Mersin Otelleri – En İyi 50 Otel

Mersin, ülkemizin en çok ziyaret edilen turistik şehirleri arasında yer almaktadır. Akdeniz sıcaklığı ve mavi denizi ile mutlaka görmeniz gereken şehirler arasındadır.

Mersin e yaz ayları gittiğinizde uygun fiyat otelleri ile doğal güzelliğinin eşsiz manzaralarını keşfedebilirsiniz. Ek olarak balayı otelleri tercih edilen mavi bayraklı plajları ile kum ve güneşin tadını çıkarmanıza olanak tanır.

Kız kalesi çevresinde ve Tarsus ta otellerin fiyatlarını internet sitelerinden öğrenebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatı ile uygun olan Mersin Akdeniz in en eşsiz manzarasını sunar. Mersin otel fiyatları her bütçeye hitap eden çeşitliliği ile birlikte tatil keyfini yaşatır.

Mersin in turizm açısından gelişmiş bir şehir olması sebebi ile her ziyaretçiye uygun otel seçeneği bulunmaktadır. Mersin gezisi için tercih edebileceğiniz en iyi 50 oteli sizler için listeledik.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Mersin’in en iyi restoranlarını keşfetmek için « Mersin Restoran » yazımıza bakmayı unutmayın.

Mersin’de En İyi 50 Otel

1. Divan Mersin

Divan Mersin, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Beş yıldızlı Mersin otelleri içerisinde yer almaktadır.

Divan Mersin, özel süit odaları ve manzaralı odalara sahiptir. Divan Mersin, misafirlerine restoran, pastane, çatı bar, lobi, hamam, spor salonu, havuz, spa ve kafe imkanını da sağlamaktadır.

Divan - Mersin Otelleri
Kaynak : www.divan.com.tr

2. Liparis Resort Hotel & Spa

Liparis Resort Hotel & Spa, Mersin ilinin Erdemli ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Mersin otelleri içerisinde beş yıldızlı güvenilir seçenekler arasındadır.

Liparis Resort Hotel & Spa, deniz manzarasına sahip olan kaliteli oteller içerisindedir. Otel, misafirlerine spa, lobi, bar, oda servisi, açık büfe, spor salonu, çocuk kulübü, havuz, restoran gibi geniş hizmetleri bulunmaktadır.

Liparis Resort Hotel & Spa - Mersin Otelleri
Liparis Resort Hotel & Spa – Mersin Otelleri

3. Mersin HiltonSA

Mersin HiltonSA, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan beş yıldızlı oteller arasındadır. Mersin otelleri içerisinde yüksek memnuniyet imkanına sahiptir.

Mersin HiltonSA, ücretsiz otopark, spor salonu, oyun alanı, açık havuz, sauna, bar, restoran, tenis kortu gibi çeşitli imkanları misafirlerine sağlamaktadır.

Mersin HiltonSA - Mersin Otelleri
Mersin HiltonSA – Mersin Otelleri

4. Doramar Resort & Aqua

Doramar Resort & Aqua, Mersin ilinin Erdemli ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Otelin geniş yeşil alanı ve manzaralı odaları bulunmaktadır.

Doramar Resort & Aqua, sauna, spa, hamam, açık büfe, oda servisi, buhar odası, etkinlik alanı ve restoran gibi imkanlara sahiptir.

Doramar Resort & Aqua - Mersin Otelleri
Doramar Resort & Aqua – Mersin Otelleri

5. Sahil Martı Hotel

Sahil Martı Hotel, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Otel, özel plaj ve otopark hizmetine sahiptir.

Sahil Martı Hotel, misafirlerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerin başında jakuzili oda, bar, balo salonu, spor salonu, spa merkezi, açık büfe, restoran, kafe imkanları gelmektedir.

Sahil Martı Hotel - Mersin Otelleri
Sahil Martı Hotel – Mersin Otelleri

6. Wonasis Resort Hotel Mersin

Wonasis Resort Hotel, Mersin otelleri içerisinde güvenle tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Otel odaları içerisinde klima, salon ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Wonasis Resort Hotel içerisinde 168 oda bulunmaktadır. Otel imkanlarının başında ücretsiz internet erişimi, restoran, kahvaltı salonu, kafe, bar, oyun alanı, özel plaj imkanı gelmektedir.

Wonasis Resort Hotel Mersin - Mersin Otelleri
Wonasis Resort Hotel Mersin – Mersin Otelleri

7. Nobel Oteli

Nobel Oteli, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Otel içerisinde yer alan odalarda ücretsiz internet, TV, buzdolabı seçenekleri bulunmaktadır.

Nobel Oteli, spa, jakuzili oda, oda servisi, oturma alanı, özel süit alanı, spor salonu, havuz ve restoran imkanlarına sahiptir.

Nobel Oteli - Mersin Otelleri
Nobel Oteli – Mersin Otelleri

8. Yücesoy Liva Otel

Yücesoy Liva Otel, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Otel, özel süit odaları ve jakuzi imkanına sahiptir.

Yücesoy Liva Otel, misafirlerine geniş imkanlar sunmaktadır. İmkanların başında spa, lobi, spor salonu, restoran, kafe, ücretsiz internet, açık büfe ve oda servisi hizmetlerine sahiptir.

Yücesoy Liva Otel - Mersin Otelleri
Yücesoy Liva Otel – Mersin Otelleri

9. Navona Otel

Navona Otel, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Otel, Akdeniz manzarasına ve geniş bahçe alanlarına sahiptir.

Navona Otel, restoran, açık büfe, açık havuz, etkinlik salonu, kafe, lobi, bar, spor salonu imkanlarına sahiptir.

Navona Otel - Mersin Otelleri
Navona Otel – Mersin Otelleri

10. Sultasa Hotel

Sultasa Hotel, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Otelin, oturma alanı ve jakuzili odaları bulunmaktadır.

Sultasa Hotel, misafirlerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hizmetler arasında bar, restoran, bahçe, teras, açık havuz, toplantı alanı, etkinlik alanı, spa, sauna, açık büfe gelmektedir.

Sultasa Hotel - Mersin Otelleri
Sultasa Hotel – Mersin Otelleri

11. Noax Hotel

Noax Hotel, Mersin otelleri içerisinde beş yıldızlı lüks otellerin başında yer almaktadır. Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer almaktadır.

Noax Hotel, açık havuz, spa, spor salonu, ücretsiz otopark, oda servisi, özel süit oda, restoran olanaklarını misafirlere sunmaktadır.

Noax Hotel - Mersin Otelleri
Noax Hotel – Mersin Otelleri

12. Hotel Lamos

Hotel Lamos, beş yıldızlı Mersin otelleri içerisinde yer almaktadır. Hotel Lamos odaları samimi ve modern bir şekilde dizayn edilmiştir.

Hotel Lamos, kahvaltı, restoran, bar, spa, kapalı havuz, açık havuz, güneşlenme terası, su sporları alanlarına sahiptir.

Hotel Lamos - Mersin Otelleri
Hotel Lamos – Mersin Otelleri

13. Ramada by Wynham Mersin

Ramada by Wynham Mersin, Mersin ilinin Toroslar ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Otel içerisinde yer alan her oda samimi ve şık bir şekilde dizayn edilmiştir.

Ramada by Wynham Mersin, spor salonu, spa, sauna, restoran, lobi, oda servisi, kahvaltı, açık büfe imkanları bulunmaktadır.

Ramada by Wynham Mersin - Mersin Otelleri
Ramada by Wynham Mersin – Mersin Otelleri

14. Atlıhan Hotel

Atlıhan Hotel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Mersin otelleri içerisinde popüler bir konaklama yeridir.

Atlıhan Hotel, misafirlerine geniş hizmetler sunmaktadır. Açık büfe, havuz, balo salonu, lobi, bar, spor salonu, spa, açık havuz gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Atlıhan Hotel - Mersin Otelleri
Atlıhan Hotel – Mersin Otelleri

15. The Menord Hotel

The Menord Hotel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan güvenilir oteller arasında yer almaktadır. Mersin otelleri içerisinde modern bir çizgiye sahiptir.

The Menord Hotel, spa, açık büfe, restoran, masaj hizmetleri, hamam, sauna, toplantı salonu, özel süit odası, oda servisi ve ücretsiz internet imkanı bulunmaktadır.

The Menord Hotel - Mersin Otelleri
The Menord Hotel – Mersin Otelleri

16. Golden King Hotel

Golden King Hotel, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Mersin otelleri içerisinde en rahat odalara sahip olan bir oteldir.

Golden King Hotel, restoran, hamam, sauna, spa, lobi, spor salonu, özel süit odaları, oda servisi gibi birçok imkana sahiptir.

Golden King Hotel - Mersin Otelleri
Golden King Hotel – Mersin Otelleri

17. Forum Suite Otel

Forum Suite Otel, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan konforlu oteller arasındadır. Otel, şehir merkezinde yer almaktadır. Mütevazı dekorasyona sahip ve manzaralı odaları bulunmaktadır.

Mersin otelleri içerisinde güvenle seçebileceğiniz Forum Suite Otel, oda servisi, hamam, jakuzi, hamam, spor salonu, lobi, kahvaltı, oda servisi, restoran ve kafe imkanlarına sahiptir.

Forum Suite Otel - Mersin Otelleri
Forum Suite Otel – Mersin Otelleri

18. Vista Hotel

Vista Hotel, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan otellerin başında yer almaktadır. Mersin otelleri içerisinde konforlu konaklama olanağına sahiptir.

Mersin otelleri içerisinde öne çıkan Vista Hotel, misafirlerine restoran, manzaralı balkon, ücretsiz otopark, oda servisi, kafe, spor salonu gibi birçok imkanını sunmaktadır.

Vista Hotel - Mersin Otelleri
Vista Hotel – Mersin Otelleri

19. Othello Otel

Othello Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Otel, özel süit ve manzaralı oda imkanı sunmaktadır.

Othello Otel, misafirlerine geniş hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerin başında açık havuz, toplantı salonu, etkinlik salonu, restoran, açık büfe, oda servisi imkanı gelmektedir.

Othello Otel - Mersin Otelleri
Othello Otel – Mersin Otelleri

20. Aktaş Otel

Aktaş Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan sevilen oteller arasında yer almaktadır. Mersin otelleri içerisinde şüphe etmeden seçebileceğiniz bir yerdir.

Aktaş Otel, misafirlerine spa, lobi, havuz, spor salonu, restoran, kafe, oda servisi, açık büfe imkanlarını sunmaktadır.

Aktaş Otel - Mersin Otelleri
Aktaş Otel – Mersin Otelleri

21. Upart Home

Upart Home, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Donanımlı ve kaliteli bir konaklama alanıdır.

Upart Home, ücretsiz internet, ücretsiz otopark, lobi, bar, havuz, restoran, kafe, çatı bar, açık büfe imkanlarına sahiptir.

Upart Home - Mersin Otelleri
Upart Home – Mersin Otelleri

22. Grand Bulut Hotel

Grand Bulut Hotel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan lüks oteller arasında yer almaktadır. Oda servisi 7/24 bulunmaktadır.

Grand Bulut Hotel misafirlerine spa, hamam, spor salonu, lobi, bar, restoran, ücretsiz internet ve açık büfe imkanını sunmaktadır.

Grand Bulut Hotel - Mersin Otelleri
Grand Bulut Hotel – Mersin Otelleri

23. Teker Suite Hotel

Teker Suite Hotel, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Mersin otelleri arasında şüphe etmeden seçebileceğiniz bir oteldir.

Otel, misafirlerine ücretsiz internet, spa, lobi, spor salonu, kafe, restoran, ücretsiz internet, oda servisi imkanlarını sunmaktadır.

Teker Suite Hotel - Mersin Otelleri
Teker Suite Hotel – Mersin Otelleri

24. Grand Ezel Hotel

Grand Ezel Hotel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. Mersin otelleri içerisinde geniş imkan ve hizmetler sunan bir oteldir.

Grand Ezel Hotel, misafirlerine spa, sauna, lobi, bar, havuz, spor salonu, etkinlik salonu, kafe ve restoran hizmetleri sunmaktadır.

Grand Ezel Hotel - Mersin Otelleri
Grand Ezel Hotel – Mersin Otelleri

25. Royal Mersin Otel

Royal Mersin Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer almaktadır. Otel, otantik odalara ve manzaralı odalara sahiptir.

Mersin otelleri içerisinde güvenerek seçebileceğiniz oteller arasındadır. Ücretsiz internet, etkinlik alanı, lobi, restoran, kafe, açık büfe imkanları bulunmaktadır.

Royal Mersin Otel - Mersin Otelleri
Royal Mersin Otel – Mersin Otelleri

26. Mersin Sultan Otel

Mersin Sultan Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan modern oteller arasındadır. Otel çalışanları ve aşçıları oldukça tecrübelidir.

Mersin Sultan Otel misafirlerine geniş imkanlar sunmaktadır. İmkanlar arasında oda servisi, açık büfe, kahvaltı, ücretsiz otopark, ücretsiz internet, lobi ve restoran gelmektedir.

Mersin Sultan Otel - Mersin Otelleri
Mersin Sultan Otel – Mersin Otelleri

27. Merada Suite Hotel

Merada Suite Hotel, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Otel, konforlu imkanlara sahiptir.

Merada Suite Hotel, lobi, bar, özel süit odalar, spor salonu, oda servisi, açık büfe gibi birçok hizmeti sağlamaktadır.

Merada Suite Hotel - Mersin Otelleri
Merada Suite Hotel – Mersin Otelleri

28. Grand Boss Suit Hotel

Grand Boss Suit Hotel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan modern otellerin başında yer almaktadır. Otel odaları da oldukça modern bir şekilde dizayn edilmiştir.

Grand Boss Suit Hotel, misafirlerine geniş hizmetler sunmaktadır. Spa, lobi, spor salonu, açık havuz, restoran ve kafe gibi imkanları vardır.

Grand Boss Suit Hotel - Mersin Otelleri
Grand Boss Suit Hotel – Mersin Otelleri

29. Cadde Park Hotel

Cadde Park Hotel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer almaktadır. Otelin özel süit odaları ve manzaralı odaları bulunmaktadır.

Cadde Park Hotel, misafirlerine spa, lobi, etkinlik salonu, spor salonu, restoran, kafe, ücretsiz internet ve otopark imkanını sağlamaktadır.

Cadde Park Hotel - Mersin Otelleri
Cadde Park Hotel – Mersin Otelleri

30. Han Suite Konaklama

Han Suite Konaklama, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer almaktadır. Suite, temiz ve hijyeniktir.

Han Suite Konaklama, Mersin’de tercih edebileceğiniz güvenilir ve ekonomik konaklama yerleri arasındadır. Oda servisi bulunur.

Han Suite Konaklama - Mersin Otelleri
Han Suite Konaklama – Mersin Otelleri

31. City Home Otel

City Home Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Otel, ekonomik ve titiz tercihler arasında yer almaktadır.

City Home Otel, ücretsiz internet, havuz, spa, oda servisi, açık büfe, etkinlik alanı imkanları bulunmaktadır.

City Home Otel - Mersin Otelleri
City Home Otel – Mersin Otelleri

32. Asmin Otel

Asmin Otel, Mersin ilinin Silifke ilçesinde yer alan modern otellerden bir tanesidir. Otel, Mersin otelleri içerisinde seçebileceğiniz bir yerdir.

Asmin Otel, ücretsiz internet ve spa imkanına sahiptir. Tecrübeli aşçıları ve çalışanları vardır.

Asmin Otel - Mersin Otelleri
Asmin Otel – Mersin Otelleri

33. Gökhan Otel

Gökhan Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan modern oteller arasında yer almaktadır. Otel odaları modern bir şekilde dizayn edilmiştir.

Gökhan Otel, Mersin otelleri içerisinde hem ekonomik hem de güvenilir olması ile bilinmektedir. Gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz bir oteldir.

Gökhan Otel - Mersin Otelleri
Gökhan Otel – Mersin Otelleri

34. Otel Bayraklı

Otel Bayraklı, Mersin ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli ve tecrübeli bir oteldir. Özel süit odaları ve manzaralı odaları bulunmaktadır.

Otel Bayraklı, spa, hamam, spor salonu, restoran, kafe, etkinlik alanı, ücretsiz internet, açık büfe imkanları bulunmaktadır.

Otel Bayraklı - Mersin Otelleri
Otel Bayraklı – Mersin Otelleri

35. Yaşar Otel

Yaşar Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan konforlu bir oteldir. Mersin otelleri içerisinde yüksek memnuniyet skalası bulunmaktadır.

Yaşar Otel, spa, oda servisi, açık büfe, kahvaltı, etkinlik alanı ve ücretsiz internet imkanı bulunmaktadır.

Yaşar Otel - Mersin Otelleri
Yaşar Otel – Mersin Otelleri

36. Akdeniz Otel

Akdeniz Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Akdeniz Otel, oda servisi ve özel süit odaları ile bilinmektedir.

Akdeniz Otel, spa, lobi, hamam, spor salonu, açık büfe, restoran ve kafe imkanı vardır.

Akdeniz Otel - Mersin Otelleri
Akdeniz Otel – Mersin Otelleri

37. Karat Hotel

Karat Hotel, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan modern oteller arasında yer almaktadır. Karat Hotel, uygun fiyatlı oteller arasındadır.

Karat Hotel, spa, lobi, hamam, spor salonu, oda servisi ve açık büfe hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Karat Hotel - Mersin Otelleri
Karat Hotel – Mersin Otelleri

38. İmperium Doublex

İmperium Doublex, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasında yer almaktadır.

İmperium Doublex, Mersin otelleri içerisinde geniş imkanlar sunan bir oteldir. Ücretsiz internet, oda servisi, etkinlik alanı, spor salonu, kafe ve restoran hizmetleri bulunmaktadır.

İmperium Doublex - Mersin Otelleri
İmperium Doublex – Mersin Otelleri

39. Yaşat Hotel

Yaşat Hotel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan güvenilir oteller arasında yer almaktadır. Otel, misafirlerine hamam, lobi, restoran, kafe, teras bar, açık büfe ve oda servisi hizmeti vardır.

Yaşat Hotel - Mersin Otelleri
Yaşat Hotel – Mersin Otelleri

40. Otel Hosta

Otel Hosta, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Mersin otelleri içerisinde konforlu imkanları vardır. Otel odaları içerisinde kasa, emanet bürosu, buzdolabı, internet hizmeti vardır.

Otel Hosta, spa, spor salonu, restoran, kafe, oda servisi, hamam, açık büfe hizmetleri bulunmaktadır.

Otel Hosta - Mersin Otelleri
Otel Hosta – Mersin Otelleri

41. Dostlar Otel

Dostlar Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Mersin otelleri içerisinde yüksek memnuniyet oranı olan bir oteldir.

Dostlar Otel, misafirlerine geniş imkanlar sunmaktadır. İmkanların başında spa, lobi, bar, hamam, restoran, kafe, teras bar gibi imkanlara sahiptir.

Dostlar Otel - Mersin Otelleri
Dostlar Otel – Mersin Otelleri

42. Mersin Kent Suit Hotel

Mersin Kent Suit Hotel, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan konforlu oteller arasındadır. Mersin otelleri içerisinde evcil hayvan kabul eden bir oteldir.

Mersin Kent Suit Hotel, ücretsiz kahvaltı, açık büfe, restoran, kafe, lobi, bar, spa, hamam gibi imkanları bulunmaktadır.

Mersin Kent Suit Hotel - Mersin Otelleri
Mersin Kent Suit Hotel – Mersin Otelleri

43. Malabadi Otel

Malabadi Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Ücretsiz otopark ve internet hizmeti bulunmaktadır.

Malabadi Otel, misafirlerine çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Spa, hamam, lobi, bar, etkinlik odası, oda servisi ve açık büfe hizmetleri vardır.

Malabadi Otel - Mersin Otelleri
Malabadi Otel – Mersin Otelleri

44. Beyhan Otel

Beyhan Otel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan bir oteldir. Ücretsiz internet ve otopark imkanı bulunmaktadır.

Beyhan Otel, hamam, restoran, kafe, etkinlik alanı, oyun alanı, oda servisi imkanı bulunmaktadır.

Beyhan Otel - Mersin Otelleri
Beyhan Otel – Mersin Otelleri

45. Ayseli Otel

Ayseli Otel, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Otel içerisinde özel süit oda imkanı ve oda servisi bulunmaktadır.

Ayseli Otel, spa, hamam, açık büfe, oyun alanı, ücretsiz internet, lobi, bar imkanları bulunmaktadır.

Ayseli Otel - Mersin Otelleri
Ayseli Otel – Mersin Otelleri

46. Büyük Yalçın Otel

Büyük Yalçın Otel, Mersin ilinin Toroslar ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Otel, güvenilir ve hijyenik kurumların başında yer almaktadır.

Büyük Yalçın Otel, spa, lobi, bar, etkinlik alanı, havuz, oda servisi ve açık büfe imkanlarına sahiptir.

Büyük Yalçın Otel - Mersin Otelleri
Büyük Yalçın Otel – Mersin Otelleri

47. Calamie Hotel

Calamie Hotel, Mersin ilinin Silifke ilçesinde yer almaktadır. Mersin otelleri içerisinde yer alan Calamie Hotel, özel süit odaları bulunmaktadır.

Calamie Hotel, deniz manzaralı odaları bulunmaktadır. Otel, jakuzili oda, açık havuz, kapalı havuz, restoran, bar, oyun odası, ücretsiz internet imkanları bulunmaktadır.

Calamie Hotel - Mersin Otelleri
Calamie Hotel – Mersin Otelleri

48. Sunsea Konaklama

Sunsea Konaklama, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan konaklama alanıdır. Otel içerisinde özel süit odaları ve manzaralı odaları bulunmaktadır.

Sunsea Konaklama imkanları geniştir. Otel imkanları içerisinde spor salonu, süit odaları, spa, restoran, kafe, etkinlik alanı, oyun alanı gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Sunsea Konaklama - Mersin Otelleri
Sunsea Konaklama – Mersin Otelleri

49. Boss Suit Hotel

Boss Suit Hotel, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır.

Boss Suit Hotel, spa, hamam, spor salonu, restoran, kafe, lobi, oturma alanı, oda servisi ve açık büfe hizmetleri bulunmaktadır.

Grand Boss Suit Hotel - Mersin Otelleri
Grand Boss Suit Hotel – Mersin Otelleri

50. Pozcu Otel

Pozcu Otel, Mersin otelleri içerisinde güvenerek tercih edebileceğiniz oteller arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı oteller arasındadır.

Pozcu Otel, ücretsiz internet, oda servisi, kahvaltı, etkinlik alanı ve spor salonu hizmetlerini sağlamaktadır.

Pozcu Otel - Mersin Otelleri
Pozcu Otel – Mersin Otelleri

Mersin’de En İyi Otel

Mersin hakkında daha detaylı bilgi için Mersin Gezilecek Yerler önerileri ve Mersin’de Ne Yenir makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *