Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

Adana, ülkemizin Akdeniz bölgesinde yer alan gelişmiş şehirler arasında yer almaktadır. Adana şehri, turizm alanında da önde gelen bir Akdeniz kentidir. Adana, tarihi ve doğal yerler açısından da zengin bir şehirdir.

Adana merkez ve büyük saat gibi anıtlara çok yakın olan yerlerin çevrelerinde birbirinden farklı oteller bulabilirsiniz. Erken rezervasyon ile otellerin fiyatlarını iş seyahati veya tatile gitmeden önce otellerin web sitesinden iletişim bilgileri ile arayarak öğrenebilirsiniz.

Tarihi yerleri olan Adana saat kulesi başta olmak üzere taş köprüye ve daha yüzlerce tarihi yere sahiptir. Bu yerlerin yanı başında olan oteller ise bu yazımızda sizlerle buluşur. Adana kebabı yemeden ve gezilecek yerlerini keşfetmeden Adana’yı gezdim diyemezsiniz.

Adana seyahatinizde tercih edebileceğiniz birçok otel bulunmaktadır. Bu yazımızda, Adana’da en iyi 50 otel listesini sıralayacağız.

Not : Bu yazımızı okuduktan sonra Adana’nın en iyi restoranlarını keşfetmek için « Adana Restoran » yazımıza bakmayı unutmayın.

Adana’da En İyi 50 Otel Listesi

1. Adana HiltonSA

Adana HiltonSA, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan beş yıldızlı oteller arasında yer almaktadır. Otel, Seyhan Nehri kıyısında yer alan manzaralı bir oteldir. Yaz ayları birçok turiste ev sahipliği yapar. Yürüme mesafesinde yer alan Adana Yüreğir’de gezilecek tarihi yerlerde vardır.

Adana HiltonSA Oteli, misafirlerine lüks ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerin başında 2 restoran, bar, spor salonu, açık havuz, kapalı havuz, oyun alanı, hamam tercih edebilirsiniz.

Adana HiltonSA, Adana otelleri içerisinde odaları en modern döşenmiş yerler arasındadır. Otel odaları içerisinde mermer banyo, ücretsiz internet, TV, özel süit ve kulüp odaları bulunmaktadır.

Adana HiltonSA - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Adana HiltonSA – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

2. Sheraton Grand Adana Hotel

Sheraton Grand Adana Hotel, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan modern oteller arasında yer almaktadır. Adana otelleri içerisinde beş yıldızlı lüks seçenekler arasındadır.

Sheraton Grand Adana Hotel, 7/24 oda servisi hizmetine sahiptir. Hotel, 2 restoran, dinlenme salonu, kafe, bar, açık havuz, kapalı havuz, spor salonu, spa ve açık büfe hizmetlerine sahiptir.

Sheraton Grand - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Sheraton Grand – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

3. İbis Adana

İbis Adana, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan konforlu oteller arasındadır. İbis Adana Hotelin mimarisi tarihi bir dokuya sahiptir.

İbis Adana, iş merkezi, toplantı alanı, etkinlik alanı, lobi, bar, kafe, restoran, ücretsiz otopark, spor salonu, havuz ve açık büfe imkanları bulunmaktadır.

İbis Adana - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
İbis Adana – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

4. Divan Adana 

Divan Adana, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan beş yıldızlı otellerin başında yer almaktadır. Adana otelleri içerisinde yüksek memnuniyet oranı vardır.

Divan Adana, şehir merkezinde yer alan bir oteldir. Otel odaları içerisinde kahve makinesi, masa, kasa, oturma odası, ücretsiz internet, jakuzi ve oda servisi imkanı bulunmaktadır.

Divan Adana misafirlerine restoran, bar, fırın, kuaför, yüzme havuzu, spor merkezi, spa hizmeti sunmaktadır.

Divan Adana - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Divan Adana – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

5. Ramada Hotel & Suite  

Ramada Hotel & Suite, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli otellerin başında yer almaktadır. Ramada Hotel & Suite, şehir merkezinde yer almaktadır.

Ramada Hotel & Suite, özel süit odaları, lobi, spor salonu, restoran, spor salonu, açık büfe kahvaltı, açık büfe, etkinlik alanı, oturma odası gibi birçok hizmeti misafirlerine sağlamaktadır.

Ramada Hotel & Suite - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Ramada Hotel & Suite – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

6. Sürmeli Adana Hotel 

Sürmeli Adana Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Adana otelleri içerisinde beş yıldızlı otellerdendir.

Sürmeli Adana Hotel, misafirlerine geniş imkanlar sağlamaktadır. Otel imkanlarının başında açık büfe, açık havuz, restoran, lounge bar, spa, gamam, balo salonu ve iş merkezi gelmektedir.

Sürmeli Adana Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Sürmeli Adana Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

7. Otel Şenbayrak City

Otel Şenbayrak City, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli oteller arasındadır. Adana otelleri içerisinde modern bir tercihtir.

Otel Şenbayrak City, iş merkezi, açık büfe, konferans salonu, lobi, bar, restoran, jakuzi hizmetlerine sahiptir.

Otel Şenbayrak City - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Otel Şenbayrak City – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

8. Adana Şirin Park Otel

Adana Şirin Park Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan samimi bir oteldir. Şirin Park Hotel, Adana şehir merkezinde yer almaktadır.

Adana Şirin Park Otel odaları içerisinde ücretsiz internet, modern TV, bar, çay makinesi, jakuzi, oturma alanı ve oda servisi bulunmaktadır.

Adana Şirin Park Otel, geniş hizmetlere sahiptir. Bu hizmetlerin başında açık büfe, restoran, bar, balo salonu, kafe, havuz ve spor salonu gelmektedir.

Adana Şirin Park Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Adana Şirin Park Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

9. Anemon Adana Otel

Anemon Adana Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan lüks Adana otelleri içerisindedir. Anemon Adana Otel, beş yıldızlı ve modern bir tercihtir.

Anemon Adana Otel odaları içerisinde oda servisi, ücretsiz internet, TV, mini bar bulunmaktadır. Otel hizmetleri arasında açık büfe, spor salonu, sauna, buhar odası ve restoran hizmeti vardır.

Anemon Adana Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Anemon Adana Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

10. Çukurova Park Otel  

Çukurova Park Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli konaklama alanları içerisindedir. Otel odaları içerisinde özel süit odaları ve şehir manzaralı odalar da bulunmaktadır.

Çukurova Park Otel hizmetleri içerisinde restoran, dinlenme salonu, kafe, toplantı salonu, etkinlik salonu, açık büfe bulunmaktadır.

Çukurova Park Otel odaları içerisinde jakuzi bulunmaktadır. Otel, 7/24 oda servisi hizmeti sunmaktadır.

Çukurova Park Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Çukurova Park Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

11. Golden Deluxe Hotel

Golden Deluxe Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli ve şık bir oteldir. Golden Deluxe Hotel, şehir merkezinde yer almaktadır.

Golden Deluxe Hotel, misafirlerine geniş ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerin başında açık büfe, restoran, kafe, bar, toplantı salonu, etkinlik salonu, oda servisi, özel süit odaları gelmektedir.

Golden Deluxe Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Golden Deluxe Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

12. Sedef Hotel  

Sedef Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan mütevazı bir oteldir. Şehir merkezinde yer almaktadır. Otel içerisinde süit odalar bulunmaktadır.

Sedef Hotel hizmetleri arasında bar, restoran, toplantı alanı, otopark, fırın, sauna, oturma alanı, mini bar, spor salonu gelmektedir.

Sedef Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Sedef Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

13. Saydam Otel  

Saydam Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan popüler oteller arasında yer almaktadır. Saydam Otel, yüksek memnuniyet oranına sahiptir.

Saydam Otel misafirlerine geniş hizmetler sağlamaktadır. Otel hizmetlerinin başında oda servisi, restoran, kafe, var, açık büfe, kahvaltı ve otopark gelmektedir.

Saydam Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Saydam Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

14. Yol İş Holiday Adana  

Yol İş Holiday, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan mütevazı oteller arasındadır. Adana otelleri içerisinde geniş hizmet skalasına sahiptir.

Yol İş Holiday Adana, misafirlerine birçok hizmet ve imkan tanımaktadır. Hizmet ve imkanlar arasında oda servisi, restoran, açık büfe, ücretsiz kahvaltı, otopark, spa, hamam bulunmaktadır.

Yol İş Holiday Adana - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Yol İş Holiday Adana – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

15. Adana Masel Hotel  

Adana Masel Hotel, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan kaliteli ve şık oteller içerisinde yer almaktadır.

Adana Masel Hotel, misafirlerine geniş skalada hizmet ve imkan sunmaktadır. Spa, sauna, spor salonu, süit oda, kafe, bar ve oda servisi imkanı bulunmaktadır.

Adana Masel Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Adana Masel Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

16. Edi’s Premier Otel

Edi’s Premier Otel, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan kaliteli oteller içerisindedir. Hijyen ve güvenilirlik açısından onaylıdır.

Edi’s Premier Otel, misafirlerine spa, hamam, sauna, kafe, restoran, bar, spor salonu ve oda servisi imkanına sahiptir.

Edi’s Premier Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Ote
Edi’s Premier Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

17. Adana Taşköprü Hotel 

Adana Taşköprü Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan samimi bir oteldir. Nehir kıyısında yer alan bir oteldir.

Adana Taşköprü Hotel, misafirlerine geniş skalada hizmet ve imkan sağlamaktadır. Otel, misafirlerine kahvaltı, açık büfe, otopark, restoran, oda servisi, kafe, bar ve spa imkanı sağlamaktadır.

Adana Taşköprü Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Adana Taşköprü Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

18. Adana Plaza Hotel  

Adana Plaza Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan konforlu ve şık bir oteldir. Mütevazi ve rahat bir şekilde döşenen bir oteldir.

Adana Plaza Hotel odaları içerisinde ücretsiz internet, mini bar, kahve makinesi, özel süit odaları, oturma alanı, oda servisi bulunmaktadır.

Adana Plaza Hotel, misafirlerine açık büfe, otopark, restoran, spor salonu, sauna, spa, hamam hizmetlerini sağlamaktadır.

Adana Plaza Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Adana Plaza Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

19. Jura Hotels Mavi

Jura Hotels Mavi, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Otel oldukça hijyenik ve tecrübelidir.

Jura Hotels Mavi misafirlerine spa, kafe, restoran, açık büfe, oda servisi, havuz ve spor salonu hizmeti sunmaktadır.

Jura Hotels Mavi - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Jura Hotels Mavi – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

20. Centrum Business Hotel

Centrum Business Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan rahat ve şık bir oteldir. Otel odaları içerisinde kahve makinesi, TV, mini bar, jakuzi bulunur.

Centrum Business Hotel, özel süit odaları, restoran, açık büfe, etkinlik salonu, kahvaltı servisi, kapalı havuz, jakuzi, hamam, spa ve spor salonu hizmetine sahiptir.

Centrum Business Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Centrum Business Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

21. DoubleTree by Hilton 

DoubleTree by Hilton, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan lüks oteller içerisindedir. Adana otelleri içerisinde yer alan DoubleTree by Hilton, beş yıldız bir oteldir.

DoubleTree by Hilton, özel süit odaları, otopark hizmeti, kapalı havuz, spor salonu, restoran, sauna, oyun alanı ve oda servisi imkanlarına sahiptir.

DoubleTree by Hilton - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
DoubleTree by Hilton – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

22. Riva Reşatbey Hotel  

Riva Reşatbey Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan modern oteller içerisindedir. Merkezi bir konuma sahiptir.

Riva Reşatbey Hotel odaları samimi ve modern bir şekilde döşenmiştir. Odalar içerisinde oturma alanı, internet, mini bar, oda servisi, jakuzi ve TV bulunmaktadır.

Riva Reşatbey Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Riva Reşatbey Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

23. Adana Garden Business Hotel

Adana Garden Business Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan lüks oteller arasındadır. Otel odaları içerisinde internet, TV, mini bar ve oda servisi imkanı bulunmaktadır.

Adana Garden Business Hotel, Adana otelleri içerisinde geniş imkanlara sahiptir. Otel imkanlarının başında açık büfe, restoran, kafe, bar, etkinlik salonu, toplantı alanı, spor salonu bulunmaktadır.

Adana Garden Business Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Adana Garden Business Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

24. Golden Lake Hotel

Golden Lake Hotel, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan mütevazı ve şık bir oteldir. Otel odaları oldukça hijyenik ve samimidir.

Golden Lake Hotel, Adana otelleri içerisinde geniş hizmetlere sahip olan bir oteldir. Otel hizmetleri arasında açık büfe, yemek salonu, özel süit odası, otopark, restoran, manzaralı oda, ücretsiz internet imkanı bulunmaktadır.

Golden Lake Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Golden Lake Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

25. Hotel Adanava 

Hotel Adanava, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan modern bir oteldir. Adana otelleri içerisinde ekonomik ve deneyimli bir konaklama alanıdır.

Hotel Adanava, ücretsiz internet, lobi, bar, kafe, restoran, oda servisi, açık büfe ve dinlenme alanı imkanı bulunmaktadır.

Hotel Adanava - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Hotel Adanava – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

26. Kaya Premium Otel  

Kaya Premium Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Otel odaları içerisinde kasa, mini bar, kahve makinesi, buzdolabı bulunmaktadır.

Kaya Premium Otel içerisinde toplam 49 otel bulunmaktadır. Emanet bürosu ve ücretsiz internet hizmeti bulunmaktadır.

Kaya Premium Otel hizmetleri başında bar, restoran, kafe, konferans salonu, otopark, gastronomi alanı, oda servisi ve açık büfe imkanı gelmektedir.

Kaya Premium Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Kaya Premium Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

27. Ziyapaşa Park Hotel

Ziyapaşa Park Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan nehir kıyısında bir oteldir. Merkezi bir konuma sahiptir.

Ziyapaşa Park Hotel, oda servisi, spor salonu, otopark, sauna, hamam, jakuzi, masaj salonu, spa, etkinlik alanı, toplantı alanı imkanına sahiptir.

Ziyapaşa Park Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Ziyapaşa Park Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

28. Çetinel Hotel  

Çetinel Hotel, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Otel odaları içerisinde mini bar, TV, jakuzi, oturma odası bulunmaktadır.

Adana otelleri içerisinde modern bir seçenek olan Çetinel Hotel, restoran, açık havuz, lobi, bar, etkinlik alanı ve ücretsiz internet hizmetine sahiptir.

Çetinel Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Çetinel Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

29. Park Royal Hotel

Park Royal Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan konforlu bir oteldir. Otel odaları içerisinde kasa, mini bar, çalışma masası, klima, internet ve saç kurutma odası bulunmaktadır.

Park Royal Hotel hizmetleri arasında emanet bürosu, restoran, bar, oda servisi, konferans odası, lobi, kafe ve açık büfe imkanları bulunmaktadır.

Park Royal Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Park Royal Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

30. Emir Royal Hotel

Emir Royal Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan mütevazı bir oteldir. Adana otelleri içerisinde şüphe etmeden tercih edebileceğiniz bir mekandır. Merkezi bir konuma sahiptir.

Emir Royal Hotel odaları içerisinde ücretsiz internet, TV, mini bar, oturma alanı ve oda servisi imkanı bulunmaktadır.

Emir Royal Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Emir Royal Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

31. Küçük Saat Otel

Küçük Saat Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan mütevazı ve merkezi oteller içerisindedir.

Küçük Saat Otel, misafirlerine spa, lobi, oturma alanı, etkinlik alanı, toplantı alanı, kafe, restoran hizmetini sunmaktadır.

Küçük Saat Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Küçük Saat Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

32. İbba Apart

İbba Apart, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan şık bir oteldir. Otel odaları donanımlı ve hijyeniktir. Evcil hayvan kabul eden bir oteldir.

İbba Apart odaları içerisinde kasa, emanet bürosu, TV ve mini bar bulunmaktadır. Adana otelleri içerisinde hem ekonomik hem de güvenilirdir.

İbba Apart - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
İbba Apart – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

33. Otel Seyhan Adana 

Otel Seyhan Adana, Adana otelleri içerisinde beş yıldızlı ve modern bir oteldir. Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer almaktadır. 

Otel Seyhan odaları içerisinde merkezi ısıtma sistemi, jakuzi, mini bar, kasa, kahve makinesi, buzdolabı, internet, küvet imkanı bulunmaktadır. 138 oda bulunmaktadır. 

Otel Seyhan Adana, misafirlerine, bar, iş merkezi, kuaför, emanet bürosu, havuz, bar, kahvaltı salonu, bahçe, mağaza, spa, hamam gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Otel Seyhan Adana - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Otel Seyhan Adana – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

34. Grand Adanus Hotel  

Grand Adanus Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli ve ekonomik bir oteldir. Şehir içerisinde yoğun bir şekilde tercih edilen bir konaklama alanıdır.

Grand Adanus Hotel, lobi, bar, kafe, restoran, etkinlik alanı, spor salonu hizmeti bulunmaktadır.

Grand Adanus Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Grand Adanus Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

35. Kristal Otel Adana

Kristal Otel Adana, Seyhan ilçesinde yer almaktadır. Otel odaları içerisinde mini bar, kasa, ücretsiz internet ve oda servisi yer almaktadır.

Kristal Otel Adana, Adana oteller içerisinde geniş hizmet imkanı bulunan bir oteldir. Spa, lobi, kafe, restoran, oda servisi ve açık büfe kahvaltı imkanı vardır.

Kristal Otel Adana - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Kristal Otel Adana – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

36. Airport Otel

Airport Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ekonomik bir oteldir. Adana otelleri içerisinde güvenilir ve kalitelidir.

Airport Otel, spa, hamam, kafe, restoran, oturma alanı, etkinlik alanı, oda servisi ve açık büfe hizmeti bulunmaktadır.

Airport Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Airport Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

37. Madi Otel Adana

Madi Otel Adana, Seyhan ilçesinde yer alan mütevazı bir konaklama alanıdır. Otel odaları oldukça hijyenik ve donanımlıdır.

Madi Otel Adana hizmetleri içerisinde oda servisi, açık büfe, etkinlik alanı, oturma alanı, spa, konferans salonu bulunmaktadır.

Madi Otel Adana - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Madi Otel Adana – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

38. Otel Le Grand  

Otel Le Grand, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer almaktadır. Otel odaları içerisinde mini bar, ücretsiz internet, telefon, saç kurutma makinesi, kasa bulunmaktadır.

Otel Le Grand, Adana otelleri içerisinde samimi bir konaklama yeridir. Otel içerisinde oda servisi, restoran, bar, emanet bürosu, konferans odası ve otopark bulunmaktadır.

Otel Le Grand - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Otel Le Grand – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

39. Pınar Elite Hotel 

Pınar Elite Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan mütevazı ve ekonomik bir oteldir. Otel hizmetleri arasında oda servisi, açık büfe, kafe, restoran ve lobi imkanı gelmektedir.

Pınar Elite Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Pınar Elite Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

40. Akkoç Butik Otel  

Akkoç Butik Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan sevilen oteller içerisindedir. Adana otelleri içerisinde şüphe etmeden tercih edebileceğiniz bir oteldir.

Akkoç Butik Otel, spa, oda servisi, açık büfe, restoran, kafe, bar, lobi, internet, otopark imkanlarını misafirlerine sağlamaktadır.

Akkoç Butik Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Akkoç Butik Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

41. Otel Çavuşoğlu

Otel Çavuşoğlu, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan güvenilir bir oteldir. Otel çalışanları samimi ve sıcakkanlıdır.

Otel Çavuşoğlu, misafirlerine otopark, kahvaltı, oda servisi, manzaralı oda, süit oda, kafe, ve restoran hizmetlerini sağlamaktadır.

Otel Çavuşoğlu - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Otel Çavuşoğlu – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

42. Hosta Otel

Hosta Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan mütevazi bir oteldir. Merkezi bir oteldir.

Hosta Otel hizmet skalası da geniştir. Otel hizmetleri arasında otopark, oda servisi, yemek salonu, açık büfe, mini bar, restoran, kafe ve bar bulunmaktadır.

Hosta Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Hosta Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

43. Güney Adana Otel

Güney Adana Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan konforlu bir oteldir. Adana otelleri içerisinde yer alan modern bir oteldir.

Güney Adana Otel, spa, sauna, özel süit oda, manzaralı oda, kafe, restoran, bar, oda servisi gibi birçok hizmet ve olanağa sahiptir.

Güney Adana Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Güney Adana Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

44. Şehri Saray Apart Otel  

Şehri Saray Apart Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ekonomik konaklama alanları içerisindedir.

Şehri Saray Apart Otel, misafirlerine spa, sauna, oda servisi, kafe, restoran, otopark hizmetini sunmaktadır.

Şehri Saray Apart Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Şehri Saray Apart Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

45. Türkmen Riverside Hotel  

Türkmen Riverside Hotel, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan konforlu otellerdendir. Nehir manzaralı otelleri bulunmaktadır.

Türkmen Riverside Hotel, şehir merkezinde yer alan bir oteldir. Otel, misafirlerine restoran, bar, açık büfe, otopark, oda servisi imkanını sunmaktadır.

Türkmen Riverside Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Türkmen Riverside Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

46. Türkiye Otel Mercan

Türkiye Otel Mercan, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan konforlu oteller arasındadır. Ekonomik ve salaş bir oteldir.

Türkiye Otel Mercan, Adana otelleri içerisinde misafirlerine oda servisi, kafe, restoran ve internet hizmetini sunmaktadır.

Türkiye Otel Mercan - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Türkiye Otel Mercan – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

47. Otel Grand Plus  

Otel Grand Plus, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli bir oteldir. Otel, yüksek memnuniyet oranına sahiptir.

Otel Grand Plus, kafe, restoran, bar, oturma alanı, özel süit oda, oda servisi, ücretsiz internet, otopark ve açık büfe hizmeti bulunmaktadır.

Otel Grand Plus - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Otel Grand Plus – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

48. Adana City Hotel

Adana City Hotel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan güvenilir bir oteldir. Otel odaları oldukça hijyenik ve donanımlı bir şekilde döşenmiştir.

Adana City Hotel, kafe, bar, restoran, açık büfe, spor salonu, oda servisi, ücretsiz internet, etkinlik alanı imkanına sahiptir.

Adana City Hotel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Adana City Hotel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

49. Asus Palmiye Otel  

Asus Palmiye Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan salaş oteller arasındadır. Güvenilir ve ekonomik seçenekler arasındadır.

Adana otelleri içerisinde hem ekonomik hem de hijyenik bir yer arıyorsanız, Asus Palmiye Otel seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Asus Palmiye Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Asus Palmiye Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

50. Şato Otel 

Şato Otel, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan mütevazı bir oteldir. Otel çalışanları sıcak ve samimi bir hizmet gerçekleştirmektedir.

Şato Otel, misafirlerine ücretsiz internet, oda servisi, açık büfe, mini bar, ücretsiz otopark, kafe ve restoran hizmeti bulunmaktadır.

Şato Otel - Adana Otelleri - En İyi 50 Otel
Şato Otel – Adana Otelleri – En İyi 50 Otel

Adana Otelleri

Adana otel önerilerini öğrendikten sonra Adana hakkında daha detaylı bilgi için Adana Gezilecek Yerler önerileri ve Adana’da Ne Yenir makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *