gelmektedir. Ek olarak, ücretsiz Wi-fi ve oda servisi de bulunmaktadır. 

Grand Hyatt İstanbul - İstanbul Otelleri
Grand Hyatt İstanbul – İstanbul Otelleri

 

14. İstanbul Marriott Hotel Şişli

İstanbul’un sevilen otellerinin başında Marriott Hotel Şişli gelmektedir. İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan otel odaları oldukça lüks ve hijyeniktir. İstanbul Marriott Hotel Şişli şubesinde yer alan hizmet ve özelliklerin başında özel süit odalar, kafe, bar, restoran, lobi barı, havuz, spor salonu, spa, hamam, sauna gelmektedir. 

İstanbul Marriott Hotel Şişli - İstanbul Otelleri
İstanbul Marriott Hotel Şişli – İstanbul Otelleri

15.Elite World Business Hotel

Finans ve iş toplantıları için tercih edilen lüks otellerin başında Elite World Business Hotel gelmektedir. Bu otel, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde yer almaktadır. 

Otelin başlıca özellikleri arasında restoran, kafe, kapalı havuz, açık havuz, sauna, spa, fitness salonu, etkinlik alanı, restoran ve kafe gelmektedir. Wifi ve oda servisi de imkanlar arasındadır. 

Elite World Business Hotel - İstanbul Otelleri
Elite World Business Hotel – İstanbul Otelleri

16.Retaj Royale İstanbul 

İstanbul otelleri arasında sevilenlerden bir tanesi de Retaj Royale İstanbul’dur. Konsepti ile öne çıkan otel, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunur. Şık bir tasarımı vardır. 

Retaj Royale İstanbul’un sahip olduğu özelliklerin başında oda servisi, restoran, yüzme havuzu, jakuzi, fitness salonu, hamam gelmektedir. Ücretsiz Wi-fi hizmeti de bulunmaktadır. 

Retaj Royale İstanbul - İstanbul Otelleri
Retaj Royale İstanbul – İstanbul Otelleri

17.Shangri-La Bosphorus İstanbul

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan Shangri-La Bosphorus İstanbul oteli, oldukça sevilen oteller arasında yer almaktadır. Lüks ve manzaraya sahip bir oteldir. 

Shangri-La Bosphorus İstanbul otelinin birçok hizmeti vardır. Bu hizmetlerin başında birçok yerli yemek restoranı, bar, ısıtmalı havuz, açık havuz, spor salonu, hamam, masaj imkanı bulunmaktadır. 

Shangri-La Bosphorus İstanbul - İstanbul Otelleri
Shangri-La Bosphorus İstanbul – İstanbul Otelleri

18.İstanbul Marriott Hotel Asia 

İstanbul otelleri arasında yüksek turist çeken otellerin başında yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanından müşteriye sahiptir. İstanbul’un Ataşehir ilçesinde yer almaktadır. Oldukça şık ve lüks bir mimariye sahiptir. 

İstanbul Marriott Hotelin birçok özelliği bulunur. Bu özelliğin başında dinlenme salonu, spa, kapalı havuz, açık havuz, spor salonu, restoran, bar, restoran, toplantı alanı gelmektedir. 

İstanbul Marriott Hotel Asia - İstanbul Otelleri
İstanbul Marriott Hotel Asia – İstanbul Otelleri

19.Fairmont Quasar İstanbul 

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan lüks oteller arasında Fairmont Quasar İstanbul gelmektedir. Boğaz manzarası ve merkezi konumu ile birlikte oldukça çekicidir. 

Fairmont Quasar İstanbul otelinin sahip olduğu imkanlar çeşitlidir. Bu imkanlar, hamam, spa, sauna, süit, restoran, bar, etkinlik alanı, kapalı havuz, açık havuz, kafe gelmektedir. 

Fairmont Quasar İstanbul - İstanbul Otelleri
Fairmont Quasar İstanbul – İstanbul Otelleri

20.Divan İstanbul 

İstanbul otelleri arasında yüksek müşteri kitlesine sahip olan otellerden bir tanesi de Divan İstanbul otelidir. Bu otel, İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konuma sahiptir. 

Divan İstanbul’da sahip olunan birçok imkan bulunur. Bu imkanların başında pastane, pub, restoran, spa, kapalı havuz, kafe, bar, oda servisi, spor salonu gelmektedir. 

Divan İstanbul - İstanbul Otelleri
Divan İstanbul – İstanbul Otelleri

21.The Ritz Carlton İstanbul 

The Ritz Carlton İstanbul oteli, oldukça şık bir oteldir. İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Boğaz manzarası bulunmaktadır. Otelin sahip olduğu imkan ve hizmetler arasında jakuzi, restoran, dinlenme salonu, teras, havuz, hamam, spa, Wi-fi imkanları gelmektedir. 

The Ritz Carlton İstanbul - İstanbul Otelleri
The Ritz Carlton İstanbul – İstanbul Otelleri

22.İstanbul Gonen Hotel 

İstanbul otelleri arasında sevilen otellerin başında İstanbul Gonen Hotel gelmektedir. İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer almaktadır. Oldukça şık ve lüks otellerdendir. 

İstanbul Gonen Hotelin imkan ve özelliklerinin başında restoran, toplantı alanları, spor salonu, hamam, açık ve kapalı havuz, spa, bar imkanı gelmektedir. 

İstanbul Gonen Hotel - İstanbul Otelleri
İstanbul Gonen Hotel – İstanbul Otelleri

23.Le Meridien İstanbul Etiler 

İstanbul’da lüks otellerin başında Le Meridien İstanbul Etiler Oteli gelmektedir. Otel, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. Etkileyici mimarisi ile uluslararası alanda ilgi görmektedir. Merkezi bir konumdadır. 

Le Meridien İstanbul Etiler Oteli’nin sahip olduğu birçok imkanı bulunmaktadır. Bu imkanların başında restoran, bar, havuz, spor salonu, jakuzi, kafe gelmektedir. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi vardır. 

Le Meridien İstanbul Etiler - İstanbul Otelleri
Le Meridien İstanbul Etiler – İstanbul Otelleri

 

24.Novotel 

İstanbul otelleri arasında yer alan Novotel, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. Novotel, İstanbul’un merkezinde yer alan bir otel olması sebebi ile herkes tarafından tercih edilebilmektedir.

Novotel, müşterilerine sunduğu birçok imkan ve özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında spa, havuz, kafe, restoran, hamam, spor salonu gelmektedir. 

Novotel - İstanbul Otelleri
Novotel – İstanbul Otelleri

25.Bucaleon by Cheers

Bucaleon by Cheers oteli, İstanbul’da en konforlu oteller arasında yer almaktadır. Manzarası ile öne çıkan bir yerdir. İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Bucaleon by Cheers otelinin müşterilerine sağladığı birçok imkan bulunmaktadır. Bu imkanların başında spa, hamam, havuz, kafe ve restoran bulunmaktadır. Wi-fi ve oda servisi imkanı bulunmaktadır. 

Bucaleon by Cheers - İstanbul Otelleri
Bucaleon by Cheers – İstanbul Otelleri

26.Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn

İstanbul otelleri arasında en lüks imkanı sunan otellerin başında Mövenpick Hotel gelmektedir. Oldukça keyifli Haliç manzarası bulunmaktadır. Özel süit odası seçenekleri bulunmaktadır. 

Mövenpick Hotel hizmetleri çeşitlidir. Lüks süit otel, jakuzili oda, spa, hamam, restoran, kafe, bar, spor salonu seçenekleri bulunmaktadır. Kahvaltı hizmeti bulunmaktadır. Oda servisi ve ücretsiz Wi-fi imkanı da bulunur. 

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn - İstanbul Otelleri
Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn – İstanbul Otelleri

27.The Artisan İstanbul MGallery 

The Artisan İstanbul MGallery, Taksim’de yer almaktadır. Merkezi bir konumdadır. İş toplantıları için de tercih edilen bir oteldir. 

The Artisan İstanbul MGallery, birçok imkana sahiptir. Bu imkanlar; spa merkezi, masaj salonu, fitness salonu, bar, restoran, kafe, özel teras, süit. Ek olarak, ücretsiz Wi-fi ve oda servisi hizmeti de vardır. 

The Artisan İstanbul MGallery - İstanbul Otelleri
The Artisan İstanbul MGallery – İstanbul Otelleri

28.Hilton İstanbul Maslak 

İstanbul otelleri arasında ön planda olan Hilton İstanbul Maslak, Sarıyer ilçesinde yer almaktadır. Ticaret ve iş toplantıları için de sıklıkla tercih edilmektedir. Lüks hizmetleri olması sebebi ile turistler tarafından da tercih edilmektedir.

Hilton İstanbul Maslak Otelinde önemli hizmetlerin başında etkinlik salonları, kafe, restoran, pub, masaj salonu, spa, hamam, havuz gelmektedir. Açık ve kapalı havuz bulunmaktadır. 

Hilton İstanbul Maslak - İstanbul Otelleri
Hilton İstanbul Maslak – İstanbul Otelleri

29.Rixos Pera İstanbul 

Rixos Pera İstanbul, en lüks oteller arasında yer almaktadır. Otel, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. Merkezi konumda yer almaktadır. Haliç manzarası ve özel süit odaları vardır. 

Rixos Pera İstanbul’un en önemli hizmetleri, jakuzi, teras bar, pub, oda servisi, açık havuz, kapalı havuz, spa, hamam, sauna hizmetleridir. 

Rixos Pera İstanbul - İstanbul Otelleri
Rixos Pera İstanbul – İstanbul Otelleri

30. Soho House İstanbul 

İstanbul otelleri arasında öne çıkan otellerin başında da Soho House İstanbul gelmektedir. Bu otel, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. Müzesi ile de bilinmektedir.

Soho House İstanbul Otelinin hizmetleri arasında, süit odaları, jakuzi, spa, hamam, masaj salonu, açık ve kapalı havuz, spor salonu gelmektedir. Ücretsiz Wi-fi imkanı ve teras barı vardır. 

Soho House İstanbul - İstanbul Otelleri
Soho House İstanbul – İstanbul Otelleri

 

31. Ramada by Wyndham İstanbul Golden 

Ramada by Wyndham İstanbul Golden, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. Lüks ve sıcak bir oteldir. Boğaz manzaralı ve lüks bir mimariye sahiptir. 

Ramada by Wyndham İstanbul Golden otelinin birçok imkan ve özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında özel süit, spa, hamam, jakuzi, fitness, masaj salonu, kafe, restoran, bar gelmektedir. Oda servisi imkanı da vardır. 

Ramada by Wyndham İstanbul Golden - İstanbul Otelleri
Ramada by Wyndham İstanbul Golden – İstanbul Otelleri

32. Fraser Place Anthill İstanbul

İstanbul otelleri arasında lüks imkanları ile bilinen Fraser Place Anthill İstanbul Oteli gelmektedir. İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan bir oteldir. Uluslararası yemek ve hizmetlerinden dolayı yüksek sayıda turistin tercihidir. 

Fraser Place Anthill İstanbul otelinin misafirlerine spor salonu, açık havuz, kapalı havuz, kapak pisti, oyun alanı, masaj salonu, tenis kortu, sauna, spa, hamam imkanlarını sunmaktadır. 

Fraser Place Anthill İstanbul - İstanbul Otelleri
Fraser Place Anthill İstanbul – İstanbul Otelleri

 

33.The City Suites

The City Suites oteli, sevilen İstanbul otelleri arasında yer almaktadır. İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumda yer almaktadır. 

The City Suites otelinin birçok hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler; mini bar, jakuzi, bar, restoran, kafe, masaj salonu, hamam, buhar odası gelmektedir. Ücretsiz Wi-fi imkanı bulunur. 

The City Suites - İstanbul Otelleri
The City Suites – İstanbul Otelleri

34. Armada Hotel, İstanbul

Armada Hotel, İstanbul’da hem turistlerin hem de iş toplantıları için tercih edilen konaklama alanlarından bir tanesidir. İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır. 

Armada Hotel içerisinde etkinlik salonları, restoran, kafeler, toplantı salonları, bar, havuz, masaj salonu bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-fi ve oda servisi hizmeti de vardır. 

Armada Hotel, İstanbul - İstanbul Otelleri
Armada Hotel, İstanbul – İstanbul Otelleri

35.The St. Regis İstanbul 

The St. Regis İstanbul, İstanbul’un sevilen otelleri arasında yer almaktadır. İstanbul’un Nişantaşı semtinde yer almaktadır. Modern ve lüks imkanlara sahiptir.

The St. Regis İstanbul imkanları arasında süit, sauna, hamam, bar, spor salonu, kütüphane, teras bar, açık havuz, kapalı havuz gelmektedir. Kahvaltı ve oda servisi bulunmaktadır. 

The St. Regis İstanbul - İstanbul Otelleri
The St. Regis İstanbul – İstanbul Otelleri

 

36.White House Hotel İstanbul

White House Hotel, İstanbul otelleri arasında en memnun kalınan oteller arasında yer almaktadır. Merkezi bir konuma sahiptir. İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır. 

White House Hotel İstanbul, birçok özellik ve imkana sahiptir. Restoran, kafe, bar, sauna, hamam, açık havuz, kapalı havuz, fitness salonu, masaj salonu bulunmaktadır. Evcil hayvan kabul eden oteller arasındadır. 

White House Hotel İstanbul - İstanbul Otelleri
White House Hotel İstanbul – İstanbul Otelleri

37.Dosso Dossi Hotels Old City

Dosso Dossi Hotels Old City, İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır. İlgi çekici bir mimariye sahiptir. Spa, sauna, hamam, spor salonu, bar, oyun alanları, etkinlik alanları, süit odalar bulunmaktadır. Kafe ve restoranları bulunmaktadır. 

Dosso Dossi Hotels Old City - İstanbul Otelleri
Dosso Dossi Hotels Old City – İstanbul Otelleri

38.MySuite İstanbul

İstanbul otelleri arasında öne çıkan bir diğer otel de MySuite İstanbul’dur. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. 

MySuite İstanbul misafirlerine süit oda imkanı sunmaktadır. Ek olarak, restoran, kafe, havuz, spa, hamam, spor salonu imkanı da bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-fi özelliği de bulunmaktadır. 

Sura Design Hotel & Suites İstanbul - İstanbul Otelleri
Sura Design Hotel & Suites İstanbul – İstanbul Otelleri

39.Kalyon Hotel İstanbul 

Kalyon Hotel, İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumu bulunur. Manzaralı süit özelliği vardır. Ayasofya ve Topkapı Müzesine de oldukça yakındır.

Kalyon Hotel, birçok imkan ve özelliğe sahiptir. Bu özelliklerin başında da süit, etkinlik salonları, masaj salonları, spor salonları, açık havuz, kapalı havuz, oyun alanı, restoran, kafe ve bar imkanları bulunmaktadır. Evcil hayvanları kabul etmektedir.

Kalyon Hotel İstanbul - İstanbul Otelleri
Kalyon Hotel İstanbul – İstanbul Otelleri

40. Yasmak Sultan Hotel 

İstanbul otelleri arasında öncelikli otellerin başında Yasmak Sultan Hotel gelmektedir. Memnun kalınan ve sıcak ortamları bulunmaktadır. İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır. Manzarası ile etkileyici olan bir yerdir. 

Yasmak Sultan Hotel, kapalı havuz, açık havuz, sauna, hamam, spor salonu, bar, etkinlik alanı, buhar odası imkanları bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-fi imkanı bulunur. 

Yasmak Sultan Hotel - İstanbul Otelleri
Yasmak Sultan Hotel – İstanbul Otelleri

41.Barcelo İstanbul

Barcelo İstanbul, Beyoğlu’nda yer alan önemli oteller arasında yer almaktadır. Merkezi bir konumda bulunmaktadır. Barcelo İstanbul’un birçok imkanı bulunur. Bu imkanlar; spor salonu, hamam, toplantı salonu, sauna, kapalı havuz, açık havuz, kafe, restoran. Oda servisi ve Wi-fi imkanı da bulunmaktadır. 

Barcelo İstanbul - İstanbul Otelleri
Barcelo İstanbul – İstanbul Otelleri

42.W İstanbul

İstanbul otelleri arasında geniş imkanlara sahip olan W İstanbul, Beşiktaş’ta yer almaktadır. Merkezi konumu ve eski mimarisi ile merak uyandırmaktadır. 

W İstanbul hizmetlerinin başında spa, sauna, hamam, süit odalar, özel teras, bar, bahçe, kafe, restoran imkanları bulunmaktadır. Ücretsiz kahvaltı imkanının yanı sıra ücretsiz interneti de bulunur. Dünya mutfağı seçenekleri de bulunmaktadır.

W İstanbul - İstanbul Otelleri
W İstanbul – İstanbul Otelleri

43. Holiday Inn İstanbul 

İstanbul otelleri arasında öne çıkan bir diğer otel de Holiday Inn İstanbul Oteli’dir. Kadıköy ilçesinde yer almaktadır. Turistlerin tercih etmiş oldukları oteller arasında yer almaktadır.

Holidayy Inn İstanbul Hotelinin birçok özelliği bulunmaktadır. Bu hizmet ve özelliklerinin başında sauna, hamam, termal spa, süit, restoran, kafe, teras balkon gelmektedir. 

Holiday Inn İstanbul - İstanbul Otelleri
Holiday Inn İstanbul – İstanbul Otelleri

 

44.Hampton by Hilton İstanbul 

Hampton by Hiltan İstanbul, sevilen turizm otelleri arasında yer almaktadır. İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde yer almaktadır. Özel süit odaları ve masaj salonu ile bilinmektedir. 

Hampton by Hiltan İstanbul, birçok hizmete sahiptir. Bu hizmetlerin başında sauna, hamam, masaj salonu, restoran, kafe, bar, teras bar, spor salonu gelmektedir. Sabah kahvaltısı hizmeti de bulunur. Oda servisi ve ücretsiz Wi-fi imkanı da vardır. 

Hampton by Hilton İstanbul - İstanbul Otelleri
Hampton by Hilton İstanbul – İstanbul Otelleri

45.Hyatt Centric Levent

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan Hyatt Centric Levent Oteli, lüks oteller arasında yer almaktadır. Spor salonu, sauna, hamam, termal sauna, masaj salonu, restoran, kafe, bar gibi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. 

Hyatt Centric Levent - İstanbul Otelleri
Hyatt Centric Levent – İstanbul Otelleri

46. The Galata İstanbul Hotel

Antik otel olarak bilinen The Galata Hotel, mimari açıdan ilgi çekmektedir. Suit odaları ile bilinen bu otelde yiyecek lezzeti de oldukça yüksektir. Dünya mutfağından lezzetleri ile bilinmektedir.

The Galata İstanbul Hotel, sauna, hamam, restoran, kafe, bar, teras bar, spor salonu, oyun salonu gibi hizmetlere de sahiptir. Kahvaltı imkanı bulunmaktadır. 

The Galata İstanbul Hotel - İstanbul Otelleri
The Galata İstanbul Hotel – İstanbul Otelleri

47.Hotel Arcadia Blue

İstanbul otelleri arasında en memnun kalınan otellerin başında Hotel Arcadia Blue gelmektedir. İstanbul şehrinin Fatih ilçesinde yer almaktadır. Marmara denizi manzarasına sahiptir. 

Hotel Arcadia Blue hizmetlerinin başında spor salonu, bar, kafe, spa merkezi, sauna, kafe ve restoran bulunmaktadır. Kahvaltı hizmetinin yanı sıra ücretsiz Wi-fi bağlantısı da bulunur. 

Hotel Arcadia Blue - İstanbul Otelleri
Hotel Arcadia Blue – İstanbul Otelleri

 

48.Hotel Amira

Hotel Amira, İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan lüks hizmetleri bulunan otellerin başında yer almaktadır. Jakuzi, süit oda, açık büfe, fitness salonu, kafe ve restoran hizmeti de bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-fi imkanı da vardır. 

Hotel Amira - İstanbul Otelleri
Hotel Amira – İstanbul Otelleri

49.World Point Hotel İstanbul 

World Point Hotel İstanbul, İstanbul’un Küçükçekmece semtinde yer almaktadır. Ticaret ve iş etkinlikler için de tercih edilmektedir. Özel süit ve spa imkanı da bulunmaktadır. Yüksek hijyen ve lüks standartları ile keyifli bir konaklama sağlamaktadır. 

World Point Hotel İstanbul - İstanbul Otelleri
World Point Hotel İstanbul – İstanbul Otelleri

50.Darkhill Hotel

Darkhill Hotel, İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır. Sauna, spa, termal spa, hamam, masaj salonu, spor salonu, fitness salonu, açık büfe, restoran, kafe, açık havuz ve kapalı havuz hizmetleri bulunmaktadır. 

Darkhill Hotel - İstanbul Otelleri
Darkhill Hotel – İstanbul Otelleri

 

Mesaj bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.