Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

Adana, yemek türleri açısından en zengin olan illerimizin başında yer almaktadır. Akdeniz mutfağı ve birçok mutfağa ev sahipliği yapan Adana’da çeşitli konseptte tercih edilen kaliteli ev sahipleri bulunmaktadır.

Şehir merkezi Adana mutfağında Adana yı tanıtan kebap yanındaki eşsiz lezzetlerle keşfedebilirsiniz. Türkiye nin bir o kadar meşhur yerleri bu listede yer alır. Bici bici, Kazım büfe gibi geleneksel konaklama birimleri en lüks seçenekler kadar bu yazıda bulabilirsiniz.

Adana da ne yenir nerede yenir soruya bu yazıda cevap bulabilirsiniz. Muzlu süt Adana’da bir başka yemek yapma şekli özellikle tatlı ile arası olanların mutlaka denemesi gerekir. Daha o kadar lezzetli tatlar vardır ki her damak zevkine hitap eder. Adana dan dönerken yöresel yemeği yemek ve bu tatlara sahip olmak alıcı ve sevdiklerinizi mutlu eder.

Adana gezinizde restoran seçimi yaparken en doğru kararları verebilmeniz için Adana’da en iyi 50 restorantı sizler için listeledik.

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Adana’da ne yenir listesine bakmak için  » Adana’da Ne Yenir  » yazımıza bakmayı unutmayın.

Adana’da En İyi Restoran Listesi

1.Kaburgacı Yaşar Usta

Kaburgacı Yaşar Usta Restoranı, Adana restoran tavsiye listesinde mutlaka olması gereken restoranların başında yer almaktadır. Restoran, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer almaktadır.

Kaburgacı Yaşar Usta Restoranı başlangıcında başta kaburga olmak üzere birçok sakatat yemeği bulunmaktadır. Restoran aşçıları, oldukça profesyoneldir.

Kaburgacı Yaşar Usta Restoranı, temassız teslimat ve paket servis hizmeti bulunmaktadır. Restoran, haftanın her günü 07.30 ile 00.00 arası açıktır.

Kaburgacı Yaşar Usta - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kaburgacı Yaşar Usta – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

2. Kebapçı Mesut 

Kebapçı Mesut, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü kebap restoranları arasında yer almaktadır. Kebapçı Mesut, Adana restoran tavsiye listesinde olması gereken kaliteli bir mekandır.

Kebapçı Mesut, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Kebapçı Mesut - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kebapçı Mesut – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

3. Şırdancı Bedo 

Şırdancı Bedo, Adana ilinin Seyhan ilçesi yer alan salaş bir restorandır. Restoran içerisinde geleneksel birçok yemek ve şırdan yemekleri bulunmaktadır.

Şırdancı Bedo, paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, haftaiçi her günü 16.00 ile 04.00 arası hizmet vermektedir.

Şırdancı Bedo - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Şırdancı Bedo – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

4. Dede Kebap Steak Restoranı

Dede Kebap Steak Restoran, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan rahat ortamlı bir restorandır. Restoran menüsü içinde klasik ve ve fast food yemekleri vardır.

Dede Kebap Steak Restoranın temassız teslimat ve paket servisi bulunmaktadır. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Dede Kebap Steak Restoran - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Dede Kebap Steak Restoran – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

5. Ciğerci Ulaş

Ciğerci Ulaş, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer almaktadır. Restoran, Adana’da yer alan en ünlü ciğerci restoranları arasındadır.

Ciğerci Ulaş Restoranı, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti vermektedir. Restoran, 24 saat hizmet vermektedir.

Ciğerci Ulaş - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Ciğerci Ulaş – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

6. Kebapçı Şeyhmus 

Kebapçı Şeyhmus, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli kebapçıların başında yer almaktadır. Restoran fiyatları oldukça ekonomiktir.

Kebapçı Şeyhmus, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 10.00 ile 03.00 arası hizmet vermektedir.

Kebapçı Şeyhmus - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kebapçı Şeyhmus – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

7. Yeşil Kapı Kebap 

Yeşil Kapı Kebap, Adana ilinin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Restoran, geleneksel ızgara ve yemek ve kebap çeşitlerini muhafaza etmektedir.

Yeşil Kapı Kebap, temassız ödeme ve paket servisi hizmetinde bulunmaktadır. Restoranın oturma alanı ve bahçe alanı bulunmaktadır. Restoran, Pazar günü hariç her günü 10.30 ile 20.30 arası hizmet vermektedir.

Yeşil Kapı Kebap - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Yeşil Kapı Kebap – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

8. Eyvan Kebap

Eyvan Kebap, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü restoranların başında yer almaktadır. Eyvan Kebap, Adana restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır.

Eyvan Kebap, paket servisi ve temassız servis imkanını bulundurmaktadır. Restoran, 24 saat hizmet vermektedir.

Eyvan Kebap - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Eyvan Kebap – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

9. Kebapçı Cik Cık Ali

Kebapçı Cik Cik Ali, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan geleneksel kebap restoranlarının başında yer almaktadır. Restoran, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir.

Kebapçı Cik Cik Ali, Adana restoran tavsiye listesinde olması gereken bir kebapçıdır. Restoran, hafta içi her günü 09.30 ile 20.20 arası hizmet vermektedir.

Kebapçı Cik Cik Ali - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kebapçı Cik Cik Ali – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

10. Ciğerci Mahmut

Ciğerci Mahmut, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli ciğer restoranlarının başında yer almaktadır. Restoran programları hem ciğer hem de birçok geleneksel yemek bulunmaktadır.

Ciğerci Mahmut, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, hafta içi her günü 07.30 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Ciğerci Mahmut - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Ciğerci Mahmut – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

11. Onbaşılar Kebap

Onbaşılar Kebap, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan ünlü restoranların başında yer almaktadır. Geleneksel ve kaliteli bir restorandır.

Onbaşılar Kebap menüsü içerisinde ızgara ve kebap çeşitleri, tatlı seçenekleri bulunmaktadır. Restoranın göl manzarası bulunmaktadır. Restoran, hafta içi her günü 12.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Onbaşılar Kebap - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Onbaşılar Kebap – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

12. Kifidis Büyüksaat Kebapçısı 

Kifidis Büyüksaat Kebapçısı, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan nezih bir restorandır. Adana restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır.

Kifidis Büyüksaat Kebapçısı programları birçok ızgara yemeği ve kebap çeşitleri bulunur. Restoran, hafta içi her günü 07.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Kifidis Büyüksaat Kebapçısı - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kifidis Büyüksaat Kebapçısı – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

13. Piton Döner 

Piton Döner, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü ve salaş döner restoranlarının başında yer almaktadır.

Piton Döner, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 10.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Piton Döner - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Piton Döner – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

14. Öz Asmaaltı Kebap Salonu

Öz Asmaaltı Kebap Salonu, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli bir kebap restoranıdır . Memnun kalınan kebap restoranları arasında bulunmaktadır.

Öz Asmaaltı Kebap Salonu, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Öz Asmaaltı Kebap Salonu - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Öz Asmaaltı Kebap Salonu – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

15. Maki Restoran Uğur Mumcu

Maki Restoran Uğur Mumcu, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan ünlü suşi restoranları bulunmaktadır. Japonya ve Çin mutfağından birçok yemek menüsü yer almaktadır.

Maki Restoran Uğur Mumcu, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 12.00 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Maki Restoran Uğur Mumcu - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Maki Restoran Uğur Mumcu – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

16. Kling Usta

Kling Usta, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan geleneksel hizmetkarlar arasındadır. Restoran içerisinde birçok ve yemek ve kebap çeşitleri yer almaktadır.

Kling Usta, temassız teslimat ve paket servis imkanı bulunmaktadır. Restoran, hafta içi her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Kling Usta - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kling Usta – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

17. Lagos Balık Restoran 

Lagos Balık Restoran, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan ünlü bir balık sitesidir. Restoran menüsü içerisinde birçok deniz ürünleri yemeği ve taze balık yemeği bulunmaktadır.

Lagos Balık Restoran, Adana restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, hafta içi her günü 11.00 ile 01.30 arası hizmet vermektedir.

Lagos Balık Restoran - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Lagos Balık Restoran – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

18. Büyük Adana Kebap 

Büyük Adana Kebap, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü bir kebap restoranıdır. Restoran aşçıları ve aşçıları da oldukça hızlıdır.

Büyük Adana Kebap, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, hafta içi her gün 11.30 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Büyük Adana Kebap - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Büyük Adana Kebap – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

19. Muzzy Ocakbaşı

Muzzy Ocakbaşı, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü ve mangalcıdır. Restoran menüsü içerisinde birçok et yemeği ve kebap türü bulunmaktadır.

Muzzy Ocakbaşı, temassız teslimat ve paket servisi hizmeti sunmaktadır. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Muzzy Ocakbaşı - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Muzzy Ocakbaşı – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

20. Yüksel Elem Ocakbaşı 

Yüsel Elem Ocakbaşı, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü ocakbaşı binasıdır. Yemek kebap seçenekleri ve tatlı türleri ile bilinmektedir.

Yüsel Elem Ocakbaşı, Adana restoran tavsiye listesinde olması gereken bir mekandır. Restoran, hafta içi her günü 10.00 ile 01.00 arası hizmet vermektedir.

Yüksel Elem Ocakbaşı - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Yüksel Elem Ocakbaşı – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

21. Kale Restaurant 

Kale Restoran, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk yemeği restoranıdır. Restoran, hafta içi her günü 12.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir.

Kale Restoran menüsü içerisinde kebap yemekleri, fast food yemekleri ve tatlı seçenekleri bulunmaktadır.

Kale Restoran - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kale Restoran – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

22. Arabin Yeri 

Arabın Yeri, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan ünlü geleneksel yemekhanedir . Restoran menüsü içerisinde köfte seçenekleri, kebap seçenekleri, çorba türleri ve tatlılar bulunmaktadır.

Arabın Yeri, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, hafta içi her gün 11.30 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Arabın Yeri - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Arabın Yeri – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

23. Kasrı Kervan Kebap 

Kasrı Kervan Kebap, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan kaliteli bir restorandır. Adana restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır.

Kasrı Kervan Kebap menüsü içerisinde kebap seçenekleri, ızgara türleri, geleneksel mezeler yer almaktadır. Paket servisi ve temassız teslimat imkanı bulunmaktadır. Kasrı Kervan Kebap Restoranı, 24 saat açık olmaktadır.

Kasrı Kervan Kebap - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kasrı Kervan Kebap – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

24. Bigchefs Adana 

Bigchefs Adana, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan popüler bir et yeridir. Restoran menüleri içerisinde fast food yemekleri, kahvaltı türleri bulunmaktadır.

Bigchefs Adana, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Bigchefs Adana - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Bigchefs Adana – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

25. Yüzevler Restoran 

Yüzevler Restoran, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü ve lokantasıdır. Hijyen ve tecrübe açısından da tercih edilebilir bir restorandır.

Yüzevler Restoran, Adana restoran tavsiye listesinde olması gereken bir restorandır. Paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 11.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Yüzevler Restoran - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Yüzevler Restoran – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

26. Sonraki Cumhuriyet Güzelyalı

Next Republic Güzelyalı, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan ünlü fast food türleri ile bilinen bir restorandır. 

Next Republic Güzelyalı, temassız teslimat ve paket servisine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 10.00 ile 01.30 arasında hizmet vermektedir.

Next Republic Güzelyalı - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Next Republic Güzelyalı – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

27. Ortaköy Çorbacısı 

Ortaköy Çorbacısı, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan meşhur Adana çorbacıları arasında yer almaktadır.

Ortaköy Çorbacısı, Adana restoran tavsiye listesi içinde olması gereken bir restorandır. Restoran, hafta içi her günü 06.00 ile 02.00 arası hizmet vermektedir.

Ortaköy Çorbacısı - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Ortaköy Çorbacısı – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

28. Meşhur Kuruköprü Paça Yemek Salonu

Meşhur Kuruköprü Paça Yemek Salonu, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli paça salonudur. Restoran menüsü içinde birçok sakatat yemeği bulunmaktadır.

Meşhur Kuruköprü Paça Yemek Salonu, paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, 24 saat hizmet vermektedir.

Meşhur Kuruköprü Paça Yemek Salonu - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Meşhur Kuruköprü Paça Yemek Salonu – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

29. Arzu Lokantası 

Arzu Lokantası, Adana ilinin Pozantı ilçesinde yer alan kaliteli bir ev yemekhanesidir . Restoran menüsü içinde ev yemekleri ve etli yemekler bulunmaktadır.

Arzu Lokantası, Adana restoran tavsiye listesi mutlaka içinde olmalıdır. Restoran, hafta içi her günü 04.30 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Arzu Lokantası - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Arzu Lokantası – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

30. Akköprü Restoran 

Akköprü Restoran, Adana ilinin Pozantı ilçesinde yer alan ünlü restoranlar arasındadır. Restoran, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir.

Akköprü Restoran, temizlik ve tecrübe açısından da eksiksiz bir restorandır. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Akköprü Restoran - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Akköprü Restoran – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

31. Keyf-i Kahve 

Keyf-i Kahve, Adana ilinin Kozan ilçesi yer alan ünlü kahvehanesidir. Keyf-i Kahve menüsü içerisinde tatlı menüleri de bulunmaktadır.

Keyf-i Kahve, Adana restoran tavsiye listesinin içinde olması gereken bir restorandır. Keyf-i Kahve, haftanın her günü 07.30 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Keyf-i Kahve - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Keyf-i Kahve – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

32. Denizaltı Balık Salonu 

Denizaltı Balık Salonu, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli bir balık işletmesidir. Restoran menüsü içerisinde deniz ürünleri yemekleri de yer almaktadır.

Denizaltı Balık Salonu, paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Denizaltı Balık Salonu - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Denizaltı Balık Salonu – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

33. Yıldızoğlu Kebap Lahmacun Salonu 

Yıldızoğlu Kebap Lahmacun Salonu, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü kebap restoranıdır. Restoran, 24 saat açıktır.

Yıldızoğlu Kebap Lahmacun Salonu menüsü içinde et yemekleri ve tatlı seçenekleri de bulunmaktadır. Restoran, paket servis hizmeti de gerçekleştirmektedir.

Yıldızoğlu Kebap Lahmacun Salonu - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Yıldızoğlu Kebap Lahmacun Salonu – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

34. Kekik Pizza 

Oregano Pizza, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü pizza restoranıdır. Pizza restoranları içerisinde en geniş pizza menüsü seçenekleri bulunmaktadır.

Oregano Pizza, paket servisi ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 10.30 ile 23.00 arası hizmet vermektedir. Adana restoran tavsiye listesinin içinde olması gereken bir pizzacıdır.

Oregano Pizza - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Oregano Pizza – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

35. Şefin Burger Evi

Chef’s Burger House, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan en kaliteli hamburger işletmesidir. Hamburger dahil olmak üzere birçok fast food yemeği bulunmaktadır.

Chef’s Burger House, Pazar günü hariç her gün 11.30 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Chef's Burger House - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Chef’s Burger House – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

36. Kimyon Kokoreç

Kimyon Kokoreç, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü kokereç restoranlarından biridir.

Kimyon Kokoreç, temassız teslimat ve paket servis imkanına sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 16.00 ile 03.30 arasında hizmet vermektedir.

Kimyon Kokoreç - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Kimyon Kokoreç – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

37. Birbiçer Türkmenbaşı Ciğer 

Birbiçer Türkmenbaşı Ciğer, Adana ilinin Seyhan ilçesi yer alan şiş ve ızgara kebap işletmesidir. Mütevazı ve şık bir restorandır.

Birbiçer Türkmenbaşı Ciğer, Adana restoran tavsiye listesinin içinde olması gereken bir kebapçıdır. Restoran, hafta içi her günü 07.00 ile 00.30 arası hizmet vermektedir.

Birbiçer Türkmenbaşı Ciğer - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Birbiçer Türkmenbaşı Ciğer – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

38. Papino 

Papino, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan kaliteli bir Türk restoranıdır. Restoran menüleri içerisinde et yemekleri, kebap yemekleri, fast food yemekleri bulunmaktadır.

Papino, paket servisi ve temassız teslimat hizmeti bulunmaktadır. Restoran, hafta içi her günü 11.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

Papino - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Papino – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

39. Ohan Pizza

Ohan Pizza, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan ünlü pizza restoranıdır. Restoran, Adana restoran tavsiye listesinin içinde olması gereken bir pizzacıdır.

Ohan Pizza, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 22.30 arası hizmet vermektedir.

Ohan Pizza - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Ohan Pizza – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

40. Dönerhan 

Dönerhan, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan dönerci oldukça meşhurdur. Restoran, sadece paket servis hizmeti vermektedir.

Dönerhan Adana, haftanın her günü 08.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Dönerhan - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Dönerhan – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

41. Taco Maco 

Taco Maco, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü Meksika yemekleri yapar. Meksika yemekleri içinde başta taco olmak üzere birçok geleneksel yemek de bulunmaktadır.

Taco Maco, Adana restoran tavsiye listesinin içinde olması gereken bir mekandır. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Taco Maco - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Taco Maco – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

42. Baydoner 

Baydöner, Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan kaliteli bir döner işletmesidir. Adana ve birçok şehirdeki şubeleri bulunmaktadır.

Baydöner, temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Baydöner - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Baydöner – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

43. Samcı Celal Baba 

Şamcı Celal Baba, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü Adana restoranları içerisinde yer almaktadır.

Şamcı Celal Baba, paket servis ve temassız teslimat imkanına sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 09.00 ile 21.00 arası hizmet vermektedir.

Şamcı Celal Baba - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Şamcı Celal Baba – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

44. Adana Dönerci 

Adana Döner Cafe, Adana ilinin Seyhan ilçesi yer alan kaliteli müşterilere aittir. Döner menüleri ve kebap seçenekleri bulunmaktadır.

Adana Döner Cafe, Pazar günü hariç haftası her günü 08.30 ile 20.00 arası hizmet vermektedir.

Adana Döner Cafe - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Adana Döner Cafe – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

45. So Big Burger Adana Türkmenbaşı 

So Big Burger Adana Türkmenbaşı, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü hamburger restoranıdır. Fast food menüleri bulunmaktadır.

So Big Burger Adana Türkmenbaşı, paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 11.00 ile 23.00 arası hizmet vermektedir.

So Big Burger Adana Türkmenbaşı - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
So Big Burger Adana Türkmenbaşı – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

46. ​​Pasaport Pizza 

Pasaport Pizza, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan kaliteli bir pizza işletmesidir. Restoran menüleri oldukça çeşitlidir.

Pasaport Pizza, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 11.00 ile 00.00 arası hizmet vermektedir.

Pasaport Pizza - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Pasaport Pizza – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

47. Tavuk Dünyası 

Tavuk Dünyası, Adana ilinin Seyhan ilçesi olmak üzere birçok ilçesinde de yer alan bir markadır. Tavuk dünyası, en sevilen tavuk restoranıdır.

Tavuk dünyası, paket servisi ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.

Dünyası - Adana'da Tavuk Yerleri – En İyi 50 Restoran
Dünyası – Adana’da Tavuk Yerleri – En İyi 50 Restoran

48. Arkadaşlar Kafe

Friends Cafe, Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan ünlü kafelerdendir. Temassız teslimat ve paket servisi hizmetine sahiptir.

Friends Cafe, haftaiçi her günü 11.30 ile 00.00 arası hizmet vermektedir. Adana restoran tavsiye listesinin içinde olması gereken bir kafedir.

Friends Cafe - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Friends Cafe – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

49. Maki Restoranı 

Maki Restoran, Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan ünlü Çin ve Japonya restoranıdır. Restoran menüsü içerisinde Japon ve Çin mutfağından birçok yemek bulunmaktadır.

Maki Restoran, paket servis ve temassız teslimat hizmetine sahiptir. Restoran, hafta içi her günü 12.00 ile 23.30 arası hizmet vermektedir.

Maki Restoran - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Maki Restoran – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

50. Next Republic Toros

Next Republic Toros, Adana ilinin Seyhan ilçesi yer alan kaliteli bir restorandır. Next Republic Toros menüsü içerisinde et ve tavuk yemekleri, fast food yemekleri, tatlı türleri yer almaktadır.

Next Republic Toros, haftanın her günü 10.00 ile 01.30 arasında hizmet vermektedir.

Next Republic Toros - Adana'da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran
Next Republic Toros – Adana’da Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

Adana’da En İyi Restoranlar

Adana’da Ne Yenir listesini öğrendikten sonra Adana hakkında daha detaylı bilgi için Adana Gezilecek Yerler önerileri ve Adana Otelleri makalelerini inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *