İstanbul’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

İstanbul, her alanda kozmopolit bir şehirdir. Küresel bir şehir olması sebebi ile dünyanın her mutfağını yansıtan restoranlar bulunmaktadır. İstanbul’da hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler damak zevkine en uygun yemek yeme yerlerini kolayca bulabilmektedir.

Çeşit çeşit yemekler yerden boğaz manzarasıyla lezzete ev sahipliği yapan türkiye nin kahvaltı mekanları veya akşam yemeği yerleri ile damak zevkinize hitap edebilirsiniz. Gezi rehberi listenizde istanbul un en iyi restoranı olarak en bilinen restoran caddesi nde beyoğlu nda keşfedebilirsiniz.
 
Bundan başka olarak enfes lezzetlerle anadolu yakası iyi restoranlar yer alıyor. İstanbulu gezip akşam a kadar eğlenip hem de en lezzetli yiyecekleri bulabilirsiniz. 
 

İstanbul, binlerce restorana sahip olması sebebi ile ziyaretçiler için en uygun restoranı bulmak zaman kaybı olabilir. Bu yazımızda, en iyi i̇stanbul da yemek yerleri restoran önerilerinde bulunacağız. 

Not : Bu yazımızı okuduktan sonra İstanbul’da Yiyebileceğiniz En İyi 50 Yiyecek için « Istanbul’da ne Yenir ? » yazımıza bakmayı unutmayın.

İstanbul’da En İyi 50 Restoran

1. Çiya Sofrası 

Çiya sofrası, İstanbul restoran önerileri arasında öncü olan restoranların başında yer almaktadır. Çiya sofrası, İstanbul şehrinin Kadıköy ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konuma sahiptir.

Çiya sofrası, geleneksel lezzetlerle donatılmış bir restorandır. Türk mutfağından kebaplar, tatlılar, çorbalar, pilavlar ve diğer öncü yemekler ile ön plana çıkmaktadır. Çatı katı terası ile manzara eşliğinde lezzetli yemekler yiyebilirsiniz. 

Çiya Sofrası - İstanbul’da Yemek Yerleri
Çiya Sofrası – İstanbul’da Yemek Yerleri

2. Bağdat Ocakbaşı Cezayirin Evi  

İstanbul restoran önerileri arasında ön planda olan yerlerden biri de Bağdat Ocakbaşı Cezayirin Evi’dir. İstanbul ilinin Güngören ilçesinde yer almaktadır. Ocakbaşı sevenler için oldukça ideal bir seçenektir.

Bağdat Ocakbaşı Cezayirin Evi, geleneksel Türk yemeklerini en lezzetli şekilde hazırlayan restoranların başında gelir. İstanbul ve ülkemizde birçok şubesi bulunmaktadır. 

Bağdat Ocakbaşı Cezayirin Evi - İstanbul’da Yemek Yerleri
Bağdat Ocakbaşı Cezayirin Evi – İstanbul’da Yemek Yerleri

3. Hamdi Restoran Eminönü 

Hamdi Restoran Eminönü, İstanbul restoran önerileri listemizde baş sıralarda yer alan restoranlardandır. İstanbul ilinin Eminönü ilçesinde yer almaktadır. 

Hamdi Restoran Eminönü, Türk mutfağını en iyi şekilde yansıtan yemekleri ile bilinmektedir. Özellikle, kebap spesiyalleri, geleneksel tatlıları ve misafirperver tutumları ile kesinlikle denemeniz gereken yerlerdendir. 

Hamdi Restoran Eminönü - İstanbul’da Yemek Yerleri
Hamdi Restoran Eminönü – İstanbul’da Yemek Yerleri

4. 360 İstanbul 

360 İstanbul, İstanbul restoran önerileri arasında öncelikli sırada yer alan restoranlardandır. 360 İstanbul, Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır.

360 İstanbul, hem Türk mutfağı hem de dünya mutfağından lezzetler sunmaktadır. Lezzetli mezeleri ve DJ’si ile öne çıkan bir yerdir. Hem eğlence hem de lezzet için kesinlikle tercih edebileceğiniz yerlerdendir. 

360 İstanbul - İstanbul’da Yemek Yerleri
360 İstanbul – İstanbul’da Yemek Yerleri

5. Hanzade Terrace Restoran 

İstanbul restoran önerileri arasında yer alan önemli restoranlardan bir tanesi de Hanzade Terrace Restoran’dır. Fatih ilçesinde yer almaktadır. 

Hanzade Terrace Restoran, genel olarak balık ve et yemekleri ile ünlüdür. Özellikle, deniz manzarası ve teras keyfi de müşterilerin sıklıkla tercih etmesini sağlamaktadır. 

Hanzade Terrace Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Hanzade Terrace Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

6. Fish Home Ahhir Kapi Restoran 

Fish Home Ahhir Kapi Restoran, İstanbul restoran önerileri içerisinde seçebileceğiz mekanlar arasında yer almaktadır. Fish Home Ahhir Kapi Restoran, İstanbul şehrinin Fatih ilçesinde yer almaktadır. 

Fish Home Ahhir Kapi Restoran, taze balıkları ve mezeleri ile ön plana çıkan yerler arasındadır. 

Fish Home Ahhir Kapi Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Fish Home Ahhir Kapi Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

7. Beyti 

İstanbul restoran önerileri arasında ilk sıralarda yer alan bir diğer restoran ise Beyti’dir. Köklü ve sade konsepti ile dikkat çekmektedir. Florya ilçesinde yer almaktadır.

Beyti, en taze ve lezzetli et yemekleri ile bilinmektedir. Hem geleneksel hem de dünya mutfağından birçok spesiyal imkanı sunmaktadır.

Beyti - İstanbul’da Yemek Yerleri
Beyti – İstanbul’da Yemek Yerleri

8. Mivan Restoran 

Mivan Restoran, en memnun kalınan restoranlar arasında yer almaktadır. Mivan Restoran, Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Mivan Restoran, hem öğlen hem de akşam yemekleri için seçebileceğiniz restoranlar arasında yer almaktadır. Geleneksel ve sıra dışı lezzetleri birleştirmeyi seven bir konsepte sahiptir.

Mivan Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Mivan Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

9. Baltazar 

İstanbul restoran önerileri arasında kaliteli hizmet veren yerlerin başında Baltazar gelmektedir. Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır.

Baltazar, genel olarak fast food yemekleri ile ünlüdür. Dünyanın dört bir yanında sevilen fast food yiyecekleri ile bilinmektedir.

Baltazar - İstanbul’da Yemek Yerleri
Baltazar – İstanbul’da Yemek Yerleri

10. Reyhun İran Restorantı

Reyhun İran Restorantı, İran mutfağı seven kişiler için doğru seçenek olacaktır. Bu restoran, Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır.

Reyhun İran Restorantı, İran mutfağının yemek, tatlı ve spesiyallerini çıkaran restoranlar arasında yer almaktadır. 

Reyhun İran Restorantı - İstanbul’da Yemek Yerleri
Reyhun İran Restorantı – İstanbul’da Yemek Yerleri

11. Kuzubeyi 

Kuzubeyi, İstanbul restoran önerileri arasında sevilen mekanlar arasında yer almaktadır. Kuzubeyi, İstanbul şehrinin Başakşehir ilçesinde yer almaktadır. 

Kuzubeyi, her türlü geleneksel ve sıra dışı et yemeklerini sunan yerler arasındadır. 

Kuzubeyi - İstanbul’da Yemek Yerleri
Kuzubeyi – İstanbul’da Yemek Yerleri

12. Hidden Garden Sultanahmet 

Hidden Garden Sultanahmet, en memnun kalınan İstanbul restoranları arasında yer almaktadır. İstanbul şehrinin Fatih semtinde yer almaktadır. Merkezi konumdadır.

Hidden Garden Sultanahmet, Türk mutfağını en iyi şekilde yansıtan restoranlar arasında yer almaktadır. Tatlı, yemek, içecek ve tüm spesiyalleri oldukça kalitelidir.

Hidden Garden Sultanahmet - İstanbul’da Yemek Yerleri
Hidden Garden Sultanahmet – İstanbul’da Yemek Yerleri

13. Sunset Grill& Bar

Sunset Grill& Bar, İstanbul restoran önerileri içerisinde fark yaratan yerlerden bir tanesidir. Sunset Grill& Bar, İstanbul şehrinin Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir yerdedir. 

Sunset Grill& Bar, Akdeniz mutfağı, Çin mutfağı gibi lezzetlere sahiptir. Büyüleyici bir manzara sahip olmasının yanı sıra eğlence açısından da tercih edilmesi gereken yerlerdendir.

Sunset Grill& Bar - İstanbul’da Yemek Yerleri
Sunset Grill& Bar – İstanbul’da Yemek Yerleri

14. İstanbul Anatolian Cuisine 

İstanbul Anatolian Cuisine, yerli ve yabancı misafirler için sıklıkla tercih edilen restoranlardan bir tanesidir. İstanbul restoran önerilerinin başında yer alan İstanbul Anatolian Cuisine Fatih ilçesinde yer almaktadır. 

İstanbul Anatolian Cuisine, Türk mutfağından birçok seçenek barındıran bir restorandır. Türk mutfağının konseptini yansıtmaktadır. 

İstanbul Anatolian Cuisine - İstanbul’da Yemek Yerleri
İstanbul Anatolian Cuisine – İstanbul’da Yemek Yerleri

15. Ezme Dürüm Evi

Ezme Dürüm Evi, et severler için tercih edilebilecek en kaliteli yerler arasındadır. İstanbul restoran önerileri listesinin başında yer almaktadır. İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesinde yer almaktadır.

Ezme Dürüm Evi - İstanbul’da Yemek Yerleri
Ezme Dürüm Evi – İstanbul’da Yemek Yerleri

16. Zuma Restoran

Zuma Restoran, İstanbul restoran önerileri içerisinde ön sıralarda yer almaktadır. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer almaktadır.

Zuma Restoran, kaliteli bir Japon restoranıdır. Japon mutfağına dair her lezzet bulunmaktadır. İstinye Park Alışveriş Merkezi içerisinde bulunmaktadır.

Zuma Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Zuma Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

17. Mükellef Karaköy 

Mükellef Karaköy, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda yer almaktadır. Mükellef Karaköy, İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır.

Mükellef Karaköy, şık ve geleneksel bir mimariye sahiptir. Türk mutfağının her lezzeti bulunmaktadır.

Mükellef Karaköy - İstanbul’da Yemek Yerleri
Mükellef Karaköy – İstanbul’da Yemek Yerleri

18. Elbet Steakhouse 

Elbet Steakhouse, İstanbul restoran önerileri içerisinde önemli sıralarda yer almaktadır. İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır.

Elbet Steakhouse, lezzetli hamburgerleri, ızgara et yemekleri ve fast food yiyecekleri ile ünlüdür. Kaliteli yemekleri ile tercih edilmesi gereken adreslerdendir.

Elbet Steakhouse - İstanbul’da Yemek Yerleri
Elbet Steakhouse – İstanbul’da Yemek Yerleri

19. Buhara Kebab House 

Buhara Kebab House, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Buhara Kebab House, ızgara et ve kebapları ile bilinen bir restorandır. Buhara Kebab House, önemli şef ve aşçılara sahiptir. 

Buhara Kebab House - İstanbul’da Yemek Yerleri
Buhara Kebab House – İstanbul’da Yemek Yerleri

20. Kumkapı Afrodit Restoran 

Kumkapı Afrodit Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Kumkapı Afrodit Restoran, balık ve deniz ürünleri ile ünlüdür. Kumkapı Afrodit Restoran, misafirlerine canlı müzik imkanı da sunmaktadır. 

Kumkapı Afrodit Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Kumkapı Afrodit Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

21. Divella Restoran 

Divella Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Divella Restoran, deniz ürünleri ve balıklar ile ünlü olan bir restorandır. Ek olarak, et ürünleri ve tatlı imkanları da bulunmaktadır. Dekorasyonu da oldukça şıktır.

Divella Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Divella Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

22. Mikla 

Mikla, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. Mikla, oldukça şık bir mimariye sahiptir.

Mikla, Türk Mutfağını da en iyi şekilde yansıtan bir restorandır. Çatı terası ve modern hizmetleri ile mutlaka gidilmesi gereken yerler arasındadır.

Mikla - İstanbul’da Yemek Yerleri
Mikla – İstanbul’da Yemek Yerleri

23. Last Ottoman Restoran 

Last Ottoman Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Last Ottoman Restoran, hem fast food hem de et ürünleri ile ünlüdür. Uygun ücretlere sahip lezzetler bulunmaktadır. 

Last Ottoman Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Last Ottoman Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

24. Lotiz Lounge & Hookah

Lotiz Lounge & Hookah, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Lotiz Lounge & Hookah, deniz manzarası ile etkileyici restoranlar arasında yer almaktadır. Ek olarak, yalnızca Türk mutfağı değil tüm dünya mutfağından lezzetler barındırmaktadır. Şık bir çatı katı da mevcuttur. 

Lotiz Lounge & Hookah - İstanbul’da Yemek Yerleri
Lotiz Lounge & Hookah – İstanbul’da Yemek Yerleri

25. Las Tapas Restoran 

Las Tapas Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır. Şömineli ve kaliteli duvarlı bir mimariye sahiptir.

Las Tapas Restoran, hem Türk hem de dünya mutfağından lezzetlere sahiptir. Hem yerli hem de yabancı misafirlerin sıkça tercih ettiği yerlerdendir.

Las Tapas Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Las Tapas Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

26. Meşhur Filibe Köftecisi 

Meşhur Filibe Köftecisi, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Meşhur Filibe Köftecisi, İstanbul’da en sık tercih edilen köfteciler arasındadır. Taze ve lezzetli yemekleri ile mutlaka gidilmesi gereken yerlerdendir. Ek olarak, çalışanlar ve aşçılar oldukça sıcak bir hizmet gerçekleştirmektedir.

Meşhur Filibe Köftecisi - İstanbul’da Yemek Yerleri
Meşhur Filibe Köftecisi – İstanbul’da Yemek Yerleri

27. Queb Lounge Rooftop Sultanahmet Restoran 

Queb Lounge Rooftop Sultanahmet Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Queb Lounge Rooftop Sultanahmet Restoran, İstanbul’un en şık ve en nezih restoranları arasında yer almaktadır. Hem et hem de sıcak yemek seçenekleri ile tercih edebileceğiniz mekanlardandır.

Queb Lounge Rooftop Sultanahmet Restoran
Queb Lounge Rooftop Sultanahmet Restoran

28. Şirvan Sofrasi Restoran 

Şirvan Sofrasi Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Şirvan Sofrasi Restoran, Türk yemekleri açısından oldukça kaliteli bir mekandır. Her türlü sıcak yemek ve tatlı konusunda mutlaka denenmesi gereken yerlerdendir. 

Şirvan Sofrası Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Şirvan Sofrası Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

29. Develi Nişantaşı 

Develi Nişantaşı, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer almaktadır.

Develi Nişantaşı, İstanbul’da gözde et ve sıcak yemek restoranları arasında yer almaktadır. Türkiye’den ünlü aşçılar bulunmaktadır. 

Develi Nişantaşı - İstanbul’da Yemek Yerleri
Develi Nişantaşı – İstanbul’da Yemek Yerleri

30. Balıkçı Sabahattin 

Balıkçı Sabahattin, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Balıkçı Sabahattin, İstanbul’da yer alan ve taze balıkları ile ünlü olan restoranlar arasında yer almaktadır. Birbirinden lezzetli balıkları ve mezeleri ile bilinmektedir. Balık severler için öncelikli olması gereken mekanlardandır.

Balıkçı Sabahattin - İstanbul’da Yemek Yerleri
Balıkçı Sabahattin – İstanbul’da Yemek Yerleri

31. Paper Moon 

Paper Moon, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır.

Paper Moon, oldukça nezih bir İtalyan restorandır. İtalyan lezzetlerinin her yemeğini sunan Paper Moon restoranı, hem yerli hem de yabancı turistler için öncelikli sıralardadır.

Paper Moon - İstanbul’da Yemek Yerleri
Paper Moon – İstanbul’da Yemek Yerleri

32. Rainbow Fish & Meat Restoran 

Rainbow Fish & Meat Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Rainbow Fish & Meat Restoran, hem et hem de balık açısından öncelikli restoranlar arasında yer almaktadır. Oldukça şık bir tasarımı bulunmaktadır. 

Rainbow Fish & Meat Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Rainbow Fish & Meat Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

33. Garden Mezze 

Garden Mezze, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Garden Mezze, hem balık hem de meze ürünleri açısından da öncelikli planda yer almaktadır. Garden Mezze, tercih edilebilecek önemli bir eğlence restoranıdır. 

Garden Mezze - İstanbul’da Yemek Yerleri
Garden Mezze – İstanbul’da Yemek Yerleri

34. Valvet Restoran Galata 

Valvet Restoran Galata, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır.

Valvet Restoran Galata, hem lezzetli tatlıları hem de içecekleri ile öne çıkmaktadır. Beyoğlu ilçesinde nezih mekanlar arasındadır. 

Valvet Restoran Galata - İstanbul’da Yemek Yerleri
Valvet Restoran Galata – İstanbul’da Yemek Yerleri

35. İoki Kandilli 

İoki Kandilli, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde yer almaktadır.

İoki Kandilli, nezih ve modern bir suşi restoranıdır. Aynı zamanda, hem Çin hem de Japan mutfağından da pek çok lezzet sunmaktadır. Suşi mutfağını sevenler için tercih edilebilecek mekanların başında yer alır. 

İoki Kandilli - İstanbul’da Yemek Yerleri
İoki Kandilli – İstanbul’da Yemek Yerleri

36. Çukurcuma Köftecisi

Çukurcuma Köftecisi, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır.

Çukurcuma Köftecisi, İstanbul’da yer alan nezih köfteciler arasında yer almaktadır. Taze ve lezzetli yapılmış köftelerinin yanı sıra pek çok et yemeği ile de ünlüdür. Ek olarak, dünyaca ünlü şefleri bulunur. 

Çukurcuma Köftecisi - İstanbul’da Yemek Yerleri
Çukurcuma Köftecisi – İstanbul’da Yemek Yerleri

37. A’jia 

A’jia, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde yer almaktadır. Muhteşem bir manzarası bulunmaktadır.

A’jia restoranı, İstanbul’da dünya mutfağından en geniş lezzetlere sahip olan restoranlar arasında yer almaktadır. Önemli şef ve çalışanlar bulunmaktadır. Canlı müzik imkanları da vardır.

A’jia - İstanbul’da Yemek Yerleri
A’jia – İstanbul’da Yemek Yerleri

38. Pepo’s Galata 

Pepo’s Galata, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır.

Pepo’s Galata, İstanbul’da yer alan en nezih mekanlar arasında yer almaktadır. Muhteşem bir manzara ve mimarisi ile tercih edilebilecek mekanlardandır. Dünya mutfağından birçok yemek imkanı bulunur.

Pepo’s Galata - İstanbul’da Yemek Yerleri
Pepo’s Galata – İstanbul’da Yemek Yerleri

39. Banyan Restoran

Banyan Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır.

Banyan Restoran, zarif bir manzaraya sahip olan önemli bir Asya restoranıdır. Asya ülkelerinin birçoğundan lezzetli yemekler sunmaktadır. Dünyaca ünlü şeflere sahiptir. 

Banyan Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Banyan Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

40. Galata Kitchen 

Galata Kitchen, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır.

Galata Kitchen, hem öğle yemekleri hem de akşam yemekleri için tercih edilebilecek mekanlar arasında yer almaktadır. Şık bir mimariye sahiptir. Oldukça merkezi bir konumu bulunur. 

Galata Kitchen - İstanbul’da Yemek Yerleri
Galata Kitchen – İstanbul’da Yemek Yerleri

41. Emporio Pizza Akaretler 

Emporio Pizza Akaretler, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır.

Emporio Pizza Akaretler, İstanbul’da en önemli İtalyan restoranıdır. İtalyan mutfağını en iyi şekilde temsil eden restoranda her türlü spesiyal vardır.

Emporio Pizza Akaretler - İstanbul’da Yemek Yerleri
Emporio Pizza Akaretler – İstanbul’da Yemek Yerleri

42. Küçükoğlu Barbekü 

Küçükoğlu Barbekü, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Sultanahmet ilçesinde yer almaktadır.

Küçükoğlu Barbekü, İstanbul’da en iyi et restoranları arasında yer almaktadır. Hem lezzetli hem de taze et yemekleri ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Küçükoğlu Barbekü - İstanbul’da Yemek Yerleri
Küçükoğlu Barbekü – İstanbul’da Yemek Yerleri

43. Tarihi Diyarbakır Ciğercisi 

Tarihi Diyarbakır Ciğercisi, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Tarihi Diyarbakır Ciğercisi, hem geleneksel menüsü hem de güvenilirliği ile ön plandadır. Ciğer sevenlerin ilk sırada tercih ettikleri yerlerdendir.

Tarihi Diyarbakır Ciğercisi - İstanbul’da Yemek Yerleri
Tarihi Diyarbakır Ciğercisi – İstanbul’da Yemek Yerleri

44. Giritli Restoran 

Giritli Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır. Geleneksel ve köklü bir restorandır.

Giritli Restoran, İstanbul’da yer alan nezih bir Yunan restoranıdır. Yunan mutfağından çeşitli yemekleri müşterilerine sunmaktadır. 

Giritli Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
Giritli Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

45. Sopung Kore Bakırköy 

Sopung Kore Bakırköy, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde yer almaktadır.

Sopung Kore Bakırköy, İstanbul’da oldukça nezih ve güvenilir Kore restoranları arasında yer almaktadır. Kore mutfağının nezih yemeklerini de çıkartmaktadır. Dünyaca tanınan Kore aşçılar vardır.

Sopung Kore Bakırköy - İstanbul’da Yemek Yerleri
Sopung Kore Bakırköy – İstanbul’da Yemek Yerleri

46. İstanbul Turkish Restoran 

İstanbul Turkish Restoran, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

İstanbul Turkish Restoran, geleneksel Türk mutfağını en iyi yansıtan bir restorandır. Her türlü sıcak yemek ve tatlı seçeneklerini bulundurmaktadır. 

İstanbul Turkish Restoran - İstanbul’da Yemek Yerleri
İstanbul Turkish Restoran – İstanbul’da Yemek Yerleri

47. Egyptian vegan Restoran Moda 

Egyptian vegan Restoran Moda, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer almaktadır.

Egyptian vegan Restoran Moda, İstanbul’da yer alan önemli bir Mısır restoranıdır. Mısır ülkesine ait geleneksel ve özgün yemekleri barındırmaktadır. Önemli Mısır aşçılarına sahiptir.

Egyptian vegan Restoran Moda - İstanbul’da Yemek Yerleri
Egyptian vegan Restoran Moda – İstanbul’da Yemek Yerleri

48. Banko Burger

Banko Burger, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer almaktadır.

Banko Burger, İstanbul’da yer alan oldukça nezih bir hamburger restoranıdır. Hamburger severler için öncelikli tercih edilmesi gereken yerler arasındadır. Kaliteli bir hizmet gerçekleştirilmektedir.

Banko Burger - İstanbul’da Yemek Yerleri
Banko Burger – İstanbul’da Yemek Yerleri

49. Gül Büryan Kebap Salonu 

Gül Büryan Kebap Salonu, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır.

Gül Büryan Kebap Salonu, İstanbul’da en kaliteli ve nezih yemekler çıkaran kebap salonları arasındadır. Her türlü et yemeği bulunmaktadır. Yüksek memnuniyet oranı bulunan restoranlardandır.

Gül Büryan Kebap Salonu - İstanbul’da Yemek Yerleri
Gül Büryan Kebap Salonu – İstanbul’da Yemek Yerleri

50. Chinese & Sushi Express

Chinese & Sushi Express, İstanbul restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır.

Chinese & Sushi Express, İstanbul’da bulunan Çin mutfağı ve sushi sevenler için tercih edilmesi gereken kaliteli mekanlar arasındadır. Köklü bir restorandır. 

Chinese & Sushi Express - İstanbul’da Yemek Yerleri
Chinese & Sushi Express – İstanbul’da Yemek Yerleri

İstanbul’da En İyi Restoranlar

İstanbul hakkında daha detaylı bilgi için İstanbul Gezilecek Yerler önerileri ve İstanbul Otelleri makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *