İzmir’de Yemek Yerleri – En İyi 50 Restoran

İzmir, Ege’nin incisi olarak bilinen ülkemizin en önemli turizm kentleri arasında yer almaktadır. İzmir, ülkemizin en lezzetli yiyeceklerine sahip şehirleri arasında olması sebebi ile restoranları ile de dikkat çekmektedir.

İzmir ilinde binlerce farklı konseptte restoran bulunmaktadır. İzmir ziyaretinde iken tercih edilebilecek en iyi 50 restoranı sizler için derledik. 

İzmir’de Gidilecek En İyi 50 Restoran

 1. Tavacı Recep Usta Alsancak 
 2. Yasemin Restoran
 3. İzmir Seyirtepe 
 4. Çorbacı İsmet Usta 
 5. Topçu Restoran 
 6. Kırçiçeği Restoran
 7. Morisi Kahvaltı
 8. Antepli Ramazan Usta
 9. Pizza Locale
 10. Fafuly Karadeniz Mutfağı 
 11. Buger No7 Bostanlı 
 12. Red Dragon Çin Restoranı 
 13. Sushico Alsancak 
 14. Dante
 15. Boğaziçi Restoran Üçkuyular 
 16. İzmir Deniz Restoran 
 17. Magro 
 18. Midpoint Forum Bornava
 19. Soiree 
 20. Cumba Cafe ve Restoran
 21. North Pier’s
 22. Maharet Döner
 23. Lezzet Steakhouse 
 24. Happy Moons’
 25. Seçkin Et Steak House
 26. Bergama Köftecisi
 27. Çarşı Balık 
 28. Cavit’in Yeri
 29. Niyazi Bey Ev Yemekleri
 30. Tapavino Restoran
 31. Republic- İzmir
 32. Tuzu Biberi Kordon
 33. Gül Balık
 34. Küçük Balık
 35. Taşkapı Balıklı Meyhane
 36. Ustabaşı Tandır Çorba Döner
 37. Bergama Köftecisi
 38. Köfteci Murat
 39. Peximet
 40. Ora Lahmacun
 41. No42
 42. Köfteci Zeki Usta
 43. Friends Burgers
 44. Marina Cafe
 45. Sade Kahvaltı & Çikolata
 46. Balık Pişiricisi Buca
 47. Burger Attack
 48. Numnum İstinye Park
 49. Yüzevler
 50. Rock’n Burger

1.Tavacı Recep Usta Alsancak 

Tavacı Recep Usta Alsancak, İzmir’de en çok memnun kalınan restoranlar içerisinde yer almaktadır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan bu restoran oldukça merkezi bir konumdadır.

Tavacı Recep Usta Alsancak, Türk mutfağının birçok önemli yemeğini hazırlayan bir restorandır. Önemli aşçı ve çalışanlara sahip olan Tavacı Recep Usta Alsancak, İzmir restoran önerileri listesinde en üst sıradadır.

Tavacı Recep Usta Alsancak - İzmir'de Yemek Yerleri
Tavacı Recep Usta Alsancak – İzmir’de Yemek Yerleri

2.Yasemin Restoran

Yasemin Restoran, İzmir’de en memnun kalınan Türk restoranlarının başında gelmektedir. İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yer alan Yasemin Restoran, Pazar günü hariç haftanın her günü açıktır.

Yasemin Restoran, deniz kıyısı manzarası ile keyifle oturabileceğiniz bir restorandır. İzmir restoran önerileri içerisine eklememiz gereken bir adrestir. 

Yasemin Restoran - İzmir'de Yemek Yerleri
Yasemin Restoran – İzmir’de Yemek Yerleri

3.İzmir Seyirtepe 

İzmir’in güzide restoranları içerisinde yer alan İzmir Seyirtepe restoranının büyüleyici bir manzarası bulunmaktadır. Restoranın manzarası haricinde Akdeniz lezzetlerini esas alan menüsü de bulunur.

İzmir Seyirtepe, İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde yer alan bir restorandır. İzmir Seyirtepe, haftanın her günü 07.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İzmir Seyirtepe - İzmir'de Yemek Yerleri
İzmir Seyirtepe – İzmir’de Yemek Yerleri

4.Çorbacı İsmet Usta 

Çorbacı İsmet Usta, İzmir’in en sevilen çorbacısıdır. İzmir’in Konak ilçesinde yer alan Çorbacı İsmet Usta en lezzetli çorba menüleri ve Türk mutfağının yemekleri ile meşhurdur.

Çorbacı İsmet Usta - İzmir'de Yemek Yerleri
Çorbacı İsmet Usta – İzmir’de Yemek Yerleri

5.Topçu Restoran 

Topçu Restoran, İzmir restoran önerileri listesine mutlaka eklememiz gereken yerlerin başında gelmektedir. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan bir restorandır. 

Topçu Restoran, Türk mutfağının gözde restoranlarının başında gelmektedir. Topçu Restoran, haftanın her günü sabah 08.00 ile 01.30 arasında hizmet vermektedir.

Topçu Restoran - İzmir'de Yemek Yerleri
Topçu Restoran – İzmir’de Yemek Yerleri

6.Kırçiçeği Restoran

Kırçiçeği Restoran, İzmir’in en nadide restoranlarının başında gelmektedir. İzmir ilinde birçok şubesi olan Kırçiçeği Restoran Yalı, Ilıca, Konak gibi birçok ilçesinde aktif hizmet vermektedir.

Kırçiçeği Restoran, hem fast food hem de Türk mutfağının lezzetleri ile ünlüdür. Kırçiçeği Restoran, İzmir restoran önerileri içerisinde yer almaktadır.

Kırçiçeği Restoran - İzmir'de Yemek Yerleri
Kırçiçeği Restoran – İzmir’de Yemek Yerleri

7.Morisi Kahvaltı

Morisi Kahvaltı, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde yer almaktadır.

Morisi Kahvaltı, İzmir’de yer alan en lezzetli kahvaltı restoranları arasında yer almaktadır. Morisi Kahvaltı, çeşitli atıştırmalıklar ve birçok ev yapımı yemekler ile öne çıkmaktadır.

Morisi Kahvaltı - İzmir'de Yemek Yerleri
Morisi Kahvaltı – İzmir’de Yemek Yerleri

8.Antepli Ramazan Usta

Antepli Ramazan Usta, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde yer almaktadır. 

Antepli Ramazan Usta, İzmir’de bulunan önemli bir Türk mutfağı restoranıdır. Antepli Ramazan Usta restoranında birçok ünlü aşçı bulunmaktadır. 

Antepli Ramazan Usta - İzmir'de Yemek Yerleri
Antepli Ramazan Usta – İzmir’de Yemek Yerleri

9.Pizza Locale

Pizza Locale, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Konak ilçesi haricinde de birçok şubesi bulunur.

Pizza Locale, İzmir’de yer alan en iyi pizza restoranları arasında yer almaktadır. Pizza Locale içerisinde birbirinden farklı birçok pizza çeşidi bulunmaktadır.

Pizza Locale - İzmir'de Yemek Yerleri
Pizza Locale – İzmir’de Yemek Yerleri

10.Fafuly Karadeniz Mutfağı 

Fafuly Karadeniz Mutfağı, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yer alan bu Karadeniz restoranı geleneksel Karadeniz lezzetleri ile ünlüdür. 

Fafuly Karadeniz Mutfağı - İzmir'de Yemek Yerleri
Fafuly Karadeniz Mutfağı – İzmir’de Yemek Yerleri

11.Burger No7 Bostanlı 

Burger No7 Bostanlı, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Bostanlı ilçesinde yer almaktadır.

Burger No7 Bostanlı, İzmir’de bulan kaliteli burger restoranları içerisinde yer almaktadır. Lezzetli menüleri ile birlikte İzmir’in birçok yerinde de şubesi vardır. 

Buger No7 Bostanlı - İzmir'de Yemek Yerleri
Buger No7 Bostanlı – İzmir’de Yemek Yerleri

12.Red Dragon Çin Restoranı 

Red Dragon Çin Restoranı, İzmir restoran önerileri listesinde başlarda yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Red Dragon Çin Restoranı, İzmir’de yer alan önemli bir Çin mutfağı restoranıdır. Çin mutfağının geleneksel lezzetleri menüsü içerisinde yer almaktadır.

Red Dragon Çin Restoranı - İzmir'de Yemek Yerleri
Red Dragon Çin Restoranı – İzmir’de Yemek Yerleri

13.Sushico Alsancak 

Sushico Alsancak, İzmir restoran önerileri listesinde mutlaka bulunması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Alsancak ilçesinde yer alan bir Sushi restoranıdır. 

Sushico Alsancak, İzmir’de yer alan en Çin restoranları arasında yer almaktadır. Sushi severler için kaliteli bir seçenektir.

Sushico Alsancak - İzmir'de Yemek Yerleri
Sushico Alsancak – İzmir’de Yemek Yerleri

14.Dante

Dante, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Büyüleyici deniz manzarası ve mimarisi ile etkileyici bir mekandır. 

Dante, İzmir ilinde yer alan en eğlenceli ve kaliteli bir restorandır. Müşterilerine sunmuş olduğu Türk yemekleri, mezeleri ve tatlıları ile mutlaka denenmesi gerekmektedir. 

Dante - İzmir'de Yemek Yerleri
Dante – İzmir’de Yemek Yerleri

15.Boğaziçi Restoran Üçkuyular 

Boğaziçi Restoran Üçkuyular, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Balçova ilçesinde yer almaktadır. Deniz manzarası ile ünlüdür.

Boğaziçi Restoran Üçkuyular - İzmir'de Yemek Yerleri
Boğaziçi Restoran Üçkuyular – İzmir’de Yemek Yerleri

16.İzmir Deniz Restoran 

İzmir Deniz Restoran, İzmir restoran önerileri içerisinde yer alan önemli restoranlar arasında yer almaktadır. Deniz ürünleri yemekleri ile bilinmektedir. 

İzmir Deniz Restoran, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Restoran, balık, kalamar, ahtapot gibi ünlü yemekleri ile tercih edilebilmektedir.

İzmir Deniz Restoran - İzmir'de Yemek Yerleri
İzmir Deniz Restoran – İzmir’de Yemek Yerleri

17.Magro 

Magro, İzmir restoran önerileri listemizde öncelikli olarak yer alan restoranlardandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. 

Magro, Türk mutfağı menüleri ve tatlıları ile öne çıkan kaliteli bir restorandır. Restoran, sabah 08.45 ile 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Magro - İzmir'de Yemek Yerleri
Magro – İzmir’de Yemek Yerleri

18.Midpoint Forum Bornova

Midpoint Forum Bornova, İzmir ilinin Bornova ilçesinde yer alan bir restorandır. Restoran içerisinde birçok yabancı mutfağının yemekleri hazırlanmaktadır.

Midpoint Forum Bornova, İzmir restoran önerileri içerisine mutlaka eklenmesi gereken restoranlar arasındadır. Manzarası ve mimarisi ile de dikkat çekmektedir.

Midpoint Forum Bornava - İzmir'de Yemek Yerleri
Midpoint Forum Bornava – İzmir’de Yemek Yerleri

19.Soiree 

Soiree, İzmir restoran önerileri içerisinde mutlaka denemeniz gereken yerler arasında yer almaktadır. Soiree, İzmir şehrinin Konak ilçesinde yer almaktadır. 

İzmir’in deniz manzarası eşliğinde kaliteli yemekleri için tercih edebileceğiniz kaliteli restoranlar içerisindedir.

Soiree - İzmir'de Yemek Yerleri
Soiree – İzmir’de Yemek Yerleri

20.Cumba Cafe ve Restoran

Cumba Cafe ve Restoran, İzmir’de yer alan popüler ve sevilen yerler arasındadır. İzmir ilinin Bornova ilçesinde bulunmaktadır. Doğa içerisinde yer alan bu restoranda fast food başta olmak üzere birçok Türk yemeği de hazırlanmaktadır.

Cumba Cafe ve Restoran - İzmir'de Yemek Yerleri
Cumba Cafe ve Restoran – İzmir’de Yemek Yerleri

21.North Pier’s

North Pier’s, İzmir restoran önerileri listesinde mutlaka olması gereken bir restorandır. North Pier’s, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.  

North Pier’s restoranında deniz yemekleri oldukça lezzetlidir. Deniz manzarası ile harika vakit geçirebileceğiniz kaliteli bir restorandır.

North Pier’s - İzmir'de Yemek Yerleri
North Pier’s – İzmir’de Yemek Yerleri

22. Maharet Döner

İzmir restoran önerileri arasında yer alan kaliteli restoranlar arasında Maharet Döner restoranı gelmektedir. İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde yer almaktadır.  

Maharet Döner restoranı içerisinde birçok et yemeği, geleneksel tatlı çeşitleri bulunmaktadır. Paket servis de yapan kaliteli bir restorandır.

Maharet Döner - İzmir'de Yemek Yerleri
Maharet Döner – İzmir’de Yemek Yerleri

23.Lezzet Steakhouse 

İzmir restoran önerileri arasında önemli ve kaliteli restoranlar içerisinde yer alan Lezzet Steakhouse, İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer almaktadır. İzmir’de birçok şubesi bulunmaktadır. 

Lezzet Steakhouse restoranı menüsünde yer alan et yemekleri, dünya standartları kalitesinde pişen yemeklerden oluşmaktadır.

Lezzet Steakhouse - İzmir'de Yemek Yerleri
Lezzet Steakhouse – İzmir’de Yemek Yerleri

24.Happy Moons’

Happy Moons’, yerli ve yabancı misafirler için sıklıkla tercih edilen restoranlardan bir tanesidir. İzmir restoran önerilerinin başında yer almaktadır. İzmir ilinde yer alan İtalyan restoranlar içerisindedir.  

Happy Moons’ restoranı, Meksika ve Teksas mutfağından da birçok seçeneği menüsünde barındırmaktadır. 

Happy Moons’ - İzmir'de Yemek Yerleri
Happy Moons’ – İzmir’de Yemek Yerleri

25.Seçkin Et Steak House

Seçkin Et Steak House, İzmir restoran önerileri içerisinde ön sıralarda yer almaktadır. İzmir ilinin Bornova ilçesinde yer almaktadır.

Seçkin Et Steak House, modern ve güvenilir bir et restoranıdır. Türk mutfağından da birçok seçenek bulunmaktadır. 

Seçkin Et Steak House - İzmir'de Yemek Yerleri
Seçkin Et Steak House – İzmir’de Yemek Yerleri

26.Bergama Köftecisi

Bergama Köftecisi, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Buca ilçesinde yer almaktadır. İzmir’de yer alan en lezzetli köfteciler arasında yer almaktadır. 

Bergama Köftecisi - İzmir'de Yemek Yerleri
Bergama Köftecisi – İzmir’de Yemek Yerleri

27.Çarşı Balık 

Çarşı Balık , İzmir restoran önerileri arasında popüler olan bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.

Çarşı Balık restoranı, menüsünde yer alan balık ve deniz ürünleri ile ünlüdür. Çarşı Balık, kaliteli hizmeti ile bilinen bir restorandır.

Çarşı Balık - İzmir'de Yemek Yerleri
Çarşı Balık – İzmir’de Yemek Yerleri

28.Cavit’in Yeri

Cavit’in Yeri, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Güzelbahçe ilçesinde yer almaktadır.

Cavit’in Yeri, deniz ürünleri ve balıklar ile ünlü olan bir restorandır. Ek olarak, et ürünleri ve tatlı imkanları da bulunmaktadır. Dekorasyonu da oldukça şıktır.

Cavit’in Yeri - İzmir'de Yemek Yerleri
Cavit’in Yeri – İzmir’de Yemek Yerleri

29.Niyazi Bey Ev Yemekleri

Niyazi Bey Ev Yemekleri, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.

Niyazi Bey Ev Yemekleri restoran menüsünde birçok sulu yemek bulunmaktadır. Restoran hem hijyenik hem de kalitelidir. 

Niyazi Bey Ev Yemekleri - İzmir'de Yemek Yerleri
Niyazi Bey Ev Yemekleri – İzmir’de Yemek Yerleri

30.Tapavino Restoran

Tapavino Restoran, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Güzelbahçe ilçesinde yer almaktadır.

Tapavino İzmir’in en kaliteli restoranları içerisinde yer almaktadır. Restoran içerisinde Türk yemekleri ve birçok fast food yemek bulunmaktadır.

Tapavino Restoran - İzmir'de Yemek Yerleri
Tapavino Restoran – İzmir’de Yemek Yerleri

31.Republic- İzmir

Republic, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Restoran içerisinde her türlü fast food yiyeceği ve içeceği bulunmaktadır. 

Republic, İzmir restoran önerileri listesine eklenmesi gereken bir restorandır. Merkezi bir konuma sahiptir. 

Republic- İzmir - İzmir'de Yemek Yerleri
Republic- İzmir – İzmir’de Yemek Yerleri

32.Tuzu Biberi Kordon

Tuzu Biberi Kordon, İzmir restoran önerileri içerisinde olması gereken bir restorandır. Kahvaltı ve öğlen yemeği için sevilen bir restorandır.

Tuzu Biberi Kordon, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Konak’ta oldukça popüler bir yerdir.

Tuzu Biberi Kordon - İzmir'de Yemek Yerleri
Tuzu Biberi Kordon – İzmir’de Yemek Yerleri

33.Gül Balık

Gül Balık restoranı, İzmir’in en iyi balık restoranları içerisinde yer almaktadır. Taze balıkları ve deniz mahsulü yemekleri ile bilinmektedir. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. 

Gül Balık - İzmir'de Yemek Yerleri
Gül Balık – İzmir’de Yemek Yerleri

34.Küçük Balık

Küçük Balık restoranı, İzmir restoran önerileri içerisinde mutlaka olması gereken bir restorandır. Taze balıkları, deniz yemekleri ve mezeleri ile bilinen bir restorandır. 

Küçük Balık restoranı, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumu bulunur. Deniz manzarası ve şık dekorasyonu ile oldukça klitelidir.

Küçük Balık - İzmir'de Yemek Yerleri
Küçük Balık – İzmir’de Yemek Yerleri

35.Taşkapı Balıklı Meyhane

Taşkapı Balıklı Meyhane, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Yüksek popülerliğe sahiptir.

Taşkapı Balıklı Meyhane, İzmir ilinde yer alan en iyi meyhaneler arasında yer almaktadır. 

Taşkapı Balıklı Meyhane - İzmir'de Yemek Yerleri
Taşkapı Balıklı Meyhane – İzmir’de Yemek Yerleri

36.Ustabaşı Tandır Çorba Döner

Ustabaşı Tandır Çorba Döner, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.

Ustabaşı Tandır Çorba Döner, İzmir ‘de et ve sıcak yemek restoranları arasında yer almaktadır. Tecrübeli aşçılar ve çalışanları vardır.

Ustabaşı Tandır Çorba Döner - İzmir'de Yemek Yerleri
Ustabaşı Tandır Çorba Döner – İzmir’de Yemek Yerleri

37.Köfteci Mehmet Irmak

Köfteci Mehmet Irmak, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Restoran sabah 09.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Köfteci Mehmet Irmak, İzmir ilinde oldukça kaliteli bir restorandır. Lezzetli köfteleri ve tatlıları ile denenmesi gereken bir restorandır.

Bergama Köftecisi - İzmir'de Yemek Yerleri
Bergama Köftecisi – İzmir’de Yemek Yerleri

38.Köfteci Murat

Köfteci Murat, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.

Köfteci Murat, Türk mutfağından birçok yemeği menüsünde barındırmaktadır. Köfteci Murat, popüler ve sevilen bir restorandır.

Köfteci Murat - İzmir'de Yemek Yerleri
Köfteci Murat – İzmir’de Yemek Yerleri

39.Peximet

Peximet, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.

Peximet, İzmir’de yer alan önemli bir Burger restoranıdır. Peximet, en kaliteli ve lezzetli burger ve fast food yemekleri ile bilinmektedir.

Peximet - İzmir'de Yemek Yerleri
Peximet – İzmir’de Yemek Yerleri

40.Ora Lahmacun

Ora Lahmacun, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Bornova ilçesinde yer almaktadır. Lahmacun ve et yemekleri ile bilinmektedir.

Ora Lahmacun - İzmir'de Yemek Yerleri
Ora Lahmacun – İzmir’de Yemek Yerleri

41.No42

No42, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.

No42, fast food yemekleri ve tatlıları ile bilinen bir restorandır. Yabancılar tarafından oldukça ilgi görmektedir.

No42 - İzmir'de Yemek Yerleri
No42 – İzmir’de Yemek Yerleri

42.Köfteci Zeki Usta

Köfteci Zeki Usta, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Balçova ilçesinde yer almaktadır. İzmir’de yer alan en lezzetli köfte restoranıdır. 

Köfteci Zeki Usta - İzmir'de Yemek Yerleri
Köfteci Zeki Usta – İzmir’de Yemek Yerleri

43.Friends Burgers

Friends Burgers, İzmir restoran önerileri arasında ön sıralarda olan bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.

Friends Burgers, burger menüleri ile ünlü olan önemli bir fast food restoranıdır. Restoran 11.30 ile 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Friends Burgers - İzmir'de Yemek Yerleri
Friends Burgers – İzmir’de Yemek Yerleri

44.Marina Cafe

Marina Cafe, İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan en kaliteli deniz yemekleri ve makarnaları ile bilinen bir restorandır. 

Marina Cafe, en iyi İzmir restoran önerileri içerisine eklenmesi gereken bir restorandır. 

Marina Cafe - İzmir'de Yemek Yerleri
Marina Cafe – İzmir’de Yemek Yerleri

45.Sade Kahvaltı & Çikolata

Sade Kahvaltı & Çikolata, İzmir restoran önerileri içerisine eklenmesi gereken yerlerdendir. Çikolata konusunda oldukça lezzetlidir.

Sade Kahvaltı & Çikolata - İzmir'de Yemek Yerleri
Sade Kahvaltı & Çikolata – İzmir’de Yemek Yerleri

46.Balık Pişiricisi Buca

Balık Pişiricisi Buca, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Buca ilçesinde yer almaktadır. Kendin pişir kendin ye hizmetini vermektedir.

Balık Pişiricisi Buca - İzmir'de Yemek Yerleri
Balık Pişiricisi Buca – İzmir’de Yemek Yerleri

47.Burger Attack

Burger Attack, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. İzmir’in en kalabalık ve en lezzetli Burger restoranıdır.

Burger Attack - İzmir'de Yemek Yerleri
Burger Attack – İzmir’de Yemek Yerleri

48.Numnum İstinye Park

Numnum İstinye Park, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır.

Numnum İstinye Park, İzmir’de en lezzetli fast food yemeklerini yapan restoranlar içerisinde yer almaktadır.

Numnum İstinye Park - İzmir'de Yemek Yerleri
Numnum İstinye Park – İzmir’de Yemek Yerleri

49.Yüzevler

Yüzevler, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde yer almaktadır.

Yüzevler, İzmir’de yer alan en seçkin kebapçılar arasındadır. Hem yiyecek hem de içecek konusunda öne çıkmaktadır. Taze yemekleri ile mutlaka denenmelidir.

Yüzevler - İzmir'de Yemek Yerleri
Yüzevler – İzmir’de Yemek Yerleri

50.Rock’n Burger

Rock’n Burger, İzmir restoran önerileri listesinde ön sırada yer alması gereken bir restorandır. İzmir ilinin Konak ilçesinde yer almaktadır. Rock’n Burger, İzmir ilinde yer alan ve fast food konusunda uzman olan restoranlardandır.

Rock’n Burger - İzmir'de Yemek Yerleri
Rock’n Burger – İzmir’de Yemek Yerleri

Mesaj bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.