Balıkesir’de Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

Balıkesir, Ege mutfağını en iyi şekilde yansıtan şehirlerimiz arasındadır. Şehir içerisinde hem Avrupa mutfağından hem de Asya mutfağından geleneksel tatlar bulmak mümkündür.

Balıkesir bölgesinde denize kıyısı olan meşhur yemek yerleri sulu yemekler ve ızgara gibi birbirinden farklı seçenekler sunar. Ayvalık tostu ile Balıkesir mantısı yemek yiyebileceğiniz restoran türlerini bu yazıda keşfederek yöresel yemekleriyle ünlü birçok yer bulabilirsiniz. Gezilecek yerler restoran önerileri başta balık ve et olmak üzere Balıkesir e gittiğinizde ziyaret etmeyi unutmayın. Balıkesir de ayrıca birçok tatlıcı dükkanı yer alıyor.

Balıkesir seyahatinde tercih edebileceğiniz kaliteli birçok restoran bulunur. Şehir seyahatinizde en doğru rotayı oluşturmak için en iyi 100 Balıkesir restoranını sizler için listeleyeceğim.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Balıkesir ne yenir listesini keşfetmek için « Balıkesir’de Ne Yenir » yazımıza bakmayı unutmayın.

Balıkesir’de En İyi 100 Restoran

1. Köfteci Yusuf

Köfteci Yusuf, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan meşhur köfteciler arasında yer almaktadır. Balıkesir ve Türkiye’nin birçok yerinde yüzlerce şubesi bulunmaktadır.

Köfteci Yusuf, paket servisi ve temassız teslimat imkanı bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 08.30 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Köfteci Yusuf - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Köfteci Yusuf – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

2. Yörsan Fast Food  

Yörsan Fast Food, Balıkesir ilinin Susurluk ilçesinde yer alan meşhur fast food restoranları arasında yer almaktadır. 24 saat açık olarak hizmet veren kaliteli bir şubedir.

Yörsan Fast Food, paket servisi ve temassız teslimat imkanı sağlayan yerler arasındadır.

Yörsan Fast Food - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Yörsan Fast Food – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

3. Yasa Dinlenme Tesisi

Yasa Dinlenme Tesisi, Balıkesir ilinin Susurluk ilçesinde yer alan kaliteli bir dinlenme tesisidir. Restoran içerisinde fast food yemekleri, et yemekleri, kebap türleri bulunmaktadır.

Yasa Dinlenme tesisi, 24 saat açık hizmet veren bir yerdir. Balıkesir restoran listesi içerisinde paket servisi ve temassız teslimat imkanı bulunan yerler arasındadır.

Yasa Dinlenme Tesisi - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Yasa Dinlenme Tesisi – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

4. Mega Yıldız Aile Lokantası  

Mega Yıldız Aile Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir aile restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde kebap yemekleri ve köfte çeşitleri bulunmaktadır.

Mega Yıldız Aile Lokantası, haftanın her günü 06.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir. Restoran, arabaya teslim, içeride servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir.

Mega Yıldız Aile Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Mega Yıldız Aile Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

5. Keyf ET Balıkesir 

Keyf ET Balıkesir, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan meşhur et yemekleri restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde ızgara yemekleri ve kebap çeşitleri de bulunmaktadır.

Keyf ET Balıkesir, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Keyf ET Balıkesir - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Keyf ET Balıkesir – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

6. Cafe Gool Bahçe

Cafe Gool Bahçe, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar arasında yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde fast food çeşitleri, salata türleri tatlı ve et yemekleri bulunmaktadır.

Cafe Gool Bahçe, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Cafe Gool Bahçe - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Cafe Gool Bahçe – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

7. Kebapçı Balıkesir

Kebapçı Balıkesir, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan kaliteli ve lezzetli kebap restoranları arasında yer almaktadır.  Balıkesir’de birçok şubesi bulunmaktadır.

Kebapçı Balıkesir, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Kebapçı Balıkesir - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Kebapçı Balıkesir – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

8. Göbel Gizli Bahçe  

Göbel Gizli Bahçe, Balıkesir’in Susurluk ilçesinde yer almaktadır. Göbel Gizli Bahçe, meşhur kokoreç ve sakatat restoranları arasındadır. Restoran menüsü içerisinde lezzetli barbekü yemekleri de bulunmaktadır.

Göbel Gizli Bahçe, temassız teslimat ve paket servisi imkanı bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

Göbel Gizli Bahçe - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Göbel Gizli Bahçe – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

9. Madradan Et Mangal Steak Kahvaltı 

Madradan Et Mangal Steak Kahvaltı, Balıkesir ilinin Gömeç ilçesinde yer alan bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde meşhur kahvaltı menüleri ve ızgara yemekleri bulunmaktadır.

Madradan Et Mangal Steak Kahvaltı, paket servisi imkanı da bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Madradan Et Mangal Steak Kahvaltı - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Madradan Et Mangal Steak Kahvaltı – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

10. Burhaniye Sofrası

Burhaniye Sofrası, Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesinde yer alan kaliteli et ve tavuk restoranları arasında yer almaktadır.

Burhaniye Sofrası menüsü içerisinde geleneksel yemekler de mevcuttur. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti de vardır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 23.30 arası açıktır.

Burhaniye Sofrası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Burhaniye Sofrası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

11. Aker 

Aker, Balıkesir restoran listesinde mutlaka olması gereken bir restorandır. Aker restoranı, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer almaktadır.

Aker, meşhur köfte ve kahvaltı restoranları arasında yer almaktadır. Restoran, temassız teslimat ve paket servisi imkanı sunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 08.30 ile 22.30 arası hizmet vermektedir.

Aker - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Aker – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran 

12. Uçarlar Et 

Uçarlar Et Restoranı, Balıkesir ilinin İvrindi ilçesinde yer alan lezzetli restoranlar içerisinde yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde ızgara yemekleri ve tavuk seçenekleri de bulunmaktadır.

Uçarlar Et Restoranı, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Uçarlar Et - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Uçarlar Et – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

13. Hünkar Kömürde Döner 

Hünkar Kömürde Döner, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan en kaliteli döner restoranları arasında yer almaktadır. Şehir içerisinde en meşhur ve lezzetli dönerleri hazırlamaktadırlar.

Hünkar Kömürde Döner, Balıkesir restoran listesinde mutlaka tercih edilmesi gereken bir restorandır. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 11.30 ile 18.00 arası hizmet vermektedir.

Hünkar Kömürde Döner - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Hünkar Kömürde Döner – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

14. Eniştenin Yeri

Eniştenin yeri lezzetli yemekleri ile merkezde yer alır. Paket servisi ve temassız teslimatı bulunur. Eniştenin yeri fast foof yemekleri ile bilinir. Yöresel yemekleri ile damak zevkinize hitap edebilir.

Köfte, tost ve aperatif yemekleri ile sokak arasında olan bu yöresel yerde lezzet ve hijyen ön plandadır.

Enişte'nin Yeri - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Enişte’nin Yeri – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

15. Ferah Lokantası 

Ferah Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan lezzetli ev yemekleri restoranları arasındadır. Ferah Lokantası menüsü içerisinde et yemekleri de bulunmaktadır.

Ferah Lokantası, Balıkesir restoran seçenekleri arasında tercih edebileceğiniz lezzetli ev yemekleri restoranları arasında yer almaktadır.

Ferah Lokantası, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti vermektedir. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 06.00 ile 17.30 arası hizmet vermektedir.

Ferah Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Ferah Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

16. David People Caffee

David People Caffee, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan meşhur kahve restoranıdır. David People Caffee menüsü içerisinde birçok kahve seçenekleri ve tatlı menüleri bulunmaktadır.

David People Caffee, Balıkesir restoran menüsü içerisinde seçebileceğiniz bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

David People Caffee - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
David People Caffee – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

17. Elit Pide 

Elit Pide, Balıkesir ilinin Merkez ve Karesi ilçesinde yer alan meşhur pidecileri arasında yer almaktadır.

Elit Pide, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Elit Pide, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Elit Pide - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Elit Pide – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

18. Gustavia Restoran Cafe  

Gustavia Restoran Cafe, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan meşhur kahve restoranları arasında yer almaktadır. Kafe menüsünde birçok kahve seçeneği ve tatlı menüsü de bulunmaktadır.

Gustavia Restoran Cafe, haftanın her günü 10.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Gustavia Restoran Cafe - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Gustavia Restoran Cafe – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

19. Kanaat Lokantası Balıkesir 

Kanaat Lokantası Balıkesir, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir esnaf lokantasıdır. Kanaat Lokantası menüsü içerisinde birçok et yemeği ve ev yemekleri bulunmaktadır.

Kanaat Lokantası Balıkesir, paket servisi hizmeti vermektedir. Restoran, Balıkesir restoran listesi içerisinde olması gereken bir seçenektir. Haftanın her günü 05.00 ile 20.00 arası hizmet vermektedir.

Kanaat Lokantası Balıkesir - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Kanaat Lokantası Balıkesir – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

20. Citymeats 

Citymeats, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan lüks ve oldukça kaliteli bir et restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde en nefis et yemekleri yer almaktadır.

Citymeats, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Citymeats - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Citymeats – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

21. Domino’s Pizza

Domino’s Pizza, Balıkesir restoran önerileri listesine eklememiz gereken yerler arasındadır. Restoran menüsü içerisinde birçok atıştırmalık ve farklı pizza menüleri vardır.

Domino’s Pizza, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer almaktadır. Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Domino’s Pizza - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Domino’s Pizza – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

22. Saklıbahçe Restoran 

Saklıbahçe Restoran, Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde yer alan meşhur doğa restoranları arasında yer almaktadır. Restoran kahvaltı menüleri ile bilinmektedir.

Saklıbahçe Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

Saklıbahçe Restoran - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Saklıbahçe Restoran – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

23. Vagon Döner

Vagon Döner, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan en lezzetli dönerciler arasında yer almaktadır. Vagon Döner çalışanları oldukça hijyenik ve tecrübelidir.

Vagon Döner, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Vagon Döner - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Vagon Döner – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

24. Bahçe Et Restoran 

Bahçe Et Restoran, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan meşhur et lokantasıdır. Bahçe Et Restoran menüsü içerisinde salata, tatlı, et ve tavuk yemekleri ile bilinmektedir.

Bahçe Et Restoran, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti ile bilinmektedir. Restoran, haftanın her günü 13.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Bahçe Et Restoran - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Bahçe Et Restoran – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

25. Bella Napoli Pizza

Bella Napoli Pizza, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir pizza restoranıdır. Balıkesir’in meşhur restoranı olan Bella Napoli Pizza temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. 24 saat hizmet vermektedir.

Bella Napoli Pizza - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Bella Napoli Pizza – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

26. Atelier Fiori 52

Atelier Fiori 52, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan en iyi kahvaltı mekanları arasında yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde dünya mutfaklarından çeşitli atıştırmalıklar bulunmaktadır.

Atelier Fiori 52, Balıkesir restoran listesi içerisinde olması gereken bir mekandır. Restoran, Pazartesi günü hariç haftanın her günü 12.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Atelier Fiori 52 - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Atelier Fiori 52 – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

27. Özgür Şef Deli Kasap

Özgür Şef Deli Kasap, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan meşhur et ve ızgara restoranları arasında yer almaktadır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir.

Özgür Şef Deli Kasap, haftanın her günü 09.30 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Özgür Şef Deli Kasap - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Özgür Şef Deli Kasap – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

28. Pasaport Pizza Balikesir Merkez

Pasaport Pizza Balikesir Merkez, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan meşhur pizza restoranların arasında yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde birçok pizza menüsü bulunmaktadır.

Pasaport Pizza Balikesir Merkez, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 05.00 arası hizmet vermektedir.

Pasaport Pizza Balikesir Merkez - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Pasaport Pizza Balikesir Merkez – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

29. Ravenna Cafe & Restaurant

Ravenna Cafe & Restaurant, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan kaliteli restoran kafeler arasında yer almaktadır. Kafe menüsü içerisinde kahve, tatlı menüleri, atıştırmalık yemekler bulunmaktadır.

Ravenna Cafe & Restaurant, temassız teslimat ve paket servisi imkanı bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Ravenna Cafe & Restaurant - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Ravenna Cafe & Restaurant – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

30. Derya Izgara Ve Kır Salonu 

Derya Izgara Ve Kır Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan meşhur et restoranları arasında yer almaktadır. 24 saat açık olan ızgara salonları arasında yer almaktadır.

Balıkesir restoran önerileri içerisinde yer alan Derya Izgara Ve Kır Salonu, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir.

Derya Izgara Ve Kır Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Derya Izgara Ve Kır Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

31. Yıldız Lokantası

Yıldız Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli et lokantaları arasında yer almaktadır. Balıkesir restoran listesi içerisinde yüksek memnun kalınan mekanlar içerisindedir.

Yıldız Lokantası, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 07.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Yıldız Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Yıldız Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

32. Muhtarın Yeri 

Muhtarın Yeri, Balıkesir ilinin Merkez ve İvrindi ilçesinde yer alan meşhur aile restoranları arasında yer almaktadır. Balıkesir ilinde 2 adet şubesi olan profesyonel bir mekandır.

Muhtarın Yeri, haftanın her günü 10.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Muhtarın Yeri - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Muhtarın Yeri – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

33. Çiftlik Döner- Pide Pizza 

Çiftlik Döner – Pide Pizza, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan meşhur fast food lokantasıdır. Lokanta menüsü içerisinde geleneksel et yemekleri bulunmaktadır.

Çiftlik Döner – Pide Pizza, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Çiftlik Döner - Pide Pizza - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Çiftlik Döner – Pide Pizza – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

34. Cezveden 

Cezveden, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan geleneksel ve modern menü çizgisinde hizmet veren bir restorandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Cezveden, Balıkesir restoran önerileri listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran menüsü içerisinde tatlı seçenekleri, geleneksel et yemekleri, Akdeniz yemekleri bulunmaktadır.

Cezveden - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Cezveden – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

35. Kilocu Baba 

Kilocu Baba, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan kaliteli bir kebap restoranıdır. Kilocu Baba restoranı, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir.

Kilocu Baba, 24 saat açık olan bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde ızgara et yemekleri ve geleneksel yemekler bulunmaktadır.

Kilocu Baba - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Kilocu Baba – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

36. Işık Döner

Işık Döner, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli ve lezzetli bir döner restoranıdır. Balıkesir ilinde en meşhur dönerciler arasındadır.

Işık Döner, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 03.00 arası hizmet vermektedir.

Işık Döner - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Işık Döner – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

37. Onur Lokantası Galip Usta 

Onur Lokantası Galip Usta, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir et restoranıdır. Onur Lokantası Galip Usta menüsü içerisinde kebap yemekleri ve ızgara et seçenekleri vardır.

Onur Lokantası Galip Usta, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Balıkesir restoran listesi içerisinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 06.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Onur Lokantası Galip Usta - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Onur Lokantası Galip Usta – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

38. Neşe Restoran 

Neşe Restoran, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kahvaltı restoranları içerisinde yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde tatlı seçenekleri de bulunmaktadır.

Neşe Restoran, şehirde önemli bir aile restoranıdır. Haftanın her günü 08.30 ile 20.30 arası hizmet vermektedir.

Neşe Restoran - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Neşe Restoran – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

39. Lezzet Durağı

Lezzet Durağı, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan geleneksel bir restorandır. Lezzet Durağı menüsü içerisinde kebap seçenekleri, et ve ızgara yemekleri bulunmaktadır.

Lezzet Durağı, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Lezzet Durağı - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Lezzet Durağı – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

40. Mutlu Pide ve Lahmacun Salonu

Mutlu Pide ve Lahmacun Salonu, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan kaliteli bir pide ve lahmacun restoranıdır.

Mutlu Pide ve Lahmacun Salonu, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Mutlu Pide ve Lahmacun Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Mutlu Pide ve Lahmacun Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

41. Ailem Restoran 

Ailem Restoran, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan kaliteli bir et yemekleri restoranıdır. Ailem Restoran menüsü içerisinde kebap, köfte, Akdeniz yemekleri ve salata seçenekleri bulunmaktadır.

Ailem Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 07.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Ailem Restoran - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Ailem Restoran – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

42. Aydeniz Et Restoran

Aydeniz Et Restoran, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kebap ve ızgara yemekleri restoranıdır.

Aydeniz Et Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Aydeniz Et Restoran - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Aydeniz Et Restoran – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

43. Zeynel Ustanın Yeri 

Zeynel Ustanın Yeri, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan kaliteli bir fast food restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri de bulunmaktadır.

Zeynel Ustanın Yeri, paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Zeynel Ustanın Yeri - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Zeynel Ustanın Yeri – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

44. Balıkesir Doyuran Izgara Köfte Salonu 

Balıkesir Doyuran Izgara Köfte Salonu, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kaliteli bir et yemekleri restoranıdır.

Balıkesir Doyuran Izgara Köfte Salonu, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 18.00 arası hizmet vermektedir.

Balıkesir Doyuran Izgara Köfte Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Balıkesir Doyuran Izgara Köfte Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

45. Balıkesir Sofrası 

Balıkesir Sofrası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde geleneksel ev yemekleri ve et yemekleri bulunmaktadır.

Balıkesir Sofrası, haftanın her günü 11.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Balıkesir Sofrası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Balıkesir Sofrası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

46. Yücel Tost

Yücel Tost, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan lezzetli ve kaliteli bir tost restoranıdır. Kahvaltı menüsü için tercih edilecek olan Yücel Tost, paket servis imkanına sahiptir.

Yücel Tost, haftanın her günü 08.00 ile 20.00 arası hizmet vermektedir.

Yücel Tost - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Yücel Tost – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

47. Popeyes

Popeyes, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kaliteli bir tavuk restoranıdır. Balıkesir ve ülkemizin dört bir yanına birçok şubesi bulunan Popeyes, fast food zincirleri arasındadır.

Popeyes, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Popeyes - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Popeyes – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

48. Afrodit Yemek Salonu 

Afrodit Yemek Salonu, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan ev yemekleri restoranları arasındadır. Yemek salonu menüsü içerisinde et yemekleri ve kebap seçenekleri de bulunmaktadır.

Afrodit Yemek Salonu, paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Afrodit Yemek Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Afrodit Yemek Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

49. Çerkezin Yeri Et Lokantası 

Çerkezin Yeri Et Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir et yemekleri restoranıdır. Lokanta menüsü içerisinde ev yemekleri de mevcuttur.

Çerkezin Yeri Et Lokantası, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunur. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Çerkezin Yeri Et Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Çerkezin Yeri Et Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

50. Balkes Yemek Salonu

Balkes Yemek Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bit ev yemekleri restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde ev yemekleri ve fast food yemekleri bulunmaktadır.

Balkes Yemek Salonu, haftanın her günü 07.00 ile 18.30 arası hizmet vermektedir.

Balkesir Yemek Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Balkesir Yemek Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

51. Helvacı Ali Balıkesir 

Helvacı Ali Balıkesir, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan meşhur tatlı restoranlarının başında yer almaktadır.

Helvacı Ali Balıkesir, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Tatlı restoranı, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Helvacı Ali Balıkesir - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Helvacı Ali Balıkesir – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

52. Okkalı Döner

Okkalı Döner, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan meşhur biftek restoranıdır. Temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir.

Okkalı Döner, Balıkesir restoran listesi arasında hizmet veren bir et restoranıdır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 03.00 arası hizmet vermektedir.

Okkalı Döner - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Okkalı Döner – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

53. Sayan Lokantası

Sayan Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir ev yemekleri restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri ve tatlı seçenekleri de mevcuttur.

Sayan Lokantası, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Sayan Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Sayan Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

54. Yudum Sofra 

Yudum Sofra, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kaliteli bir ev yemekleri ve döner restoranları arasında yer almaktadır.

Yudum Sofra, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, Balıkesir restoran listesinde yer alan bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Yudum Sofra - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Yudum Sofra – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

55. Sanayi 2.Lokantası 

Sanayi 2.Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan ev yemekleri lokantasıdır. Lokanta menüsü içerisinde ev yemekleri de mevcuttur.

Sanayi 2.Lokantası, paket servisi hizmeti bulunmaktadır. Lokanta, haftanın her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Sanayi 2 - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Sanayi 2 – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

56. Sera Restoran 

Sera Restoran, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde kebap ve ızgara yemekleri, Akdeniz yemekleri ve tatlı seçenekleri bulunmaktadır.

Sera Restoran, paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Sera Restoran - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Sera Restoran – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

57. Başaran Çorba Yemek Izgara Salonu 

Başaran Çorba Yemek Izgara Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan meşhur Türk yemekleri restoranıdır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir.

Başaran Çorba Yemek Izgara Salonu, haftanın her günü 06.00 ile 20.00 arası hizmet vermektedir. Yemek salonu, Balıkesir restoran listesi içerisinde olması gereken bir aile restoranıdır.

Başaran Çorba Yemek Izgara Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Başaran Çorba Yemek Izgara Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

58. Yaşam Aile Lokantası 

Yaşam Aile Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir ev yemekleri restoranıdır. Lokanta menüsü içerisinde çorba, ızgara ve et yemekleri bulunmaktadır.

Yaşam Aile Lokantası, paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 20.30 arası hizmet vermektedir.

Yaşam Aile Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Yaşam Aile Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

59. Yeşilçam Kahve Evi

Yeşilçam Kahve Evi, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan kaliteli bir kahve restoranıdır. Kahve evi menüsü içerisinde çeşitli tatlı seçenekleri de mevcuttur.

Yeşilçam Kahve Evi, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir. Balıkesir restoran listesi içerisinde olması gereken bir kahve restoranıdır.

Yeşilçam Kahve Evi - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Yeşilçam Kahve Evi – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

60. İkram Lokanta 

İkram Lokanta, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk restoranıdır. İkram Lokanta menüsü içerisinde ev yemekleri ve ızgara et seçenekleri bulunmaktadır.

İkram Lokanta, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü 06.00 ile 19.30 arası hizmet vermektedir.

İkram Lokanta - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
İkram Lokanta – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

61. Tutkum Izgara Çorba Salonu 

Tutkum Izgara Çorba Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde birçok Türk yemekleri ve çorba seçenekleri bulunmaktadır.

Tutkum Izgara Çorba Salonu, paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 21.30 arası hizmet vermektedir.

Tutkum Izgara Çorba Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Tutkum Izgara Çorba Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

62. Kervan Pide Kebap Döner

Kervan Pide Kebap Döner, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk restoranıdır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir.

Kervan Pide Kebap Döner, Balıkesir restoran listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Kervan Pide Kebap Döner - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Kervan Pide Kebap Döner – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

63. Hayat Izgara Salonu

Hayat Izgara Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir et restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri ve kebap seçenekleri vardır.

Hayat Izgara Salonu, haftanın her günü 10.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Hayat Izgara Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Hayat Izgara Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

64. Güleryüz Izgara Tava 

Güleryüz Izgara Tava, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kaliteli bir ızgara restoranıdır. Restoran, paket servisi imkanına sahiptir.

Güleryüz Izgara Tava, haftanın her günü 08.00 ile 20.00 arası hizmet vermektedir.

Güleryüz Izgara Tava - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Güleryüz Izgara Tava – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

65. Meşale Kebap Salonu 

Meşale Kebap Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli ve memnun kalınan bir kebap restoranıdır.

Meşale Kebap Salonu, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.30 ile 19.00 arasında hizmet vermektedir.

Meşale Kebap Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Meşale Kebap Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

66. Vatan Lokantası

Vatan Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir ev yemekleri restoranıdır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir.

Vatan Lokantası, haftanın her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir. Balıkesir restoran önerileri listesinde olması gereken bir mekandır.

Vatan Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Vatan Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

67. Kutsal Et Lokantası

Kutsal Et Lokantası, Balıkesir ilinin Altıeylül ilçesinde yer alan lezzetli ve meşhur bir et yemekleri restoranıdır.

Kutsal Et Lokantası, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Kutsal Et Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Kutsal Et Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

68. Tavuk Dünyası Yaylada AVM

Tavuk Dünyası Yaylada AVM, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer almaktadır. Restoran, Yaylada AVM içerisinde bulunmaktadır.

Tavuk Dünyası Yaylada AVM, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Tavuk Dünyası Yaylada AVM - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Tavuk Dünyası Yaylada AVM – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

69. Evla Yemek Salonu

Evla Yemek Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir ev yemekleri restoranıdır. Balıkesir yöresine ait birçok ev yemeğini restoran içerisinde bulabilirsiniz.

Evla Yemek Salonu, paket servisi hizmeti sağlamaktadır. Restoran, hafta sonu hariç haftanın her günü 08.30 ile 19.00 arası hizmet vermektedir.

Evla Yemek Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Evla Yemek Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

70. Zaman Aile Lokantası 

Zaman Aile Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir aile restoranıdır. Lokanta menüsü içerisinde birçok ev yemeği ve et yemeği bulunmaktadır.

Zaman Aile Lokantası, paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Zaman Aile Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Zaman Aile Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

71. Tutku Et Döner 

Tutku Et Döner, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli ve lezzetli bir döner restoranıdır. Restoran, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir.

Tutku Et Döner, haftanın her günü 09.30 ile 03.00 arası hizmet vermektedir.

Tutku Et Döner - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Tutku Et Döner – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

72. Ziyade Pide Kebap 52 Evler 

Ziyade Pide Kebap 52 Evler, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kaliteli bir pide ve kebap restoranıdır.

Ziyade Pide Kebap 52 Evler, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, Balıkesir restoran listesi içerisinde yer almaktadır. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Ziyade Pide Kebap 52 Evler - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Ziyade Pide Kebap 52 Evler – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

73. Gece Kumru & FastFood 

Gece Kumru & FastFood, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan lezzetli bir kumru ve fast food restoranıdır.

Gece Kumru & FastFood, paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Gece Kumru & FastFood - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Gece Kumru & FastFood – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

74. Star Lokantası 

Star Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan meşhur Türk yemekleri restoranıdır. Restoran menüleri içerisinde et yemekleri ve tatlı seçenekleri de mevcuttur.

Star Lokantası, paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 07.30 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Star Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Star Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

75. Otağ Yöresel Ev Yemekleri

Otağ Yöresel Ev Yemekleri, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde birçok et ve ızgara yemeği bulunmaktadır.

Otağ Yöresel Ev Yemekleri, hafta içi her gün 09.00 ile 18.00 arası hizmet vermektedir.

Otağ Yöresel Ev Yemekleri - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Otağ Yöresel Ev Yemekleri – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

76. Balıkesir Köftecisi

Balıkesir Köftecisi, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan lezzetli ve kaliteli köfte restoranıdır. Balıkesir restoran önerileri listesinde olması gereken bir köftecidir.

Balıkesir Köftecisi, temassız teslimat ve paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 12.00 ile 21.30 arası hizmet vermektedir.

Balıkesir Köftecisi - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Balıkesir Köftecisi – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

77. Köse Et Döner 

Köse Et Döner, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli ve lezzetli bir et döner restoranıdır.

Köse Et Döner, paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Köse Et Döner - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Köse Et Döner – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

78. Lezzet Lokantası 

Lezzet Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir ev yemekleri restoranıdır. Lokanta menüsü içerisinde et yemekleri de bulunmaktadır.

Lezzet Lokantası, temassız teslimat ve paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 21.30 arası hizmet vermektedir.

Lezzet Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Lezzet Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

79. Aslanboğa Kokoreç 

Aslanboğa Kokoreç, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir sakat at yemekleri restoranıdır. Paker servisi imkanına sahiptir.

Aslanboğa Kokoreç, Balıkesir restoran listesi içerisinde olması gereken meşhur bir et restoranıdır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 20.00 arası hizmet vermektedir.

Aslanboğa Kokoreç - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Aslanboğa Kokoreç – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

80. Ünal’ın Yeri 

Ünal’ın Yeri, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir ev yemekleri restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri ve tatlı da mevcuttur.

Ünal’ın Yeri, 24 saat açık olan bir restorandır. Balıkesir restoran listesi içerisinde olması gereken geleneksel bir yerdir.

Ünal’ın Yeri - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Ünal’ın Yeri – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

81. Can Kahvaltı ve Izgara Salonu 

Can Kahvaltı ve Izgara Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk restoranıdır. Restoran, paket servisi hizmetine sahiptir.

Can Kahvaltı ve Izgara Salonu, haftanın her günü 08.00 ile 19.00 arası hizmet vermektedir.

Can Kahvaltı ve Izgara Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Can Kahvaltı ve Izgara Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

82. Is&Tu Cafe Fast Food 

Is&Tu Cafe Fast Food, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan bir fast food restoranıdır. Restoran menüsünde kahve seçenekleri, et yemekleri mevcuttur.

Is&Tu Cafe Fast Food, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Is&Tu Cafe Fast Food - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Is&Tu Cafe Fast Food – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

83. Nefaset Lokantası

Nefaset Lokantası, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan ev yemekleri restoranıdır. Salaş ve mütevazi bir restorandır.

Nefaset Lokantası, paket servisi imkanına sahiptir. 24 saat açık olan bir lokantadır.

Nefaset Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Nefaset Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

84. Kervan Lezzet Mutfağı

Kervan Lezzet Mutfağı, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk restoranıdır. Restoran, Yaylada AVM içerisinde yer almaktadır.

Kervan Lezzet Mutfağı, paket servisi imkanına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Kervan Lezzet Mutfağı - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Kervan Lezzet Mutfağı – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

85. Atakoğlu Lezzet Yemek 

Atakoğlu Lezzet Yemek, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kaliteli bir et restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde kebap seçenekleri de bulunmaktadır.

Atakoğlu Lezzet Yemek, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Atakoğlu Lezzet Yemek - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Atakoğlu Lezzet Yemek – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

86. Umut Lokantası 

Umut Lokantası, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir lokantadır. Lokanta menüsü içerisinde ev yemekleri ve et seçenekleri bulunmaktadır.

Umut Lokantası, haftanın her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Umut Lokantası - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Umut Lokantası – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

87. Hedef Yemek Izgara Salonu 

Hedef Yemek Izgara Salonu, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir et yemekleri restoranıdır. Restoran, paket servisi imkanına sahiptir.

Hedef Yemek Izgara Salonu, Balıkesir restoran önerileri listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, haftanın her günü 09.00 ile 20.00 arası hizmet vermektedir.

Hedef Yemek Izgara Salonu - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Hedef Yemek Izgara Salonu – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

88. Daphne Restoran 

Daphne Restoran, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar içerisinde yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri ve fast food seçenekleri vardır.

Daphne Restoran, haftanın her günü 08.30 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Daphne Restaurant - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Daphne Restaurant – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

89. Gömeç Sofrasi 

Gömeç Sofrasi, Balıkesir ilinin Gömeç ilçesinde yer alan ev yemekleri restoranları içerisinde yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde ev ve ızgara yemekleri de vardır.

Gömeç Sofrasi, 24 saat açık olan Balıkesir restoranları arasındadır. Paket servisi ve temassız teslimat imkanı vardır.

Gömeç Sofrasi - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Gömeç Sofrasi – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

90. İmbiş Kafeterya 

İmbiş Kafeterya, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan fast food restoranları arasında yer almaktadır.

İmbiş Kafeterya, paket servisi hizmeti vermektedir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

İmbiş Kafeterya - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
İmbiş Kafeterya – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

91. Tıkabasa Fast Food

Tıkabasa Fast Food, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir fast food restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde et yemekleri de mevcuttur.

Tıkabasa Fast Food, haftanın her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Tıkabasa Fast Food - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Tıkabasa Fast Food – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

92. Adres Izgara 

Adres Izgara, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan meşhur ızgara ve et yemeği restoranıdır. Restoran paket servisi hizmeti vermektedir.

Adres Izgara, haftanın her günü 11.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Adres Izgara - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Adres Izgara – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

93. Dürdüm Lahmacun-Kebap-Köfte 

Dürdüm Lahmacun-Kebap-Köfte, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli kebap restoranları arasında yer almaktadır.

Dürdüm Lahmacun-Kebap-Köfte, paket servisi ve temassız teslimat olanağına sahiptir. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Dürdüm Lahmacun-Kebap-Köfte - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Dürdüm Lahmacun-Kebap-Köfte – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

94. Şahin İzgara

Şahin İzgara, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan meşhur ızgara ve et yemekleri restoranıdır.

Şahin İzgara, paket servisi hizmetini gerçekleştirmektedir. Restoran, haftanın her günü 09.30 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Şahin İzgara - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Şahin İzgara – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

95. Aybengi Mutfak

Aybengi Mutfak, Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde yer alan ev yemekleri restoranlarının başında yer almaktadır.

Aybengi Mutfak, haftanın her günü 08.00 ile 17.00 arası hizmet vermektedir.

Aybengi Mutfak - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Aybengi Mutfak – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

96. Cunda Restoran

Cunda Restoran, Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesinde yer alan kaliteli restoranlar arasında yer almaktadır. Restoran menüsü içerisinde Akdeniz yemekleri bulunmaktadır.

Cunda Restoran, haftanın her günü 08.30 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Cunda Restaurant - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Cunda Restaurant – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

97. Çağben Fast Food

Çağben Fast Food, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir fast food restoranıdır. Restoran, paket servisi imkanına sahiptir.

Çağben Fast Food, Balıkesir restoran önerileri içerisinde mutlaka olmalıdır. Restoran, haftanın her günü 10.00 ile 22.30 arası hizmet vermektedir.

Çağben Fast Food - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Çağben Fast Food – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

98. Naif Restoran Kafe 

Naif Restoran Kafe, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir restoran kafedir. Kafe menüsü içerisinde kahve, atıştırmalık ve tatlı seçenekleri bulunmaktadır.

Naif Restoran Kafe, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Restoran, haftanın her günü 08.00 ile 00.30 arası hizmet vermektedir.

Naif Restoran Kafe - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Naif Restoran Kafe – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

99. Köfteci Şaban

Köfteci Şaban, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir köfte restoranları arasında yer almaktadır. Paket servisi ve temassız teslimat imkanı bulunmaktadır.

Köfteci Şaban, haftanın her günü 08.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Köfteci Şaban - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Köfteci Şaban – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

100. Tenekeli Restoran 

Tenekeli Restoran, Balıkesir ilinin Merkez ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Restoran menüsü içerisinde ev yemekleri ve lezzetli mezeler bulunmaktadır.

Tenekeli Restoran, haftanın her günü 11.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir. Balıkesir restoran önerileri listesinde olması gereken bir mekandır.

Tenekeli Restoran - Balıkesir Yemek Yerleri - En İyi 100 Restoran
Tenekeli Restoran – Balıkesir Yemek Yerleri – En İyi 100 Restoran

Balıkesir Yemek Yerleri

Balıkesir hakkında daha detaylı bilgi için Balıkesir Gezilecek Yerler önerileri ve Balıkesir Otelleri makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *