Afyonkarahisar Otelleri – En İyi 36 Otel

Afyonkarahisar, Ege Bölgesi’nin İç Anadolu Bölümü’nde konumlanıyor. Köklü bir tarihe sahip olan kentte ilk olarak Hitit Uygarlığının izleri görülüyor. Şehir, Osmanlı’nın egemenliğine girene kadar çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış.

Zengin ve kaliteli mermer yataklarıyla nam salan Afyonkarahisar, ayrıca bir gastronomi şehri olarak anılıyor. Kentin bu yönü UNESCO tarafından da tescillenmiş durumda. Ayrıca kentte Gastro Afyon Lezzet Festivali düzenleniyor.

Afyonkarahisar’da 2001 yılından bu yana Caz Festivali de yapılıyor. Tarihi ve kültürel lokasyonları tek bir potada eriten kent, çok sayıda gezilecek nokta da vadediyor. Elbette gezerken Afyon kaymağından, Afyon lokumuna kadar uzanan benzersiz lezzetlerin de tadına bakabilirsiniz.

Kenti gezerken, konaklamanıza yardımcı olacak, konforu ve imkanlarıyla dinlenmenize aracılık eden birçok otel hizmet veriyor. İşte bu otellerden oluşan Afyonkarahisar’da en iyi 36 otel listemiz sizinle!

Not: Bu yazımızı okuduktan sonra Afyonkarahisar en iyi restoranlarını keşfetmek için « Afyonkarahisar Restoran » yazımıza bakmayı unutmayın.

Afyonkarahisar’da En İyi 36 Otel Listesi

1. Özgül Termal Tatil Köyü

Özgül Termal Tatil Köyü, Afyonkarahisar’ın Yaylabağı ilçesinde konumlanıyor ve kent merkezinden 27 km’lik bir mesafede. Gazlıgöl bölgesinde bulunan Özgül Termal Tatil Köyü, şifalı sularıyla termal Afyonkarahisar otelleri arasında bulunuyor.

Afyonkarahisar otelleri içinde sahip olduğu olanaklarla dikkat çekiyor. 2500 yatak kapasiteli işletmede; suit ve deluxe suit odalarla birlikte luxury ve VIP villa bulunuyor. Ayrıca tatil köyünde açık ve kapalı yüzme havuzları, SPA&Wellness merkezi, eğlence alanları, restoran ve kafeler misafirlere sunuluyor.

Özgül Termal Tatil Köyü - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Özgül Termal Tatil Köyü – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

2. NG Afyon

NG Afyon, Afyonkarahisar’ın merkezinde konumlanıyor. Çok sayıda hizmeti bir araya getiriyor ve ayrıcalıklı bir konaklamanın kapılarını misafirlerine açıyor.

Konfor dolu odalarını lüks termal wellness ile birleştiren NG Afyon, uzman terapistler eşliğinde Aliva SPA merkeziyle hizmet veriyor. Oda seçenekleriyle her ihtiyaca karşılık veren NG Afyon,  çocukları da unutmayarak onların eğlenmesini sağlayan oyun ve aktivite alanları sunuyor.

NG Afyon - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
NG Afyon – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

3. Oruçoğlu Termal Otel

Oruçoğlu Termal Otel, Afyon sucuğu ve termal bölgeleriyle ün kazanan kentin merkezinde yer alıyor. 306 termal odasıyla misafirlerini ağırlayan tesis, Afyon otelleri arasında 5 yıldızlı otel unvanına sahip olan işletmelerden.

Tabiatın kollarının arasında 110 bin metrekarelik alana yerleşen Oruçoğlu Termal Otel; gelişmiş tedavi merkezi, SPA, açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, spor merkezleri gibi alanlarını da misafirlerinin konforu için hazır bulunduruyor.

Oruçoğlu Termal Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Oruçoğlu Termal Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

4. Akrones Otel

Akrones Otel, En İyi Termal Otel olmak üzere çeşitli ödül ve sertifikalara sahip olması bakımından dikkat çekiyor. Kentin merkezinde konumlanan otel, farklı oda türleriyle de rahat bir konaklama vadediyor.

Akrones Otel, SPA merkezi, çocuklar için özel alanlar, restoran ve steakhouse alanlarının yanı sıra eğlence noktalarıyla da beklentilerin üzerine çıkmayı başarıyor.

Akrones Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Akrones Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

5. İkbal Thermal Hotel & Spa – Afyonkarahisar

İkbal Thermal Hotel & Spa – Afyonkarahisar, bisiklet dostu bir işletme olarak dikkat çekiyor. Bisiklet severlerin gereksinimlerini önemseyen işletme, ortak alanlarını da bu çerçevede dizayn ediyor. Bununla birlikte 286 odayla hizmet veren tesis, odalarında engelli vatandaşlarımızı da unutmuyor. Ayrıca otelin; balon turu, bisiklet turu, kültür turu, Frig vadisi ve gastronomi şehri gibi aktivitelerinin bulunduğunu da ekleyelim.

İkbal Thermal Hotel & Spa – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
İkbal Thermal Hotel & Spa – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

6. Korel Thermal Afyon

Korel Thermal Afyon, Afyon otelleri arasında “Güvenli Turizm Sertifikası”na sahip olan bir işletme. Konforlu olanaklar sunan otel, açık ve kapalı termal havuzlarıyla, SPA merkeziyle, eğlence ve spor alanlarıyla, restoran ve kafesiyle dikkat çıkıyor. Korel Thermal Afyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkeziyle de olanaklarını arttırıyor.

Korel Thermal Afyon - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Korel Thermal Afyon – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

7. Garden Kale Termal Otel

Garden Kale Termal Otel, “Güvenli Turizm Sertifikası”na sahip olan bir başka konaklama merkezi. Kentin merkezinde konumlanan Garden Kale Termal Otel, farklı fiyatlar seçenekleri sunan odalarıyla geniş bir kitleye hitap ediyor.

Beklentileri karşılayan olanaklar barındıran Garden Kale Termal Otel; açık ve kapalı havuzlar, SPA salonu, kır düğünü ve havuzbaşı etkinlikleri, erkeklere ve kadınlara özel termal noktalarıyla öne çıkıyor.

Garden Kale Termal Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Garden Kale Termal Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

8. Budan Thermal Hotel & Convention Center

Budan Thermal Hotel & Convention Center, Afyon-İzmir karayolu üzerinde konumlanıyor. Oda seçeneklerinde cömert davranan işletme; deluxe oda, corner deluxe oda, kral dairesi, standart oda ve engelli oda opsiyonları sunuyor.

Müşterilerini geniş yelpazedeki hizmetleriyle buluşturan otel; kapalı ve açık havuzlar, kür havuzları, Türk hamamı, aqupark, jakuziler, Fin hamamı, ozon sauna, restoran ve kafe alanlarıyla her ihtiyaca karşılık veriyor.

Budan Thermal Hotel & Convention Center - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Budan Thermal Hotel & Convention Center – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

9. Aforia Thermal Residences Afyon

Aforia Thermal Residences Afyon, Kütahya karayolu üzerinde bulunuyor. Dağ manzaralı odalarıyla misafirlerine doğanın güzelliğini vadeden otel; stüdyo oda, stüdyo deluxe oda, junior suit, grand suit ve aile suit gibi alternatifler bulunduruyor. Otel ayrıca odalarında termal havuzlara ve hamama da yer veriyor. İşletme bunlarla birlikte toplantı salonlarına, restoran ve kafelere de bünyesinde yer veriyor.

Aforia Thermal Residences Afyon - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Aforia Thermal Residences Afyon – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

10. Jura Hotels Afyon Termal

Jura Hotels Afyon Termal, Afyonkarahisar otelleri arasında kentin merkezinde konumlanan tesislerden biri. Aynı zamanda 5 yıldızlı oteller arasına da adını yazdıran otel, 193 oda, 3 restoran ve 4 havuzuyla hizmet veriyor.

Jura Hotels Afyon Termal oda seçeneklerinde ise; standart oda, aile odaları, corner oda ve superior oda alternatifleri bulunduruyor. SPA&Wellness merkeziyle de hizmet veren otel, Uzak Doğu mesajlarına da yer veriyor. Çocuklara özel oyun alanlarının da bulunduğu işletmede, Türk mutfağının harika lezzetlerini de bulabilirsiniz.

Jura Hotels Afyon Termal - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Jura Hotels Afyon Termal – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

11. Afyon Başaranlar Termal Kaplıca Otel Gazlıgöl

Afyon Başaranlar Termal Kaplıca Otel Gazlıgöl, Afyon-Eskişehir karayolu üzerinde konumlanıyor. İşletme otel odasından ziyade dairelerden oluşuyor. Tesislerdeki odalar 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 villa apart daireler 110 metrekare olarak misafirlere sunuluyor. Otelde; SPA merkezleri, havuzlar, kaplıca tedavisi, çocuk oyun alanları ve çeşitli aktivite noktaları da bulunuyor.

Afyon Başaranlar Termal Kaplıca Otel Gazlıgöl - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Afyon Başaranlar Termal Kaplıca Otel Gazlıgöl – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

12. MCG Marble Hotel

MCG Marble Hotel, modern mimarisi ve modern mobilyalarıyla çekiyor. 114 odasıyla misafirlerini ağırlayan otel, Castle A’la Carte Restaurant’ı da Afyonkarahisar’ın benzersiz kale manzarasını sunuyor. Tüm ulaşım olanaklarına yürüme mesafesinde konumlanan otel, Afyon Gastronomi kapsamından özgün ve lezzetli bir menüye de sahip. Havuz, sauna, Türk hamamı gibi imkanların bulunduğu MCG Marble Hotel’de aktiviteler kapsamında kültür turu ve Frig vadisi gibi renkli organizasyonlar da mevcut.

MCG Marble Hotel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
MCG Marble Hotel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

13. Afbel Termal & Spa Otel

Afbel Termal & Spa Otel İzmir karayolu üzerinde ve Zafer Havalimanı’na 45 km gibi bir uzaklıkta konumlanıyor. 96 odasıyla hizmet veren işletme; standart oda, suit oda ve VIP suit oda gibi opsiyonlar barındırıyor.

Gelişmiş bir termal&SPA merkezine sahip olan otel; Thai masajı, Bali masajı, aroma terapi mesajı gibi hizmetleri de ziyaretçilerine ulaştırıyor. AFBEL TERMAL & SPA OTEL, restoran ve toplantı salonu gibi imkanlarıyla taleplere karşılık veriyor.

Afbel Termal & Spa Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Afbel Termal & Spa Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

14. Afyon Dündar Termal Otel, Afyon Kaplıca Villa Oteli

Afyon Dündar Termal Otel, Afyon Kaplıca Villa Oteli, misafirlerine günlük ve haftalık konaklamanın kapılarını açıyor. 2+1 dubleks villa ve 1+1 süit villa opsiyonları bulunduran otel, her villa içinde Türk hamamı ve termal havuza yer veriyor.

Afyon Dündar Termal Otel, Afyon Kaplıca Villa Oteli - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Afyon Dündar Termal Otel, Afyon Kaplıca Villa Oteli – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

15. Söztürk Otel

Söztürk Otel, Afyonkarahisar otelleri arasında merkezi konumda bulunan konaklama tesisleri arasında bulunuyor. Güvenli Turizm Sertifikasına sahip olan tesis; standart oda, deluxe oda, çift kişilik oda gibi seçenekler sunuyor. 2016 yılından beri faaliyet gösteren otelde toplantı salonu da bulunuyor.

Söztürk Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Söztürk Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

16. Oruçoğlu Oreko Ekspres Otel

Oruçoğlu Oreko Ekspres Otel, Güvenli Turizm Sertifikası bulundurana bir başka Afyon oteli. İşletme yüksek kapasiteli odalarıyla dikkat çekiyor. Bu çerçevede tek kişilik odalardan dört kişilik odalara kadar otelin seçenekleri uzanıyor. Havaalanına 60 km uzaklıkta bulunan otel 44 oda kapasitesine sahip.

Oruçoğlu Oreko Ekspres Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Oruçoğlu Oreko Ekspres Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

17. EMA Öztürk Thermal Hotel

EMA Öztürk Thermal Hotel, Afyonkarahisar’ın termal bölgesinde yer alan ve otogara 3 km uzaklıkta bulunan 4 yıldızlı bir tesis. Buhar odası, sauna ve Türk hamamı gibi imkanlara sahip olan işletme, kapalı termal havuz bulunduruyor. Ayrıca otelde kadın ve erkekler için ayrı yüzme havuzu da mevcut.

EMA Öztürk Thermal Hotel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
EMA Öztürk Thermal Hotel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

18. Gazlıgöl Afion Thermal Otel

Gazlıgöl Afion Thermal Otel, kentin İhsaniye ilçesinde konumlanıyor. Dağ manzarasına nazır bir şekilde bulunan otel, odalarında termal banyo ve özel havuzlar bulunduruyor. Kaplıca merkeziyle de dikkat çekiyor. Ayrıca otel çocuk havuzu ve kapalı termal havuzuyla da hizmet veriyor.

Gazlıgöl Afion Thermal Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Gazlıgöl Afion Thermal Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

19. Coşkun Termal Apart Otel Villa Havuzlu Aile Daireler

Coşkun Termal Apart Otel Villa Havuzlu Aile Daireler Afyonkarahisar otelleri içinde İhsaniye’de bulunan bir diğer işletme. Her odasında özel havuz bulunduran işletme, 1+1 ve 2+1 konaklama seçenekleri sunuyor. Ortak alanda kapalı havuz ve Türk hamamıyla ihtiyaçlara karşılık veriyor.

Coşkun Termal Apart Otel Villa Havuzlu Aile Daireler - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Coşkun Termal Apart Otel Villa Havuzlu Aile Daireler – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

20. Mavi Ege Termal Otel

Mavi Ege Termal Otel, misafirlerine standart 1+1 odalarla hizmet veriyor. Otelin odaları 4 kişilik kapasiteye sahip olup, özel havuz bulunduruyor. Aktivite olarak tarihi ve turistik geziler düzenleyen işletme, sosyal alanlarında; oyun salonu, piknik alanı, halı saha spor salonu ve çocuk parkı gibi imkanlar sunuyor.

Mavi Ege Termal Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Mavi Ege Termal Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

21. İSCETAŞ Hotel

İSCETAŞ Hotel, Afyon-Ankara yolunda bulunuyor ve Gazlıgöl’e 22 km’lik bir mesafede misafirlerini ağırlıyor. Odalarının hepsinde özel banyo imkanı tanıyan işletme suit ve balayı suiti gibi konaklama seçenekleri sunuyor. Ayrıca otelde ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz toplantı odaları da bulunuyor.

İSCETAŞ Hotel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
İSCETAŞ Hotel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

22. Gazlıgöl Umut Termal

Gazlıgöl Umut Termal, Afyonkarahisar otelleri içinde İhsaniye’de konumlanan bir işletme. Eşsiz bir dağ manzarasına karşı bulunan otel, açık ve kapalı havuz, termal havuz, Türk hamamı, güzellik salonu gibi hizmetler sunuyor. Gazlıgöl Umut Termal ayrıca engelli dostu bir işletme. Bu çerçevede işletmede engellilere uygun odalar ve banyolar bulunuyor.

Gazlıgöl Umut Termal - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Gazlıgöl Umut Termal – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

23. Gazlıgöl Kiralık Termal Villa

Gazlıgöl Kiralık Termal Villa Gazlıgöl bölgesinde yer alıyor. Özel villalar sunan işletme, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte. Kapalı termal havuz, Türk hamamı gibi imkanlar sunan konaklama merkezi, huzur ve sakin bir atmosfere sahip.

Gazlıgöl Kiralık Termal Villa - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Gazlıgöl Kiralık Termal Villa – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

24. Gazlıgöl Ötüken Termal Otel

Gazlıgöl Ötüken Termal Otel Afyon otelleri arasında ailelerin konforu gözetilerek dizayn edilen bir konaklama alanı. Gazlıgöl’ün merkezinde bulunan işletme, termal havuzu ve banyolarıyla dikkat çekiyor. Restoranıyla da hizmet veren otel, 24 saat açık resepsiyonuyla ihtiyaçları karşılıyor.

Gazlıgöl Ötüken Termal Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Gazlıgöl Ötüken Termal Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

25. Afyon Apart Otel

Afyon Apart Otel, her bütçeye hitap edebilen bir oteldir. Afyon merkezde yer alan otel; Afyonkarahisar Kalesi’ne arabayla 8 dakika, Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evine 8 dakika ve Gedik Ahmet Paşa İmaret Camiine yürüyerek 16 dakika uzaklıkta yer alıyor. Rahat odaları ve müşterilerine sunduğu imkanlar sayesinde dikkatleri üzerine çeken Afyon Apart Otel, Afyon otelleri listesinde kendisine yer buluyor. Afyonkarahisar konaklamalarınızda oteli tercih edebilirsiniz.

Afyon Apart Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Afyon Apart Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

26. Gazlıgöl Erem Termal Apart Otel

Gazlıgöl Erem Termal Apart Otel toplamda 12 odasıyla hizmet veren ve İhsaniye’de konumlanan bir konaklama merkezi. Otelin, misafirlerini ağırladığı odalarının içinde termal su havuzu bulunuyor. Otel bünyesinde; SPA merkezi, kapalı termal havuz gibi olanaklara da alan açıyor.

Gazlıgöl Erem Termal Apart Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Gazlıgöl Erem Termal Apart Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

27. Alusso Thermal Hotel

Alusso Thermal Hotel Afyonkarahisar’ın Dörtyol Mahallesi’nde konumlanıyor. 300 odasıyla misafirlerini ağırlayan otel, doğa manzarasıyla da dikkat çekiyor. 9 farklı oda türüyle geniş bir kesime hitap eden işletme, kongre merkeziyle önemli bir hizmet sunuyor.

Lüks SPA&Termal merkeziyle benzersiz hizmetlerle misafirlerini buluşturan otel; masaj odası, çamur banyosu, aile banyosu, sauna, Türk hamamı ve havuz gibi imkanlar tanıyor.

Alusso Thermal Hotel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Alusso Thermal Hotel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

28. Gazlıgöl Termal

Gazlıgöl Termal, Afyonkarahisar otelleri içinde İhsaniye’nin Yaylabağı bölgesinde yer alıyor. Farklı oda seçenekleriyle misafirlerini ağırlayan termal otel, Türk hamamı ve termal havuzlara yer veriyor. İşletme aynı zamanda Gazlıgöl’ün şifalı sularından besleniyor.

Gazlıgöl Termal - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Gazlıgöl Termal – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

29. Gazlıgöl Betual Termal Villaları

Gazlıgöl Betual Termal Villaları Afyonkarahisar’ın İhsaniye Gazlıgöl mevkiinde konumlanıyor. 2+1 villa tarzı yapılarıyla hizmet veren işletme, ev konforunda bir atmosfer sunuyor ve içerisinde termal su havuzuna yer veriyor. Ayrıca işletmede açık termal havuz da mevcut.

Gazlıgöl Betual Termal Villaları - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Gazlıgöl Betual Termal Villaları – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

30. Şehitoğlu Konağı

Şehitoğlu Konağı, Afyonkarahisar otelleri arasında özel bir tesis olarak dikkat çekiyor. Taş ve ahşap yapıdan oluşan konağın 4 katı bulunuyor. Bölgenin şarap mahzeni ve şaraphanesine ev sahipliği yaparken Korunması Gereken Tescilli Kültür Varlığı unvanını da elinde bulunduruyor. 10 odası ve 20 kişilik kapasitesiyle misafirliğini ağırlayan otelde tarih ve kültür rehberliği hizmeti de veriyor.

Şehitoğlu Konağı - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Şehitoğlu Konağı – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

31. Başak Termal

Başak Termal, kentin İhsaniye ilçesinde yer alıyor ve 3 blok apart otelden oluşuyor. Her odasında kalorifer ve termal havuz imkanlar barındıran konaklama merkezi, termal hamamlarıyla da hizmet veriyor. Hijyen konusunda ekstra özen gösteren Başak Termal’in Sağlık Bakanlığı’ndan onay yazısı da bulunuyor.

Başak Termal - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Başak Termal – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

32. Gazlıgöl Villa Güler Apart Otel

Gazlıgöl Villa Güler Apart Otel, adından da anlaşılacağı üzere Gazlıgöl bölgesinde yer alıyor. Merkezi bir konumda ikamet eden işletme, 24 saat açık bir şekilde hizmet veriyor. Türk hamamı ve termal havuzlar gibi imkanlara sahip olan işletme, misafirlerini bölgenin şifalı sularıyla buluşturuyor.

Gazlıgöl Villa Güler Apart Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Gazlıgöl Villa Güler Apart Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

33. İkbal Thermal Hotel & Spa

İkbal Thermal Hotel & Spa, Afyon Kütahya yolunda bulunuyor. Otel çeşitli özelliklere sahip süitlerin yanı sıra deluxe oda, bağlantılı aile odası ve engelli odası seçenekleriyle misafirlerinin karşısına çıkıyor. Aynı zamanda bisiklet dostu bir işletme olan İkbal Thermal Hotel & Spa, balon turu, Frig Vadisi ve kültür yolu gibi aktiviteler de vadediyor. Son olarak otel gelişmiş bir MineraSpa merkezinin hizmet verdiğini belirtelim.

İkbal Thermal Hotel & Spa - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
İkbal Thermal Hotel & Spa – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

34. Bulut Otel

Bulut Otel, Afyonkarahisar otelleri için 24 saat boyunca hizmet sunan işletmelerden biri. Güler yüzlü ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı benimseyen işletme, temizlik konusuna ayrı özden gösteriyor. Ayrıca otelin odaları tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek nitelikte dizayn edilmiş.

Bulut Otel - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Bulut Otel – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

35. Sezer Termal Villa

Sezer Termal Villa, İhsaniye ilçesinin Gazlıgöl’e bağlı olan Cumhuriyet Mahallesi’nde konumlanıyor. 3+1 odalarıyla hizmet veren konaklama merkezi, odalarında termal havuza yer veriyor. Çevre dostu olan otelin ortak kullanıma açık bahçesi de misafirlerini ağırlıyor.

Sezer Termal Villa - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Sezer Termal Villa – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

36. Afyon Can Termal Apart

Afyon Can Termal Apart, Afyonkarahisar otelleri listemizde son durak. Dubleks termal ve suit termal villalarıyla hizmet veren tesis, günlük ve haftalık kiralama olanakları sunuyor. Afyon Can Termal Apart’ta konaklarken ısıtma hizmetine ve termal havuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Afyon Can Termal Apart - Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer
Afyon Can Termal Apart – Afyonkarahisar’da Oteller Listesi – En İyi 36 Yer

Afyonkarahisar Otelleri

Afyon hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Afyon’da Gezilecek yerler ve Afyon’da Ne Yenir başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Mesaj bırak

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *