Ankara’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

Ankara, İç Anadolu’da hem geleneksel hem de yenilikçi lezzetlere sahip olan bir ildir. Ankara şehrine hem ülke içerisinden hem de yurt dışından ziyaretçiler gelmektedir. Yemek konusunda hiçbir kaygı duymamanız gereken bir şehirdir.

Ankara ilinde birçok çeşitte restoran bulunmaktadır. Bu yazımızda, sizler için Ankara restoran önerileri listesi hazırlayacağız. 

Ankara’da Gidilecek En İyi 50 Restoran

 1. Masabaşı Kebapçısı 
 2. Düveroğlu Kebap Salonu 
 3. Tavacı Recep Usta ParkVadi 
 4. Pizza Hut
 5. Quick China Prime 
 6. Cennetkuşu Kebap 
 7. Köroğlu İşkembecisi Çayyolu
 8. Afitap Meyhane Tunus 
 9. Trilye Restoran 
 10. Taka Balık Restoran
 11. Uludağ Kebapçısı 
 12. Pizza Forno
 13. Sıralı Kebap Ankara 
 14. Tarihi Mutfak Lokantası 
 15. Ciğerci Hamza 
 16. Louise Cafe Loft 
 17. Kumsal Lokantası 
 18. La Gioia 
 19. Timbo Cafe Arcadium 
 20. Balıkçıköy Fahri Çayyolu 
 21. Şehir Kebapçısı 
 22. Yelken Balık 
 23. Volkan Piknik
 24. Fige Restoran 
 25. Düveroğlu Çankaya
 26. Timbo Kafe Kentpark
 27. Salus Restoran
 28. Mezzaluna Bilkent
 29. Chinabloom 
 30. Şiş House 
 31. Kaygısız Meyhane
 32. Ekrem Usta Çayyolu
 33. Guşgana Kebap 
 34. Ankara Lokantası
 35. Cookshop Gordion AVM
 36. Midpoint Bilkent Center
 37. Özler Döner Tepe Prime
 38. Zeynel Cepa AVM Şubesi
 39. Beyaz Ev
 40. Mutlu Pide Kebap
 41. Leman Kültür
 42. BigChefs Kentpark AVM
 43. Pizza House
 44. Mack House Food
 45. Sushico Çayyolu
 46. Çatı Açık Büfe
 47. Piel Roja Gastropub
 48. Cafe des Cafes
 49. Holland Lop Kafe
 50. Liva Ümitköy

1.Masabaşı Kebapçısı 

Masabaşı Kebapçısı, Ankara restoran önerileri listesinde ilk sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Masabaşı Kebapçısı, et ve tavuk yemeklerinde oldukça kalitelidir. Yetenekli şef ve çalışanlara sahiptir. Şık ve nezih bir restoran atmosferi bulunmaktadır.

Masabaşı Kebapçısı - Ankara’da Yemek Yerleri
Masabaşı Kebapçısı – Ankara’da Yemek Yerleri

2.Düveroğlu Kebap Salonu 

Düveroğlu Kebap Salonu, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Düveroğlu Kebap Salonu, hem lezzetli yemekleri hem de geleneksel tatlıları ile geniş bir müşteri kitlesine sahiptir.

Düveroğlu Kebap Salonu - Ankara’da Yemek Yerleri
Düveroğlu Kebap Salonu – Ankara’da Yemek Yerleri

3.Tavacı Recep Usta ParkVadi 

Tavacı Recep Usta ParkVadi, Ankara’da sevilen restoranlar arasında yer almayı başarmıştır. Ankara ilinin Dikmen ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumu vardır.

Tavacı Recep Usta ParkVadi, et yemekleri ile ünlüdür. Geleneksel lezzetleri yenilikçi sunumu ile sunmaktadır. Restoran, oldukça modern ve nezihtir.

Düveroğlu Kebap Salonu - Ankara’da Yemek Yerleri
Düveroğlu Kebap Salonu – Ankara’da Yemek Yerleri

4.Pizza Hut

Pizza Hut, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Yaşamkent ilçesinde yer almaktadır.

Pizza Hut, hem lezzetli pizzaları hem de fast food yiyecekleri ile oldukça popüler ve sevilen bir restorandır.

Pizza Hut - Ankara’da Yemek Yerleri
Pizza Hut – Ankara’da Yemek Yerleri

5.Quick China Prime 

Quick China Prime, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Quick China Prime, Ankara’da yer alan en iyi sushi restoranıdır. Birbirinden leziz sushi menüleri ve Çin mutfağı ile bilinmektedir. Dünyanın dört bir yanından müşteri kitlesi vardır.

Quick China Prime - Ankara’da Yemek Yerleri
Quick China Prime – Ankara’da Yemek Yerleri

6.Cennetkuşu Kebap 

Cennetkuşu Kebap, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada olması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde yer almaktadır.

Cennetkuşu Kebap, Ankara’da yer alan sade ve mütevazi bir et restoranıdır. Birbirinden leziz kebap ve pideleri ile bilinmektedir. 

Cennetkuşu Kebap - Ankara’da Yemek Yerleri
Cennetkuşu Kebap – Ankara’da Yemek Yerleri

7.Köroğlu İşkembecisi Çayyolu

Köroğlu İşkembecisi Çayyolu, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Köroğlu İşkembecisi Çayyolu, işkembe sevenler için en doğru adrestir. Köroğlu İşkembecisi Çayyolu, 7/24 açık olan önemli bir restorandır.

Köroğlu İşkembecisi Çayyolu - Ankara’da Yemek Yerleri
Köroğlu İşkembecisi Çayyolu – Ankara’da Yemek Yerleri

8.Afitap Meyhane Tunus 

Afitap Meyhane Tunus, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Afitap Meyhane Tunus, Ankara’da yer alan en iyi eğlence mekanları içerisindedir. Muhteşem meze ve yemekleri ile öne çıkmaktadır. Etkinlikleri de oldukça keyiflidir.

Afitap Meyhane Tunus - Ankara’da Yemek Yerleri
Afitap Meyhane Tunus – Ankara’da Yemek Yerleri

9.Trilye Restoran 

Trilye Restoran, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Trilye Restoran, Ankara’da yer alan modern ve nezih restoranlar arasında yer almaktadır. Restoran menüsü oldukça geniştir. Balık, salata ve makarna seçenekleri ile bilinmektedir.

Trilye Restoran - Ankara’da Yemek Yerleri
Trilye Restoran – Ankara’da Yemek Yerleri

10.Taka Balık Restoran

Taka Balık Restoran, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Taka Balık Restoran, Ankara’da yer alan en iyi balık restoranıdır. Ankara’da taze balık bulmak zor olsa da en iyi balıkların getirildiği restoranların başında yer almaktadır.

Taka Balık Restoran - Ankara’da Yemek Yerleri
Taka Balık Restoran – Ankara’da Yemek Yerleri

11.Uludağ Kebapçısı 

Uludağ Kebapçısı, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Uludağ Kebapçısı, Ankara’da yer alan en iyi kebap restoranıdır. Bursa’nın kebap menüleri oldukça lezzetlidir ve Ankara’da yiyebileceğiniz en leziz kebaplar sunulmaktadır.

Uludağ Kebapçısı - Ankara’da Yemek Yerleri
Uludağ Kebapçısı – Ankara’da Yemek Yerleri

12.Pizza Forno

Pizza Forno, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Pizza Forno, sevilen bir İtalyan restoranıdır.

Pizza Forno, Ankara’da yer alan en iyi pizza restoranıdır. Restoranın aşçıları, İtalyan mutfağı hakkında eğitim almıştır. Mutlaka denemeniz gereken şık bir restorandır. 

Pizza Forno - Ankara’da Yemek Yerleri
Pizza Forno – Ankara’da Yemek Yerleri

13.Sıralı Kebap Ankara 

Sıralı Kebap Ankara, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Sıralı Kebap Ankara, Ankara’da yer alan en iyi et restoranları arasındadır. Sıralı Kebap Ankara restoranında birçok Asya mutfağından lezzet de yapılmaktadır.

Sıralı Kebap Ankara - Ankara’da Yemek Yerleri
Sıralı Kebap Ankara – Ankara’da Yemek Yerleri

14.Tarihi Mutfak Lokantası 

Tarihi Mutfak Lokantası, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumdadır.

Tarihi Mutfak Lokantası, Ankara’da geleneksel restoranlar arasında yer almaktadır. Restoranda birçok ana yemek ve tatlı bulunmaktadır.

Tarihi Mutfak Lokantası - Ankara’da Yemek Yerleri
Tarihi Mutfak Lokantası – Ankara’da Yemek Yerleri

15.Ciğerci Hamza 

Ciğerci Hamza, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Ciğerci Hamza, Ankara’da yer alan önemli bir ciğer restoranıdır. Dünya mutfağından en çok bilinen et yemekleri bulunmaktadır.

Ciğerci Hamza - Ankara’da Yemek Yerleri
Ciğerci Hamza – Ankara’da Yemek Yerleri

16.Louise Cafe Loft 

Louise Cafe Loft, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Louise Cafe Loft, Ankara’da yer alan en iyi restoranlar arasında yer almaktadır. Hem pizza hem de makarna alanında önemli restoranlardandır. Şık bir restorandır. 

Louise Cafe Loft - Ankara’da Yemek Yerleri
Louise Cafe Loft – Ankara’da Yemek Yerleri

17.Kumsal Lokantası 

Kumsal Lokantası, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Kumsal Lokantası, Ankara’da yer alan en balık restoranları arasında yer almaktadır. Tüm deniz mahsullerini en leziz şekilde yapmaktadır.

Kumsal Lokantası - Ankara’da Yemek Yerleri
Kumsal Lokantası – Ankara’da Yemek Yerleri

18.La Gioia 

La Gioia, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

La Gioia, Ankara’da yer alan önemli bir İtalyan restorandır. İtalyan mutfağı bünyesinde makarna, pizza, deniz ürünleri açısından zengin bir menüye sahiptir.

La Gioia - Ankara’da Yemek Yerleri
La Gioia – Ankara’da Yemek Yerleri

19.Timbo Cafe Arcadium 

Timbo Cafe Arcadium, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumdadır.

Timbo Cafe Arcadium, Ankara’da yer alan önemli bir fast food restoranıdır. Restoranda birçok fast food ürünün yanı sıra lezzetli tatlı menüsü de bulunur.

Timbo Cafe Arcadium - Ankara’da Yemek Yerleri
Timbo Cafe Arcadium – Ankara’da Yemek Yerleri

20.Balıkçıköy Fahri Çayyolu

Balıkçıköy Fahri Çayyolu, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Balıkçıköy Fahri Çayyolu, Ankara’da yer alan önemli bir balık restoranıdır. Menü içerisinde her türlü taze ve mevsimlik balık bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Balıkçıköy Fahri Çayyolu - Ankara’da Yemek Yerleri
Balıkçıköy Fahri Çayyolu – Ankara’da Yemek Yerleri

21.Şehir Kebapçısı 

Şehir Kebapçısı, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Şehir Kebapçısı, Ankara’da yer alan en iyi kebap restoranları arasında yer almaktadır. En taze kebaplar bu restoranda bulunmaktadır.

Şehir Kebapçısı - Ankara’da Yemek Yerleri
Şehir Kebapçısı – Ankara’da Yemek Yerleri

22.Yelken Balık 

Yelken Balık, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Yelken Balık, Ankara’da yer alan önemli balıkçılar arasında yer almaktadır. Menüsü oldukça zengindir ve aşçıları da oldukça tecrübelidir.

Yelken Balık - Ankara’da Yemek Yerleri
Yelken Balık – Ankara’da Yemek Yerleri

23.Volkan Piknik

Volkan Piknik, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Volkan Piknik, Ankara’da yer alan en sevilen açık büfe restoranları arasındadır. Zengin bir menüsü bulunmaktadır. Her zevk için tercih edilebilecek olan bir restorandır.

Volkan Piknik - Ankara’da Yemek Yerleri
Volkan Piknik – Ankara’da Yemek Yerleri

24.Fige Restoran 

Fige Restoran, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumu vardır.

Fige Restoran, Ankara’da yer alan önemli ve Dünya mutfağını yansıtan bir restorandır. Restoran, oldukça romantik bir tasarıma sahiptir.

Fige Restoran - Ankara’da Yemek Yerleri
Fige Restoran – Ankara’da Yemek Yerleri

25.Düveroğlu 

Düveroğlu, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Düveroğlu, Ankara’da yer alan önemli bir kebapçıdır. Lezzetli et yemekleri ve kebapları ile mutlaka denemeniz gereken bir restorandır.

Düveroğlu Çankaya - Ankara’da Yemek Yerleri
Düveroğlu Çankaya – Ankara’da Yemek Yerleri

26.Timbo Kafe Kentpark

Timbo Kafe Kentpark, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Timbo Kafe Kentpark, Ankara’da yer alan önemli bir restorandır. Hem sabah kahvaltısı hem de öğle yemeği için ideal bir restorandır.

Timbo Kafe Kentpark - Ankara’da Yemek Yerleri
Timbo Kafe Kentpark – Ankara’da Yemek Yerleri

27.Salus Restoran

Salus Restoran, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Salus restoran, Ankara’da yer alan önemli bir Türk mutfağıdır. Türk mutfağının geleneksel lezzetleri çıkarılmaktadır.

Salus Restoran - Ankara’da Yemek Yerleri
Salus Restoran – Ankara’da Yemek Yerleri

28.Mezzaluna Bilkent

Mezzaluna Bilkent, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Mezzaluna Bilkent, Ankara’da yer alan önemli İtalyan restoranları arasında yer almaktadır. İtalyan mutfağına dair her ürün bulunmaktadır.

Mezzaluna Bilkent - Ankara’da Yemek Yerleri
Mezzaluna Bilkent – Ankara’da Yemek Yerleri

29.Chinabloom 

Chinabloom, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Chinabloom, Ankara’da yer alan en Çin restoranları arasında yer almaktadır. Çin mutfağından her türlü yemek menüsünde bulunmaktadır. Çin aşçıları da bulunmaktadır.

Chinabloom - Ankara’da Yemek Yerleri
Chinabloom – Ankara’da Yemek Yerleri

30. Şiş House 

Şiş House, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Şiş House, Ankara’da yer alan en iyi kebap restoranları içerisindedir. Kebap restoranları arasında önemli olan bu restoranda birçok et ürün de bulunmaktadır.

Şiş House - Ankara’da Yemek Yerleri
Şiş House – Ankara’da Yemek Yerleri

31.Kaygısız Meyhane

Kaygısız Meyhane, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Kaygısız Meyhane, Ankara’da yer alan en eğlenceli ve nezih bir restorandır. Hem mezeleri hem de yemekleri ile ünlüdür. Eğlence etkinlikleri de oldukça ünlüdür.

Kaygısız Meyhane - Ankara’da Yemek Yerleri
Kaygısız Meyhane – Ankara’da Yemek Yerleri

32.Ekrem Usta Çayyolu

Ekrem Usta Çayyolu, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Merkezi konumu bulunur.

Ekrem Usta Çayyolu, Ankara’da yer alan ve mutlaka denemeniz gereken restoranlar arasındadır. Dünyaca bilinen Ekrem Usta, mutlaka denemeniz gereken yerlerdendir.

Ekrem Usta Çayyolu - Ankara’da Yemek Yerleri
Ekrem Usta Çayyolu – Ankara’da Yemek Yerleri

33.Guşgana Kebap 

Guşgana Kebap, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Sevilen ve memnun kalınan kebapçılar arasındadır.

Guşgana Kebap - Ankara’da Yemek Yerleri
Guşgana Kebap – Ankara’da Yemek Yerleri

34.Ankara Lokantası

Ankara Lokantası, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Ankara Lokantası, Ankara’da yer alan en kaliteli ve hijyenik et lokantaları arasında yer almaktadır. 

Ankara Lokantası - Ankara’da Yemek Yerleri
Ankara Lokantası – Ankara’da Yemek Yerleri

35.Cookshop Gordion AVM

Cookshop Gordion AVM, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Cookshop Gordion AVM, Ankara’da yer alan en iyi restoranlardandır. Sabah kahvaltısı, öğlen yemekleri ve tatlıları ile denemeniz gereken yerlerdendir.

Cookshop Gordion AVM - Ankara’da Yemek Yerleri
Cookshop Gordion AVM – Ankara’da Yemek Yerleri

36.Midpoint Bilkent Center

Midpoint Bilkent Center, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Midpoint Bilkent Center, Ankara’da yer alan en nezih restoranlar arasında yer almaktadır. Lüks dekorasyonu ile mutlaka denemeniz gereken yerlerdendir.

Midpoint Bilkent Center - Ankara’da Yemek Yerleri
Midpoint Bilkent Center – Ankara’da Yemek Yerleri

37.Özler Döner Tepe Prime

Özler Döner Tepe Prime, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Özler Döner Tepe Prime, Ankara’da yer alan en lezzetli dönerciler arasında yer almaktadır. Hijyen konusunda da doğru yerler arasındadır.

Özler Döner Tepe Prime - Ankara’da Yemek Yerleri
Özler Döner Tepe Prime – Ankara’da Yemek Yerleri

38.Zeynel Cepa AVM Şubesi

Zeynel Cepa AVM Şubesi, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Zeynel Cepa AVM Şubesi, Ankara’da yer alan uygun restoranlardandır. Hem geleneksel lezzetleri hem de tatlıları ile bilinmektedir.

Zeynel Cepa AVM Şubesi - Ankara’da Yemek Yerleri
Zeynel Cepa AVM Şubesi – Ankara’da Yemek Yerleri

39.Beyaz Ev

Beyaz Ev, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Beyaz Ev, Ankara’da yer alan ve en iyi ev yemekleri yapan restoranlar arasında yer almaktadır. Hem hijyen hem de lezzet konusunda bir numaradır.

Beyaz Ev - Ankara’da Yemek Yerleri
Beyaz Ev – Ankara’da Yemek Yerleri

40.Mutlu Pide Kebap

Mutlu Pide Kebap, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Mutlu Pide Kebap, Ankara’da yer alan kaliteli kebapçılar arasında yer almaktadır. Hem kebap lezzeti hem de hijyeni konusunda tereddüt etmeden seçebilirsiniz.

Mutlu Pide Kebap - Ankara’da Yemek Yerleri
Mutlu Pide Kebap – Ankara’da Yemek Yerleri

41.Leman Kültür

Leman Kültür, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Leman Kültür, Ankara’da yer alan en seçkin yerler arasındadır. Hem yiyecek hem de içecek konusunda öne çıkmaktadır. Etkinlik alanları vardır.

Leman Kültür - Ankara’da Yemek Yerleri
Leman Kültür – Ankara’da Yemek Yerleri

42. BigChefs Kentpark AVM

BigChefs Kentpark AVM, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

BigChefs Kentpark AVM, Ankara’da yer alan ve fast food konusunda uzman olan restoranlardandır.

BigChefs Kentpark AVM - Ankara’da Yemek Yerleri
BigChefs Kentpark AVM – Ankara’da Yemek Yerleri

43.Pizza House

Pizza Home, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Pizza Home, hem kaliteli pizzaları hem de İtalyan yemekleri ile denemeniz gereken yerlerdendir.

Pizza House - Ankara’da Yemek Yerleri
Pizza House – Ankara’da Yemek Yerleri

44.Mack House Food

Mack House Food, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Mack House Food, Ankara’da yer alan en iyi hamburgerciler arasındadır. Kaliteli ve lezzetli fast-food yemekleri bulunmaktadır.

Mack House Food - Ankara’da Yemek Yerleri
Mack House Food – Ankara’da Yemek Yerleri

45.Sushico Çayyolu

Sushico Çayyolu, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Sushico Çayyolu, Ankara’da yer alan en iyi sushi restoranıdır. Birbirinden leziz sushi menüleri ve Çin mutfağı ile bilinmektedir. 

Sushico Çayyolu - Ankara’da Yemek Yerleri
Sushico Çayyolu – Ankara’da Yemek Yerleri

46.Çatı Açık Büfe

Çatı Açık Büfe, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Çatı Açık Büfe, Ankara’da yer alan en geniş açık büfe yemeklerini sunan bir restorandır. Sağlıklı salatalar konusunda da güvenebileceğiniz yerler arasındadır.

Çatı Açık Büfe - Ankara’da Yemek Yerleri
Çatı Açık Büfe – Ankara’da Yemek Yerleri

47.Piel Roja Gastropub

Piel Roja Gastropub, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Piel Roja Gastropub, Ankara’da yer alan en iyi restoranlar arasındadır. Dünyanın tüm mutfaklarından yemekler bulunmaktadır. 

Piel Roja Gastropub - Ankara’da Yemek Yerleri
Piel Roja Gastropub – Ankara’da Yemek Yerleri

48.Cafe des Cafes

Cafe des Cafes, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Tunalı ilçesinde yer almaktadır.

Cafe des Cafes, Ankara’da yer alan en iyi restoranlar arasındadır. Fast-food, hamburger ve diğer Türk yemekleri ile bilinen bir yerdir.

Cafe des Cafes - Ankara’da Yemek Yerleri
Cafe des Cafes – Ankara’da Yemek Yerleri

49.Holland Lop Kafe

Holland Lop Kafe, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Tunalı ilçesinde yer almaktadır.

Cafe des Cafes, Ankara’da yer alan en iyi kahvaltı, öğlen yemeği, pizza gibi yiyecekler barındırmaktadır. İçecekler konusunda da geniş yelpazeye sahiptir.

Holland Lop Kafe - Ankara’da Yemek Yerleri
Holland Lop Kafe – Ankara’da Yemek Yerleri

50.Liva Ümitköy

Liva Ümitköy, Ankara restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Hem kahvaltı hem de fast food yiyecekleri ile bilinmektedir. 

Liva Ümitköy - Ankara’da Yemek Yerleri
Liva Ümitköy – Ankara’da Yemek Yerleri

Mesaj bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.