Mersin’de Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

Mersin mutfağı, ülkemizin en sevilen mutfakları arasındadır. Lezzetli ve geleneksel yemekleri ile bilinen Mersin’de meşhur birçok yemek restoranı bulunmaktadır.

Tarsus kebabının akla ilk gelen lezzet olduğu Mersin’de Bedii usta, Ciğerci Saboş, İrmak restoran, Yeşilova kebap salonu, Çağlar Köy Konağı veya Mavi Yengeçten en eşsiz tatları keşfedebilirsiniz. Damak zevkinize uygun olan akşam yemeği seçeneklerinde kusursuz lezzetler titizlikle servis ediliyor.

Yörük kahvaltısı yemek istiyorsanız en hızlı ve en leziz servis edilen kahvaltı çeşitlerini yöresel restoranlarda bulabilirsiniz. Buna ek olarak acı biber sevenler eşsiz kebap veya içli köfteyi deneyebilir. Muazzam lezzetler arasında siz de en iyi restoranlarda dilediğiniz yemeği tercih edebilir ve sevdiklerinize tadına doyum olmayan bir lezzet yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Mersin seyahatinde tercih edebileceğiniz birbirinden farklı ve kaliteli yemek yerleri bulunmaktadır. Bu yazımızda, Mersin’de en iyi 50 yemek restoranını sizlerle paylaşacağız.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Ankara’da ne yenir listesini keşfetmek için « Mersin’de Ne Yenir » yazımıza bakmayı unutmayın.

Mersin’de En İyi 50 Restoran

1. Yedi Kardeşler Restoran Kebap ve Lahmacun

Yedi Kardeşler Restoran Kebap ve Lahmacun, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan lezzetli restoranların başında yer almaktadır. Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır.

Yedi Kardeşler Restoran Kebap ve Lahmacun, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 21.30 arası hizmet vermektedir.

Yedi Kardeşler Restoran Kebap ve Lahmacun - Mersin’de Yemek Yerleri
Yedi Kardeşler Restoran Kebap ve Lahmacun – Mersin’de Yemek Yerleri

2. Sabah Et Lokantası

Sabah Et Lokantası, Mersin’in Mezitli ilçesinde yer alan meşhur et yemekleri restoranıdır. Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken kalitede bir restorandır.

Sabah Et Lokantası, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Mersin’de 24 saat açık olan restoranlardandır.

Sabah Et Lokantası - Mersin’de Yemek Yerleri
Sabah Et Lokantası – Mersin’de Yemek Yerleri

3. Hacıbaba Et Lokantası

Hacıbaba Et Lokantası, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar içerisinde yer almaktadır. Tecrübeli aşçıları ve titiz çalışanları bulunmaktadır.

Hacıbaba Et Lokantası, et yemekleri, geleneksel yemek ve tatlıları menüsünde bulundurmaktadır. Restoran, haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir.

Hacıbaba Et Lokantası - Mersin’de Yemek Yerleri
Hacıbaba Et Lokantası – Mersin’de Yemek Yerleri

4. Gündoğdu Lokantası

Gündoğdu Lokantası, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan popüler restoranlar arasındadır. Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken lüks bir restorandır.

Gündoğdu Lokantası menüsü içerisinde kebap yemekleri, geleneksel yemekler, fast food seçenekleri ve tatlıları ile bilinmektedir.

Gündoğdu Lokantası, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.30 ile 21.30 arası hizmet vermektedir.

Gündoğdu Lokantası - Mersin’de Yemek Yerleri
Gündoğdu Lokantası – Mersin’de Yemek Yerleri

5. Abidin Tantuni

Abidin Tantuni, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran bünyesinde yöresel yemekler, tantuni seçenekleri bulunmaktadır.

Abidin Tantuni, temassız teslimat ve paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, Mersin’in Yenişehir ilçesinde yer almaktadır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Abidin Tantuni - Mersin’de Yemek Yerleri
Abidin Tantuni – Mersin’de Yemek Yerleri

6. Güderler Et lokantası & Çorbacı

Güderler Et lokantası & Çorbacı, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur et lokantacılar arasında yer almaktadır.

Güderler Et lokantası & Çorbacı, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti de gerçekleştirmektedir. Restoran, haftanın her günü 24 saat açıktır.

 

Güderler Et lokantası & Çorbacı - Mersin’de Yemek Yerleri
Güderler Et lokantası & Çorbacı – Mersin’de Yemek Yerleri

7. Borsa Tantuni

Borsa Tantuni, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur tantuni restoranları arasında yer almaktadır. Mersin restoran tavsiye listesine eklememiz gereken mekanlardandır.

Borsa Tantuni, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir.

Borsa Tantuni - Mersin’de Yemek Yerleri
Borsa Tantuni – Mersin’de Yemek Yerleri

8. Happy Moons Mersin Marina

Happy Moons Mersin Marina, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan modern restoranların başında yer almaktadır. Restoran içerisinde İtalyan, Meksika ve Teksas mutfağı yemekleri vardır.

Happy Moons Mersin Marina, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 09.15 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Happy Moons Mersin Marina - Mersin’de Yemek Yerleri
Happy Moons Mersin Marina – Mersin’de Yemek Yerleri

9. Has Develiler Kebap & Baklava

Has Develiler Kebap & Baklava, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan modern restoranların başında yer almaktadır. Restoran içerisinde kebap çeşitleri, et yemekleri ve tatlı çeşitleri bulunmaktadır.

Has Develiler Kebap & Baklava, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir kebapçıdır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Has Develiler Kebap & Baklava - Mersin’de Yemek Yerleri
Has Develiler Kebap & Baklava – Mersin’de Yemek Yerleri

10. Yaprak Tantuni

Yaprak Tantuni, Mersin ilinin Merkez ilçesinde yer alan geleneksel bir restorandır. Restoran içerisinde tantuni ve et yemekler bulunmaktadır.

Yaprak Tantuni, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 07.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Yaprak Tantuni - Mersin’de Yemek Yerleri
Yaprak Tantuni – Mersin’de Yemek Yerleri

11. Cemil Baba Restoran

Cemil Baba Restoran, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran, deniz manzaralıdır ve restoran menüsü oldukça çeşitlidir.

Cemil Baba Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Cemil Baba Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Cemil Baba Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

12. Remzi Usta

Remzi Usta, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli et yemekleri restoranıdır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir.

Remzi Usta, haftanın her günü 11.00 ile 21.30 arası hizmet vermektedir. Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde mutlaka olmalıdır.

Remzi Usta - Mersin’de Yemek Yerleri
Remzi Usta – Mersin’de Yemek Yerleri

13. Sahil Balık Restoran

Sahil Balık Restoran, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan modern balık restoranları arasında yer almaktadır.

Sahil Balık Restoran, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Sahil Balık Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Sahil Balık Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

14. İskele Marin Restoran

İskele Marin Restoran, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur Türk restoranıdır. Türk mutfağından her yemek ve tatlı bulunmaktadır.

İskele Marin Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

İskele Marin Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
İskele Marin Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

15. BigChefs Mersin

BigChefs, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur fast food restoranları arasında yer almaktadır.

BigChefs Mersin, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

BigChefs Mersin - Mersin’de Yemek Yerleri
BigChefs Mersin – Mersin’de Yemek Yerleri

16. Sushinami Mersin

Sushinami Mersin, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur sushi restoranları arasında yer almaktadır. Restoran menüsünde Japon yemekleri bulunmaktadır.

Sushinami Mersin, paket servisi ve temassız teslimat imkanı olan şık bir restorandır. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Sushinami Mersin - Mersin’de Yemek Yerleri
Sushinami Mersin – Mersin’de Yemek Yerleri

17. Mersin İskele Restoran

Mersin İskele Restoran, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur restoranlar arasında yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri, geleneksel yemekler, fast food yemekleri bulunmaktadır.

Mersin İskele Restoran, temassız teslimat ve paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Mersin İskele Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Mersin İskele Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

18. Rina Restoran

Rina Restoran, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer almaktadır. Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır.

Rina Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir.

Rina Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Rina Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

19. Necmi Göçtü Restoran

Necmi Göçtü Restoran, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri, geleneksel yemekler ve fast food yiyecekleri bulunmaktadır.

Necmi Göçtü Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoranın aşçıları tecrübeli ve çalışanları da oldukça sıcakkanlıdır.

Necmi Göçtü Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Necmi Göçtü Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

20. Balıkçı Tanju

Balıkçı Tanju, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur deniz restoranları arasında yer almaktadır.

Balıkçı Tanju, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran içerisinde deniz mahsulleri yemekleri bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00  arası hizmet vermektedir.

Balıkçı Tanju - Mersin’de Yemek Yerleri
Balıkçı Tanju – Mersin’de Yemek Yerleri

21. TİKO Mersin

TİKO Mersin, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur hamburger restoranıdır. Restoran, meşhur aşçı ve çalışanlara sahiptir.

TİKO Mersin, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

TİKO Mersin - Mersin’de Yemek Yerleri
TİKO Mersin – Mersin’de Yemek Yerleri

22. Mığcıoğlu Ocakbaşı

Mığcıoğlu Ocakbaşı, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur et yemekleri restoranıdır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir.

Mığcıoğlu Ocakbaşı, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Mığcıoğlu Ocakbaşı - Mersin’de Yemek Yerleri
Mığcıoğlu Ocakbaşı – Mersin’de Yemek Yerleri

23. Zeytin Konağı

Zeytin Konağı, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli et yemekleri ve fast food yemekleri restoranıdır.

Zeytin Konağı, temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Zeytin Konağı - Mersin’de Yemek Yerleri
Zeytin Konağı – Mersin’de Yemek Yerleri

24. Enjoy Burger House

Enjoy Burger House, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur hamburger restoranıdır. Restoran, köklü ve kaliteli bir mekandır.

Enjoy Burger House, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Enjoy Burger House - Mersin’de Yemek Yerleri
Enjoy Burger House – Mersin’de Yemek Yerleri

25. Pozcu Balıkçılık

Pozcu Balıkçılık, Mersin ilinin Merkez ilçesinde yer alan bir deniz restoranıdır. Restoran, Mersin’de önemli bir aile restoranıdır.

Pozcu Balıkçılık, temassız teslimat ve paket servisi imkanı bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Pozcu Balıkçılık - Mersin’de Yemek Yerleri
Pozcu Balıkçılık – Mersin’de Yemek Yerleri

26. Günaydın Kebap

Günaydın Kebap, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk restoranıdır. Restoran, geleneksel tantuni ve sokak lezzetleri ile bilinmektedir.

Günaydın Kebap, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Günaydın Kebap - Mersin’de Yemek Yerleri
Günaydın Kebap – Mersin’de Yemek Yerleri

27. Mr. Salih Usta Tantuni & Biftek

Mr. Salih Usta Tantuni & Biftek, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur restoranların başında yer almaktadır. Tantuni ve et yemekleri ile bilinmektedir.

Mr. Salih Usta Tantuni & Biftek, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vardır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Mr.Salih Usta Tantuni & Biftek - Mersin’de Yemek Yerleri
Mr.Salih Usta Tantuni & Biftek – Mersin’de Yemek Yerleri

28. Aşina Makam Restoran

Aşina Makam Restoran, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar arasında yer almaktadır. Mersin restoran tavsiye listesinde mutlaka olması gerekmektedir.

Aşina Makam Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Aşina Makam Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Aşina Makam Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

29. Çatı Restoran Mersin

Çatı Restoran Mersin, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir.

Çatı Restoran Mersin, haftanın her günü 10.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Çatı Restoran Mersin - Mersin’de Yemek Yerleri
Çatı Restoran Mersin – Mersin’de Yemek Yerleri

30. Zeki Usta Kebap Mersin

Zeki Usta Kebap Mersin, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli bir kebap restoranıdır. Et yemekleri de restoran menüsünde bulunmaktadır.

Zeki Usta Kebap Mersin, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vardır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Zeki Usta Kebap Mersin - Mersin’de Yemek Yerleri
Zeki Usta Kebap Mersin – Mersin’de Yemek Yerleri

31. Erollar Restoran

Erollar Restoran, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Manzaralı ve bahçeli bir restorandır. Fast food ve et yemekleri ile bilinmektedir.

Erollar Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

Erollar Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Erollar Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

32. Next Republic Mersin

Next Republic Mersin, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur kafeler arasında yer almaktadır.

Next Republic Mersin, paket servis hizmeti bulunmamaktadır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Next Republic Mersin - Mersin’de Yemek Yerleri
Next Republic Mersin – Mersin’de Yemek Yerleri

33. Burger Town

Burger Town, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur hamburgerciler arasında yer almaktadır.

Burger Town, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Restoran, Pazartesi günü hariç haftanın her günü 11.00 ile 21.30 arası hizmet vermektedir.

Burger Town - Mersin’de Yemek Yerleri
Burger Town – Mersin’de Yemek Yerleri

34. Ciğerci Yakup

Ciğerci Yakup, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur ciğer restoranları arasında yer almaktadır.

Ciğerci Yakup, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 03.00 arası hizmet vermektedir.

Ciğerci Yakup - Mersin’de Yemek Yerleri
Ciğerci Yakup – Mersin’de Yemek Yerleri

35. Shogun Biftek Tantuni

Shogun Biftek Tantuni, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur tantuni restoranları arasında yer almaktadır. Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gerekmektedir.

Shogun Biftek Tantuni, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Shogun Biftek Tantuni - Mersin’de Yemek Yerleri
Shogun Biftek Tantuni – Mersin’de Yemek Yerleri

36. Karinas Restoran

Karinas Restoran, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan meşhur deniz mahsulleri restoranıdır.

Karinas Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanı vardır. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Karinas Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Karinas Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

37. Pomidori Pizza

Pomidori Pizza, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli bir İtalyan restorandır. Restoran hizmetleri arasında paket servisi ve temassız teslimat bulunmaktadır.

Pomidori Pizza, haftanın her günü 10.45 ile 22.00 arası hizmet vermektedir. Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır.

Pomidori Pizza - Mersin’de Yemek Yerleri
Pomidori Pizza – Mersin’de Yemek Yerleri

38. Lamis Et Balık Restoran

Lamis Et Balık Restoran, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli bir et ve balık restoranıdır. Restoran, köklü bir geçmişe sahiptir.

Lamis Et Balık Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Lamis Et Balık Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Lamis Et Balık Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

39. Ciğerci Apo

Ciğerci Apo, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli bir kebap restoranıdır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 06.00 ile 00.00 arası açıktır.

Ciğerci Apo - Mersin’de Yemek Yerleri
Ciğerci Apo – Mersin’de Yemek Yerleri

40. Saffron Restoran

Saffron Restoran, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan kaliteli kafe ve bistro restoranları arasındadır.

Saffron Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vardır. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Saffron Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Saffron Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

41. Chefsabo

Chefsabo, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur Cin restoranıdır. Çin mutfağından her yemek ve fast food bulunmaktadır.

Chefsabo, temassız teslimat ve paket servisi imkanı bulunmaktadır. Restoran, Pazartesi günü hariç haftanın her günü 12.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Chefsabo - Mersin’de Yemek Yerleri
Chefsabo – Mersin’de Yemek Yerleri

42. Kiremithane

Kiremithane, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri ve fast food yemekleri bulunmaktadır.

Kiremithane, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir. Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır.

Kiremithane - Mersin’de Yemek Yerleri
Kiremithane – Mersin’de Yemek Yerleri

43. Orsa Balık Restoran

Orsa Balık Restoran,  Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan balık restoranıdır. Restoran içerisinde paket servis hizmeti de vardır.

Orsa Balık Restoran, balık yemekleri ve deniz mahsulleri yemekleri ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Orsa Balık Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Orsa Balık Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

44. Gündoğdu İskender

Gündoğdu İskender, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur İskender restoranları arasındadır.

Gündoğdu İskender, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 10.30 ile 21.30 arası hizmet vermektedir.

Gündoğdu İskender - Mersin’de Yemek Yerleri
Gündoğdu İskender – Mersin’de Yemek Yerleri

45. Marin Restoran

Marin Restoran, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli restoranların başında yer almaktadır. Paket servis hizmeti yoktur.

Marin Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Marin Restoran - Mersin’de Yemek Yerler
Marin Restoran – Mersin’de Yemek Yerler

46. Mersin SushiCo

Mersin SushiCo, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan meşhur bir restorandır. Paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır.

Mersin SushiCo, Japon mutfağından geniş skalada yemek seçenekleri bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 11.30 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Mersin SushiCo - Mersin’de Yemek Yerleri
Mersin SushiCo – Mersin’de Yemek Yerleri

47. Safioğlu Fındık Lahmacun & Humus

Safioğlu Fındık Lahmacun & Humus, Mersin ilinin Tarsus ilçesinde yer alan meşhur pideciler arasındadır. Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir pidecidir.

Safioğlu Fındık Lahmacun & Humus, haftanın her günü 08.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanı bulunmaktadır.

Safioğlu Fındık Lahmacun & Humus - Mersin’de Yemek Yerleri
Safioğlu Fındık Lahmacun & Humus – Mersin’de Yemek Yerleri

48. Misket Restoran

Misket Restoran, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar arasındadır. Fast food yemekleri, et yemekleri ve salata seçenekleri ile bilinmektedir.

Misket Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır. Restoran, Pazartesi günü hariç haftanı her günü 11.00 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Misket Restoran - Mersin’de Yemek Yerleri
Misket Restoran – Mersin’de Yemek Yerleri

49. Brooklyn Pub & Lounge

Brooklyn Pub & Lounge, Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde yer alan bir restorandır. Restoran içerisinde fast food yemekleri ve içecekleri bulunmaktadır.

Brooklyn Pub & Lounge, temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Brooklyn Pub &Lounge - Mersin’de Yemek Yerleri
Brooklyn Pub &Lounge – Mersin’de Yemek Yerleri

50. Tarsuslu Murat Usta

Tarsuslu Murat Usta, Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde yer alan kaliteli bir çorba restoranıdır. Restoran, Mersin restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır.

Tarsuslu Murat Usta, temassız teslimat ve paket servis hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın Pazartesi günü hariç haftanın her günü 05.00 ile 18.30 arası hizmet vermektedir.

Tarsuslu Murat Usta - Mersin’de Yemek Yerleri
Tarsuslu Murat Usta – Mersin’de Yemek Yerleri

Mersin’de En İyi Restoran

Mersin hakkında daha detaylı bilgi için Mersin Gezilecek Yerler önerileri ve Mersin Otelleri makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *