İzmir Otelleri – En İyi 50 Otel

İzmir, ülkemizin en çok ziyaret edilen şehirleri arasındadır. Turizm cenneti olarak da bilinen şehirde birçok doğal güzellik bulunmaktadır. 

İzmir şehrini gezip görmek ve konaklamak için tercih edilebilecek birçok otel bulunmaktadır. Bu yazımızda, en iyi İzmir otelleri listesini sizlerle paylaşacağız.

İzmir’de En İyi 50 Otel

 1. Swissotel Büyüs Efes Hotel 
 2. Wyndham Grand İzmir 
 3. Mövenpick Hotel İzmir 
 4. In Vivo Hotel
 5. Hilton Garden Inn İzmir 
 6. L’Agora Old Town Hotel 
 7. DoubleTree by Hilton İzmir 
 8. Renaissance Hotel 
 9. Ege Palas Business Hotel 
 10. Best Western Plus Hotel 
 11. Svalinn Hotel İzmir 
 12. Ontur Otel İzmir 
 13. Kordon Otel
 14. Extenso Hotel 
 15. Marla Hotel
 16. İzmir Palas Hotel
 17. Ramada Encore İzmir
 18. Hotel İsmira
 19. Key Hotel
 20. Atlas Hotel
 21. Kaya İzmir Thermal Otel 
 22. Volley Hotel İzmir
 23. Beyond Hotel
 24. Grand Corner Boutique 
 25. İbis Styles Hotel Bornova
 26. Majura Hotel Business
 27. Anemon
 28. Kilim Otel
 29. Sc In Hotel 
 30. Hotel Paris Prestige 
 31. Pier Pasaport Otel
 32. İzmir Marriott Hotel 
 33. Şimal Otel
 34. Marina Hotel İzmir 
 35. Nk Hotel
 36. Susuzlu Atlantis Hotel
 37. Luis Otel 
 38. Rudis Deluxe Hotel 
 39. Kozan City Hotel
 40. Viva La Vita Hotel
 41. Ofurı World Hotel
 42. Orty Airport Hotel
 43. The New Hotel Zeybek
 44. Mia City Hotel
 45. Avwan Hotel Çiğli
 46. Sun Suit Hotel
 47. Madi Hotel
 48. Hakcan Otel
 49. Greymark Hotel
 50. Walk In Hotel

1.Swissotel Büyüs Efes Hotel 

Swissotel Büyüs Efes Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan beş yıldızlı bir oteldir. Swissotel Büyüs Efes Hotel, deniz manzaralı restorana sahip olan bir oteldir. 

Swissotel Büyüs Efes Hotel içerisinde lüks odaları ve süit oda seçenekleri bulunmaktadır. 7/24 oda servisi bulunan lüks bir konaklama otelidir. İzmir otelleri içerisinde ilk sırada yer alması gereken bir oteldir. 

Swissotel Büyüs Efes Hotel – İzmir Otelleri

2.Wyndham Grand İzmir 

Wyndham Grand İzmir, İzmir ilinde yer alan lüks oteller içerisinde yer almaktadır. Modern odaları ve deniz manzarası bulunan süitleri bulunmaktadır. 

Wyndham Grand İzmir, özel dinlenme alanları ve spor salonu bulunan yerlere sahiptir. Otel içerisinde açık havuz ve spa hizmetleri de bulunmaktadır. 

Wyndham Grand İzmir – İzmir Otelleri

3.Mövenpick Hotel İzmir 

Mövenpick Hotel, İzmir’in Alsancak ilçesinde yer alan beş yıldızlı oteller arasında yer almaktadır. Hotel içerisinde deniz manzaralı süit ve özel odalar bulunmaktadır.

Mövenpick Hotel İzmir içerisinde oturma alanları ve jakuzili imkanlar bulunmaktadır. Hotel içerisinde kapalı havuz, sauna, spor salonu imkanları bulunmaktadır. İzmir otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz bir seçenektir.

Mövenpick Hotel İzmir – İzmir Otelleri

4.In Vivo Hotel

In Vivo Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesine yer alan deniz manzaralı oteller arasında yer almaktadır. Otel içerisinde özel süit odaları ve kapalı, açık havuz hizmetleri bulunmaktadır.

In Vivo Hotel – İzmir Otelleri

5.Hilton Garden Inn İzmir 

Hilton Garden Inn, İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde yer almaktadır. İzmir otelleri arasında en üst sıralarda yer alan beş yıldızlı lüks bir oteldir.

Hilton Garden Inn İzmir, oldukça merkezi bir konuma sahiptir. Otel içerisinde teraslı bar, oturma alanları bulunmaktadır. 7/24 oda servisi ve spor salonu imkanı da bulunmaktadır.

Hilton Garden Inn İzmir – İzmir Otelleri

6.L’Agora Old Town Hotel 

L’Agora Old Town Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan özel oteller arasında yer almaktadır. Tarihi mimarisi ve mağazaları ile rahat edebileceğiniz otellerin başında gelmektedir.

L’Agora Old Town Hotel, merkezi konuma sahip olan gösterişli bir oteldir. Özel süit odaları, lobi salonu, kafe imkanı bulunmaktadır. 

L’Agora Old Town Hotel – İzmir Otelleri

7.DoubleTree by Hilton İzmir 

DoubleTree by Hilton, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır.  Otel içerisinde lüks oda ve birçok süit bulunmaktadır. 

DoubleTree by Hilton içerisinde açık ve kapalı havuz bulunmaktadır. 7/24 oda servisi imkanı da bulunmaktadır.

DoubleTree by Hilton İzmir – İzmir Otelleri

8.Renaissance Hotel 

Renaissance Hotel, İzmir’in Konak ilçesinde yer alan lüks ve beş yıldızlı bir oteldir. Renaissance Hotel, şık mimarisi ile de dikkat çekmektedir.

Renaissance Hotel içerisinde süit imkanı bulunmaktadır. Otel içerisinde açık ve kapalı havuz, jakuzi ve spor salonu imkanları da bulunmaktadır.

Renaissance Hotel – İzmir Otelleri

9.Ege Palas Business Hotel 

Ege Palas Business Hotel, İzmir ilinin özel otelleri içerisinde yer almaktadır. Konak ilçesinde yer alan bir oteldir. Ege Palas Business Hotel’inin deniz manzarası bulunmaktadır.

Ege Palas Business Hotel içerisinde kahvaltı imkanı ve çatı katı barı vardır. Sauna, jakuzi, hamam, lobi kafe gibi birçok lüks imkan da bulunmaktadır.

Ege Palas Business Hotel – İzmir Otelleri

10.Best Western Plus Hotel 

Best Western Plus Hotel, İzmir ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan lüks oteller arasında yer almaktadır. Deniz manzarası ile öne çıkan otelde spa imkanı da bulunmaktadır.

Best Western Plus Hotel – İzmir Otelleri

11.Svalinn Hotel İzmir 

Svalinn Hotel İzmir, Gaziemir ilçesinde yer alan kaliteli oteller içerisinde yer almaktadır. İzmir otelleri içerisinde yer alan konforlu oteller arasındadır. 

Svalinn Hotel İzmir, merkezi konumu olan bir oteldir. Süit odaları, jakuzileri ve oda servisi imkanları bulunmaktadır. Spor salonu ve lobi hizmetleri de vardır.

Svalinn Hotel İzmir – İzmir Otelleri

12.Ontur Otel İzmir 

Ontur Otel İzmir, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Ontur Otel İzmir içerisinde deniz manzaralı birçok süit ve özel oda bulunmaktadır.

Ontur Otel İzmir, lobi, spor salonu, açık ve kapalı havuz imkanları bulunmaktadır. Otel içerisinde 7/24 oda servisi bulunmaktadır.

Ontur Otel İzmir – İzmir Otelleri

13.Kordon Otel

Kordon Otel, İzmir’de Konak ilçesinde bulunan İzmir otelleri arasında öne çıkan lüks bir oteldir. Kordon Otel içerisinde açık havuz ve kapalı havuz seçenekleri bulunmaktadır.

Kordon Otel, müşterilerine geniş hizmetler sunmaktadır. Spa, jakuzi, sauna, spor salonu, özel süit oda gibi imkanları vardır. 

Kordon Otel – İzmir Otelleri

14.Extenso Hotel 

Extenso Hotel, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alan oldukça özel bir oteldir. Extenso Hotel, İzmir ilinde yer alan lüks otellerin başında gelmektedir.

Extenso Hotel, İzmir otelleri içerisinde yüksek imkan ve kalitede konaklama imkanı sunmaktadır. Extenso Hotel, müşterilerine 7/24 oda servisi imkanı sunmaktadır.

Extenso Hotel – İzmir Otelleri

15.Marla Hotel

Marla Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan lüks otellerin başında gelmektedir. İzmir otelleri içerisinde en çok tercih edilenleri arasındadır. 

İzmir otelleri arasında gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz Marla Hotel bünyesinde spa, jakuzi, sauna, oda servisi ve spor salonu imkanları bulunmaktadır.

Marla Hotel – İzmir Otelleri

16.İzmir Palas Hotel

İzmir Palas Hotel, İzmir Konak ilçesinde yer alan popüler otellerin başında gelmektedir. Özel süit odaları ve spor salonu ile sevilen otellerin başında gelmektedir.

İzmir otelleri içerisinde lüks ve konforu sağlayan İzmir Palas Hotel, kafe, restoran, spa, sauna, spor salonu, açık havuz hizmetleri bulunmaktadır.

İzmir Palas Hotel – İzmir Otelleri

17.Ramada Encore İzmir

Ramada Encore, İzmir ilinin Balçova ilçesinde yer alan lüks bir oteldir. Otel bünyesinde birçok etkinlik alanı ve spa imkanı bulunmaktadır. İzmir otelleri arasında sevilen otellerin başında yer alır.

Ramada Encore İzmir – İzmir Otelleri

18.Hotel İsmira

Hotel İsmira, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. İzmir otelleri arasından ön sırada yer alan Hotel İsmira, müşterilerine geniş imkanlar sunan otellerin başında yer almaktadır. 

Hotel İsmira – İzmir Otelleri

19.Key Hotel

Key Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan lüks ve kaliteli otellerinin başında yer almaktadır. İzmir otelleri içerisinde ön sıralarda yer alan bir oteldir. 

Key Hotel, müşterilerine spa, sauna, jakuzi, spor salonu, açık havuz, kapalı havuz, restoran, bar imkanını sunmaktadır.

Key Hotel – İzmir Otelleri

20.Atlas Hotel

Atlas Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan en lüks otellerin başında yer almaktadır. Deniz manzaralı birçok süiti ve özel odası bulunmaktadır.

Atlas Hotel, İzmir otelleri içerisinde en çok tercih edilenlerin başında yer almaktadır. Otel içerisinde spa, sauna, jakuzi, bar, kafe gibi imkanlar vardır.

Atlas Hotel – İzmir Otelleri

21.Kaya İzmir Thermal Otel 

Kaya İzmir Thermal Otel, İzmir ilinin Balçova ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Kaya İzmir Thermal Otel, İzmir otelleri arasında beş yıldızlı otellerin başında gelmektedir.

Kaya İzmir Thermal Otel bünyesinde birçok geniş hizmet ve imkanı bulundurmaktadır. Spa, sauna, termal, jakuzi, kafe ve restoran gibi geniş imkanları vardır.

Kaya İzmir Thermal Otel – İzmir Otelleri

22.Volley Hotel İzmir

Volley Hotel İzmir, Konak ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. İzmir otelleri içerisinde seçebileceğiniz kaliteli otellerdendir. 

Volley Hotel geniş imkan ve olanaklara ev sahipliği yapar. Oda servisi imkanı ve kahvaltı hizmetini misafirlere sunmaktadır.

Volley Hotel İzmir – İzmir Otelleri

23.Beyond Hotel

Beyond Hotel, İzmir otelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. İzmir ilinin Konyaaltı ilçesinde yer alan bir oteldir. 

Beyond Hotel, misafirlerine geniş imkanlar tanımaktadır. Sauna, spa, hamam, jakuzi gibi imkanlar sunmaktadır.

Beyond Hotel – İzmir Otelleri

24.Grand Corner Boutique 

Grand Corner Boutique, İzmir otelleri içerisinde en yüksek misafirlere sahip olan bir oteldir. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Lüks ve kaliteli oteller arasındadır. 

Grand Corner Boutique, geniş imkanları misafirlerine sunmaktadır. Spa, sauna, oda servisi ve spor salonu ile konfor sağlayan bir oteldir. 

Grand Corner Boutique – İzmir Otelleri

25.İbis Styles Hotel Bornova

İbis Styles Hotel Bornova, İzmir otelleri içerisinde en yüksek memnuniyet sağlayan otellerdendir. İbis Styles Hotel Bornova, beş yıldızlı ve lüks otellerdendir. 

İbis Styles Hotel Bornova, açık havuz ve kapalı havuz imkanı ile misafirlerine geniş imkanlar sunmaktadır. Oda servisi 7/24 hizmet vermektedir.

İbis Styles Hotel Bornova – İzmir Otelleri

26.Majura Hotel Business

Majure Hotel Business, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan genellikle iş seyahatleri için tercih edilen oteller arasındadır. Otel içerisinde toplantı salonları ve etkinlik alanları vardır. 

Majura Hotel Business – İzmir Otelleri

27.Anemon

Anemon Hotel, İzmir’de en sevilen oteller arasında yer almaktadır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Yemek servisi, bar, restoran, kahvaltı, oda servisi, süit imkanını misafirlerine sunmaktadır. 

Anemon – İzmir Otelleri

28.Kilim Otel

İzmir otelleri içerisinde gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz otellerin başında Kilim Otel gelmektedir. Kilim Otel, misafirlerine lüks imkanlar sunmaktadır. 

Kilim Otel, spa, sauna, spor salonu, açık havuz, kapalı havuz, jakuzi, hamam gibi geniş imkanlar sunmaktadır. Kilim Otel, oldukça hijyenik ve kaliteli bir oteldir. 

Kilim Otel – İzmir Otelleri

29.Sc In Hotel 

Sc In Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. İzmir otelleri arasında kaliteli ve ultra lüks imkanları ile bilinmektedir. 

Sc In Hotel – İzmir Otelleri

30.Hotel Paris Prestige 

Hotel Paris Prestige, İzmir şehrinin Alsancak ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında yer almaktadır. Hotel Paris Prestige, köklü bir oteldir. 

Hotel Paris Prestige, büfe, restoran, kafe, havuz, hamam, sauna gibi geniş imkanları ile misafirlerini rahat ettiren bir oteldir.

31.Pier Pasaport Otel

Pier Pasaport Otel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Pier Pasaport Otel bünyesinde birçok hizmet ve imkan bulunmaktadır. 

Pier Pasaport Otel, İzmir otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz otellerdendir. Spa, sauna, spor salonu gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Pier Pasaport Otel – İzmir Otelleri

32.İzmir Marriott Hotel 

İzmir Marriott Hotel, İzmir otelleri içerisinde yüksek prestijli otellerin başında yer almaktadır. Sauna, spor salonu, spa, jakuzi, açık havuz, kapalı havuz hizmetleri bulunmaktadır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. 

İzmir Marriott Hotel – İzmir Otelleri

33.Şimal Otel

Şimal Otel, İzmir otelleri arasında hem iş hem de turistik amaçlı konaklayabileceğiniz lüks otellerin başında yer almaktadır.

Şimal Otel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Otelin bünyesinde birçok özel süit, restoran, havuz ve hamam imkanı vardır. 

Şimal Otel – İzmir Otelleri

34.Marina Hotel İzmir 

Marina Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan konforlu otellerin başında gelmektedir. Otelin hem yerli hem de yabancı birçok misafiri bulunmaktadır.

Marina Hotel İzmir – İzmir Otelleri

35.Nk Hotel

Nk Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında gelmektedir. İzmir otelleri içerisinde lüks bir şekilde konaklama sağlayabileceğiniz otellerdendir. 

Nk Hotel, İzmir otelleri içerisinde başarılı oteller arasındadır. Deniz manzaralı oda, süit, spor salonu, havuz gibi birçok imkanı bulunmaktadır.

Nk Hotel – İzmir Otelleri

36.Susuzlu Atlantis Hotel

Susuzlu Atlantis Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan uzman otellerdendir. Yüksek konforu ve prestiji ile birlikte birçok iş toplantılarının da gerçekleştiği oteller arasındadır. 

Susuzlu Atlantis Hotel – İzmir Otelleri

37.Luis Otel 

Luis Otel, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Beş yıldızlı olmasının yanı sıra Luis Otel, İzmir otelleri arasında en başarılılar listesine mutlaka eklenmelidir. Oda servisi ile yüksek kalitede konaklama sağlamaktadır. 

Luis Otel – İzmir Otelleri

38.Rudis Deluxe Hotel 

Rudis Deluxe Hotel, İzmir ilinin Narlıdere ilçesinde yer alan lüks oteller arasında yer almaktadır. Rudis Deluxe Hotel, açık havuz ve kapalı havuz imkanı ile misafirlerine kaliteli konaklama sunmaktadır. 

Rudis Deluxe Hotel – İzmir Otelleri

39.Kozan City Hotel

Kozan City Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan gelişmiş otellerin başında yer almaktadır. Sauna, spa, hamam, jakuzi, açık havuz, kapalı havuz, restoran ve bar gibi hizmetleri bulunmaktadır. 

Kozan City Hotel – İzmir Otelleri

40.Viva La Vita Hotel

Viva La Vita Hotel, İzmir ilinin Bornova ilçesinde yer alan lüks otellerin başında yer almaktadır. 7/24 oda servisi ve kahvaltı imkanı ile bilinen bir oteldir.

İzmir otelleri arasında en başarılıları arasında yer almaktadır. Özel süit ve deniz manzarası otelleri ile birlikte mutlaka tercih edilmesi gereken otellerdendir.

Viva La Vita Hotel – İzmir Otelleri

41.Ofuro World Hotel

Ofuro World Hotel, İzmir otelleri arasında en başarılar arasındadır. İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer almaktadır. 

Ofuro World Hotel, spa, sauna, hamam, jakuzi, oyun alanı kafe ve restoran imkanları bulunmaktadır. Otelin 7/24 oda servisi bulunur.

Ofurı World Hotel – İzmir Otelleri

42.Orty Airport Hotel

Orty Airport Hotel, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alan lüks otelleri içerisindedir. Lüks süit odaları ve deniz manzaralı odaları bulunmaktadır. İzmir otelleri içerisinde rahatlıkla seçebileceğiniz bir oteldir. 

Orty Airport Hotel – İzmir Otelleri

43.The New Hotel Zeybek

The New Hotel Zeybek, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan en sevilen otellerdendir. Sauna, spa, hamam, restoran, teras bar, kafe, spor salonu gibi imkanları bulunmaktadır. 

The New Hotel Zeybek – İzmir Otelleri

44.Mia City Hotel

Mia City Hotel, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alan lüks bir oteldir. İzmir otelleri arasında sevilen ve prestijli bir oteldir.

Mia City Hotel bünyesinde birçok hizmeti barındırmaktadır. Spa, sauna, hamam, restoran, teras bar gibi birçok hizmeti misafirlerine sunmaktadır. 

Mia City Hotel – İzmir Otelleri

45.Avwan Hotel Çiğli

Avwan Hotel Çiğli, İzmir otelleri arasında en geniş imkanları sağlayan otellerin başında gelmektedir. İzmir ilinin Çiğli ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. 

Avwan Hotel Çiğli – İzmir Otelleri

46.Sun Suit Hotel

Sun Suit Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan kaliteli bir seçenektir. Sun Suit Hotel, İzmir otelleri arasında en yüksek puana sahip olan bir oteldir. 

Sun Suit Hotel, sauna, spa, hamam, kafe, restoran, oyun alanı gibi birçok hizmeti misafirlerine sunmaktadır. 7/24 oda servisi imkanını sunmaktadır. 

Sun Suit Hotel – İzmir Otelleri

47.Madi Hotel

Madi Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan başarılı oteller arasında yer almaktadır. Madi Hotel, geniş imkanlarını misafirlerine sunmaktadır. Havuz ve sauna imkanı ile konforlu bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz. 

Madi Hotel – İzmir Otelleri

48.Hakcan Otel

Hakcan Otel, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alan lüks otelleri arasındadır. Hakcan Otel, merkezi bir konuma sahiptir. Turizm açısından da gelişmiş bir oteldir.

Hakcan Otel, sauna, spa, hamam, spor salonu, açık havuz ve kapalı havuz imkanlarına sahiptir. 

Hakcan Otel – İzmir Otelleri

49.Greymark Hotel

Greymark Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. İzmir otelleri arasında başarılı bir imkan sağlayan Greymark Hotel, spor salonu ve geniş havuzu ile konforlu bir konaklama imkanı sağlamaktadır. 

Greymark Hotel – İzmir Otelleri

50.Walk In Hotel

Walk In Hotel, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan gelişmiş oteller arasındadır. İzmir otelleri arasında yüksek kalitede konaklama imkanı sunmaktadır. Beş yıldızlı ve lüks bir oteldir. 

Walk In Hotel – İzmir Otelleri

Mesaj bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.